Pastkartes no svešām valstīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in adirred's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, November 13th, 2019
  10:05 am
  Öl
  Protams, jaunā alus kaste pienāks šodien - bet šodien es tieši dodos uz Tallinu un atgriežos tikai piektdien vakarā. Mērfijs arī šoreiz izdomāja nečučēt.

  Taču tas nozīmē, ka jebkurā gadījumā sestdien alus tiks dzerts. Skål!
  Tuesday, November 12th, 2019
  4:23 pm
  Alus neraža
  Ja nu kas Zviedrijā tiešām ir totālā grīstē, tad tas ir pasts. Postnord, kas pieder vispār dāņiem. Protams, man patīk tas, ka vēstules un paciņas var saņemt un nodot vietējā pārtikas veikalā. Taču viņiem regulāri kaut kas pazūd, kaut kas aiziet netur, utt utjp.

  Kad pagājušā gada nogalē pieteicos uz Zviedrijas pilsonību, bija jāsūta pasi uz Migrācijas pārvaldes centrālo biroju. Protams, ierakstītā vēstulē. Jūs varat iedomāties - viņiem šī ierakstītā vēstule kaut kur noklīda! Beigu beigās tomēr atradās un sasniedza adresātu.

  Un tagad kas? Man te ir tāda lieta kā alus abonements. Reizi mēnesī pienāk kaste ar 10 craft aliņiem, katru reizi kaut kāda citāda izlase, no dažādām valstīm un tā. Tagad Postnord to kasti esot pazaudējuši! Kā, pie velna, var vienkārši tā pazaudēt alus kasti?! Es saprotu, pasta darbiniekiem ir kārdinājums par velti iekapāt craft aliņus, bet varbūt šo vēlmi tomēr varētu paturēt pie sevis?

  Mierinājums ir tajā faktā, ka attiecīgais interneta veikals ir superlaipns un vienkārši izsūtīja man jaunu kasti. Starp citu, par pirmās kastes pazušanu man paziņoja viņi, nevis pasts...
  Monday, November 11th, 2019
  11:56 am
  Nevajag celt paniku
  Ja nu kādam interesē detaļas un fons par dokumentu pārbaudēm uz Dānijas un Zviedrijas robežas, tad te būs labs izklāsts angliski.

  https://sverigesradio.se/artikel/7318565

  Svarīgi ir saprast, ka nebūs ne visu cilvēku dokumentu pārbaude, un pat ne arī katru dienu.
  Thursday, November 7th, 2019
  2:51 pm
  Galva
  Nedaudz parunājos ar psihologu. Izrādās, mani "coping mechanisms" lielā mērā sakrīt ar to, ko viņš ieteiktu manā gadījumā. Tas priecē, nu, tā teikt, vismaz ar galvu man viss ir daudzmaz kārtībā. No otras puses - faktiski atkrīt varianti izdarīt kaut ko kreizī un nonākt pavisam negaidītās situācijās, kas varētu (vismaz iespējami) novest pie kaut kā radikāli laba.
  Wednesday, November 6th, 2019
  3:02 pm
  Klīst tādas runas
  Nupat, viesojoties Stokholmā, Filipo Grandi ļoti slavēja zviedru feministisko ārpolitiku - un piebilda, ka mūsu organizācija virzoties prom no hierarhiskās varas kultūras uz kultūru, kas balstās savstarpējā cieņā. Varas kultūra izraisot ļaunprātīgus pārkāpumus

  https://soundcloud.com/user-312634401/never-ending-humanitarian-crises-solutions-in-sight

  Ļoti ceru, ka šis vēstījums sasniegs dzirdīgas ausis mūsu birojā.
  Tuesday, November 5th, 2019
  12:04 pm
  Vēstījums globālisma pretiniekiem
  Ja kādam te ANO liekas kaut kas briesmīgs un apkarojams, tad jums ir visas iespējas šo apkarošanu izvērst turpat Latvijā. Mērķējiet savu kritiku uz IOM un WHO lokālajiem birojiem. Vai varbūt jūs nemaz nezinājāt, ka "šādas lietas" notiek arī Latvijas teritorijā? =)
  10:47 am
  Progress
  Kāds prieks un laime - telefonsakari mums atjaunoti pilnā apmērā.
  Monday, November 4th, 2019
  9:33 am
  Pirmdienas rīts
  Telefonsakari mums atjaunoti tikai daļēji, kā izrādās. Starptautiskos zvanus joprojām nevaram veikt, tikai vietējos.

  Tiešām nezinu, kam tādam bija jānotiek, lai mūsu biroju šādā veidā bloķētu.
  Friday, November 1st, 2019
  4:03 pm
  Lielvalsts
  Vajadzētu tā kā apsveikt Latviju par nepilsoņu statusa piešķiršanas pārtraukšanu. Bet mēs nevaram saņemties. Es pat palīdzēju tekstu noformulēt.

