03:15 am [03/07/2015]


[info]devour
Mani sajūsmina, ka cilvēki [info]_redrum uztver nopietni... nevis kā lielisku trolli.

ya
01:35 am [03/07/2015]


[info]martcore

Нападающий «Баффало» Джек Айкел прокомментировал подписание трехлетнего контракта новичка с клубом.

«Я чрезвычайно рад стать игроком этой команды. Сегодня я подписал контракт. Таким образом, я ухожу из университета и начинаю карьеру профессионального хоккеиста. Я очень этому рад.

Я смотрю на клуб «Баффало», и вижу, что его ждет блестящее будущее. В этом нет никаких сомнений. Я всегда мечтал играть в профессиональный хоккей, и я сделаю все, чтобы помочь команде уже в следующем сезоне.

Я рассматривал оба варианта, в каждом есть плюсы и минусы. Я посчитал, что мне надо ставить перед собой максимальные задачи. Я мечтал об этом с четырех лет. Я всю свою жизнь посвятил тому, чтобы стать профессиональным хоккеистом. Я очень рад, что «Сэйбэрс» дал мне шанс, которым я не мог не воспользоваться. Я хочу быть здесь», – сказал Айкел.

--------------------------------------------


(slavenais demotivators no čempionu runām publikai savā pilsētā)

01:09 am [03/07/2015]


[info]martcore
japutmas thru the space viena no manām mīļākajām dziesmām pasaulē
we have fallen from the stars

00:27 am [03/07/2015]


[info]martcore
/pēc nedaudz iedzertā vermuta ieslīgstot pārdomās/
a, teiksim, ja terminators un sāra konora būtu nevis no amērikas, bet no luksemburgas, tur terminators pjērs un fransuāza dahuā, tas daudz ko mainītu pasaules ģeopolitikā

Diena, kad bija pilnmēness
23:55 pm [02/07/2015]


[info]black_data
Pirms brīža braucu mājās pa Tallinas ielu pretī pilnmēnesim. Kas tas bija par skatu.

Nu, jā, šodien pirmie Ādaži, tātad arī pirmo reizi peldējos šogad. Es, pieņemu, ka izklausās smieklīgi, kad visi to vien dara, kā brauc peldēties, bet sārtvaidzim tādi prieki bieži negadās. Tīri tā neko nospēlēju, ņemot vērā, ka volejbols nav mans veiksmīgākais sporta veids, un vēl bez auguma, ko, atšķirībā no basketbola, grūtāk kompensēt, man arī jāmāca elementāras lietas. Bumbu kaut kur aizpisu tikai divas, vai trīs reizes pa visu vakaru. Nu, neskaitot neveiksmīgas serves.

Nu, jā, tad jau pa mājām, pa ceļam ne reizi netiekot apstādinātam par ātruma pārsniegšanu, veļas mašīnā ielikta vesela likras bagātība piesmirdināta pa nedēļu, dzeru alu, un tūlīt sākšu sevi barot. Vienvārdsakot, kulminācija ir garām, pilnmēness atlaiž savu tvērienu.

Reklāmas pauze.
23:47 pm [02/07/2015]


[info]unpy

19:48 pm [02/07/2015]


[info]noisiite
Tas brīdis, kad tu esi izgājusi no dzīvokļa, bet krūšturis palicis neuzvilkts...
Labi, ka nebija jāiet ārā no kāpņu telpas, diez kad tad būtu attapusies. :D

19:26 pm [02/07/2015]


[info]perkons
Šeit ir vēl kāda bilde )

Varētu padomāt, ka es tur esmu iemaldījies kā kaut kāds dusmīgs futenbõla tiesnesis.

Salīdzinu
19:15 pm [02/07/2015]


[info]noisiite
Ar Vilhelmīni 19.ned vēdera apkārtmērs bija 81cm, tagad 88cm, svars gan pa pieci kg vairāk nekā toreiz, bet nu šoreiz nesāku arī ar distrofiķa svaru.

Day #95: par ēdienu
18:12 pm [02/07/2015]


[info]black_data
Mani kaimiņi, laikam, ir ļoti trekni. Pirmais, ko es izdaru atnākot mājās, ir atveru logu, lai ielaistu svaiga gaisa strūklu šinī elles perēklī. Un, ko tu domājies, kopš ir iestājies siltais laiks, visu laiku smaržo pēc ēdiena. Pīpls tik stūķē aiz vaigiem.

Bet, jā, es un ēdiens. Es arī veikalā mulstu, kad kāds aiz maniem trim sieriem, pieciem tomātiem, un divpadsmit aliem, nokrāmē kādus divus kilogramus svaigas gaļas. A tur stāv tāds mazs zaķīt, un rauc pierē rūpi par to, vai sīpolus ir paņēmusi.