13:34 pm [27/11/2015]


[info]goddes
Ieslēdzu sabiedrisko tālrādi un klausos streikojošajās skolotājās, pasniedzējās un citās šodien nestrādājošās personās. Tātad algu lielāku gribas? Cik dzirdu, tad tādām infantilām personām būtu jāatņem gan tiesības izglītot jaunatni, gan algu, vispār ... Argumenti ir tik vāji, ja mums tādi skolotāji, tad lūdzu, lūdzu atlaidiet visus un maksājiet spējīgām, inteleģentām personām to minimālo 1k. Esmu runājis.

citās ziņās
13:31 pm [27/11/2015]


[info]eermaniitis
sanāca nogārst labieša lenteņu kāvēju

tas laikam tā jaunā mode uz tiem fifīgajiem apiņiem - ar visādām citrusu piegaršām un tā?

lai gan ja tā pačāpstina ... tāds tīri nekas padzēriens, vieglāks par henesiju, bet tikpat maziem malkiem dzerams, taču smaržo patīkamāk, nenoliedzami

Ciba. Es.
13:13 pm [27/11/2015]


[info]goddes
Meklējot kādu ierakstu, un neatrodot, palasīju savus sensenus ierakstus. Kā gan var būt viens tik brīnišķīgs, gudrs un interesants cilvēks (pēc dažiem ierakstiem) būt tajā pašā laikā tāds ambālis (pēc pārējiem ierakstiem). Pamīšus. Interesants subjekts, mhm.

11:44 am [27/11/2015]


[info]au
Es Tevi mīlu! Ak, tam vairāk naudas, iešu pie tā! Ak nē, tomēr mīlu Tevi, piedod par nodevību, bēgam kopā, aij, nē, jo es gribu smukas krellītes, nolādētās krellītes, gribu mīlu, nē, krellītes, bēgam kopā, mīlu Tevi, piedod, mīlēšu mūžam, bet Tev nav naudas, viss, es aizeju!!!


/manona lesko

11:47 am [27/11/2015]


[info]chaika
piektā diena darbā pēc nedēļu ilga atvaļinājuma un man jau raustās kreisais plakstiņš..

Viņš tika izglābts.
Ciba.
10:59 am [27/11/2015]


[info]goddes
Šo, dažu gadu laikā (nejaukt ar sociālo tīklu "patikšanu",) man ir izdevies savākt perfektu freidlisti, ir gan zinātniski analītiskas vārsmas par jebko - valodniecība, kvantu mechānika utt., kā arī kontrolēts stulbums, tiešām kontrolēts un apzināts, es ceru.:)

---
10:59 am [27/11/2015]


[info]meness_berns
Nebija tik traki kā visiem tiem, kas no "Manonas Lesko" gāja prom pēc pirmā cēliena, bet nu pagarlaicīgi bija.

"Iestūrēs laulības ostā"
10:12 am [27/11/2015]


[info]dienasgramata
DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.

09:33 am [27/11/2015]


[info]fjokla
pasaule ir briesmīgs iestādījums, kur tevi pļaukā pat miesīga māte. piemēram, šorīt, dramatisks gadījums. iespraužu virtuvē boileri, kas, tātad, silda visur to ūdeni, stundu kafijoju un pīpēju un pašu skaistāju dziesmu 7reiz, untā, tad eju ar visām parpalām uz vanneni, unkātudomā, kas tur ir? Tur ir boilerim izrauts vads.kas nozīmē tagad, ka jāsaka bļaģ un jāmet visi dvieļi un krēmi pret zemi unka viss jādara tagat aukstā, ko spēju darīt tikai daļēji un izsaucoties čista krieviski, tad es spītīgi gaidīju, kad tā māte piecelsies, lai varu pilvērtīgi paust savu attieksmi pret šito, jo partija to neaizmirsīs, kautko tādu nedrīkst aizmirst, nekad, nekad, nekad tā nedaiet, tas ir vēl briesmīgāk kā savākt spickas no plītsmalas vai atstāt tubzikā tikai papīram to kartona iekšiņu un mazu plīvīgu skrandiņu.

Tadvēl, man ir traHtāts par mūsdienu jaunatni, precīzāk, par tiem trijiem pāviem, kas man nāca pretim pa lielvārdeni, kautkad aizvakar laikam, bet rūgtums palicis vēl šodien. Tātad, nāk man pretim trīs džeki pa visu ietvi, trīs tādā mūrī, visi tādi no sevis un runā par savām pāvu lietām, es viņiem nāku pretim, man ir zamša zābaki bez impregnētāja un ietve mums visiem ir par šauru, attiecīgi, kādam no džekiem būtu tā rindiņa tā pieklājīgi jāizjauc, dodot ceļu madamm. Kā jūs domājat, kurš no trijiem deva ceļu zamša zābakiem? Ļoti labi, precīzi neviens. Nēnu, manjau, saprotams, nav grūti, pa dubļiem un apstādījumiem apiet kungiem, ja, bet fakts kā fakts, man šitādiem gadījumiem vienmēr domās līdzi sarullēta avīze, ar kuru, kabi ielaist pa pakausi! uff!

Toties, lai vairojas labāk prieks, tagat laižu tautiņās visskaistāko turku dziesmu, kurā esmu jau izklausījusi caurumu, viss manās mīļākajās krāsās un izmērā. Betē, vakarā aiziesim paklausīt to bartu un bišku ieraut, ko ko ko