Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


22.05.2015


ulvs
laikā:16:42.
Music:Small Faces - Itchycoo Park.
Mani reāli uzbudina šādi miksi. Manas ausis un smadzenes jūtas daudz labāk šajā patīkamajā nepārblīvētajā vidē. Izbaudiet šo burvīgo gabalu!

Tur viens cilvēks komentāros minēja, ka tas bija labākais laiks britu kultūrā. Un es savā ziņā viņam laikam piekritītu. 
1 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:mans pavasara dzejolis. tikai man
laikā:11:30.
mans tētis strādā par koku un gatavo tīru gaisu
mana mamma šuj zaļas lapas un pļavās pienenes kaisa
es sēžu zālē zem koka un kustinu basu kāju
es protu pavasarī strādāt par elpotāju

Inese Zandere
1 iečekoja Tu gribi ???.


21.05.2015


copy
laikā:21:41.
lamuvārdi teātra izrādē, šķiet, ir tāds kā filtrs, kā pārbaudījums, vai spēsi tam izspraukties cauri un uztvert pārējo vai dzirdēsi tikai pimpis pimpis pimpis.
ir tādas izrādes, kur gribās iesaldēt atmiņā citātus, lai varētu pēc tam tos galvā pārdomāt un izdomāt līdz galam. bet tie, protams, vienmēr izgaist un pazūd, un tev paliek tikai tā pēcsajūta, ka viss tik ļoti patika,tik ļoti patika, bet kas un kā izstāstīt vairs nevienam nevar. ir tādas izrādes, pēc kurām gribās to visu vēlreiz noklausīties, piemēram, audiogrāmatā. jo ir tādas izrādes, kur darbība un notiekošais uz skatuves gandrīz vispār nav svarīgs un daudz interesantāk un smieklīgāk ir no balkona vērot skatītājus zālē. un skaitīt aizcirstās durvis.
1 iečekoja Tu gribi ???.


19.05.2015


ulvs
laikā:17:55.
Bļin, šo te nevar nepārspostēt. Patiesi izcila māksla! Vienīgā anime/manga/sazinkastasir, kas man patīk. 

(sperts no lj user martcore)
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:sci-fi vēsture
laikā:17:35.
Labi, mēs varam pieņemt, ka pirmā sci-fi literatūra ir Bībele vai, nezinu, Sengrieķu teksti par dieviem, vai Šumeru teksti par viņu dieviem, vai sazin' kas, taču šis m.ē. 2. gadsimtā radītais stāstu apkopojums par ceļošanu kosmosā, starpplanētu kaujām utt., totāli pārsit visu iepriekšējo (literārā ziņā). Nosaukums arī labs. Tulkojot no sengrieķu - "Patiesie stāsti" jeb "Patiesā vēsture". 
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:16:47.
Mana mazā māksla (jeb diskursa sākums, kur sākas māksla, hah!).

klik )
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:13:25.
Manas mīļākās gides vietā (ievēroju, ka viņa strādā otrdienās... vai arī tās bija ceturtdienas) šodien tikām iepazīstināti ar jaunu gidu who originates from Aizrkaukle. Vismaz džeks močī ērģeles, un tāpēc man uzreiz virs galvas iedegās spuldzīte, un sāku komunikāciju. Moš, kad rakstīsim albi, varētu veikt kādu field recording un kaut kur ielikt kādu Lielu Ērģeļu Toni (kā efektu).
Bet tas nekas, jo šodien ceru uz pavisam citu meiteni, pavisam citādāku komunikāciju, nesalīdzināmi tuvāku un seksapīlāku (What can I add? Years.). Un tik sasodīti seksīgu. Es vienkārši atkal kādu laiku esmu atturējies no fiziskās pasaules priekiem, saprotiet. Bet tas visu padara daudz, daudz krutāku!
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:12:32.
Pēc brīža darbā ieradīsies Mauritānijas vēstnieks (viņus nesauc par konsuliem, ja konkrētajā valstī nav vēstniecības?). Gribu aiziet iečekot miljons kvadrātkilometrus lielas valsts true black man. Ceru, ka būs kaut kāda rituālā deja, krellītes, pērlītes vai vismaz kaut kas no savannnas, kāds kauls vai gaļas gabals. Pirmie joki par Ebolas vīrusu paspruka pirmajās minūtēs, saprotams. Bļin, kur te bija respiratori?!
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:2:49.
Music:Wild Beasts - Brave Bulging Buoyant Clairvoyants.
Židrūna dēļ izdomāju paklausīties Wild Beasts un aizmirsu, cik ļoti nožēloju, ka nebiju tajā naudas slaucēju festā "Negativus" un nedzirdēju Wild Beasts. Viņi tomēr ir tik burvīgi. Nu, paklausieties paši. Vai nav daiļi? Retais "parastais mūsdienu indie rock", kas mani vēl ir spējīgs uzrunāt (līdzās ar, teiksim, viņu jaunāku-par-šo-skaņdarbu "Albatross"). 
1 iečekoja Tu gribi ???.


