12:05 pm [25/04/2014]


[info]evy
vakar ritai dzimshandienaa pagaadaaju cepeshkraasni, jo ieprieksheejo vinja aizdedzinaaja, taisiidama sausinjus. aizdedzinaaja literalii. es toreiz ar savu piepampusho vaigu [peec gudriibas zoba naherizeeshanas] skreeju skatiities, ko vinja tur breec no virtuves - deg, deg! aizeju - cepeshkraasns reaali deg :D labi, ka peec visiem dziivoklju iirnieku noteikumiem jebkuraa dziivoklii jaabuut dzeeshamajam aparaatam. pakjeeru no aizdurves un metos dzeest. nu ritiigs faiermens [ak, jel, ja kaads to buutu nofocheejis - izspuurushi mati, sapampis vaigs, noshljukushas trenushkas un ugunsdzeeshamais apraats]. veiksmiigi likvideejaam, bet duumu bija, ka biezs, liidz ar to signalizaacija iedarbojaas visaa maajaa. rita metaas lejaa vachmenu mekleet, lai aptur signalizaaciju pirms kaiminji saak evakueeties, bet - dalja kaiminju jau druuzmeejaas lobijaa, kursh izbiilii, kursh neizpratnee. kaadas minuutes piecas signalizaacija gaudoja, un ritai shis likaas interesants veids, kaa iepaziit savus kaiminjus :)

tad nu taa, jauna cepeshkraasns ir, ugunsdzeeshamais turpat blakus. un vakar uztapa pirmaa maltiite bez starpgadiijumiem.

Dzīvesprieks
Mood \\ labs, pat ļoti
Music \\ Fanten - fiddle tune from Setesdal, Norway
10:49 am [25/04/2014]


[info]vaarna
šorīt, kā citus rītus, braucot uz darbu, kārtējo reizi nopriecājos, ka pavasara plaukšanu neesmu nogulējis, kā citus gadus - tie bērzi ir dievīgi smuki šai laikā sevišķi. man pat nebija riebuma iet uz poliklīniku nodot asinsanalīzes. viss notika tik ātri un viegli, ka pat neaizmirsu ieskriet Ekovirtuvē un uzdāvāt šamējiem Ēk diskus, redzēs, vrb kko kādreiz uzliks klausīties ēdājiem. kopumā diena, ja neskaita mazās skabargas, par kurām negrasos klāstīt, ir sākusies uz URRĀ!

Lai Jums, trauki, arī forša šī diena, jo, galu galā, ir PIEGDIENAH!

08:31 am [25/04/2014]


[info]shelly
Lauva šobrīd uzskatāmi demonstrē budisma tēzi, ka vēlmes noved pie ciešanām - ja datorkrēslu neizdodas pārstumt pāri visam dzīvoklim, jo, piemēram, mamma vai kas cits traucē, asaras birst kā pupas un vēl labāk (jau iepriekš atvainojos, ja ar savu kļūmo intepretāciju esmu sagādājusi ciešanas vēl kādam budistam).

07:57 am [25/04/2014]


[info]kisswithafist
Ubuntu ir vienkārši elegantākā un piemīlīgākā OS opensource iesācējiem.

tā tas i un tā tas būs! :D

es reizēm esmu gatava vnk sākt izplūst fanmeitenīšu saldajās asariņās, cik... *drumroll*

LU DF IR KRUTĀKĀ VALSTS IZGLĪTĪBA LATVIJĀ.there I said it. now blow that cartridge & go play a video game.

00:59 am [25/04/2014]


[info]mafia
tas moments, kad sveši cilvēki izdomā, ka viņiem ir tev kaut kas jāiesaka!


