Music \\ the sidekicks
22:25 pm [01/03/2015]


[info]skazhy
ja ar vienu un to pašu nazi smērē adžiku & tad piegriež tējai citronu, tad rezultāts var nesanākt tāds, kā cerēts.

22:13 pm [01/03/2015]


[info]evy
taa, taa. nu laikam arii astroloogjiski, planetoloogjiski un visaadi citaadi loogjiski vajadzeetu beidzot buut divtuukstoshpiecpadsmitajam. visaas pasaules malaas.
citaadi tas chetrpadsmitais ritiigi jau izbesiijis, velk veel savas nelaimes nopakaljus. pietiks ka nu jau!

uz mazliet prieciigaakas nots - naakamsestdien balliite lielmiestaa. beidzot izkulshos no suunuciema uz paaris dienaam.
jaapciemo mans dzhimijs, kuru rita pagaajusho nedeelj aizveda uz gruumingu - no spalvainaa milzenja paari palicis lisijs kakjis. vinjam nabagam uz punciisha visa spalva bija kunkuljos saveelusies, jo ritai slinkums vinju kjemmeet. luuk, tagad lisijs patusees kaadu laiku.
vispaar, jaatiek skaidriibaa, kaa lai es vinju dabuuju pie sevis. viesniica neljauj. bet iireet pashai kaut ko sanaaks atkal pa daargo.

veel es esmu izeedusies no diviem darba kostiimiem. bet, buusim godiigi, man jau pirms izeeshanaas vinji bija diezgan piespiileeti, ar domu - tachu notieveeshu! ahaa.. mazliet otraa virzienaa viss aizgaaja. ar steigu jaametaas trenazhierzaales virzienaa. krievu meitene, kura pie mums pasniedz visaadas zumbas un ko tik veel ne, arii mani sauc uz nodarbiibaam. saka, ka za pjakj minut vsjo sbrosish! jaapierakstaas, lai nav vietas atrunaam. un atsaaktie alus vakari jaanomaina atpakalj uz viina vakariem mazaakaas devaas. uff, kaadi plaani! ka veel vareetu pie tiem notureeties.

vakara videomateriāls: ramzans un narkomāni
20:21 pm [01/03/2015]


[info]martcore
xxx
viņš par tām bārdām tur tā zadvinul, es otro reizi skatos, mēģinu saprast

.
19:10 pm [01/03/2015]


[info]kini
skatos uz kalendāru un domāju, kur gribēšu saslimt. kakls kņud, iesnas tek un šķaudīt šķaudu, tātad izejas pozīcija pareiza.

18:14 pm [01/03/2015]


[info]anonymous
"His guests were fed a young elephant, and two buffaloes, two sables and five impalas were also donated to the president by a local landowner. He also threw in a lion and a crocodile to be stuffed as an extra gift for Mugabe. On top of this, 40 cows were offered to the president by two members of his government. A second elephant is going to be shot and given to the Victoria Falls community."

http://www.independent.co.uk/news/people/robert-mugabe-eats-a-zoo-for-obscene-91st-birthday-party-10077805.html

17:46 pm [01/03/2015]


[info]martcore
es biju domājis, ka adidas hīli ir nu tāds vienreizējs eksperiments
pat prātā neienāca, cik tālu cilvēki var uz šīs tēmas aiziet
,,, )

upgrade everything [around you]
Mood \\ pārāk mozš clearly
Music \\ Talk Talk - It's My Life
11:40 am [01/03/2015]


[info]neoplasm
no londōnas atvedu sev kreklu ar kokaīnu šņaucošu jēzu un pāris tā kā no misenes izvilktas grāmatas, kas brikleinā mētājās zem "free" cedeles. kreklu noskōroju pie sirmā večuka ar bārdu, no kura izgāšgad ap šo laiku nopirku joy division džempi. šoreiz večuks bija iekārtojies citā tirdziņā un tirinājās pie boba mārlija. drusku senils, bet ļoti mīlīgs. grāmatas toties nevarēju visas panest, kuras gribēju kraut mugursomā, jo tā jau bija piekrauta ar vejtrōzes saldumiem [fokin' lauķi, ne, atbrauc un izrij]. paķēru vienu izdevumu ar kāda japāņu fotogrāfa kaķu bildēm un viena britu rakstnieka dzejoļiem par kaķiem. 1972. gads, mind you, pre-lolcat era, mkēj. visu vakaru ar draudziņu deklamējām saviem mincīšiem priekšā un ņirdzām. otra grāmata bija kaut kāds hipsteru izdevums par imagināriem ziemeļamerikas dzīvniekiem, bet pilns jauka ārtvorka. kad pirku jēzuskreklu, večuks caur maisiņu ieraudzīja kaķugrāmatu, tad drusku pašķirstījām bildes un viņš ļoti sapriecājās :)

