Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


19.11.2017


ulvs
laikā:23:28.
Kad Lauris blakus istabā klausās Current 93, tad es parasti uzlieku Death in June. 

"To love is to lose and to lose is to die". Fall apart ir viena no skaistākajām viņu dziesmām.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:16:00.
Pārdomāju. Būt publiskam ir diezgan paškaitējoši. Nestāstīšu vairs par intīmajām lietiņām.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:13:26.
Poll #21106 lāpas
Open to: All, results viewable to: All

Vai biji vakar lāpu gājienā?

View Answers


2 (10.5%)


15 (78.9%)

neatceros
2 (10.5%)

Tu gribi ???.


ulvs
laikā:13:21.
Ar Renāti biju lāpu gājienā. Milzīgs prieks, ka viņa mani uzaicināja, jo tas bija ļoti patīkams pasākums. Diemžēl militāro parādi nokavēju, jo esmu idiots, kurš iedzēra par daudz klonazepāmu iepriekšējā naktī. Atslēdza uz 12 h. Izlienot no gultas, nebija paģiras, bet pēc tam, kad mājās uzsmēķēju atrastu cigareti, kaut kas noklikšķēja, un tagad vienkāršī svīstu aumaļām. Centīšos iemigt, jo pretēji ir fiziski nepatīkami.
9 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:13:18.
#PolskaSamorzadna
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:13:04.
Es jums nemaz nestāstīšu, kas notika vakar. Tas papildus visam, kas notiek ar mani, bija kā katalizators absolūtai jumta nobraukšanai. Es uzvedos rupji, bet reizē mīļi. Bet par to nav stāsts. Ja es šeit pastāstītu, kas notika, mani viens cilvēks, sieviete (kuru neesmu gadiem ilgi saticis), vēlētos nogalināt (miedzu ar aci).
Tu gribi ???.


18.11.2017


ulvs
laikā:4:18.
Mans pamatojums, kāpēc es šeit rakstu visu par savām pārmaiņām ir ļoti vienkāršs - es vēlos būt pēc iespējas publiskāks šajos savos secinājumos, jo es vēl sev pilnībā neuzticos, tāpēc mazliet gļēvi paļaujos, ka, jo vairāk cilvēki taps informēti par to, ka esmu diezgan stingri nolēmis atrast sev mugurkaulu, jo lielāka iespēja, ka tas piebildīsies.

Embrace thyselves, children of god.
4 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:4:07.
Music has never sounded so good. Esmu sev atklājis ļoti daudz pēdējā laikā. Ļoti patīk šis post-black metal/blackgaze grupas Deafheaven ieraksts. Taču to spēka un kvalitātes ziņā pārspēj norvēģu eksperimentālā blekmetāla grupas Ved Buens Ende ierkasts. Abus ierakstus iesaku visiem saviem draugiem. 
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:3:31.
Lēmums pieņemts. Es nekur nebraukšu. Braukt prom ir kā bēgt no sevis. Man nahuj nav jābēg no sevis, tad jau labāk iegādāties abonomentu uz Ķīpsalas lielo baseinu. Es agrāk (ļoti sen gan) biju regulārs klients, un man nekur nevajadzēja bēgt, lol.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:3:10.
Kungi un dāmas, tas ir noticis (pieņemot, ka informācija ir drošticama) - ir veikta pirmā galvas transplantācija. Mūs kā sugu sagaida fantastiska nākotne, to es jums galvoju! Esmu anti-transhumānists, taču šis atklājums, manuprāt, nemaz tik izteikti nevirza transhumānisma attīstību. Tā vietā es sapņoju par vivisecētiem cilvēku un dzīvnieku hibrīdiem a la Velsa "Dr. Moro sala". 
10 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:2:35.
Zinet, kas man liek smaidīt? Tas, ka Dž.Pītersona dēļ es tik ļoti daudz ko pēkšņi vienā dienā sapratu. "Don't escape your moral obligations. Living wrong sucks. Stop saying things that violate your conscience. Stop saying things that make you feel weak.". Viņš ir viens no reatajiem cilvēkiem, kurš tiešām dzīvošanas jomā ir tuvu dieva statusam (izpratnes jomā)" un tā tālāk. Mana jaunatklātā filosofija balstās uz faktu, ka es tagad regulāri tīrīšu savu istabu un izveidošu nelielu ikdienas rutīnu. Jaunnedēļ nopirkšu jaunas botas un sākšu naktīs atkal skriet. Un, protams, vingrošana ik pēc noteikta pie datora pavadīta laika, plus, ikdienā regulāra piepumpēšanās un vēdera preses vingrinājumi, līdzās ar primitīvu izstaipīšanos. Un tā tālāk. Sākumā think small, vēlāk do big. Cilvēkam ikdienā vajag struktūru, citādāk prāts vienkārši atrofējas. Mans prāts bija daļēji atrofējies, nezinu, apmēram 5-6 gadus.

Ja man izdosies atkal neiegrimt tajā pasaulē, kurā biju es, goda vārds, nākošreiz, kad aizpisīšu uz Kanādu, satikšu viņu iedošu viņam, nezinu, kādu savu neatvairāmo mākslas darbu (ņirdzu) un/vai pudeli kvalitatīva grādīgā (diez viņš malko?). Gan jau viņš manu pateicību novērtēs vairāk.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:1:44.
Wall Street is freaking out as EA caves again to social media outrage over its ‘Star Wars’ game. Neticami. Internets šoreiz apvienojās un gāza no troņa greedy spēļu kompāniju EA. Kāpēc? Visiem apnika, ka viņi čakarē klientus ("čakarē" ir maigi teikts, drīzāk būtu jālieto vārdu "piš"). Tās akciju cenas strauji krītas, visi tur ir panikā, un es apmierināti smaidu. 
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:0:45.
Bobijs Fišers par M.Džeksonu
2 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.