Mood \\ sleepy sleepy
00:37 am [25/04/2014]


[info]mafia
Izskatās, ka mans uzmanības noturēšanas brīdis saīsinājies katastrofāli :D ieliec kaut kādu linku, visi šujās un perās, a tev pašam jau bōrings, jo vairs neinteresē. khh :D un es domāju, ka mana bieži peldošā uzmanība ir kas slikts, izrādās, tas lieti noder, lai lieki neiegrimtu nervu un laika tērēšanā! *yawn*

21:46 pm [24/04/2014]


[info]shelly
Jaunais, st... interesantais seriāls ir man nodrošinājis jaunu, st... interesantu pieredzi - tagad mans jaunais, nu jūs jau zinat, provaideris mani bombardē ar e-pastiem no kāda St... Entertainment, kas spļaujot uguņus par autortiesību normu neievērošanu, konkrēti 1 sērijas nokačāšanu no mana IP, un draud ar sekām un aicina sadarboties (es gan nesaprotu, kā).
Vai man tagad gaidīt specnazus ielaužamies pa logu?
//kamēr gaidīju, atsūtīja vēl 1 vēstuli.

21:20 pm [24/04/2014]


[info]shelly
"Labpāt vēlējos kļūt gudrs, bagāts un slavens. Tas bija viens un tas pats - ja kāds ir gudrs, viņš nes vispārēju labumu, par ko pasaule, pats par sevi saprotams, atalgo viņu ar naudu, slavu un laimi. Droši vien arī ar skaistām meitenēm, ar kurām man pagaidām necik neveicās. Es neticēju tiem gudrajiem un nabagajiem, labajiem un nelaimīgajiem, un vientuļajiem. Pasaulei jābūt pareizai, un es gribēju būt pareizs pareizā pasaulē."
Jānis Joņevs, "Jelgava '94".

Stāstiņš
20:32 pm [24/04/2014]


[info]komentators
Tāda interesanta situācija sanāca. Vairākkārtīgi. Viena vārda teikumi droši vien nav labais stils, bet es sen vairs neko nerakstu, es par to neko nezinu.

Tātad skatījāmies pagāšgad rudenī Mnozil Brass viģikus un izdomājām, ka jāmēģina nokļūt kādā viņu koncī. Iemetām aci viņu mājaslapā, nav nekā tuvumā Latvijai, nu neko, paskatīsimies vēlāk.

Kādu vakaru draudzenei ienāca prātā, ka jābrauc uz Itāliju. Es Itālijā neesmu bijis, piekritu. Kuros datumos? Moška 11-19 aprīlī? Davai, pasūtam biļetes uz Romu, pēc tam izdomāsim tālāk kur doties. Apmēram janvārī kāds no mums ievēro, ka Mnozil Brass 8. aprīlī ir Romā pierezervējis konci. Abi noškrobojamies par neveiksmīgo sakritību, bet tā kā mums biļete pirkta par BalticMiles punktiem, nelolojam cerības kaut ko lēti pamainīt un tā tas arī paliek līdz februārim. Kāpēc līdz februārim, tāpēc, ka februārī atnāk meils no AirBaltic, ķipa "jūsu reiss 11.04 no rīta atcelts, še ņemat šito 15:00 pa dienu". Škrobīgi, ka pusdiena padirsta, bet mazāk škrobīgi, kad ievēroju pogu "Man šitas neder", kuru nospiežot tev piedāvā +/- 3 dienas no vecā datuma. Un kas tad tas, agrākais reiss, ko var izvēlēties ir 8. aprīlī.

Allrighty, smaids sejā, eju skatīties kur tās biļetes var nopirkt. Caur gūgles transleiteri izburos cauri itāļu Biļešu Servisa analogam, ar prieku konstatēju, ka biļetes maksā ~20 eiro, kas par tādas klases māksliniekiem nav daudz, bet ar stipri mazāku prieku konstatēju, ka sarkanais mirgojošais uzraksts zem biļešu cenām vēsta, ka tās ir izpārdotas. Nu bet protams, ka izpārdotas, uz ko es te cerēju...

