absent's Journal
5 most recent entries

Date:2007-12-28 11:08
Subject:
Security:Public

Rādīt skices ir slimi.Sevišķi ja kaut kas ir izdevies jau atpazīstams stāsts,tad skices un kaut kādi neīstenotie varianti visu nograuj,man šķiet.Sevišķi neīstenotie varianti
n.nezinu varbūt tāpēc ka liek visam izskatīties neīstam,izdomātam.Es jau nesaku a gribu ticēt,nograuj drīzāk tam kurš radījis.Un stāstam.Tas ir tā it kā būtu ne tikai mēs bet arī vēl kaut kādi varējabūtarīšitā varianti ar 3galvām un asti.
Nē 3galvainie tomēr nebūtu,mēs viņus būtu novākuši sen jau .Vai otrādi.tapec moš arī otrie un trešie varianti nē labāk jo novāc daļu iespaida ko atstāj orģināls.konkurē,tā.

post a commentDate:2007-12-18 18:24
Subject:ZIEMASSVĒTKI!
Security:Public

Ziemassvētki,ak dies, cik lieliski!Tiešām!Burvīgi.Nē,fantastiski!Es tā priecājos-eglīte,svecītes,vecītis,briežuki un citas jaukas lietas!JĀ!
Un dāvanas,ak dies,
man taču noteikti uzdāvinās kaut ko lielisku!Interesantu tējas šķirni vai piemēram grāmatu ko varešu izlasīt otrreiz!
Kādu sveci,moš.
Un arī es protams(sen jau vajadzēja,bļin)varešu pastaigat pa veikaliem un pameklēt ko piemēroti jauku.Dāvaniņām.
Un kur tad vēl svētku ēdiens!un Jaungada apreibinošās vienības!1.janvāra pohas un visas lieliskās vēlēšanās kam nākamgad piepildīties1
Ak,un kādas nez raķetes viņi šaus gaisā un kuras es varēšu vērot ar savām aizmiglotajām acīm un..Un.
Ir svinēts laukos,tur tāpat pusnaktī lauku miera klusās zvaigznes pārsita no tuvējā centra(5 daudzstāvenes)izšauta oficiālā svētku raķete.Viena,toties liela un daudzkrāsaina.
Vēl vienreiz senči aizvilka uz baznīcu,tur bija auksti un vispār jocīgi kaut kā,likās ka vajag tipa ta kā atvērt sirdi bet nu viņa ņifiga nevērās un tā.
Kaut kad man bij besis un es izlēmu(ne)svinēt 1atnē.tad vispār bij nekā sēdēju ar stulbo †ēju un egli unsvecēm un visi sūtīja nenormāli neatbilstošus SMS tipa laimīgu jaungadu kur tusē laimīgas rīt pohas utt.Gar logiem tauta nez kur nesās,raķetes,un tad vienkārši bij 00 un jauns gads.
Pārējās reizes ir parastās.
Reizēm es 1.janvārī aizceļoju līdz jūrai,vienkārši pastaigāt jeb paiet gar krastu,kas arī iespējams liecina par slēptu vēlmi svinēt citādi vai vismaz sākt jaunu dzīvi.

post a commentDate:2007-12-17 17:45
Subject:
Security:Public

nav ko sacīt šodien

post a commentDate:2007-11-09 06:00
Subject:
Security:Public

Visi taisa parodijas.Vai atsaucas uz kaut ko.Ironizē,pārfrāzē utt.,utt.Kino un vispār visur.Tautas pasaka kā detektīvs,Jēzus kā reklāmas aģents,popkultūra+reliģija+etno+retro+trash+what-da-fuck-else-you-can-get-out-of-this-fucking-world=tas kas pievelk,nenoliedzami mani arī,kas man patīk,un ko es daru.Kas man besij?Ka es teiksim atrodu to japāņu pasaku ar nereāli krutu sižetu,kuru var pat(!) pārnest mūsdienās,ja vajag,nofilmēju(pieņemsim man=money)kā trilleri hičkoka stilā,piemetīsim ka darbība notiek mūsdienu reikjavīkā un mūziku raksta kāds ļoti talantīgs,kuru līdz šim vēl neviens nebij atklājis.nu tipa filma.un sanāk lieliski.un?kāda sasodītā jēga?

post a commentDate:2007-11-05 17:05
Subject:atkal
Security:Public

Tikko iebraucu/atgriezos liepaajaa,nekaadu paarsteigumu,peleeki un 2staavu arhitektuura,nee,tieshaam nesaprotu kas man te tomeer patiik.Bez Karostas un Fonteina.Protams.

post a comment


browse
my journal