00:28 am [24/05/2017]


[info]martcore
incanti, meitenes mēdz spļaut? nospļauties ielas vidū vai malā?

23:45 pm [23/05/2017]


[info]martcore
zajebisj ir nākotne dienvidamerikas futenei, brazīlijas u-20 čempionātā nav vispār, argentīna atlido no anglijas un ar dienvidkoreju spēlēt nevar, tāpēc ka huj jūs tur paspēlēsiet šajā vecumā pret uz rezultātu orientētiem japāņiem un korejiešiem, paliek vairs tikai urugvaja

23:13 pm [23/05/2017]


[info]rabarbermaize
Brīvdienās bija lieliskas. Bet tā jau laikam ir vienmēr, kad ir daudz patīkamu notikumu. No darba tiku vaļā jau ceturtdien un agrāk kā parasti, lai dotos uz Mazsalacu. Galā neliela vakara pastaiga pa vietējām ieliņām uz dzelzceļa tiltu (nē, sliedes tur sen vairs nav)
Jūs nevarat iedomāties to smaržu, kas visapkārt. Ilgi gaidītais pavasaris!
Nākamā rīta pucēšanās, jo devāmies uz kāzām. Tās notika Burtnieku muižas parka terasē. Tā kā dekorators bija pastrādājis izcili, tad šķita ka skaistākās vietas šai dienā nav! Un acis man periodiski palika pavisam miklas. Uz vecumu palieku pavisam viegli aizkustināma..Talāk jau ceļš uz ballīti, kas notika Springsļu dzirnavās kaut kur pie Augšlīgatnes. Šī arī lieliska vieta. Balle, danči un pārējās izdarības kā jau piedienas. Laiks ideāls un otrās dienas laiskošanās vēl labāka. Tomēr šo vietu nomainījām un devāmies uz Plostnieku svētkiem. Tur ballīte turpinās, spēlē tie paši kāzu muzikanti un daļa kāzu viesu arī šeit. Tiek griezti danči un tukšots balzāmiņš. Lēnu garu pienāk rīts un pēdējā brīvdiena, kurā nolēmu biedēt kaimiņus ar savu bālo ādu. Nedaudz sārtumu ieguvu- pavisam nedaudz. Vajadzēja laikam divas dobes ravēt, lai iegūtu veselīga cilvēka krāsas toni.
Vakarā protams negribēta došanās uz Rīgu un mans vienas dienas atvaļinājums galā.
Vakar, lai mierinātu savas pirmdienu mokas, devāmies uz Lucavsalu pastaigā. Tur arī smaržoja kā Mazsalacā, vienīgā atšķirība tā, ka šeit sastapām bebru.

21:02 pm [23/05/2017]


[info]mazeltov
Oh yeah, ducis austeru par 9 eur!

vļe
21:47 pm [23/05/2017]


[info]fjokla
"kad man ir mēnešreizes, es runāju mīklās" teica transvestīts zināmajā filmā un taisni to pašu mums tvinpīkas pirmā serija stāsta.

Music \\ Nordra
21:09 pm [23/05/2017]


[info]bauda
Katru maiju no visa spēka vāru sezonālo gardumu rabarberu klimpas. Vakar nolēmu izaicināt likteni un, sekojot kādas receptes ieteikumam tīmeklī, pievienoju kompotam trīs krustnagliņas. Tā bija kļūda, jo nu viss katla saturs smaržo pēc slimnīcas


18:50 pm [23/05/2017]


[info]kisswithafist
man sākuši tā patiesi garšot dārzeņi un cita zaļbarība. šķiet, organisms cenšas kompensēt brīvdienās nodarīto postu. tas, vai arī vecums.

16:21 pm [23/05/2017]


[info]f
vai mums te ir kāds baložu eksperts?
man ir divi tādi balti, ar spalvām uz, ē, teiksim, kāju pirkstiem, un ar gaišbrūniem plankumiem uz, ē, sejas, galvas, pie acīm.
kas tā par šķirni un vai tā vispār ir šķirne, vai arī man ir nelidotāji, kaut kādi parastie sētas kranči baložu versijā?

15:45 pm [23/05/2017]


[info]bauda
Par ko balsos pinjons?


st. gravity and her disciples
Mood \\ pavisam priecīks, štoļi? :)
Music \\ Super Furry Animals - Juxtaposed With You <3
12:19 pm [23/05/2017]


[info]neoplasm

izdevās vislabākās longbōrd-sacensības ever, miniatūrs festiņš jau drīzāk, jo neviens tur nopietni neko nesacenšās, palaiž kāsīti uz riņķi un tad hujārī ķiķinādami, rociņās sadevušies [trū stōrī]. noķēru vislabāko adrenalīna apdolbījienu - izmēģināju to drusku sarežģītāko trasi, sasniedzu jaunu persōnīgo ātruma rekordu un nenomiru, au contraire, mon ami, nobraucu vienureiz un tad vajadzēja vēl kādas reizes četras, tīri lai pārliecinātos, ka es čist tur nevaru nosisties :)

dabūju arī izbaudīt, kā tas ir, kad bērns sit kanti. 21 gadu vecs bērns, bet tomēr, jezus atfpestī. un ļoti oriģināls pick-up line - vienkārši mani ieraugot, bļaut "ginger master race!!". alsō, apjautājās, vai man ir 20 gadiņi. es tik ilgi smējos, ka palaidu garām, ka bērns nejoko, bet piecas dienas pirms lielas resnas dzimšanas dienas bija patīkami redzēt, ka kādu mana seja vēl spēj apmuļķot. es nekad nemeloju par savu vecumu, jo man nav kauna, bet bērns turpināja nelikties mierā, uzbūvēja savu telti blakus manējai, sak', nāc pa nakti sildīties vīnk vīnk un, ja nav auksti, atnāc vienkārši parunāties, tāds sīkais nekauņa. no rīta atripināja man bundžiņu kafijas no savas telts uz manējo, jauks un smieklīgs tāds, vienīgi man jūtas stipri mātišķas šādos gadienos.

ar džonatanu viss iet kā smērēts. palūdza, lai skeitodama nenositos, uz ko atbildēju, ka mēģināšu izkārtot, bet pretī man vajadzēs masāžu [jo pārskeitojusies/pārkačājusies/pārstiepusies rampas stīva], līdz ar ko vakardien uzrīkoju mums pidžammrandiņu ar vakariņām un american gods un iekasēju masāžu. un tas viss joprojām brīvi un nepiespiesti un viņš mani nebesī ārā ar stulbiem jautājumiem, vispār nekāda spiediena no viņa puses, i think i'm in love.