Papa de Jacques ([info]adirred) rakstīja,
@ 2019-12-04 09:20:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Izglītības brīnumi
Zviedrijas skolēnu labie rezultāti svaigākajā PISA pētījumā, protams, ir fake news, vai ne? Jo tā taču nevar būt, te taču visādi padumji psihologi diriģē pedagoģiskās metodes, imigrantu ordas ienesušas pretizglītības kultūru, bērni tiek seksuāli nepareizi audzināti, geji roku rokā ar islāmistiem un komunistiem skalo visiem smadzenes, utt utjp.

Un protams, šis pats pētījums uzrāda ne pārāk glaimojošus datus par Latviju. Nu kā var šitā zaimot latviskās dzīvesziņas vadīto Latvijas skolu sistēmu?


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]di_wine
2019-12-04 17:39 (saite)
Man arī liekas, ka realitātē izgl sist Latvijā ir draņķīgā situācijā. Skolu remontiem un baseinu būvēšanai iepirkumi mudž, bet pašā sistēmā netiek kvalitatīvi ieguldīts, vienas reformas un satrupējis pasniedzēju fonds.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]adirred
2019-12-04 17:57 (saite)
Protams, tas nenozīmē, ka nav absolūti nekādu iespēju izskoloties labā līmenī, indivīda ieguldījumam arī ir nozīme. Ja paskatamies kaut vai uz mani - mums vienu brīdi skolā vispār nebija angļu valodas skolotāja, nāca mācīt policists (es nejokoju), tad vēl krievu valodas skolotāja pasniedza angļu valodu (ar visu savu krievisko akcentu). Un? Vai man tagad ir kaut mazākās problēmas ar angļu valodu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]di_wine
2019-12-05 00:27 (saite)
Jaunā paaudze sēž ierīcēs, pie vienas vietas (pārsvarā) viņiem tā izglītība, un skolas ne mirkli nemotivē, jo par skolotājiem (lai man piedod tie, kuri ir izņēmumi) bieži vien strādā neizdevušies savas jomas speciālisti, kam skolotāja amats nav aicinājums un kurš ne māk, ne grib normāli komunicēt ar mūsdienu jaunatni. Ļoti daudzi turpina kaut kādu veco taciņu un vecus apmācības paņēmienus, absolūti ignorējot, ka mūsdienās ir internets, ierīces un angļu valoda.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?