Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


17.01.2018


ulvs
Īsumā:iedomājies, ja tādi cilvēki eksistētu
laikā:1:12.
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:Sančo disko buss jeb komiskie taksisti, ibio
laikā:0:57.
Goda vārds, es kvēli ticu domu spēkam. Sekojošais iemesls, ko pēc teikuma, diviem piesaukšu, nav tas spilgtākais un šo manu ticību definējošākais, taču manās acīs tam ir pietiekoši liels svars, lai es to vispār minētu kā piemēru. Un papildus visam tas ir arī sasodīti krindžvortī. Vispār TL;DR vārdā nākošo rindkopu var mierīgi izlaist.  

Tikko izkāpu no takša, kas tika izsaukts ar taxify. Aizšāvām līdz Pārdaugavai un atpakaļ pa 6 eur. Nav slikti. Taču stāsts šoreiz, kā daudzās citās reizēs, kad tiek piesaukts taksis kā ideja, matērija vai persona, ir tieši par to, ka tur, taksī, ar ko, ar taksistu, atgadījās kas smieklīgs. Vispār piedodiet, lasītāj, ka velku visu garumā (jokes on me - nav tāda lasītāja). 

Pirmkārt, šeit ir viņa oficiālā Sejasgrāmatas lapa - Sančo Disko Buss. Takša šoferis, vārdā Sančo, nesen izšķīrās no 7 g. ilugšās laulības ar sātanu. Šķirot laulību, viņš bija spiests sātanam atdot 5000 eur vērto party busu, kas iepriekš kalpoja par viņa maizītes avotu. Tagad strādā par taksistu. Viņam uz labās rokas pirksa ir apzeltīts signet tipa gredzens ar milzu plāksni, ko banālā fontā rotā uzraksts "Sancho Disko Buss". Ir jau izplānojis savu jauno party buss, ko arī sauks par "Sančo disko busu". Sacīja, ka viens miljonārs, no kura bija sarunājis 10k, lai uzsistu atpakaļ savu party buss biznesu, apskatījis viņa jaunā busa konceptuzmetumu, kļuvis tik greizsirdīgs, ka beigu beigās neaizdevis necik. Brīdī, kad viņš to pateica, es knapi spēju noturēt smejas, saskāries ar tik jau nu komisku kognitīvo aizspriedumu. Starp citu, kad pārdaugavā liku Sančo pagaidīt sevi 5 min, kamēr atnāku atpakaļ līdz taksim, viņš bija izkāpis un smēķēja - my god, ieraudzījis viņu, es mazliet apjuku. Tik īsiem vīriešiem tiešām nevajadzētu būt - I mean, for their own good! Viņš bija LABI JA 160 cm garš. Beigu beigās, pastumjot visu negatīvo malā, Sančo man atstāja iespaidu kā patiess cilvēks, kurš dara to, kas viņam patīk, un par to visa cieņa iz manis. 

Ai, cilvēki ir burvīgi. 
2 iečekoja Tu gribi ???.


16.01.2018


ulvs
Īsumā:mēmītes
laikā:21:13.
"Memes have a life-cycle similar to a parasites" 

"After successful decoding the meme becomes part of the host's mental structures [mūsu domiņās], and this is called infection. A person who does not remember a meme at all is not infected. A person that does remember a meme but who's behaviour is not affected has thus become a human vector. A person whose behaviour is affected by a meme has been actively infected and can potentially transmit it to other hosts"  

Zviedru zinātnieku aizraujoša, strukturēta doma par mēmēm. Lasīt šeit - The Lifecycle of Memes.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:14:45.
Klau, labāk nenāc uz 26. janvāra Ādmiņielas 4 koncertu, kur uzstāsimies mēs, Tesa un Spāre. Augsta min ziedojuma summa (ieeja par ziedojumiem) - 3 eur. Un būs sasodīti daudz cilvēku. Vispār, jā, solās būt diezgan nikns pasākums. Faktiski vienīgais iemesls, kāpec rekomendēju to neapmeklēt, ir lielais potenciālo apmeklētāju skaits - nevēlos, lai ir neērti daudz cilvēku. Bet tas tā, ja var ticēt sejasgrāmatai, kur aptuveni (mazliet zem, ceru) 300 cilvēki ir pieteikušies, ka būs, un pārējie *ļoti daudzie* ir ieinteresēti. Ceru, ka nebūs vairāk par 400. Lai vai kā, jo vairāk cilvēku, jo krutāka būs Ādmiņielas tualete - daļa ziedojumu tiks novirzīti tās saremontēšanai.

Pasākuma nosaukums gan tāds patizls ("foršs vakars ādmiņielā"), jo, kamōn, tas tak ir "Ādmiņielas nākotnei, lai mūžam dzīvs mirušais karalis, ibio", hehe!), jāatzīst.
5 iečekoja Tu gribi ???.


