18:29 pm [26/08/2016]


[info]f
kamēr gatavoju gaileņu mērci (bučas maniem sēņotājmaniakiem, kas salasīja tik daudz, ka bija par daudz), sāku domāt par vecmeitu ballītēs novēroto tradīciju darīt absalūtas stulbības, attaisnojot to, ka tā ir "pēdējā ballīte", un mēs visi zinām, ka that's a load of šait. bet kaut kādas muļķīgas atrakcijas, iekaitot salmiņus locekļu formā vai uzbāžoties garāmgājējiem, i mean come on, es esmu ar visām četrām par jautrību un kokteiļiem, bet no domas par kādu trakulīgu vecmeitu ballīti man ir vienlaicīgi saraukta piere un nemierīgums iekšā. neba nu kāds mani aicina uz vecmeitu ballīti, un neba nu visi tādu grib, bet es noteikti zinu, ko es negribētu. tādā ziņā, protams, paldies dzīvajiem piemēriem par pieredzi no malas (ha, tomēr ir dažas kļūdas, ko iemācamies no citiem).

Tikai 5 minūtes.
18:23 pm [26/08/2016]


[info]unpy
Šodien 5 minūšu laikā uzzināju, ka:

1.Latvijā mēdz būt arī man piemēroti laika apstākļi.
2.Nezinu, kur atrodas Bāriņu iela, uz kurieni lokālais pasts esot pārcelts, nezinu arī faktu kā tādu, ka pasts ir pārcelts, līdz ar to nevarēju palīdzēt divām jaukām un pieklājīgām divu paaudžu sieviešu dzimuma pārstāvēm, pēc brīža gan izrādījās, ka viņas durvis mēģinājušas atvērt uz nepareizo pusi un pasts arvien ir tur, kur bijis.
3.Kristieši Latvijā cieš no diskriminācijas un emocionālās vardarbības pat ģimenes lokā(domāju vecāku - bērnu attiecības konkrētajā gadījumā), šo uzzināju negribot, no paskaļas divu kristiešu sarunas, jaunā paaudze viņi nebija, septītās dienas adventisti arī nē, visticamāk, ka baptisti.
4.Sievietes saulesbrillēs man šķiet ļoti aizdomīgas, uzreizi tāda sajūta, ka slēpj kādu baisu, acīs ierakstītu noslēpumu.

14:10 pm [26/08/2016]


[info]kisswithafist
viss, ko man šodien gribas darīt, ir klausīties šito:

We'll carry on

idk why tho

let me fix all
12:47 pm [26/08/2016]


[info]ingmars
Ļaujiet man būt par pasaules diktatoru uz mūžu.

---
es vairs neēdīšu no šīs cūku siles
12:27 pm [26/08/2016]


[info]ingmars
Pārtraucu lietot arī saldumus. Šeit gan neesmu tik strikts kā ar alkoholu, retos gadījumos izlemju kaut ko nogaršot, it sevišķi, ja tas ir mājās gatavots. Piebildīšu, ka mana izvēle ir pārsvarā ideoloģiska, rūpes par veselību drīzāk ir patīkams papildinājums.

yr
12:22 pm [26/08/2016]


[info]ingmars
Ir pagājuši aptuveni divi mēneši, kopš pilnībā pārtraucu lietot jebko, kas satur alkoholu. Vēl ir pagājušas divas dienas, kopš klausos parasto popmūziku ar 1,5x paātrinājumu.

sad times
12:05 pm [26/08/2016]


[info]ingmars
Mēs dzīvojam pasaulē, kur Renārs Kaupers ir atļauts, bet zāle ir aizliegta.


~1~
12:02 pm [26/08/2016]


[info]ingmars
Mans ķermenis, mani noteikumi.

kf