redzēju šodien smuku, izpūrušu šariku
17:39 pm [28/06/2017]


[info]fjokla
Poll #21031
Open to: All, results viewable to: All

pieblīvē savu jau tā blīvo telpu ar:

View Answers

sunīti
6 (27.3%)

papagailīti
10 (45.5%)

vēl vienu santehniķīti
4 (18.2%)

kaķīti nē, fui, paldies
3 (13.6%)

būvējam labāk bāriņu senču stilā
13 (59.1%)


16:42 pm [28/06/2017]


[info]kinskis
šodien izlasīju nra.lv interviju ar gunāru ābeltiņu. lasīšanas laikā cita starpā atcerējos un padomāju par šādu piezemētu lietu.
biju pusdienlaikā pirkt matraci onslowgardenam. ar karti tai vietā (vienā brīvības gatves kabatā, kurā varēja iebraukt vien, šķērsojot frontes līniju mimsona vecās mātes pagalmā (kas pārmaiņas pēc ir fakts, nevis grūti saprtoama valodas figūra) vai metot šaušalīgu līkumu pa citām apkaimēm) maksāt nevarēja. pārdevējs ieteica aiziet līdz stigas veikalam, tur esot bankomāts - tas esot pavisam tuvu.
ņemot vērā piebraukšanas grūtības, gāju kājām. kaut kur pusceļā sapratu, ka tas tomēr ir stipri tālāk nekā sākumā šķita, prātā biju kādas daļas veicamās distances aizmirsis. nodomāju, ka nu ar, šito vajadzēja braukt ar auto.
izņēmu naudu, ko automāts man noskaitīja cēneros un piecīšos, tā ka sanāca krietns kušķis. gustava beķerējā nopirku 3 pīrādziņus, jo baigi ēst sagribējās pie beķerejas izkārtnes. atpakaļceļš attiecīgi bija patīkamāks.
tālāk viss parasti, atdevu naudu, saņēmu papīrus, aizbraucu uz noliktavu, divi puikas ielocīja man bagažniekā matraci.

tad āboliņš intervijā stāsta, kā pirmajai meitai mazgājis autiņus, jo pamperu šaizemē nav bijis. daudz laika un enerģijas tajā aizgājis, viņš saka. taču tas bijis labs laiks padomāt. tagad sameti visu vešenē, un padomāji tik, kur ko jāber un kādas pogas jāsaspiež. tāpat arī es šodien varēju domāt par to, kur jāgriež, kāda gaisma luksaforā, kas tas pa sūdu skan pa radio, kāpēc tas doģiks nebrauc, kā pieklājas. tā vietā, lai mierīgi pafunktierētu šo to, par ko sīkumos te neielaidīšos. un pieminēsu vēlreiz, tā daļa ar pīrādziņiem bija sevišķi forša.

un braukt ar matraci aizmugurē, kur nolaisti sēdekļi un auto pārvērties par kut ko bulku vāgenam līdzīgu, arī ir pacilājoši.

vēl lasot atcerējos par piju XII vai XI (XI tomēr, bet tas tā katram gadījumam, kas rakstā neatgadījās).

13:44 pm [28/06/2017]


[info]jim
Nolēmām, ka runcītim jādod jauns vārds. Viņam daudz labāk piestāv nevis Morisejs, bet gan Dupsis. Nākam vakar mijkrēslī mājās pār piemājas pļavu, rādam viens otram, rekur Dupsīts logā sēž, jā, tiešām reku Dupsīts. Kas tur? Nekas, Dupsis atkal nogrūda vāzi no galda. Jaka vienās spalvās, laikam Dupsis ar dupsi berzējies. Iebēru Dupsītim brokastis. Uzreiz dzīve tapusi lingvistiski daudz krāsaināka.


Dienas ziņa jeb дешево но сердито
10:19 am [28/06/2017]


[info]unpy
Brīdinājums visiem, kas uzpildās degvielas uzpildes stacijās. HIV inficētie uzdarbojas

Kāds vīrietis ar sociālās vietnes “Facebook” palīdzību brīdina visus cilvēkus uzmanīties, pirms uzpildaties DUS! Ieteikums visiem pirms sākat degvielas uzpildi, pārliecināties vai uzpildīšanas pistolē nav ievietota ar HIV inficēta adata! Dalies ar šo ziņu, lai pēc iespējas vairāk cilvēku būtu informēti! Mēs neatbildam par ziņas patiesmumu, bet vienmēr labāk pabrīdināt un uzmanīties!

08:55 am [28/06/2017]


[info]mafia
It takes very little to make a man look like a great father and very little to make a woman look like a bad mother.

Lielisks citāts, kas atspoguļo vienu no ikdienas nevienlīdzbām. Nesaki, ka feminisms esot neaktuāls!!

08:06 am [28/06/2017]


[info]dienasgramata
DELFI. Arī tādu smalku lietu kā aksesuāru jomā ir lietas, kas laikam ejot, zaudējušas savu aktualitāti. Piemēram, mākslīgie ziedi reti kurās mājās vēl tiek novērtēti.

Par to hujetselleru runājot
00:09 am [28/06/2017]


[info]pinjons
Palasot publiski pieejamos "Bailes" fragmentus, zūd jebkādas šaubas, ka tā autori ir politmauku kompānija Liepnieks & Sakss. Kaut varbūt arī PRšiks Lato Lapsa ir roku pielicis.

Upd. Šķiet darbojies viss triumvirāts.

Music \\ Latvijas radio 1
23:41 pm [27/06/2017]


[info]dzheina
šodienas saruna ar gandrīz trīsgadnieku:
- Ar ko spēlēsimies - Lego vai mašīnām?
- Ar Lego
- Ko celsim?
- Mašīnas!

_________

Kāpēc tie atvaļinājumiem tik ātri jābeidzas? :(

22:30 pm [27/06/2017]


[info]chaika
uzvara uzvāra

Modes blogera piezīmes.
17:39 pm [27/06/2017]


[info]unpy
Interesanta apdruka.