Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 7 domas.


20.09.2017


ulvs
laikā:21:20.
Pārpostēju no [info]santech, jo atbilst sēriālam "Cik tālu mēs iesim, Pasaulīt?" 


Visa mana bērnība kā down the drain. 
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:16:17.
Īsumā, šis ir izteikti nenovērtēts YT kontenta kreaors ar stulbu nosaukuu Ahoj. Tas plešasas no dažādu ikonisku modero ieroču aprakstiem (augstas kvalitātes videografiskais dizains), līdz dažādu būtisku simbolu un visbeidzot videospēļu aprakstiem. Teiksim, pirms brīža publicētais stundu un astoņas minūtes garo video par mistisku 80tajos supposedly izdoto spēli Polybius, kas it kā peredzēta kā kartējais tests uz masām, viņu perceptīvajām spējām un beigu beigās visādiem tur atmiņas traucējumiem u.c. ar cilvēka kognīciju saistītiem prikoliem. Savukārt, šeit ir pleiliste ar viģikiem par ieročiem. Ļoti iesaku visiem, kuriem vienmēr patikuši ieroči, taču nav paticis par tiem smelties info iekš wiki vai citiem saitiem. Izbaudiet.
2 iečekoja Tu gribi ???.


16.09.2017


ulvs
Īsumā:lauznis, ar ko apzīmē lejupslīdošu grafisku vienību
laikā:23:27.
Ak ciba. Tu esi tik novazāta, izmantota un padarīta pat par lētāko mauku, kas pieejama. Tīri teorētiski, tas pēdējais.
Tu gribi ???.


12.09.2017


ulvs
laikā:8:22.
Pamodos pie draudzenētes. Tiku pamodināts pāŗāk agri, jo viņai jāiet uz sporta dienu skoliņā. What am I doing with my life, bija mana pirmā rīta doma, apzinoties, ka bērniem mūsdienās trūkst nepieciešamā dumpinieciskuma un nepieciešāmā persistence, lai pierunātu savu māti, ka viss taču, bļaģ, ir kārtībā, jo runa nav par darbu, bet skolu. Taču ko gam es saprotu no jauniešu problēmām. Te principā cits stāsts, jo mamma jau zināja, ka jāceļas un jāiet, bļ. Hehe, baigi gribēju ierakstīt šorīt šiet šitādu (ŠŠŠ killed your dad) postu, jo manas acis pat pēč izslāpuša cilvēka cienīgiem malkiem mellas kafijas ir spējušas atdarīties par kādiem 7 grāiem.

Ak jā, runājot par mammām, manējā mani pārsteidza ar sms tekstu: "Es vēl tikai mācos mīlestību...". Un nākošā: "Un tu esi viens no maniem skolotājiem...". I cringed so hard that I lullet, I guess.
8 iečekoja Tu gribi ???.


10.09.2017


ulvs
laikā:23:37.
Vakar noskatījos k/f "Dune" alternative fan edit versiju. Jāatzīst, viss salikts pa plauktiņiem tā, ka varētu rādīt uz lielā ekrāna. Protams, Herberta k-gs nogrābstītos, bet, nu, pohuj, kino tomēr ir sarežģīta māksla. Lai vai kā, iesaku visiem, kuri tumšos brīžos klusībā pie sevis skaita pretbaiļu litāniju. 
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:21:33.
Deus Ex (2000 gada) ir vislabākā videospēle, kas jebkad tikusi radīta. Ja man būtu jāizvēlas, kuru spēli man ņemt līdzi alā, kur man kaut kādu postapokaliptisku iemeslu dēļ būtu jāuzturas nenoteiktu, bet ilgu laiku, tad viennozimīgi es izvēlētos Deus Ex. Šajā video tas, kāpēc Deus Ex būtu jābūt katra geimera alas spēlei, ir perfekti izskaidrots.
18 iečekoja Tu gribi ???.


9.09.2017


ulvs
Īsumā:ko tu teici?
laikā:6:03.
Music:Ēnu Kaleidoskops - Lido .
Man ļoti tīk savā leksikā pielietot lielus liekvārdības apjomus. Saprotams, lasītāji un klausītāji to ir ievērojuši, un dumjākie no viņiem pat "pavelkas" uz to visu, patiesi nodomājot, ka esmu tas, ko pauž mana maska un fasāde. Liekvārdība, kā "teiksim tā", "saprotams, ka", "protams", "manuprāt", "idejiski", "domājams", utt. 

 Sākotnēji šo manieri- lieko vārdu pietiekošanu - izkopu post-teens vecumā, kad alku tikt atzīsts vienaudžu (un ne tikai) vidē ka inteliģents(-tāks) par citiem. Laikam ritot, un man, kā saka, pieņemoties prātņā tika konstatēts, ka manus paņēmienus parasti veiksmīgi un plaši pielieto t.s. pseidointelektuāļi. Un tas manī radīja dabisku vēlmi tos vairs nelietot. Don't get me wrong here, meines freundes! Jo es esmu viens no spilgtākajiem pseidointelektuāļa piemēriem, īpaši jau apzinoties tādus jēdzienus, kā history or philosophy buff - īpašības, kas patiesībā nav saistītas ar būšanu par intelektuāli, bet gan drīzāk seko tam kā atrauga seko ātri izdzertam gāzēta dzēriena apjomam.  

Ko es vēlējos ar šo visu pateikt? To, ka man patīk agrīnie Ēnu Kaleidoskopa ieraksti, un tas, kā spēlējām tos. Tā bija unikāla enerģija. Cilvēkiem, kuri nav spēlējuši mūziku, saprast būs grūtāk, bet, nu, nahuj ar nevajag, jo varbūt viņi saprot citas lietas, ko nesaprot cilvēki, kuri saprot piesaukto elementu. Vot, I dare you to listen to "Sobora Ēnā (agrīnā versija)" vai "Aizmēness" iekš šīs antīkās vietnes. Atverot to, jāievēro pleijeris un jānoskrollē līdz pašai lejai, lai atrastu "Sobora Ēnu". Pie reizes var ierēkt, cik nožēlojama bija mana attieksme pret mūziku pirms 10 gadiem. Tas bija mans pirmais koncerts ar grupu DEPO, taču es acīmredzot biju tik piepisies, ka nolažoju pirmās dziesmas (tieši S.Ēnā) vienu no 1. notīm. Taču es joprojām tīksminos par "Aizmēness" simplisisko, taču nenormāli efektīvo basa partiju, kas, ņemot vērā, ka ir izdomāta laikā, kad vēl nepratu spēlēt (ar spēlētprasmi es parasti saprotu spēju vienkārši sākt spēlēt jebko, kas skan kruti, ar minimums 2 cilvēkiem, iepriekš neparko nevienojoties).   

Zinu, ka šī bloga pastāvēšanas laikā esmu par šiem skaņdarbiem rakstījis vismaz 4 reizes, taču man pohuj, tā ir mana māksla, un, ja es gribu, es varu to bāzt sejā citiem, cik vien uziet. 
5 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 7 domas.