08:54 am [02/10/2014]


[info]noisiite
Nu kur lai gūst to pacietību bērna iemidzināšanai vakaros? Helme parasti guļ gultiņā, grozās, zelē miega lupatiņu un laiku pa laikam paraud (kad ir gandrīz, gandrīz aizmigusi, raud spēcīgāk, bet nu ne pārāk traki)Gadās, ka viņa aizmieg pusstundas laikā, citreiz nedaudz ilgāk. Un visu to laiku, ik pa piecām/desmit minūtēm (ja ir pavisam klusums, tad tuvumā nenāku) eju viņai sakārtot sedziņu un pašu ieriktēt vairāk uz gultas kājgali, jo visu laiku brauc uz augšu. Nu ilgāk par stundu gan man tā kā trūkst pacietības šo visu darīt. Protams, ja mazā saraudas tiešām tā pamatīgāk, tad nu guļos blakus, dodu pupu. Bet nu vakar arī, pēc tās stundas ņēmu ārā no gultas un iemidzināju viņu ergosomā, uzreiz piecās minūtēs Helmei ciešais miegs bija. (beidzot tiku atpakaļ pie savas ergosomas un slingu atdevu, šim vecumam tomēr soma ērtāka, ātri un ērti var ielikt/izņemt)

09:01 am [02/10/2014]


[info]au
nu viss. mežģīņu cimdi rītos uz tiltiem vairs neattaisno cerības uz siltām rokām.

Lūzumpunkts
08:43 am [02/10/2014]


[info]kristiana
Tāds kārtīgs lūzumpunkts visās dzīves jomās, kas vienā nedēļā satikušās un pulsē, jo vienā krituma un kāpuma čumurā saslēgušās.

Ļoti palīdz maza bērna bučas un smiekli, autobusa rāma kustība, pievērtas acis un Amēlijas valša orķestra versija.

Pēc sestdienas paliks vieglāk.

---
08:43 am [02/10/2014]


[info]meness_berns
Mums visiem trim kopš vakardienas ir jaunās LNB lasītāja kartes ar bildītēm un svītrukodiem. (Viss tāds lepns.)

Un vēl mēs apskatījām šo - http://www.lnb.lv/lv/nacionalaja-biblioteka-bus-skatama-jura-cibula-abecu-kolekcijas-izstade un es pārliecinājos, ka bērnībā viss liekas lielāks, jo man no iepriekšējās šīs kolekcijas izstādes, kad man bija kādi gadi 10, bija palicis atmiņā, ka tur ir simtiem, simtiem ābeču, kamēr tagad tāds nieks vien bija. Kaut gan, iespējams, ka tiešām mazāka daļa izstādīta, jo kopš tās reizes atmiņā iespiedušos ābeci braila rakstā vakar tā arī neatradu.

23:57 pm [01/10/2014]


[info]maigs
man, lūdzu, glāzīti mūžīgās laimes

23:57 pm [01/10/2014]


[info]dienasgramata
"We are planning to discontinue the Nokia Sync service on 5 December 2014. After 5 December 2014, you will not be able to access your data through the Nokia Sync service." Paraksts - Microsoft

bastardi!

23:22 pm [01/10/2014]


[info]noisiite
Bijām šodien pie Hēlas uz nodarbību "kā spēlēties ar mazuli mājās". Principā visu mēs daram pareizi, sanāks vien pāris sīkumus piekoriģēt. Mazais līdējs kārtīgi izspēlējās, izlodājās. Mums tur četri bērni bija (nu, savējie tur, tā jau bija arī citas mammas ar bērniem), dzimuši vienā nedēļā, njā, Helme kaut kur pamatīgi skrien, es jau esmu aizmirsusi kā tas ir, kad bērns tikai pavirpuļo ap savu asi.

23:07 pm [01/10/2014]


[info]evy
a man, taatad, maajaas zoodaarzs uz desmit dienaam. erina un kriss aizshaava uz shrilanku atpuusties un savu mazo velneenu [nenormaali skalji riet maakosho chivauvu] atstaaja man aukleet. nabaga dzhimijs. jo storiss ir nospeeris visas dzhimija mantas, aizvilcis uz savu sedzinju un baigi ruuc, ja dzhimijs naak tuvumaa. to pashu vinjsh dariija pagaajusho nakti, guleedams man uz kaajam un nelaizdams dzhimiju manas gultas tuvumaa. bet no riita bija greizsirdiibas dancis un meegjinaajumi uzleekt augstaak par savu dirsu, kad panjeemu dzhimiju rokaas samiiljot :D
tad man bija uz darbu jaaiet un es atstaaju datoru iesleegtu ar divaam friends sezonaam pleilistee, jo erina teica, ka storisam vajagot troksni foonaa, kad vienu atstaaj, citaadi pieries visu pagastu.
shobriid apdaru peedeejos darbus un klusi ceru, ka man nav apgrauzti vadi maajaas, vai piechuraatas botas [kaa tas nereti krisam bija atgadiijies].

New Game +
20:17 pm [01/10/2014]


[info]ingmars
Pirmo reizi izgāju Dark Souls.

10:14 am [01/10/2014]


[info]noisiite
Bērns aizlien līdz kontakligzdām un skatās uz tām ar lielām acēm. (labi, ka vēl pirkstus nebāž)
Nu ok, visu laiku turēju prātā, ka jānopērk tie aizsargi, bet nu nebiju domājusi, ka būs tas aktuāli tik ātri.