16:44 pm [24/06/2018]


[info]kisswithafist
It kā šķiet, ka 54 m2 nekas nav, bet nez, varbūt iekārtojums tāds, bet liekas diezgan daudz, kamēr no viena gala uz otru aizstaigā :D

14:59 pm [24/06/2018]


[info]dienasgramata
DELFI. Pasākumu ar savu klātbūtni bija pagodinājuši daudzi ietekmīgi un sabiedrībā zināmi ļaudis. Viņu vidū bija stila eksperte Maija Silova, Latvijas basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, "airBaltic" prezidents Martins Gauss, Basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis Porziņģis ar līgavu Gabrielu Neriju un vēl daudzas citas slavenības.
"Stage 22" koncepcija paredz plašu klasisko un autorkokteiļu izvēli, kā arī jūras produktu ēdienus, tajā skaitā iespaidīgo jūras velšu "torni", kura sastāvā ir omārs, langustīni, krevetes, divu veidu austeres, mīdijas un grilēts astoņkājis.

14:56 pm [24/06/2018]


[info]dienasgramata
DELFI. Labu laiku nekas nebija dzirdēts pat latviešu modeli Viktoriju Vaildu, kura neoficiāli tiek dēvēta par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci. Šonedēļ efektīgā būtne saviem atbalstītājiem pavēstījusi priekpilnus jaunumus – viņa atbraukusi paciemoties dzimtenē.

17:49 pm [23/06/2018]


[info]au
mazu bērnu mammām vajadzētu nogulēt jāņu nakti, jo tad “gulēs visu vasariņu” - un tas būtu pats labumiņš!

08:43 am [23/06/2018]


[info]10m_zem_uudens
šodien 3 koncerti, viens "žmiedzamais", kur jādara šis un tas ne līdz galam savs, un 2 savējie.

brālis atsūtīja bildi ar pilnu klēpi margrietiņām. divas, īstenībā. māsa rudzupuķēs.
jākrāj visas nostaļģijas tai dienai, kad būs savs lielais ugunskurs un viņi brauks ciemos pie manis.

Masu pasākumu vērotāja piezīmes.
09:18 am [23/06/2018]


[info]unpy
Vidēji reizi trijos gados atgados kādā publiskā pasākumā. Vakar Mēness atkal bija aizgājis aiz Tukuma un Šaitans mani ievilināja Doles salā uz Dabas koncertzāli. Sev par lielu brīnumu atzinu, ka šis, iespējams, ir man pats piemērotākais masu tusiņa formāts - daudz vietas, iespēja pirms koncerta apskatīt visādas sīkas populārzinātniskas performances par tēmu "hloroplasts", tiešām patīkama, netraucējoša publika. Pašam koncertam arī nebija ne vainas, pieteicēji vien bija ko vērts - dāma ar Kanādas latvieša akcentu un kungs, kas bija varbūt rokeris, varbūt zinātnieks, runāja kaut ko par hloroplastu apmēram tā, kā to dara cilvēki, kuri tikko pētījuši, kas notiek, ja specifiskas hloroplasta formas spēcīgi sapīpējas. Tiešām bija mīlīgi un ne tik ilgi, lai sāktu krist uz nerviem. Muzikālā pasākuma daļa arī tīri tā neko, tajos senajos laikos, kad vēl klausījos muzīku, itin bieži liku pašmāju projektu, kura nosaukumu neatceros, kaut kas bija par putniem, apmēram tas pats, gan jau mūziķi tie paši. Faktiski, vienīgā neērtība bija paša radīta, nebiju sagatavojies tam, ka temperatūra strauji nokritīs līdz +10C, kas manā izpratnē ir jau dziļi mīnusi, tālab pamatīgi nosalu. Toties, tā milzīgā apmierinājuma sajūta, kad pamet pasākumu, lai dotos mājās, siltumā! Un tas brīdis, kad esi vai gatavs apraudāties no laimes, jo siltumā esi tomēr nokļuvis! Ikdienā, parastiem līdzekļiem tādu nedabūt gatavu.

Kopsavilkums - tāpat, protams, nesaprotu, kālab ļaudis vācas kopā uz šādiem pasākumiem, bet, ja jau ir tāda nepārvarama tieksme vākties baros, tad šis formāts ir viens no patīkamākajiem starp kopumā piedzīvotajiem.

03:33 am [23/06/2018]


[info]kisswithafist
Esam burtiski vienā līmenī ar koku galotnēm. Kaijas, protams, dienu un nakti lidinās un brēkuļo, bet tas pieder pie lietas. Pamale sārtojas. Tālumā dzird vietējo krogu Bermudas. Romaņķika, koroče.

D.M.I.S.
18:46 pm [22/06/2018]


[info]ingmars
Doom Marine's incorruptible soul.

Internetu gaidot (un treniņu kavējot)
17:33 pm [22/06/2018]


[info]black_data
Nekas nepasaka "nu, bļeģ, nu" labāk kā DPD kurjeru pakalpojumi.

15:14 pm [22/06/2018]


[info]mazeltov
Runājot par kultūras apropriāciju. Lūk, Kima Kardašjana uztaisa frizūru pēc kādas Āfrikas cilts modes. Kultūras apropriācija!
Savukārt, ja jūs aizbrauktu uz Dominikānas Republiku un spertu soli ārpus sava all-inclusive iežogojuma, jūs apsēstu vietējās sievietes, lai pierunātu sapīt ciešas bizītes, kuras, kā varētu domāt, apropriē gan lokālo frizūru kultūru, gan pie reizes arī ķīniešu kultūru, jo bizes ir tik ciešas, ka acis paliek visnotaļ šauras. Tomēr nē, šajā gadījumā tā nav kultūras apropriācija, bet gan bizness, kas uztur pie dzīvības vietējos!

Nu tad plīz, velciet to līniju, kur beidzas bizness un sākas kultūras apropriācija!

Piemēram, ja es uzliktu galvā amerikas iedzimto ērgļa pakaļas spalvu kroni, OK, apropriācija. Bet ja es uzvelku kājās mokasīnus un pie sienas piekaru ķīnā ražotu sapņu ķērāju un ap roku apsienu ādas siksniņu, kas darināta amerikas iedzimto rotu stilā - es jau apropriēju vai vēl ne?

Vispār, šajā pasaulē paliek dzīvot diezgan grūti, ja nemitīgi jāuztraucas, ka tik neaizvainotu kāda jūtas.

Smieklīgi, bet, starp citu, ja visādi apģērbu zīmoli sāk ražot apģērbu un aksesuārus ar varavīksnēm - tas ir OK vai tomēr LGBT kultūras apropriācija? Man tas izskatās tā - bizness saož, ka šobrīd iecietība un iekļaušanās sit augstu vilni, cilvēki grib parādīt, cik viņi ir atvērti nšit, tad kāpēc gan nedot viņiem iespēju par dažiem simtiem iegādāties rokassomiņu ar izlijušu varavīksni? Bizness nopelna, SJW ir parādījis savu nostāju, savukār ko no tā iegūst LGBT? Tas tāpat kā politiķi cenšas pievilināt vēlētājus piedaloties Praidos. Let's milk the trendy LGBT cow while we can!