14:13 pm [02/09/2014]


[info]bordo
Vecs tu esi tad, kad sīkais piezvana no skolas no sveša telefona nummura un saka ka nāk mājā tad vairāk par 1h nepārnāk mājās un tu viņu brauc meklēt un atrodi skolas spēļu laukumā ar atmazku "Man palika interesanti un es izdomāju paspēlēties un nebija no kā piezvanīt".

Gada stresa deva izsmelta... un es vēl brīnījos kā cilvēki 35 gadu vecumā var būt pilnīgi sirmi...

Par indulgences pārdomām radošās inteliģences sakarā
13:06 pm [02/09/2014]


[info]racoon
Artiņš šodien dikti smuki no rīta feisīti ierakstīja, kā viņš saredz to kultūras atbalstīšanu Dievzemītē un kas no tā visa var sanākt. Dikti labs ieraksts. Detaļās šeit : https://www.facebook.com/artis.buks?fref=ts

Kultūras ļaudis nesnauž un priekšvēlēšanu gaisotnē grib izspiest kādu solījumu arī sev. Tā teikt, nosolies, nosolies, un tad mēs radošies un gudrie Jūs varbūt atbalstīsim.

Pavei kāda aptaujas anķete ir iesūtīta tiem, kas par tautas kalpiem sataisījušies:1. Vai jūsu pārstāvētā partija ir gatava aizstāvēt neatkarīgu VKKF finansējuma modeli, un kādu tieši?
2. Vai atbalstīsiet sociālā nodrošinājuma sistēmas izveidi radošajām personām, un kādu?
3. Kā jūsu partija plāno veicināt Latvijas kultūras organizāciju konkurētspēju?
4. Kā plānojat panākt kultūrpolitikas nostādnēs "Radošā Latvija" paredzēto darbavietu un uzņēmumu skaita pieaugumu radošo industriju sektorā, un cik procentiem no tiem vajadzētu atrasties reģionos?
5. Vai atjaunosiet grāmatu valsts iepirkumu publisko bibliotēku vajadzībām?
6. Kādu kultūras projektu, pēc jūsu partijas domām, vajadzētu īstenot uz Latvijas simtgadi: nacionālo enciklopēdiju, Laikmetīgās mākslas muzeja izveidi, Dziesmusvētku norises vietu rekonstrukciju vai vēl kādu citu?


Es nemāku ielikt bildi, nu tip printskrīnu, bet šitā tufta piedevām iesūtīta ķipo "ar roku rakstītajā fontā".

Nu vot, un labākajā Grābekļa stilistikā "kā var nesolīt", visi visko sasolīs un izpildot kaut vai 1/10 no solītā kādi pāris simti cunftīgu spalvas meistaru atkal varēs gulēt uz grantiņiem un radošajām stipendijām.

12:13 pm [02/09/2014]


[info]martcore
Спасибо Вам большое за историю из моего детства, которую я, честно говоря, забыла, а Вы напомнили. «Вошла маленькая девочка, лет 10-11, с охранником, села за стол напротив меня буквально, поздоровались с ней. Она поковыряла вилочкой, что-то покапризничала и ушла. Мама, госпожа Нарусова, сидевшая рядом, когда дверь закрылась, сказала: "Знаете, почему она ушла?" Я говорю: "Нет". – "Она обиделась…" Звенящая пошлость! Вы понимаете, пошло, когда девочка обижается на то, что мужчины не встали, когда она вошла».

Не знаю, как Вам, но мне еще никогда не приходилось оправдываться за мои поступки в десятилетнем возрасте. Кстати, а Вы каким были в 10 лет?

Честно говоря, в рассказанной Вами истории я не вижу ничего ужасного. Ведь, согласитесь, в каждой семье свои нормы воспитания: у кого-то в доме женщины падают ниц при входе мужчины, а где-то мужчины, наоборот, встают при входе женщины… Но дело еще в том, что у этой истории есть предыстория, и ее я помню отлично. До вашего визита в Смольный к нам в гости домой приходили Мстислав Ростропович и Евгений Лебедев. Когда я зашла на кухню, они встали. Я ужасно испугалась, а Ростропович, взяв меня за плечи и хохоча, сказал: «Деточка, запомни: при входе дамы мужчины должны вставать». Вот такой вот урок вежливости.

А тут, как назло, на следующий день пришли Вы. Ну простите, я была восприимчивым и впечатлительным ребенком.

Каюсь: прошли годы, а я по-прежнему всегда отмечаю тех мужчин, которые встают, когда заходит женщина.

ksjuša ponijs

nē, nu mums te ir nedaudz līdzīgi rituāli. var, piemēram, nokrist no krēsla, kad precīzi piecpadsmito reizi vakarā pie galdiņa ierodas oficiante. bet kāpēc jāceļas kājās, ja telpās ienāk sieviete, es ne pārāk saprotu.


9.1/10
10:46 am [02/09/2014]


[info]ingmars
Bos Wars.

sastrēgumi rīgas ielās
11:33 am [02/09/2014]


[info]eermaniitis
slowclap ;)

smaidu pa visu ģīmi - nē, nē, ritenis nav pārvietošanās līdzeklis, nemaz ;)

starp citu, septiņos no rīta varēja vērot kā migla lēnām pieķeras koku galotnēm un nosēžas uz zemes - saulaina diena ;)

yrs
09:46 am [02/09/2014]


[info]ingmars
Laiks piegādāt kādu humanitāro palīdzību.

10:35 am [02/09/2014]


[info]dienasgramata
no paziņojuma presei: Grāmatas "Ivars Poikāns. Laikam nav nekādas nozīmes" atvēršana pārcelta uz 10. septembri.

Visa kā vērotāja piezīmes.
10:20 am [02/09/2014]


[info]unpy
Jau agrāk pa ausu galam ko tādu biju dzirdējis, tak tagad šo parādību pamanīju arī savu paziņu lokā. Ko simbolizē šī publicēšanās portālos ar tik ļoti dramatisko apliešanos ar aukstu ūdeni, ka varētu padomāt, ka šis ir verdošs?

ech dāvanu prieki
10:12 am [02/09/2014]


[info]eermaniitis
bērnam dāvana sagādāta - šonedēļ uz ķemeriem piknikā, nākošnedēļ uz kartingiem un atmiņai bronzas kareklis - kā parasti vardīte ;) (noskūpstīsi vardīti, saņemsi princesīti) lūk!
pa vidam operācija - tad jāgatavojas novembrim un vārdenei .... vieni vienīgi izdevumi, jo priekšā decembris ar savām dāvanām - no finanšu bedres izrāpties nespīd ;)

09:54 am [02/09/2014]


[info]au
ludzas ielas apkaimē veikalu "Darba Apģērbi" ir nomainījis iestādījums "Jēzus mīlestība"