18.05.2015


ulvs
laikā:12:34.
Es nevaru saprast - ģeniāli vai ģeniāli idiotiski stulbi?

Tu gribi ???.


ulvs
laikā:12:28.
Kad man nebūs kaut kas, ko uzrakstīt, es turpmāk likšu šeit iekšā smieklīgas vai divdomīgas vai smieklīgi divdomīgas bildes.

Atvainojos par šo šaušalīgo vulgaritāti, bet ķipa "pat mans kāmītis tā prot". Ai, bet diskusija par deepthroating vispār nav šeit nepieciešama. Tas principā ir ļoti paveicams triks, ja vien veicējam nav īpaši jūtīgs vemšanas reflekss. 
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:muzeja hronikas
laikā:12:06.
Bāc, kāpēc tik reti šeit ir mana mīļākā gide? Tas ir neticami, cik faktiski absolūti svešs cilvēks var uzlabot garastāvokli, kaut vai apzinoties, ka brīvbrīdī vari pievērsties patīkamai komunikācijai. Šķiet, viņa pagaidām nāk tikai otrdienās.
Ko nozīmē "patīkama komunikācija" šajā kontekstā? Tas vienkārši ir cilvēks. Viņa. Jūtama pieredzes garša, kas, pieņemu, tādēļ nerada cilvēkā tādus kā basic aizspriedumus pret "džeku, kurš šeit strādā, jo viņu menti savāca par narkotikām, yo". Kaut vai tāpēc. Jo es joprojām jūtu tādu kā nelielu, ne īpaši saspringtu, taču tomēr jūtamu diskomfortu dažos labos cilvēkos, ar ko esmu izvēlējies uzsākt komunikāciju. Tādu kā man ļoti redzamu distancīti, kas no manas puses, protams, vērš tādu kā nemanāmu pretstata jūgu. Es bieži esmu pretstats šādās situācijās. Pasīvā agresija, tikai bez īpašas agresijas, hah.

Pirmdienas darbā gan ir, tā teikt, prikoļnas ar to, ka Feldmaņa k-gs pa nedēļas nogali ir sakrājis sevī TĀDU reidžu un tad visu izliek pirmajās stundās mūsu mazajā audiovizuālo cilvēku kabinetiņā. Es tikai sēžu un smīnu, dažreiz, kad ir pārāk skaļi, atļaujos pat iesmieties. Atkal - pasīvā agresija un zināma pretestība. Šādas lietas vajag risināt bez jebkādām dusmām, kā faktiski visu dzīvē.
Tu gribi ???.


17.05.2015


ulvs
laikā:22:17.
Music:neu! - neuschnee 78.
Nebūšu egoists, stigamtizētais puika, lupatzēns, gh, un padalīšos ar jums, kādu krautroka burvīgumu šobrīd baudu. Grupas "Neu!" 2. albuma kačīgākais, viņiem raksturīgākais gabals. Ļoti baudpilns ģitāru darbs un krutās motorik bungas. Klik hier to get ze song. Žēl, ka nav, ko uzpīpēt. 
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.