15.01.2018


ulvs
laikā:16:50.
Vai mums vispār ir kāda virtuāla vietne, caur kuru mani somu draugi var nopirkt lētu alkoholu? Vēlams ar free international shipping. Sakarā ar to, ka Igaunijā aug alko cenas, viņi (līdzīgi, kā igauņi un lietuvieši) kāri skatās uz Latviju.

Prikaļis, kārtējo reizi nevaru iepostēt kādā no komūnām, jo chrome šad tad izvēlas man rādīt komūnu opciju logu, bet šad tad nē.
10 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:Ulvja pusdienlaika motivācijas!
laikā:12:30.
Man vienmēr ir paticis pamācīt cilvēkus. Īpaši tad, kad jūtu, ka viņi pamācības vietā vēlas vienkārši sapratni, mentālu tuvību un tās apstiprinājumu vai ko tādu (īpaši attiecināms uz sievietēm... ai, kā man vienmēr ir paticis mazliet trollēt sievietes, bet, nu, tā veselīgi). Tāpēc es šoreiz pamācīšu visus cilvēkus (pofig, ka rakstu par hipotētiskajiem džekiņiem, tā vietā mierīgi var būt arī čiksiņa).

Neatkarīgi no tā, vai tu esi pumpains džekiņš, kurš kā savu eksistenci ir akceptējis dirnēšanu pie PC savas mammas mājas pagrabā, vai uzkačājies meathead tipa džekiņš, kurš vienmēr gatavs sadot pa purnu netaisnībai, vai arī tāds, kuram ir laba izglītība un augsts darbs, ja tu pilnībā pieņemsi to, kāds kroplis (jeb ar savām unikālajām [pat līdz riebumam] personas iezīmēm) tu esi un spēsi ierēkt par sevi, taču, galvenais, par citiem - tiem, kuri instinktīvi vienmēr ir rēkuši un rēks par tevi - tad vienīgais, kas tevi var atturēt no pežuka un normālas dzīves (normālas arī non-normie mikrokosmos), ir spēcīgi mentāli/fiziski defekti. Ja tu esi normāls pussy memmes dēliņš, tad tev ir visas iespējas. Galnais ir nemīzt vislaik par visu kā loham, īpaši jau tad, kad paralēli iztēlojies ka citi nemīž. Vai ka citi ir īpaši citādāki, nekā tu. Visi ir tikpat mazišķi, niecīgi humanoīdi, draudziņ, galvenais nemīz.
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:11:53.
Pohuj pat, ja austrumu slāvu zemītei ir 100 megatonnas jaudīgas zemūdens ūdeņraža bumbas. Tas pa lielam tiešām neko nemaina. Ok, varbūt teorētiski more stealthy first strike capability. Un, jā, satelīti nevar izsekot līdzi to, iespējams, pārvietoties spējīgām palaišanas platformām. Poh tāpat.
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:poli
laikā:11:05.
Baznīca ar wi-fi.

"Mana kongregācija ir spēcīgāka, jo mūsu baznīcās ir wi-fi, taču tu tur nekad neredzēsi cilvēku, kurš dievkalpojuma laikā skatās savā telefonā".
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:3:56.
Ārsts teica, ka mani humori atrodas disbalansā. Nākošreiz visticamāk būs jānolej nedaudz asinis. Nevaru izlemt, kurai dievībai lai tās ziedo.
Tu gribi ???.


14.01.2018


ulvs
laikā:16:20.
Neciešu ilgāku komunicēšanu caur sms/whatsapp/IM/DM. Kļustu tik apātisks, ka nereti atmetu visu gramatiku, lai tik spētu info ātrāk ietērpt vārdos. Un pie reizes nedaudz kaitina fakts, ka vispār jau kopš sms rakstīšanas paša sakumā, kas man ar vērienu sākās 14 g.v., kad gandrīz katru dienu apmainījos ar pseidomīlestības vēstu, tfu, īsziņām ar klasesbiedrenēm, un tāpēc, ka par mīlestību nepratām izteikties lakoniski, rakstījām cits citam plašas īsās ziņas. Tie bija pirmie soļi mana sms rakstīšanas stila izveidē. Ja padomā, var nonākt pie slēdziena, ka lielākoties sms esmu rakstījis "draudzenītēm". Tik kādi 10-15% ir "pārējiem". Pēc šī secinājuma izdarīšanas top skaidrāks, kāpēc sms u.tml. rakstīšanas vidē spēju ar info apmainīties lakoniski tikai ar piespiešanos, koncentrējoties uzdevumam. Jebkurā gadījumā - vēlies pačatot, labāk piezvani. Citādāk var gadīties, ka neatbildēšu.

Un vispār zajebala komunicēt, ja godīgi. Laikam atnāca melnie.
Tu gribi ???.


12.01.2018


ulvs
laikā:16:46.
Atvainojos savā priekšā, ka deestetizēju savu cibu. Vēlējos vien šo to pierakstīt savā kladītē iz tās simbolikas, kas paslēpta manā acu priekšā.


 


Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:666
laikā:16:42.
???
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:the powa
laikā:16:29.
777
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.