велосипедик
13:37 pm [27/08/2014]


[info]black_data
Vislabāk jēdzienu "velodarasts" raksturo krievu valoda. Vakar pie veikal slēdzu vaļā velosipēdu, kad garām gāja tēvs ar sīko, un sīkajam stāstīja: "да, велосипедик."

Stāvu es tāds viss neizpratnē ar atjaunoto hipsterīgo frizūru, un tā vien gribējās atbildēt: "сам ты педик."

Mūždien tie deminutīviņi noved pie nepatikšanām.

12:30 pm [27/08/2014]


[info]noisiite
Paldies par padomiem, TA izieta. Auto man perfektā stāvoklī esot. Iepriekš apmaksājot visu, tiešām kkāda ātrā rinda bija. Citur bija pa piecām automašīnām pie boksiem, bet man pat piecas minūtes nebija jāgaida.

10:09 am [27/08/2014]


[info]maigs
sākam jau-no dzīvi ar šo nedēļu, kad iedzerts tiek katru vakaru un pietkdien draudz iedzeršanas sākums ta ap 12. burbuļi ne tikai galvā, bet arī vēderā, ai kā patīk. divi jauni lieliski darbi (mana pēdējā darba diena tiešajos arhitekta pienākumos, gribas smaidīt par kolēģu organizētajām by-by vakariņām šovakar), mazliet kutināšana krūškurvī, jo nevar jau vairāk atcerēties, ka bija, kad bija jāmācās skolā un nākošnedēļ viss pa īstam atkal atsākās. par spīti tam, ka izklausās neveselīgi, dzīves kvalitāte iet uz augšu, vakar pat biju oficiāli staipīties un atsāku sportot katru otro dienu.
urrā urrā

kurš bijis ķemeros
10:46 am [27/08/2014]


[info]eermaniitis
Ir doma doties piknikā uz ķemeriem - tur takas visādas - zaļās kāpas taka esot ar velo izbraucama, slokas ezeram blakus esot putnu vērošanas tornis, un tad vēl purvā doma iebrist pa tām takām

kā tur šobrīd ir? ir vēl kādi ieteikumi/priekšlikumi? kurp sākumā doties uz kādu infocentru, jeb nav vērts un duram pa taisno mežā? izdrukāt taku kartes ir doma, bet neatradu nekur kur tās apstīties

visvairāk gan satrauc kā es izklumburēšu ar 2 sīčiem un 3 riteņiem no vilciena ārā, bet nu nāks laiks nāks padoms ;)

Raidījums "Dzīvīte"
10:25 am [27/08/2014]


[info]black_data
Tie, kuri uzskata, ka sašutuma pilnas diskusijas sociālajos tīklos ir kaut kā rādītājs, varētu apgādāties ar televīziju. Satori un IR lasošā smārtfōnistu kopiena nav sabiedrība. Īstā sabiedrība ir teļļukā.

No sākuma LNT ziņu cilvēki aprunājās ar Ministru prezidenti par pielaidi valsts noslēpumam, airBaltic un fotoradariem, nu tur "interesenti izrāda interesi" un "nolikums tiks uzlabots". Vienvārdsakot - ziņas, Holivuda, ziņas. Un tad nāca "holivuda" ar Scenar terapiju. Nu, par slimiem cilvēkiem nav labi smieties, un es šeit domāju fiziski slimos, bet kad zaķis sāk stāstīt par to, ka aparāta vibrācijām ir jāsakrīt ar organisma pozitīvajām vibrācijām, man uzreiz top skaidrs, ka viņai sen ir bijis vajadzīgs aparāts, kas vibrē. Tā nu viņas tur trīs sēž starp ziloņu statuetēm un zaļo tēju, runā par enerģijām, un vibrē viena otru. Es piezīmēšu, ka no rīta teļļuku arī bērni skatās. Visādiem tur rudzīšiem ne tas ka politikā, šai planētai sievietes var sāk likties nepiemērotas, un jāsūta kaut kur uz alfa centauru. Lūk ar ko tas audzējs jāsāk ārstēt. A jūs te "speciālistam" piesējāties. To scenar terapiju, starp citu, var dabūt VC3, un kaut kā man šķiet, ka tur nevar aiziet uz organisma pozitīvi vibrāciju analīzēm. Lai gan, kas viņu zina.

Vienvārdsakot, no rīta teļļuks nē, rādžiņš nē. Labi, ka atradu kasti ar veciem diskiem. Vismaz Rammstein varēja uzlikt. A laika ziņas būs jāskatās internātos.

http://youtu.be/NFfSs_UkwCY

: mēs visi mirsim kādu dienu, zinu, zinu
09:57 am [27/08/2014]


[info]f
un tad es šodien paskatījos spogulī,
un man šķiet, es pamanīju jaunu līniju sejā.
t.i., es točna zinu, ka tur kaut kas ir mainījies.
veru vaļā internetus
un meklēju jauno superkrēmu.

09:48 am [27/08/2014]


[info]chaika
man no rīta pieturā piemetās tādas slāpes, ka debesis apraudājās

09:31 am [27/08/2014]


[info]f
tik grūti izvēlēties telefonu, kad tu gribi vienu, bet zini, ka to nevajag (blackberry), kad varētu ņemt citu, bet nevarētu (iphone), kad varētu ņemt trešo, bet izrādās, ka tieši tāda vairs nekur nav un nebūs (htc), kad varētu ņemt ceturto, bet tu nevari izlemt, varbūt labāk tomēr piekto? tik ļoti vēlos atbrīvoties no tā sony xperia, ka vakar, aiz bēdām, ka netikšu pie jauna, nopirku twix. un apēdu.

01:13 am [27/08/2014]


[info]evy
naktii [tajaa, kas shodienas diena, vispaar] izsviidu taa, ka gribeejaas mesties veshmashiinaa ar visu segu un spilveniem. it kaa murgi neraadiijaas, arii temperatuuras nav. ej, nu sazin, kas tam manam kjermenim notikaas. nee, rumu es taa arii nepadzeeru, kaut arii sagaadaaju dzhaadas sajaukshanas variaacijas, tai skaitaa pat kokosriekstu pienu
shobriid vegjeteeju darbaa, ar pusotrlitriigu uudenspudeli priekshaa, un meemi ceru, ka nakts paies mieriigi.

23:23 pm [26/08/2014]


[info]anonymous
Šodien aizgājām gulēt pirms četriem, jo bija jākauj vakar salasītās sēnes; cēlos septiņos, lai paburtos pa kīnoutiem un pauverpointiem, tad mazs izbrauciens līdz V-pilij, un nokauto sēņu nākamais cēliens. Vēl turpinās.