Nu ok, te viss skaidrs, bet es neesmu fans plintes mešanai krūmos, tāpēc izdomāju uzrakstīt feisītī fanu lapai un viņu weblapā norādītajai kontakt e-pasta adresei ar savu bēdu stāstu par to kā mēs esam no trešās Eiropas valsts Latvijas uz kuru Mnozil Brass nebrauc, kā mēs plānojām ceļojumu, kā mums nepaveicās ar datumiem, kāda tagad parādījusies iespēja, bet biļešu nav. Nu vai tomēr kaut kas neatrastos. FB lapa klusē, bet uz meilu man austrietis atbild diezgan ātri sakot, lai es liekas cerības neloloju, bet drīzāk braucu uz Poliju, kur koncis vēl nav izziņots, bet būs. Nu bet itāļu čalītim šis tomēr uzprasīs. Fair enough. Polija izklausās labs variants, pāris dienas pagaidu, nekādi jaunumi neseko, apstiprinu biļetes uz 11.04 plkst 15:00 un viss. Būsim reāli - biļetes tā vienkārši neparādās.

Diez vai es šito rakstītu, ja neparādītos, ne? A varbūt rakstītu. Lai nu kā, nedēļu pēc pirmā meila, es atgriežoties no laukiem lasu jaunu e-pastu, šoreiz no itāļa
"Hi,
I have provided two free tickets, let me have the names."
Oho, es tak par brīvu nemaz neprasīju. Bet nē, nē, joprojām nedrīkst noticēt. Iedodu mūsu vārdus un gaidu... 1 dienu, divas, trīs. Nu ja, skaidrs, te nekā nebūs. Taču kā bijis, kā ne, pēc četrām dienām čalis atbild ar adresi, kur biļetes ir pieejamas. Es pat atceros laiku - 10:52 atnāca meils. Atceros tāpēc, ka es 10:53 biju uz līnijas ar airBaltic un teicu, ka esam pārdomājuši un gribam tomēr 8. aprīli. Čalis līnijas otrā galā uzturēja spriedzīti ar pauzi pēc teksta "Nu, ja viņas nav izprintētas, tad varu samainīt, bet ja ir, tad vairs neko". Kad viņš pēc pauzes atgriezās atbilde, protams, bija tādā vidēji bēdīgā tonī "Nu... izskatās, ka... nav izprintētas". Lidojums samainīts, mērkaķa ātrumā pārrezervētas un pierezervētas jaunas viesnīcas (cik forši ka bukingā.kom paņēmu viesnīcas ar 0 charge par cancelošanu), bet joprojām pagrūti noticēt, ka stāstam būs laimīgas beigas.

Fast forward to 08.04. Ar lidojumu viss ok, ar visu pārējo arī, sēžam vienā barčikā Romas dienvidos un gaidam, kad būs iekšā laišana koncertā. Sadzirdam latviešu balsis divus galdiņus tālāk, nodomājam, nu gan haļava, ieraugām Rodžera Mūra dopelgangeri, ko es maksimāli stealthily fočēju kādas 6as reizes un kad pienāk laiks, dodamies uz īsto adresi, gar kuru pirms tam nogājām, bet nekā tur nebija. Nav arī tagad. Ātrs interneta sērčs norāda to pašu universitāti, bet citu adresi, zvanu itālim un prasu, vai šitā ir īstā adrese (es jau pirms tam biju zvanījis un prasījis un viņš teica, ka pareizā), prasu vai nav tā universitāte, kas centrā, bet ar tādu pašu nosaukumu. Šis uzreiz "oi, sorry, wrong address", es mierinu, nekas, nekas. Labi, vēl ir stunda+ laiks, ņemam taksi un lidojam tos 7 kilometrus uz īsto vietu (Roma tāda paliela).

Nokļūstot īstajā vietā, vēl pēdējo spriedzīti uztur dāma, kas meklē manu vārdu starp rezervētajām biļetēm un to neatrod, bet izrādās, ka biļetēm, kas ir par brīvu, ir atsevišķa čupiņa. Rezultātā mēs konci skatījāmies 6ajā rindā, kas bija izcila vieta, un koncerts bija fantastisks. Un to saku es, kas no visas pūtēju padarīšanas saprot diezgan minimāli, es tikai baudu visādus foršus skaņdarbus.

Tāds, lūk, stāstiņš. Ā, jā, tā feisīša fanu lapa man 7. aprīlī uzrakstīja "Jūs vēl močījat uz Romu? Es varu dabūt jums biļetes".