epiks feils ([info]affair) rakstīja,
@ 2015-04-02 22:20:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Domāju, ka lielākā daļa no mums ir piedzīvojusi "TO BRĪDI", kad iekāpjot sabiedriskajā transportā un nopīkstinot talonu pamanām, ka cieši smird. Ir bijušas reizes, kad grūti saprast, vai tramvaja vagonā sākuši noturēt pasaulē smirdīgāko sieru, vai tajā uz dzīvi pārvākusies trīs paaudzēs nemazgājušos bomžu ģimene. Lai nu kā – smaka.

Tad nu lūk, atceros reizi, kad vagonu tālāk sēdēja viens tāds, viscaur aizdzēries, apmīzies un aizmidzis bronzas cilvēks. Bija sajūta, ka viņa dzīves mērķis ir vienkārši smirdēt tramvajā. Nākamajā pieturā atvērās durvis un pirmo reizi mūžā piedzīvoju brīdi, kad visi sabtransa pasažieri atviegloti nopūšas, ieraugot kontroli apsargu pavadībā. Apsargi paņēma iemigušo bomzi aiz rokām, izvilka ārā un nometa blakus pieturas soliņam. Tramvajā atskanēja ovācijas. "Varēja jau nu arī atspārdīt!" skaļi nepateica neviens, bet pie sevis nodomāja katrs no pasažieriem.

Paralēlajā realitātē šim bomzim palīgā piesteidzās kāds norūpējies pilsonis ar kameru. "Ar kādām tiesībām jūs pieskaraties šim cilvēkam? Nosauciet likumu. Nosauciet LIKUMU!"

Šis, principā, ir sava veida tosts par dubultmorāli. Par to, ka cilvēki, kuri tikko priecīgi šēroja bildes ar mežā piekautu, sasietu un asiņojošu vīrieti, tagad kļuvuši par aktīviem likuma vārda kalpiem.

Priekā!


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?