23:58 pm [31/03/2015]


[info]noisiite
Sestais zobs arī izlīda (11mēn 9dienās).
Pati prot uzvilkt kājās zeķes.
Pilnīgi visu grib darīt pati, tik spītīga, ka šausmas. Bet nu savas pozīcijas arī turam, ja kaut ko nedrīkst, tad nedrīkst un viss.
Staigā pa maziem gabaliņiem arī pati, ja ir kāds mērķis noskatīts, tad gan rāpo.
Šobrīd mīļākā spēle ir alfabēta kartiņas ar burtiem uz zīmējumiem, ņem pa vienai no groza ārā un es nosaucu burtu un to, kas uz kartiņas uzzimēts.
Prot pati aiziet padzerties un kaut ko uzkost, ja ir tāda vēlme.

.
Music \\ Angus and Julia Stone - You're The One That I Want (cover)
22:43 pm [31/03/2015]


[info]kini
multivarkā uztaisīju plovu (zsv dāvana beidzot bija jāpamēģina) un vid eds aizpildīju deklarāciju. viss fiksi un jauki, lai būtu vairāk laika.. pastrādāt :) tas noteikti kkad beigsies, ja ne pats no sevis, tad ar manu palīdzību. tāpat kā auzas beidzās. un gan jau arī tie pāris ilgie procesi, kas ir kā ilgais ceļš kāpās, kkad beigsies. gaidu vasaru, rudeni un visu ko citu kaut kur tur, tālumā, kur ir silti. 
burvīgs kavers

22:15 pm [31/03/2015]


[info]chaika
lol, tikko tikai attapu, ka rokaspulkstenim tak tā vasaras stunda nebija pārgriesta vēl!!!

21:45 pm [31/03/2015]


[info]mafia
Vispār jau man patīk modernais laikmets - paņem Twitteri, Facebooku vai Instagramu un viens, divi, trīs - uzklikšķini pateicību kādam grāmatas autoram vai māksliniekam pa tiešo personīgi. Forši.

Valodas vērotāja piezīmes. Nedaudz par drošumspēju.
17:58 pm [31/03/2015]


[info]unpy
Kādā ierakstā, bet aiz aizslietņa, tika uzdots pamatots jautājums "kas ir drošumspēja?". Pašam šķita, ka šādi jaundarinājumi jāvērtē pēc vecā homeopātijas principa "cilvēki jūk prātā līdzīgi", tālab pieņēmu, ka termins veidots līdzīgi "dīgtspējai". Man nebija taisnība, [info]starro(un man nav šaubu par atbilstošu kompetenci) šo terminu definē šādi - "Pakāpe kādā saglabā prasībām atbilstošas īpašības vai stāvokli". Intereses pēc iegūglēju lietojumu.

Cilvēka drošumspēja (human securitability – a form of resilience) ir starptautiski zināms jēdziens, kas raksturo cilvēka adaptācijas spēju strauji mainīgā vidē. Cilvēks ar augstu drošumspēju ir par sevi drošs, radošs cilvēks, spējīgs parūpēties par sevi un citiem, pielāgoties apstākļiem.

Šis viss štrunts, bet ļoti uzrunāja nākamā rindkopa. kas veltīta visiem, kuri ir plānojuši nodzīvot līdz 2020. gadam. "Līdz ar to viens no NAP2020 mērķiem radīt spēcīgu vidusšķiru un arī nodrošināt tautas ataudzi Latvijā – valstī, kur ikkatram cilvēkam ir iespējas gādāt par savu, savu tuvinieku un Latvijas labklājību. Tas ir nesaraujami saistīts ar iespēju īstenot NAP2020 virsmērķi – ekonomikas izrāvienu."

Esmu jūtīgs pēdējā laikā un tiešām līdz asarām aizkustināja valstiskais plāns izveidot Latviju kā valsti, kurā ikvienam cilvēkam būs tomēr kādas nebūt iespējas gādāt par savu, savu tuvinieku un Latvijas labklājību. Ir uz ko tiekties.

Elektriskās cigaretes lietotāja piezīmes. Pirmā smēķšķidruma pudelīte kaput.
16:25 pm [31/03/2015]


[info]unpy
Pirmā smēķšķidruma pudelīte beidzās vakar, 30. martā. 10 dienās viena pudelīte, tātad.

Šajās 10 dienās esmu izpīpējis 2,2 cigaretes, nudien nav vērts. Pirmo nopīpēju dzerstiņa laikā kādā ceturtajā ēgaretes lietošanas dienā, likās ne pārāk jēgpilns pasākums, otro tā paša dzerstiņa laikā pametu, tikko aizpīpējis, jo sametās šķērmi. Vēl vienu nopīpēju vakar, jo, dzerot kafiju(ko daru ļoti reti), ļoti sagribējās īsto cigareti pie kafijas. Nebija tā vērts, tiešām sajūta tāda, it kā kūpinātu ēgareti + lupatu vīkšķi.

Visādi savādāk nekādus īpašos uzlabojumus veselībā vai kur citur neizjūtu, ir nedaudz uzlabojusies oža, kas, Rīgā dzīvojot, nevar tikt uzskatīts par bonusu, drīzāk otrādi.

P.S. Šī nekādā veidā nav ēgarešu reklāma, par šo reālo ietekmi uz organismu nekas nav zināms, pilnīgi iespējams, ka šīs ir kaitīgākas par parastajiem smēķiem vai pat par šo kaitīguma vispārpieņemto priekšstatu.

16:15 pm [31/03/2015]


[info]f
un vēl. nezinu, kā jums, bet man sāk gribēties saldumus tad, kad maz ēdu zivis. precīzāk, lasi. (auksti kūpināts, ņamm)
tikko pat novicoju četras migles un apstājos vien tāpēc, ka ar katru nākamo gribas nākamo, un tad jau labāk ēdu lasi. kura nav. tāpēc apēdu vēl vienu migli.
tā lūk. sava taisnība ir tajā, ka saldumus prasās, ja neuzņem pietiekami olbaltumvielas. bet idejas autori varēja arī pateikt skaidrāk - zivis!

15:13 pm [31/03/2015]


[info]au
iegāju Printempos veļas nodaļā, lai ieraudzītu skaistu sarkanu caurspīdīgu mežģīņu lietiņu nedaudz zem tūkstoša euro.

15:34 pm [31/03/2015]


[info]martcore
delfos vārds plosīties tomēr ir populārāks par vārdu zibināt

saturday mordor night live
13:47 pm [31/03/2015]


[info]martcore
xxx
vot to es saucu par comedy