Krāsiņas
Mūving
23:34 pm [23/10/2016]


[info]digna
Cenšos tikt vaļā no visādām lietām, kuras man turpmāk vairs nevajadzēs. Ceru, ka nebūs nekādu šķēršļu un jau pēc nedēļas pirmoreiz nakšņošu jaunajās mājās.

20:52 pm [23/10/2016]


[info]rabarbermaize
Pateicoties kādam jaukam cilvēkam, man tika dota iespēja apmeklēt Placebo koncertu otrreiz. Pirmā reize bija Positivus laikā, bet no tās neko neatceros, jo mani pievīla mans organisms un es pusapdullusi sēdēju kaktā un mēğināju nenoğībt. Šoreiz viss bija kā nākas. Labas vietas arēnā, labs pavadonis un laba grupa. Brīnos ka Arēna bija patukša. It kā jau nav viņi vairs slavas zenītā, bet vienalga nesaprotu. Šovs tāds klasiskais grupu- pāris ekrāni, dūmi, gaismas. Nekas īpašs! Balss tieši tāda kā ierakstos. Izvilka kaut kādas tīnes gadu nostaļğijas piles. Kopumā man patika.
Šodien atkal citāda kultūra. Braucām apskatīt renovēto Motormuzeju. Patīkami pārsteidza mani tā izmēri, interaktivitāte un tas, cik ļoti tas bija apmeklēts. Noteikti vērts apskatīt!

21:03 pm [23/10/2016]


[info]dienasgramata
DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.

19:56 pm [23/10/2016]


[info]evy
Katru reizi, pie cibas apseeshoties, mani kaads iztraucee.
Shodien, likaas, taada briiva un savaa pluusmaa diena, kad nekas un nekur...liidz watsapaa draugu grupinja saaka apspriest kjirbju grebshanas [???] pasaakumu pie polju draudzeniites naakamo piektdien. Peec tam sen neredzeetaa griekju draudzeniite piezvana, ka ir atkuulusies uz suunu ciemu, un mees, pus stundas attaalumaa viena no otras esoshas, kaadu pus stundu pa telefonu noljarksteejaam, jo diez vai muusu celji shovakar krustosies.
Pa vidu visam, man veel frendlisti gribeejaas palasiit, aizraavos, paspeeju kaut kur pa celjam veel traukus nomazgaat un vakarinjaam visu sagatavot...she ku re ku - vakars klaat un viiriets tuulinj jau maajaas.

16:13 pm [23/10/2016]


[info]sw
vadība ir ūsu rokās

13:39 pm [23/10/2016]


[info]quizer
 photo f2da1f9f-2574-4acb-a042-5e9bcad6fde4.jpg

Ulvis un Ritvars @ Difūzija, raidījuma ieraksts klausāms šeit.

12:54 pm [23/10/2016]


[info]anonymous
Sapnī izgudroju galdaspēli, kuras spēlētājiem bija jāiegūst t.s. Atmiņas ūdens. Vizuāli drusku līdzinājās Marsam, taču īsā pamošanās mirklī paguvu nodomāt, ka manējā ir daudz krutāka. Kāpēc tieši tas Atmiņas ūdens, nudien nav ne jausmas, jo viss, ko par to zinu, ir kaut kur manīti daži joki un garāmbraucošs furgons, kas laikam to ūdeni visiem aizmāršām piegādā.

21:12 pm [22/10/2016]


[info]kisswithafist
ja kas, man iet labi, es tikai bišķiņ mēdzu aizgulēties.

18:08 pm [22/10/2016]


[info]anonymous
No ziņām: "Lilita jeb dēmoniskā, nāves pārvaldītāja ir iegājusi Skorpiona (transformācijas, nāves) zīmē. Tā teikt - dubultā aktivizējas nāvju tematika. Šo visu saliekot kopā ar manām iepriekšējām prognozēm, ka nāvju skaits tikai pieaugs (īpaši jau sportistu un ar sportu saistītu cilvēku vidū) oktobrī kā Skorpiona piesātinātā mēnesī viss daudzkāršojas, izpaužoties negāciju maksimumā. [..]

Iespējama arī kāda Latvijā populāras personības aiziešana, tā kā Latvijas valsts arī dzimusi šajā zīmē."