11:22 am [31/08/2015]


[info]amanita
No rīta, mazliet pirms deviņiem, pamodos no tā, ka Karlīna spēlējas gultiņā un kaut ko vāvuļo savā nodabā, bet Krišjānis klusi lavās no savas istabas, lai dotos skatīties multenes. Miegs vēl nāca kā liela lavīna, bet galvā dūrās sāpīga atziņa: "Viss. Rīt pirmais septembris. Turpmāk ap šo laiku mēs jau sen būsim mājās no dārziņa, pabrokastojuši un vispār diena jau kārtīgi būs ieskrējusies.

11:31 am [31/08/2015]


[info]evy
vakar atklaajaam sezonu "we love sundays" ietvaros. griekju dziedaataajpaaris ir atgriezushies no atvaljinaajuma [nepieklaajiigi bruuni un atpuutushies] ar jaunaam dziesmaam. arii visi sveetdienas miiljotaaju klubinja biedrinji vakar kuplaa skaitaa sanaaca. vienvaardsakot, bija super. mees gan pelnrushkjiishu tradiicijaas notinaamies maajaas jau pirms pusnakts, jo tomeer gribeejaas kaadu miega devu pirms shodien lecaam katrs savaas darba gaitaas.

toposhaas baar-istabas zinjaas: es nezinu, vai priecaaties, vai bozties par faktu, ka bijaam ar H noleemushi, ka sho ideju iistenosim mees divataa, un gudros spriedeleejumus no malas nenjemsim veeraa, bet H saacis apkaart prashnjaat peec idejaam [kad man to ir tik daudz un ir jau viizija, kaa visam jaaizskataas, un kur kas atradiisies utt]. pagaidaam es vinju mazliet pavelku saanjus, sakot, ka mees tachu jau izrunaajaam, kaa un ko gribam. tad vinjsh attopas. bet naakamaa dienaa atkal jau ar tekstu - aaa, man te ieteica... H pats ir inzhenieris, pasham ideju juura, pat skices jau gatavas. bet dviinja daba liek domas mainiit ik pa piecaam minuuteem...

nepareizā latviete
10:22 am [31/08/2015]


[info]tvarj
man patīk pirmdienas un rudeņi.

10:08 am [31/08/2015]


[info]f
toties meilā pārsteigums no skolas, sak, tev būs braukt katru mīļu piektdienu autobusā turp un atpakaļ uz rīgu, zinības gūt. visu septembri.
značit, četras darba dienas nost.
not cool.

10:07 am [31/08/2015]


[info]f
šorīt no skapja tika izvilkts rudens mājastērps.
ja dobēs augtu gladiolas, tās liktu uz galda, jo laikapstākļi tieši tādi.

09:40 am [31/08/2015]


[info]bordo
Hei hei hei. "Nakts Maiņa V" izvertās par varen awesome pasakumu. Šķiet pēdējo reiz tā izārdījies neesmu kopš "Nakts maiņa II" pasākuma.
Sākās viss ar to, ka krietni par agru atvilkāmies uz MP. Šķiet bijām tur ap 21:xx bet pirmais uznāciens bija tikai ap 22:00.
Iesākām vissu sēžot krēslos kā tādi pensionāri un vienk klausoties, bet šķiet pie SKD es jau ritmiski kurstejos zāles vidū.
Cyberpunk jau lika man atpogāt kreklu, bet jumtu norāva Hezzel. 1h garumā nonstop workouts. Sviedri šķiet no manis tecēja straumēm kā rezultātā tiku pie Shturm krekla (Kautko sausu mājup ejot vajadzēja tomēr)

Pēc šī pasākuma kautkā nožēloju, ka divus gadus biju "Nakts Maiņas" izlaidis. Nākamgad gan būs jāpierezervē datumi, jo laist ko tādu garām ir grēks... (Tas gan Industrijas cienītājiem)

.
23:01 pm [30/08/2015]


[info]kini
vēl 5 dienas. gala beigās es te skaitīšu stundas līdz atvaļinājuma sākumam.. tad 9 dienas prom un tad būs tā mana nedēļa. kas saīsināsies uz 5 dienām, un, noņemot obligāti darāmos, gan jau vēl. bet to vienu, kurā bez sirdsapziņas pārmetumiem darīšu neko, gan sev atstāšu. ir pelnīta.
un pēc tam.. bet kāda starpība. tagad ir tagad un vienīgais, par ko jādomā, ka jāiet gulēt un kas šobrīd labs. now is all that matters. enjoy.

prātinieki bija labi. tikai man kādā brīdī arī apnika un iedomājos, ka teksts"Sen jau ir sakārtots viss/ Ja sauc 'bravo', tad jādzied 'uz bis'/ Tu prasi, kurā es būšu pusē?/ Es būšu tajā, kur lielgabali klusē" man kaut kā saslēdzas ar pv - ru un ukrainu. un nez kuram ārzemniekam īsti ir skaidrs, ko latvieši saprot ar 'kaķēns kurš atteicās no jūrasskolas'. jo kur modernajā eiropā kaķēnus met maisā un piesien akmeni, un to vēl sauc par jūrasskolu..

Par pastalām, brīvību un tamlīdzīgām lietām.
21:50 pm [30/08/2015]


[info]unpy
Paskatījos uz šo bildīti

un padomāju, ka neba tamdēļ barikādēs stāvēju, lai pēc tam savas dienas šitādās rindās pēc cāļu spārniem vadītu.

19:13 pm [30/08/2015]


[info]never_know
Iešana dušā katru reizi ir kā fantastisks izaicinājums. Vai šoreiz es paspēšu nomazgāties pirms dušas apakša piepildās ar ūdeni un pārplūst?
Pēdējā laikā esmu diezgan izmanīga un paspēju laicīgi, ar rezervi. Tomēr ir arī gadījies pēc sejas noskalošanas, atverot acis, ieraudzīt ūdens daudzumu, kas ir vienā līmenī ar dušas malu. Tā lūk, dzīve uz naža asmens.

21:28 pm [30/08/2015]


[info]dakine
Vasaras izskaņā uzrakstījās:

ka zinu to valodu, kurā saule
piesilda upi
saprotu tagad un aizveru ausis
un gaisu ielūstam klausos
švīkst balss tava putnu spārnos
un nolaižas lejup sirdī
pus pievērtām acīm es nirstu
kā tetra figūras notveru vārdus
pirms ieslīgst tie ūdens paisās
un pēkšņi ir manī avoti strauti
un neklusē, vaļā raisās