  Kaut kādā ziņā Latvija tomēr ir lielvalsts. Šādu respektu pret sevi nodrošināt, tas nav maz.
  10:18 am
  Kodekss
  Dīvaini, ka dažiem šķiet, ka ANO nav nekāda ētikas kodeksa. Ir. Pat aģentūrām atsevišķi tādi ir. Ir arī ANO tribunāls. Mūsu aģentūrai ir arī inspekcijas birojs (Inspector General's Office). Ja kādam ir interese un nedaudz pacietības, var mierīgi online sameklēt materiālus par dažādām izskatītām lietām.

  Protams, vieglāk ir kaut ko iepukstēt cibā, nemaz nepadomājot, cik lielā mērā zibenīgie secinājumi un skarbās diagnozes saskan ar realitāti.
  Wednesday, October 30th, 2019
  5:07 pm
  Vienkārši
  Lai nu tā būtu, ulvja cibā vairs nekomentēšu.
  Tuesday, October 29th, 2019
  1:27 pm
  Robežas
  Varbūt cibas nosacītā kopiena vēlētos apspriest šo lietu?

  http://klab.lv/users/ulvs/1717165.html
  Friday, October 18th, 2019
  11:20 am
  Status quo
  Biroja telefoniem izejošie zvani joprojām slēgti. Un tā jau vairāk kā nedēļu. Nekāda informācija darbiniekiem tā arī nav sniegta.

  Nez, cik ilgi es vēl izturēšu, pirms sākšu skatīties organizācijas priekšrakstos un regulācijās, vai šis gadījumā nav kaut kāds pārkāpums.
  Wednesday, October 16th, 2019
  12:38 pm
  Turpinu mācīties
  Biju piemirsis, ka esmu piereģistrējies mūsu organizācijas apmācību klāsta piedāvātajam "Coaching" kursam. Labi, ka e-pastā iekrita atgādinājums, ka šodien pirmais vebinārs. Pieslēdzos, noklausījos - jā, šis man ļoti patīk, un uz kopējā cinisma fona ir ļoti atsvaidzinoši.
  11:07 am
  Būtiskākie jaunumi
  Iedzēru kafiju. Divas krūzes.

  Biroja telefoniem izejošie zvani joprojām slēgti. Lai gan vispār interesanti - sākotnējais mesidžs, mēģinot zvanīt, bija, ka izejošie zvani slēgti, tagad sievietes balss zviedru valodā stāsta, ka "parole nepareiza". Viņdien no administrācijas dāmām uzzināju jaunu versiju par atslēgšanas iemeslu - mūs it kā esot uzhakojuši, tāpēc arī aizdomas par zvaniem uz dīvainām valstīm, un attiecīgi drošībai mūs esot atslēguši (neteica gan, kas to atslēgšanu veicis - telekompānija?). Uzhakošana gan skaitītos nopietns drošības incidents, par kuru jāraksta atskaites utt - bet par to gan nekas nav dzirdēts. Protams, dīvainākais tas, ka darbiniekiem joprojām nekāda informācija par notiekošo nav sniegta.
  Tuesday, October 15th, 2019
  11:46 am
  Cīņa turpinās
  Piektā diena bez kafijas. Joprojām ir ok, lai gan neesmu īsti labi izgulējies.
  Monday, October 14th, 2019
  1:01 pm
  Nozīmīga piezīme
  Ceturtā diena bez kafijas. Pagaidām ir ok.

  P.s. Arī bez alus, starp citu.
  11:17 am
  Bankrots vēl nebūs
  Ja kāds no jums arī ir redzējis ziņas par to, ka ANO nupat aptrūkšoties nauda - jo tur problēmas ar likviditāti sakarā ar valstu neveiktām iemaksām... Neuztraucieties, atsevišķas ANO aģentūras tas tieši neskar, jo tām ir savi, pilnīgi neatkarīgi budžeti. Varētu skart t.s. ANO sekretariātu un tam pakārtotās struktūras.
  10:00 am
  Nu vai dzīve nav teātris?
  Kolēģis stāsta, ka pēc viņa dzirdētā, izejošie zvani mums atslēgti, jo no mūsu biroja esot zvanīts uz "aizdomīgām valstīm".

  Kaut kā negribas ticēt šādai versijai. Joprojām sliecos ticēt, ka izskaidrojums ir vienkārši laikā nenomaksāts rēķins.

  Atbildīgā kolēģe, kura esot "risinājusi šo jautājumu", bija izlēmusi uz pāris dienām aiziet atvaļinājumā. Un tad, kāds pārsteigums, saslimusi.

  Protams, neviens cits šo jautājumu risināt nevar.

  *komēdijas pirmā cēliena priekškars aizveras*
  9:38 am
  Pirmdienas brīfings
  Biroja telefoniem izejošie zvani joprojām nedarbojas. Parasts pirmdienas rīts, nekādu ziņu par to, kas noticis un kas tiek darīts, nav.

  Savukārt manis iesniegtās pārsūdzības lietā ir apdeits. Par to drusku vairāk kaut kad šodien, ja man nebūs slinkums...
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba