12:32 pm [24/04/2017]


[info]kaifinjsh
reizēm mans prāts buksē stūrī. pret vienu sienu buksē. pret otru sienu buksē. un buksē. un buksē.
tur tas izeju neatradīs.
tas ir skaidrs!

12:10 pm [24/04/2017]


[info]kinskis
dēls vakar ļoti izteiksmīgiem žestiem un grimasēm norādīja, cik ļoti viņam riebjas jaunās zeķes ar gumijas pumpiņām (ko bijām iegādājušies, lai viņam kājas neslīd). pabakstīja pumpiņas ar pirkstu, riebumā novērsās un vēl kādu brīdi pukojās, kā mēs viņam kaut ko tādu esam varējuši nodarīt.

Biznesu vērotāja piezīmes.
11:42 am [24/04/2017]


[info]unpy
Cita starpā, brīvdienās sanāca ieslīdēt zooveikalā. Tā ir tāda interesanta vieta, kurā cilvēki pērk savus mazos vergus un pārtiku viņiem. Tad nu, lūk, pamanīju, ka prastu bruņurupuci tur tirgo par 150EUR. Ienāca prātā, ka bruņurupuču pavairošana varētu būt man piemērots bizness. Jauka un patīkama nodarbe. Siltumā. Sēdi uz grīdas lotosa pozā un visapkārt lēnām un svinīgi pārojas bruņurupuči.

---
09:47 am [24/04/2017]


[info]meness_berns
Šorīt kaut kādi entuziasti izsūtīja preses relīzi, no kuras kļuva skaidrs, ka bez fintehc stārtapiem, rūteriem, meldonija u.tml. Latvijā ir vēl viena eksporta prece ar augstu pievienoto vērtību...

======

LRMA mērķis ir veikt sabiedriskā labuma darbību – radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, popularizējot Latvijas rokmūziku, kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību (rokmūziku).

07:22 am [24/04/2017]


[info]bauda
Sēžu vilcienā no Tilburgas uz Eindhovenu. Visu cieņu fenomenāli lieliskajai Čelsijai Vulfai, tomēr par Roadburn 2017 naglu (666 naglām) diezgan negaidīti, bet cieti un pārliecinoši kļuva norvēģu psihodēliski industriālā black metal kvintesence Mysticum, kas burtiski apžilbināja ar 100% pārdomātu un tehniski nevainojamu uzstāšanos, arī burtiski atrodoties 3 metrus virs pārējiem. I'm pretty sure I witnessed the single most impressive metal performance of my life so far. Ja neticat, pagūglējiet. (Kaut ko jau arī nofilmēju, paldies nistagmam par 64 GB atmiņas karti!?) Ja sanāks, uzrakstīšu vairāk, jālasa Blaumanis lol

Īsumā čārtiņš tāds: 5. Those Poor Bastards 4. Wolvennest 3. Oranssi Pazuzu 2. Chelsea Wolfe 1. MYSTICUM!


21:54 pm [23/04/2017]


[info]martcore
sk. doktoru strendžu. lūk, svintone kruts guru, atbalstu. vēlos pie tādiem guru mentāli attīstīties!

17:38 pm [23/04/2017]


[info]neesmusuns
pirms aptuveni meenesha es pazaudeeju vienu cimdinju. man ir cits jauns paaris, bet turpinu lietot to vieniiti, jo eniivejz tikai vienai rokai man ir pirksts - aukstuma detektors.

17:40 pm [23/04/2017]


[info]martcore
nu čžana imou "dižā siena" drusku izskatās pēc olimpiādes atklāšanas, un ķīnas alternatīvajā vēsturē negaidīti piedalās mets deimons un villems defo ar orkiem, bet kopā taču jautrāk
epika pagaidām patīk

Ēstuvju apskatnieka piezīmes.
14:13 pm [23/04/2017]


[info]unpy
Šorīt bija baiss slinkums sev gatavot brokastis, izdomāju pabrokastot ārpus mājas. Diezgan bezmērķīgi klīstot pa rajonu un domājot, kur lai netikumu piekopj, pamanīju kafetēriju "Lapsas māja". Lai gan lapsas māja parasti ir pamesta āpša ala, nekas par to neliecināja ne no ārpuses, ne no iekšpuses. Telpas nelielas, it kā varētu šķist, ka kafetērija parastā, kur var apēst kādu smalkmaizīti, iedzert kafiju un viss, bet nē - tur ir pieejami arī normāli ēdieni. Sapriecājos, paņēmu kafiju un pasūtīju savam novārdzinātajam organismam tik daudzsološās angļu brokastis, šitās parasti tīri labi stiprina apgurušus čangaļus. Parasti pārsvarā ir bijis visādās viesnīcās dažādos pasaules nostūros, man kaut kā bija radusies pārliecība, ka, par spīti dažādām interpretācijām, angļu brokastis ir kaut kas tāds, iekš kā nav iespējams vilties. Tieši tālab sabrīnījos, kad man atnesa šķīvi, kura ceturto daļu aizņēma sēnes. Bija arī daudz zaļumu, pareizā kondīcijā izceptas divas olas, piciņa pupiņu un pāris tiešām nelielas šķēlītes uzsildītas neizteiksmīgi žāvētas gaļas bez taukuma. Nu, nez. Pie tā, ka nelietoju uzturā sēnes, protams, esmu vainīgs pats, vainīgs esmu arī pie tā, ka, pasūtot ēdienus, neesmu savā sirmajā vecumā izstrādājis pieradumu obligāti pajautāt par sēņu klātesamību un apjomu jebkurā pasūtītajā ēdienā. Rezumējot - ja ēstu sēnes, gan jau brokastis nosauktu par "normālām", kafiju par "normālu", dizainu par "normālu" un apkalpošanu par izteikti latviski normālu - nu, par tādu, ka nevar neko pārmest, taču rodas diezgan cieša pārliecība, ka tevi ienīst, bet no sirds cenšas to neizrādīt.

Faktiski, ja neskaita manu dziļi personīgo sēņu pārdzīvojumu, varētu teikt, ka sen nebiju bijis tik remdenā iestādē, kuru mēle neceļas nedz īpaši pelt, nedz slavēt, kas, protams, arī nav slikti.

21:58 pm [22/04/2017]


[info]au
un šodien bija neaizmirstams tvīda brauciens ar sauli, lietu, krusu, sniegu un brīžiem milzīgu pretvēju. labi, ka zem tvīdīgā bija arī "normāls apģērbs", resp. - merīno vilnas maigi sildošie pieskārieni.