nirvana
16:05 pm [28/05/2015]


[info]elina
Saņēmos aizbraukt uz Bausku, rimčiku, sapirku vistu sirsniņas un citas delikateses, lai vakaros nav vientuļi un var stāvēt pie plīts. Uz lauka sasēju gurķus, salātus un burkānus. Cerams, ka kaut kas arī izdīgs, jo sunīši, protams, pēc tam nostaigāja pāri. Ābeļdārzā zāle gandrīz līdz viduklim, tur vairs ar parasto pļaujmašīnu neko nenopļaus, jādarbina traktors. Aiz gara laika pat nomazgāju mašīnu, nu, nevis tā glīti, bet vismaz vairs nav dubļu tik daudz, ka nevar pateikt mašīnas krāsu. Tagad sēžu, izgāzusies dārzā, ar vienu aci pieskatu tos trīs vilciņus, ar otru aci rakstu te, un ar ausīm skatklausos Bloodline. Nudien - kas gan nekait laukos dzīvot!

14:17 pm [28/05/2015]


[info]f
kopumā ņemot, es neesmu apmierināta ar laikapstākļiem. vienu dienu tev iedod saulainu starp septiņām, kuras ir apmākušās. ķipa, tagad visss baigi labi? a vējš? nekas nav labi. kājas jaunajās kurpēs salst uz velna paraušanu, un, nē, tās nav strappy high heel sandals. viss slikti. šņuk.

---
13:36 pm [28/05/2015]


[info]meness_berns
Gatavojoties diskusijai par feminismu, kurā gan mani ir nopozicionējuši, gan pats gribu pozicionēties kā seksistiskais mačo, man visvairāk žēl, ka man vairs nav t-krekla, ko atvedu no Londonas kaut kad 1996.gadā

IF YOU DON'T LIKE
ORAL SEX
KEEP YOUR MOUTH
SHUT

12:42 pm [28/05/2015]


[info]amanita
Vakar, kad dēls palūdza vakariņās cīsiņus (?!?), sapratu, ka man nav ne jausmas, kā pareizi vāra šos gaļas izstrādājumus. Mēs tādus neēdam un nekad nepērkam. Bet jaunietis tā vēlējās, tāpēc nopirku 5 nelielus cīsiņus (pat nosaukums pagalam muļķīgs - cīsiņš). Tā nu es stāvēju virtuves vidū - vienā rokā katliņš, otrā cīsiņi, un nesapratu, kas man jādara - jāliek aukstā vai karstā ūdenī vispār tādi brīnumi? Es protu izcept lielisku cepeti, kam man šitādi dešuki?

Cīņā ar netikumiem, jeb elektriskās cigaretes lietotāja spožums un posts.
11:01 am [28/05/2015]


[info]unpy
Biju plānojis, ka smēķšķidrums beigsies tad, kad jūnijs iesāksies, taču šis beidzās ātrāk, proti, aizvakar, kas nav nemaz tik liela kļūda periodā no 20. marta, jo īpaši, ja rēķina, ka ir bijušas vairākas ballītes, kuru laikā iestājies parasto cigarešu apsīkums, kā rezultātā publika pārslēdzās uz šķidrā nikotīna patērēšanu iz maniem krājumiem. Beidzās, ta beidzās, neko darīt. Neko darīt vēl vairāk tamdēļ, ka esmu padziļos laukos, kur no bērza nikotīnu neiztecināsi un tuvākajā, nieka 6km attālajā veikalā par šķidro nikotīnu neviens lāga dzirdējis nav. Nieki vien, padomāju un izdomāju, ka, iespējams, labs brīdis šito netikumu jeb kā nu tur mūsdienās mazā prieka avotus dēvē, mest nost. Neiešu taču atkal sākt smēķēt lupatas, jebšu tā dēvētās parastās cigaretes. Vienvārdsakot, kopš aizvakardienas nepīpēju neko, jutos tīri normāli.

Līdz šodienas 10:55, kad beidzu lasīt kārtējo VID vēstuli. Tā sagribējās smēķēt, ka vai noģību. Viss, dodos pēc cigaretēm parastajām, šobrīd esmu gatavs vilkt plaušās kaut mahorku.

UPD. Sūds tās cigaretes tomēr diezgan liels, salīdzinoši. Tiklīdz būs iespēja, atkal uzpildīšos ar aizdomīgiem šķīdumiem.

#698
09:44 am [28/05/2015]


[info]ugga
Tādu sapņu dēļ, kā šonakt, varētu arī regulāri iet gulēt laicīgi.
Tu esi tuvu.

Fotogrāfiju vērotāja piezīmes.
07:55 am [28/05/2015]


[info]unpy
Slamstos pa internetiem, vēroju cilvēku fotogrāfijas. Ikvienam ir zināms, ka tās vīriešu fotogrāfijas, kas nav domātas Iekšlietu ministrijas vajadzībām, dalās trijās lielās grupās: lepnums par sevi; lepnums par savu īpašumu; lepnums par savu stulbumu. Ar sieviešu fotogrāfijām ir daudz niansētāk. Paviršs novērotājs, protams, liktu vienā plauktā bildi "es sēžu ceriņu krūmā" un "es ar lielu skaitu rožu klēpī", taču, ja visu pareizi saprotu, tās tēmas ir pilnīgi dažādas, lai arī komponentes vienas un tās pašas. Štrunts par puķēm, mani vairāk ieintresēja tās bildes, kurās jaunuves sevi kaut kā speciāli nostata un izgorās. Nu, visas tās standarta pozas, to nevarētu būt vairāk par kādām piecām, no kurām pati populārākā ir atspiešanās pret kādu vertikālu virsmu un viegls izlieciens ar vai bez koķetu kājas atšāvienu. Skaidrs, ka pozai nav ne vainas, viss ir seksīgi un tā, savādāk jau šī nebūtu tik populāra, taču interesants ir kas cits - šitā pozēšana, nez, ir tāda tīri instinktīva kā kādas riesta dejas sastāvdaļa, vai tomēr iegūta prasme, ko mazām meitenītēm samāca viņu valšķīgās mātes vai kādas citas autoritātes?

Laika vērotāja piezīmes.
05:13 am [28/05/2015]


[info]unpy
Šorīt, starp citu, jau 4:05 visādiem svilpjiem lupjiem piebiedrojās arī dzeguze, tā gan ap 5iem apklusa, laikam attapa, ka kaut ko sajaukusi tomēr. Jebkurā gadījumā, izskatās, ka šodien būs saulaina diena, ar ko arī visus apsveicu.

UPD. 6:50 - dienas potenciāls iegrimis mākoņos.
UPD2./viss tāds līksms, no lieveņa/ ir labi, viss kārtībā ar sauli.

Dienas noslēdzošais
01:33 am [28/05/2015]


[info]black_data
Nu, ja country, tad country.

"The dirt I have on you is the ground I'm buried under..."

https://youtu.be/SkBlguVf1SE

fre4
00:16 am [28/05/2015]


[info]ingmars
Frenks Sinatra?