iebraucām ar mammu ostas skatos
17:26 pm [26/07/2014]


[info]kinskis
mandeļu cepumu kūka ar zemenēm bazilika/piparmētru pesto mērcē ir wow. vienkārši norāva širmi. un doradu arī viņi bija pagatavojuši tieši tā kā vajag.

16:50 pm [26/07/2014]


[info]chaika


miķeļbāka |phonefoto

16:17 pm [26/07/2014]


[info]quizer
Kamēr Ervīns guļ, es rakstu traktātu par Naftu, esmu tik excited, ka atveru vīna tetra paku.

neticami, bet fak[t]s!!!
15:03 pm [26/07/2014]


[info]evy
atgriezhoties kamieljzemee, mani sagaidiija uuberpaarsteigums - 1 cm dziljsh uudens koridoorii, viesistabas pakljaajs pilns piesuucies ar uudeni un zhljurkstosha skanja zem kaajaam. un piloshs kondicionieris tieshi virs ieejas.
saakumaa staaveeju kaadas minuutes pie atveeraam durviim ar saviem diviem chumodaaniem, un nesapratu, vai tagad ir jaaraud vai jaasmejas. tad domaaju strateegjiju, kaa to lielo triisdesmitkilogramiigo chumodaanu paarnest paari visam slapjumam liidz guljamistabai, kur sauss. peec tam skumja cigarete virtuvee ar skatu pret dizaasteru un riiciibas plaans, kaa to visu savaakt. kaut nogurums bija paaraakais [peec 12 stundu lidojuma ar paarseeshanos un ierashanos ap trijiem naktii], tomeer savaacos, un jau septinjos no riita man smuki staaveeja spainis zem piloshaas kondishkas, griidas bija uzmazgaatas, paklaajs izstiepts uz balkona un taaaaaads nogurums, ka atpliisu nepaargjeerbusies, turpat uz viesistabas diivaana.

shis atvaljinaajums man dikti gaaja pie sirds. kaut kas ir tajaas latvijas vasaraas. paldies visiem, kas atlicinaaja kaadu briisninju manis satikshanai [arii jz.zuzanna un jz. kants], un jo iipashs paldies manai miiljajai jz. tvarj, kuru tad es, savukaart, gaidu beidzot ciemos ziemaa!

.
14:01 pm [26/07/2014]


[info]kini
'Ay, que linda!' bija tas, ko man šodien patika dzirdēt ļoti :)

13:54 pm [26/07/2014]


[info]tvarj
Atvaljinaajums pagarinaats veel pa nedeelju

Wuptiduptiduu!!!

13:11 pm [26/07/2014]


[info]putnupr
Staigājiet vēl ar austiņām, klausoties mūziku uz pillu klapi. Pazaudēsiet maku, ja vien es jums neskriešu pakaļ un neiebakstīšu ar minerālūdens pudeli, jo saucienu tak nedzird.

01:33 am [26/07/2014]


[info]alcoholic
Es buus ieksh Goldingen no sveetdien uz desmit dien, ja kaads Kurzem pusee pado zinj uz 008666689956. Vareet kauko iedzert.

02:57 am [26/07/2014]


[info]noisiite
Mazā dūda šodien (nu jau precizāk būtu teikt, ka vakar) pamodās nedaudz pirms septiņiem un sāka treniņu velšanās disciplīnā. Pfff, vairāk kā divas stundas ņēmās un ņēmās, jau tāds mazs knipucītis palicis, lai pati apveltos uz vēdera. Bet nu pa dienu es viņu tagad mazāk lieku uz grīdas, vairāk iekš bb krēsliņa, galu galā, tāpat iemācīsies velties, citādāk viņa ir gatava pusi dienas nobļaustīties un novelties līdz spēku izsīkumam. Reizēm vienkāši uzreiz uzlieku uz vēdera un tā paklājiņa. Kopumā sanāk viņai kādas trīs reizes pa dienu pacīnīties.
Jā, sen bija tie laiki, kad bērnu varēja paņemt no vietas, kur viņš bija nolikts.

Pa dienu man tāāāā nāca miegs, ka, vīra iedrošināta, nogulēju vispār līdz četriem dienā. Helme no kādiem desmitiem arī rāmi blakus čučēja, papupojās un pagulēja, papupojās un pagulēja, vien pa vidu autiņu nomaiņas bija. Izgulējos un vakarā sāku rosīties, uztaisīju ķiršu/putukrējuma torti (rīt (šodien) ciemiņi), pamatīgi iztīrīju māju un tagad trijos naktī vēl īsti nenāk miegs, bet praktiski viss ir izdarīts, tik vien kā rīt grīdas pārmazgāt.

.
14:59 pm [25/07/2014]


[info]kini
noskatījos vakar 50 shades of grey treileri. nu tāds sū šķita. aktieris pēc skata nepatīk, meitene neizskatās pēc vsk beigusi, drīzāk pēc tādas sagurušas 30mitgadnieces ar lokiem zem acīm. grāmatu gan tā arī neesmu izlasījusi, tikai iesākusi, bet laikam filmu toč neskatīšos. pat ja beyonce dziesma tai treilerī smuki pārtaisīta.