Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 3 domas.


30.07.2015


ulvs
laikā:3:15.
Jā, un, ja kas, mani nevarēs sazvanīt. Un nebūšu pie neta. Tā kā atā uz brīdi visiem!
3 iečekoja Tu gribi ???.


29.07.2015


ulvs
laikā:23:49.
Opā, sanāk no rītdienas laikam kādas 10 dienas nebūšu Latvijā. Getting off that grid.

Katrā ziņā visvairāk vēlējos pateikties siltajām sirdīm - visiem cilvēkiem, kuri uzturēja ar mani atvērtu komunikāciju. Pēdējā laikā tika pateikti tik maz vārdi, bet ticība to jēgai un tās pilnumam vien pieauga. Tas tā - paraugoties uz tiem dažiem cilvēkiem, kuri satikti pēdējās pāris nedēļās. Un mīlestība. Tik kvēla un kaisles pilna. Hehe, šis posts nez kāpēc man šķiet tāds grim, t.i., ka kāds varētu uztvert to kā kaut kādu vēstuli. Es vienkārši būšu out off touch īsu brītiņu (10 dienas nav daudz), tāpēc, ja piemirsu tev pateikt = ZINI.
Tu gribi ???.


26.07.2015


ulvs
Īsumā:norauts īkšķa nags
laikā:2:38.
Šonakt laikam piedzīvoju vislielākās īslaicīgās sāpes, kādas esmu piedzīvojis (jā, sāpīgāk par rokas salaušanu). Uzlēju zeļonku un tikko pilnībā norautā kājas īkšķa naga. Jeb vietas, kur tam būtu jābūt. Un tad smuki uzliku nagu atpakaļ un apbintēju. Ceru, ka nenomiršu.

Jā, bet sāpes. Bļin, es izdvesu tādu Vaidu, ka tas ilga kādu nepilnu minūti. Pats nolaušanas process nebija sāpīgs. Bet apstrādāšana ar zeļonku - elle. Palasīju mazliet internetā - pilnībā ataugs pēc vairākiem mēnešiem. Tas totāli sūkā. Atā peldēšanās un citas nodarbes. Bet pats esmu vainīgs - ejot uz istabu, izlēju mazliet ūdeni uz grīdas, un tad, skrienot noņemt makaronus no uguns, es vienkāršī ar pēdu ieslīdēju virtuves durvjapakšā, un tā noņēma manu nagu pilnībā. Skaisti un ķirurģiski precīzi - bez jebkādiem bojājumiem uz paša naga.

Man likās, ka sāpes pārgājušas pēc zeļonkas, bet, bļin, patiesībā smeldz diezgan nepatīkami. Nu fak, bļaģ. Nahuj tam bija jānotiek.
5 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 3 domas.