12:27 pm [30/06/2016]


[info]f
kamēr neviens neskatās - tirinos uz krēsla pie sia - cheap thrills.

LCD
11:41 am [30/06/2016]


[info]fjokla
Tā! Polis dos tauzend bax un nāk parakstīt papīrus! Tagad tikai vajag pieburt tā, lai tikai es viena to konkrēto sluģiku redzu. Lūdzu, lūdzu, kauttik kāds cits tikmēr nepaņem to maziņo un smukiņo un ar dārziņu, ko iekāroju katru dienu pa septiņām reizēm katrā ēdienreizē!

10:10 am [30/06/2016]


[info]bauda
Fear in the LGBT community causes gun sales to reach an all time high.

09:42 am [30/06/2016]


[info]chaika
kopš tā negadījuma ar e-talonu kinoteātrī, nopirku viņam vāciņu un iebāzu tajā arī lapiņu ar savu vārdu un mobīlo numuru. viss jau tur man tā vaļīgi tai vāciņā-kabatiņā stāv, bet līdz šim diezgan veiksmīgi. a vakar stāvu piestrešajā un ar sānu redzi manu, ka kaut kāds gruzis autobusam uz grīdas - a tas nebija nekāds gruzis, izrādijās, mana lapiņa tur bija netīšām nomētājusies. aš sviedri izsitās, šito augšāmceļot - tā jau var netīšām iepazīties (ar ieziemieti no zoļika)!

Īsi par žurnālistiku.
Nebesii, bet besii. Jeb otraadi.
04:11 am [30/06/2016]


[info]evy
H braalja triisgadniece te dazhdien atpakalj veerojaa, kaa H man iedod pagarshot no savas karotes vienu salduma gabalinju, peec tam padomaaja paaris sekundes, tad ljoti paarliecinoshi ar sarauktu pieri veersaas pret mums ar faktu - nu bet kaapeec tu vinju baro, vinja tachu ir veca!
Luuk jums beerna tieshums.

Es te taa aizdomaajos peedeejaa laikaa, ka viskautkas tik daudz besii, ka iisteniibaa nemaz nebesii, ir tikai iedomas.
Bet kas pa iistam besii, ir kad, piemeeram, mazgaajoties dushaa, stulbais dushas aizkars liip pie dibena. Vot tas reaali besii. Vai arii, kad tikko nogriezti nagi, bet jaaiesaak jauns tualetes papiira rullis un figushki, taa gals aizliimeets, ka pus stundu njemtne.


Gjipsi shonedeelj vajadzeetu njemt nost. Tas arii saak besiit.

what a shame
20:39 pm [29/06/2016]


[info]ingmars
Pēdējā laikā esmu pasācis katru vakaru pirms gulētiešanas taisīt frizūras savam vecākajam dēlam. Nesen izdomājām, ka varētu viņam nokrāsot matus melnā vai baltā krāsā, bet tagad sieva man saka, ka viņa negribētu, lai tā notiek.

Par tagadni un nākotni.
20:16 pm [29/06/2016]


[info]unpy
Cien. [info]mindbound, piemēram, piedalīšoties diskusijā par šo tēmu. Te, cibā, ir milzums riktīgi prātīgu cilvēku, vēsturnieki, sociālantropologi, sociologi, visa veida analītiķi un savādāk gudri cilvēki. Būšu jums ļoti pateicīgs, ja sniegsiet kaut kādu saprātīgu atbildi uz to, kālab tieši tagad visapkārt novērojamajās pasaules daļās cilvēki ar lielu pārliecību un degsmi slīgst tumsonībā, ezotērikā un perversākajās reliģiju formās. Esmu par šo domājis, ne pie kā neesmu nonācis.

16:27 pm [29/06/2016]


[info]10m_zem_uudens
neatkarīgi no perspektīvas un lūzumu skaitiem, skatiens vienmēr pielīp smilgas šūpošanās amplitūdai.