Pastkartes no svešām valstīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in adirred's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, February 19th, 2020
  10:59 am
  life is life
  Nesen runāju ar tēti, un viņš izteica vienu secinājumu. Dzīvei nav jēgas, bet ir jēga dzīvot.

  Es savukārt no tā izsecināju šādi.Mēs pārāk daudz laika pavadām, domājot par kaut kādu netveramu lielo bildi, meklējam kopsakarības, veidojam rīcības stratēģijas...
  Tuesday, February 11th, 2020
  11:14 am
  futūrisms manā gaumē
  Lai kā es necenstos sakārtot lietas un izveidot kaut kādu struktūru, viss kļūst tikai arvien jocīgāks un jocīgāks. Laikam jāsāk samierināties ar to, ka tas tā būs arī turpmāk.

  Dzīve, you fucking bitch, bring on lai ko nu tu tur esi sagatavojusi! Es to pieņemšu, svinīgi apsolos.
  Wednesday, February 5th, 2020
  8:42 am
  Tā starp citu
  Par antīko filozofiju universitātē mums stāsta šī sieviete
  Wednesday, January 8th, 2020
  11:43 am
  Turpinu kalt rezerves variantus
  Katram gadījumam rudenī pieteicos uz dažiem universitātes kursiem 2020.g. pirmajai pusei. Vienā pilna laika kursā par filozofijas vēsturi arī piereģistrējos. Un tās ir ne tikai mācības - arī finansiālā ziņā piešprice, jo ir opcija paņemt stipendiju + studiju kredītu.
  10:23 am
  ārpus darba žņaugiem
  Tā jocīgā sajūta, kad tu mājās esi viens. Nu, izņemot vēl divus kaķus.
  Monday, December 30th, 2019
  1:53 pm
  2020
  Es domāju, nākamā gada lielākie izaicinājumi un potenciālās problēmas ir šādās jomās.

  1. Klimata pārmaiņas.

  2. Globāla ekonomikas korekcija/krīze.

  3. Arvien pieaugošs militāra konflikta risks mūsu reģionā. Te raksts zviedriski, ar google translate droši vien varēs saprast galvenos punktus.
  https://kkrva.se/en-svensk-plan-b/?fbclid=IwAR1_hDkAbRPbmD-jxo8ZJj1N6hLrkkrTINFzlbD-JHSy8lhE6nYpw4RUesA

  Jā, manā sarakstā nav demogrāfija, tur nav arī migrantu vai bēgļu. Starp citu, tur nav arī populisma, rasisma un nacisma vairošanās. Visas šīs lietas eksistē, bet pagaidām man nešķiet, ka tās rada lielus draudus - vismaz ne mūsu reģionā. Laiks rādīs, vai esmu kļūdījies.
  Friday, December 27th, 2019
  10:24 am
  42
  Dzimšanas dienā atnākt uz darbu un atklāt, ka te ir gandrīz vai pilnīgs tukšums un mierinošs klusums, ir visnotaļ patīkami.
  Monday, December 23rd, 2019
  11:43 am
  Zviedrijā svin Ziemassvētkus
  Redzot hedas svaigākos postus, varu vien nopūsties un teikt - lai jau maļ tās dzirnas. Ja cilvēks nesaprot pat elementārus tieslietu principus un vēl lepojas ar savu nezināšanu, tad tur neko labot nevarēs.

  Ko nu es te rakstīšu par Zviedriju - mans ieteikums ikkatram ir atbraukt uz šejieni un pašam paskatīties, kā un kas te notiek. Tik mazs attālums, aviobiļetes arī var lētas atrast. Nesaprotu, kas ļaužus aizkavē. Reāla vizīte valstī dotu daudzkārt vairāk nekā žēlabainu cibas postu lasīšana.
  Wednesday, December 18th, 2019
  5:40 pm
  Par reklāmām
  Par hedas izbazūnēto reklāmas "cenzūras" gadījumu iesaku izlasīt reklāmas ombuda lēmumu. Google translate jums noteikti palīdzēs. Starp citu, tur ir atsauce uz starptautiskiem noteikumiem, tāpēc ir lieki apvainot Zviedriju.

  https://www.reklamombudsmannen.org/uttalande/caia-cosmetics3
  Tuesday, December 17th, 2019
  1:52 pm
  Cilvēka daba
  Pārāk daudz uzmanības tiek pievērsts tam, ka slikti cilvēki dara sliktas lietas. Pirmkārt, kas tur ko brīnīties. Otrkārt, diezin vai viņi šo paradumu mainīs - un ja arī mainīs, tad tas visdrīzāk nenotiks ātri.

  Pārāk maz uzmanības tiek pievērsts tam, ka labi cilvēki dara sliktas lietas. Nē, es nesaku, ka viņi to dara visu laiku, bet piekritīsiet taču, ka reizēm viņi to dara gan. Ar šo mums ir lielas problēmas. Vienkārša fakta atzīšana ir tikai sākums - ir jāmeklē risinājumi.

