00:22 am [07/02/2016]


[info]perkons
Paldies, manu māt!

21:45 pm [06/02/2016]


[info]kisswithafist
pirmais mēģinājums vārītā krēma gatavošanā: success. mazliet par saldu un redz kunkuļus, kurus tomēr tekstūrā nejūt. visādi citādi aww yisss.

Viss ir diezgan sarežģīti.
15:30 pm [06/02/2016]


[info]kisswithafist
also, vakar sapratu, ka pieaugšanas slieksnis ir arī tad, kad ēdinātavā pasūti arī overpriced dzērienu, jo vairs neesi lēts tīnis, kam sirdsapziņa neļauj tērēt neadekvātu summu par vienkāršu dzērienu.

tā es tiku pie Tālavas sidra. nav slikts, bet nav mana sidra glāze - pārāk tuvu autentiskajam skābajam dzērienam, kas, protams, ir labi, bet man labāk garšo cukurainās limonādes, kurām ābols virsū tik paskatījies. citās alkohola ziņās, man ir jauns mīļākais alus - Viedi "Rodeo", augļains un rūgtens, un otrā dienā galva arī sāp kvalitatīvi. om nom.

citās paikas ziņās - ievērtējiet Laaci. padārgi, bet reāli kruti. pasūtīju "fish n chips latviešu gaumē", kas bija mīklā cepta reņģe ar kartupeļiem, labi, reņģes sucks arī mīklā (bet divas citas veģetāriešu/zivju opcijas bija cēzars ar garnelēm pa ēēēē, 10 eiro un veģetārais burgers ar sēni, sēnes suxxx), bet tie kartupeļi, oh lawd. ar mizu ceptas daiviņas, perfekti sālītas un ļoti, ļoti krutas. porcija arī tāda, ka piebeidzu apmēram pusi.

un vispār, es nesaprotu, huļi cēzara salāti ar garnelēm vienmēr ir tik dārgi. nu jā, garneles maksā dārgāk, bet kamōn, taisīt 5 eiro atšķirību tiem, kam patīk jūrasmošķi?

Aber jūsu acīs tukšums vien.
15:06 pm [06/02/2016]


[info]unpy

14:32 pm [06/02/2036]


[info]sveetaa_seeta
Kā jau trīsdesmitgadniekiem pienākas, mana māsa izdomājusi, ka jāpabeidz beidzot studijas. Tāpēc viņa ir spiesta iet uz neklātnieku lekcijām. Tur ir daži motivēti cilvēki, tomēr lielākā daļa, protams, ir tormazi. Šodien jāprezentē kaut kādi pētījumi. Viena meitene nolēmusi pētīt Tautas fronti un to, kā tā atspoguļota medijos. Lieliski. Prieku vien aptumšo fakts, ka meitene kaut ko sajaukusi un nav pamanījusi, ka jaunlatvieši un Tautas fronte nav viens un tas pats. Tā, aprakstot Tautas fronti, viņa stāstījusi par 19.gadsimtu un Tērbatu. Bet pie viena pamanījusies šo kustību analizēt, balstoties uz 20.gadsimta deviņdesmito gadu presi. Tas ir izcils līmenis. Mans mīļākais Tautas frontes džeks ir Alunāns. Bet Čevers viņu iegāza, suka tāds. Ēlerte ar savu "Dienu" arī uzēdusies. Cerams, ka Juris vismaz dabūs to Barikāžu pensiju.

hush little baby
Mood \\ pirātēju darbā filmas :))
Music \\ tonijs dīdžejo šausminošu huiņu
11:05 am [06/02/2016]


[info]neoplasm
6diena. rīts. pedžaira. nenormāls lietus. skrienu uz darbu. neliels vem-pitstops pilsētas zolīdākajā rajōnā.

vakar krāšņi piepisos. netīšām skaicka, jo nepazīstami cilvēki, bet vakars noslēdzās ar 2 džekiem un karaoki metālbārā. trijatā uz skatuves aurējām metalikas enter sandman. mana zvaigžņu stunda bija tas moments, kad hetfīlds nograulo tādu self-affirming yeah uh huh kaut kur pēc lūgšanas, uz kuru trāpīju ļoti precīzi un pareizi.

un dzirdēju arī bēdīgāko pick-up line'u [?] - viņi tur kaut ko sprieda par to, ka visi draugi apprecējušies vai sapārojušies un viss tāds skumjš, kur es piebildu, ka neredzu tādas problēmas, un tad tas viens besīgais zaķis jau kuro reizi tovakar mums pastāstīja, ka nopirkusi māju, bet tad tā skumji novilka "but i've got nobody to share the mortgage with", romaņķika!

12:08 pm [06/02/2016]


[info]dienasgramata
"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4

10:28 am [06/02/2016]


[info]kisswithafist
daļu pēdējo dienu pavadīju ar puisi no Amsterdamas, kurš negaidīti pieteicās ceļojumā uz Rīgu un uzrakstīja man vienā portālā. Sākumā teicu "nē", tad ieraudzīju viņa bildi un nācās izdomāt elaborate iemeslu, kāpēc tomēr jā (jo nevar jau teikt "dude did ya look in the mirror? it probably burned thru because that face is fine"), bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka es atradu personu, ar kuru ir šausmīgi viegli būt draudzīgam visādos līmeņos, and it's really weird, jo es nevaru saprast, vai šis ir unikāls gadījums, vai arī sākums jaunai kvalitatīvu attiecību ērai ar citiem cilvēkiem.

nu neko, dzīvosim-redzēsim.

.
09:56 am [06/02/2016]


[info]digna
Labrīt, vai atkal ir pilnmēness? Kāpēc tik grūti gulēt un rāda sliktas filmas?
Ceru uz produktīvu dienu un kopš septiņiem rītā skaitu mantru par nepiedzeršanos.