pēdējā laikā efficiency is my middle name. 5dien uzstādīju kaut kādu uzņēmuma rekordu produktivitātē, priekšniece dienas beigās gandrīz apsēdās. par to es sev uzdāvināju/pagatavoju lielisku vistas zupu ar čili, bēbīškukurūzām un laima sulu. vakardien pieslēdzu telepurķim neierobežotus internetus un nopirku sporta bikses. alsō, pasūtīju internetos matu kopšanas brīnumlīdzekļus, ar ko manas attiecības ar hennu vēlos oficiāli pasludināt par izbeigtām. pēdējoreiz pēc krāsošanas mati sāka stiepties, kas ir ļoti, ļoti slikta zīme. tie ar krāsošanām sabojātie mati pa lielam jau ir nogriezti un tagad esmu apņēmusies tos beidzot arī kopt [normally i can't be arsed]. tomēr jātiek vēl vaļā arī no hennas krāsas, kura man ir par tumšu un nepiestāv. par laimi nāk vasara un zēngalviņa man izskatās ļoti pieņemami, kas ir plāns b, ja nu akaliņ kaut ko salaižu grīstē :)) no nākamās algas jau varētu vajadzēt atļauties atsākt arī kačāšanos [jo varētu beigt sūtīt naudu mammai], jo skeitošanai vēl par aukstu, bet spēciņa vajag. šī ziema ir tik nebeidzami gara, ka es to mēģinu īsināt ar savu iekšējo siltumu un sevis mīlēšanu. un paldies juniversam, ka man to enerģijas rezervju netrūkst.

13:13 pm [01/03/2015]


[info]martcore
vai arī izrādās, ka futbolists fredo balcareti ir apprecējis balerīnu
vot kā tas var vispār notikt, kādos apstākļos profesionāli futbolisti sastop profesionālas balerīnas
ir tādi bāri, kuros balerīnas mēdz iedzert?

13:00 pm [01/03/2015]


[info]f
ko lai saku. izstaigāju jūsu izpārdošanas - šķiet, viss labākais ir jau sen izpārdots un palikuši vien īpaši lielie izmēri vai arī īpaši mazie. ņujorkerī, piemēram. par smiekla naudu var dabūt milzīgus mēteļus un baikerstila jaciņas. a ko es meklēju? šortus, kas izskatās kā apenes, bet nav apenes. tādus atrast ir vienkārši neiespējami! vienīgā izeja ir nopirkt brīvos šortus, bet riktīgi mazā izmērā. vienus tādus redzēju, bet tie bija pidžamšorti. labi, projehaļi. redakcijai ir piešķirti līdzekļi, lai pagādātu kaut ko tādu, ko sirds kāro, tāpēc es to atradīšu kaut vai mirdama! ar tādu moto gāju iepirkties.
un ko jūs domājat? atradu

tieši tādu kreklu. identisku! nu, drusciņ smukāki zilu. mans prieks nav aprakstāms vārdos. un uz atlaidēm. dubult-win!
ļoti daudz izsaukuma zīmju. bet nu, vispār, izrādās, tas tomēr ir baigi forši, ja kāds tev piešķir līdzekļus, jo redz tavās acīs ilgas notriekt naudu izpārdošanā, bet tev nav, ko tur notriekt (šajās attiecībās esmu par sevi atklājusi daudz jauna. piemēram, es pavisam noteikti caur un cauri esmu sieviete).

"vārdadienas dāvana," viņš man saka četras dienas pēc fakta.