  Citādi mēs te sarīkojam lielu ņemtni ap dažnedažādiem labas reputācijas kritērijiem un obligātiem ētikas kodeksiem - un pēc tam brīnāmies, kā tad tā... Kā šis cilvēks ar labo reputāciju un ētikas kodeksu žūksni azotē varēja izrīkoties šitā?
  11:22 am
  Principi ir un paliek principi
  ANO darbiniekiem esot jāstrādā "without fear or favour".

  Centīsimies.
  Monday, December 16th, 2019
  12:19 pm
  Nedaudz par īsto patriotismu
  Es neredzu jēgu konstanti bičoties par to, ka vienā konkrētā valstī viss ir tik slikti, un turpināt dzīvot šajā pašā valstī. Ir taču totāla brīvība (turklāt viena no ES pamatbrīvībām) pārcelties uz jebkuru citu no 28 (ok, drīz 27, bet nu vienalga) ES dalībvalstīm. Vai arī šiem ņaudētājiem neviena ES valsts nepatīk?

  Un vēl es uzskatu, ka nav gluži labākais tonis nodarboties ar augstākminēto komunikācijas stratēģiju attiecībā uz savu izcelsmes vai ilgstošas uzturēšanās valsti - un konkrēti komunicējot ar cilvēkiem ārpus šīs valsts. Nopietni, es nekad nevienam ārzemniekam negaudīšos par korupciju un visām citām problēmām Latvijā, kuru nav mazums. Es visiem iesaku apmeklēt Latviju, slavēju Jūrmalu, Rīgas balzāmu, Dziesmusvētkus, utt utjp. Gausties un čīkstēt var kopā ar saviem tautiešiem.

  Ak jā, tieši šī iemesla dēļ jūs no manis nesagaidīsiet augstākminētās komunikācijas stratēģijas izpausmes attiecībā uz Zviedriju.
  11:46 am
  11:22 am
  Skarbi
  Man nedaudz šķiet, ka ētika ir pārvērtēta koncepcija. Visi tikai turpina par to runāt, jo tā tas ir pieņemts. Dzīves realitātē ētikas ir gaužām maz.
  Sunday, December 15th, 2019
  7:01 pm
  Bromma
  Redzu, ka heda nu jau pat manu rajonu mēģina mālēt kā naidīgu rīkļurāvēju pārņemtu Mordoras pagastu.

  Ticiet man, dzīve šeit rit ierasto gaitu.

  Taisīt kolāžas no kriminālziņām nav nekāda māksla.
  Friday, December 13th, 2019
  12:44 pm
  Progresīvais cilvēks
  Trešdien biju pie ārsta atrādīt ceļgalu. Viss ok, locītava stabila. Tikai jāturpina trenēt muskuļus, jo tie vēl nav tādā pašā līmenī kā otrai kājai. Pēc kādiem trim mēnešiem jātaisa vēlreiz spēka pārbaude.

  Patiešām, jāatzīst, ka ar pacietīgu un metodisku darbu var panākt ļoti daudz. Sportošana nekad nav bijusi mana stiprā puse, bet redz kā spiestā kārta pievēršoties šai lieta, mērķus tomēr sasniedzu.
  Monday, December 9th, 2019
  10:57 am
  ANO
  Apsveiksim visi Ilzi Brands-Kehri - un priecāsimies, ka latviešu nācijā ir arī šādas personības.
  Friday, December 6th, 2019
  1:14 pm
  Jaunais gads tuvojas
  Nu jau diezgan droši var teikt, ka varbūtība, ka ar 1. janvāri būšu brīvs putniņš. Ja ir kādi ieteikumi šajā sakarā, laipni lūgti izpausties komentāros. Nu tur, piemēram, vai censties palikt ANO, vai pie kaut kā radikāli cita ķerties... Šobrīd esmu bez īpašiem nospraustiem mērķiem.
  Wednesday, December 4th, 2019
  11:27 am
  Atvaļinājums
  Pirmo reizi dzīvē ņemu bezalgas atvaļinājumu. Kas drusku kafkiski smieklīgi - ņemu to par periodu, kurā man reāli vairs nav līguma, bet sakarā ar šo atvaļinājumu līgumu administratīvi pagarina precīzi uz atvaļinājuma laiku. Sākumā, mēģinot šo saprast, man gandrīz īssavienojums smadzenēs iestājās...
  9:20 am
  Izglītības brīnumi
  Zviedrijas skolēnu labie rezultāti svaigākajā PISA pētījumā, protams, ir fake news, vai ne? Jo tā taču nevar būt, te taču visādi padumji psihologi diriģē pedagoģiskās metodes, imigrantu ordas ienesušas pretizglītības kultūru, bērni tiek seksuāli nepareizi audzināti, geji roku rokā ar islāmistiem un komunistiem skalo visiem smadzenes, utt utjp.

  Un protams, šis pats pētījums uzrāda ne pārāk glaimojošus datus par Latviju. Nu kā var šitā zaimot latviskās dzīvesziņas vadīto Latvijas skolu sistēmu?
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba