Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


21.03.2018


ulvs
laikā:11:34.
Man šķiet, ka iekš current year mēs varam runāt par visu. Man kā heteroseksuālam vīrietim nešķiet uzrunājoši, kad sieviete filmē, kā kratās viņas dibena gaļa. Tas man šķeiet tikpat seksīgi, kā alusvēdera glāstīšana un dievināšana. Visvairāk man tomēr besī milzu brazīļu dirsas implanti. Lai arī man patīk sieviešu dabiskie ķermeņi, neesmu baigais ļumīguma fans.
4 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:3:00.
Vai tiešam pirmsvēlēsanu aģitācijas/manipulāciju kompānija Cambridge Analytica bija the masterminds of The Great Meme War (ja ne visa kara, tad noteiktu operāciju masterminds), kas palīdzēja uzvarēt Trampam? Tā patiešām izklausās.
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:2:24.
Spriežot pēc novērošanas kameru nofilmētā, Krievijā notikušās prezidenta vēlēšanas ir absolūti leģitīmas.
2 iečekoja Tu gribi ???.


20.03.2018


ulvs
laikā:15:37.
Man šajā pasaulē nahuj nav nepieciešama emocionālā inteliģence u.tml.huiņas. Man ir žēl, ka piedzimu 1.jūlijā. Es savus bērnus taisīšu pavasarī, lai dzimst janvārī vai decembra beigās. Vai pat oktobrī (tad gan jātaisa ziemā).
2 iečekoja Tu gribi ???.


19.03.2018


ulvs
laikā:15:04.
https://m.youtube.com/watch?v=vJQkAqx9neM
Tu gribi ???.


18.03.2018


ulvs
laikā:17:55.
Ko jūs sakat par pok3monu kultūras revival ideju? I think that it is our mission to revive this culture which came to an abrupt end. One could say that this culture deserves a new, longer life. But maybe it died out so fast because society didn't need it.

Es vēlos sākt rakstīt "v" burta vietā "w", tādējādi uzsākot pok3monu kultūras revival. Čaw! Wai tev patīk šī rakstības sistēma? Man tā asocējas ar siltumu un drošību, pieņemu, tas tāpēc, ka tā bija aktuālka posmā, kad vēl dzīvoju ar vecākiem, tādā kā drošā, nemainīgā vidē. Man arī patika tās visas pokemonu tīņu meitenītes, nomālējušās ar tumšu kosmētiku un saplēstās zeķubikses. Austiņās dārd tā laika jaunmetāls.
7 iečekoja Tu gribi ???.


16.03.2018


ulvs
Īsumā:Falco peregrinus
laikā:18:13.
Pastāstīšu īsumā par savu mīļāko putnu. 

 

Lielais piekūns ir visātrākais dzīvnieks uz zemes, pikējot spējot sasniegt ātrumu 393km/h. Viņa nāsīs ir speciāls kaula veidojums, kas pilda to pašu funkciju, ko koniskais objekts reaktīvā dzinēja centrā (samazina tā gaisa ātrumu, ko uzņem dzinējs). Šāda evolūcija, lai putns varētu pikējot milzu ātrumā paelpot. Viņa spārni ir izliektāki par citu plēsīgo putnu spārniem, tādējādi sniedzot perfektu aerodinamisku formu, piekūnam sakļaujot tos pie ķermeņa. Zīmīgi, ka Ņujorkā 70tajos ieviesa lielo piekūnu, lai tiktu galā ar pieaugošo baložu problēmu (baložus pilsētās, savukārt, pirms vairākiem gadsimtim ievazājām mēs paši), un tā tur šis putns ir iedzīvojies - šobrīd uz pilsētas augstceltņu jumtiem mīt 16 lielā piekūna pāru. Pilsēta ir viņiem perfekts medību lauks. Lielā piekūna nagi ir asi kā žiletes, tie ir paredzēti upura (diēta: citi putni) notveršanai. Tāpēc putns, pārojoties ar pretējo dzimtas pārstāvi, vienmēr savus asmeņus saliec tādā leņķī, lai netraumētu savu partneri. Šeit jauks video, kur tas ir redzams. 
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:17:07.
Es nezināju, ka brazīļu cūciņām ir tāds spēks.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:16:37.
As above, so below.

3 iečekoja Tu gribi ???.


15.03.2018


ulvs
laikā:9:30.
Mana mīļākā pēdējo gadu lirika pasaulē ir iz Broadcast "Tender Buttons" (besī šis vārdu salikums, jo atgādina vidējo hip indie band nosaukumu) skaņdarba. Čukstēšana līdzi kā refleksija. Atgriež ticību angļu valodas dailei. Man ļoti pietrūka romantisms mūzikā.

The coal
The coal light
The callous
The caress

The comb
The calm
The color
The cortex

The code
The codeine
The comma
The context

The collector
The green
The fine
The fall
The financier
The dream
The fen
The fine
The fin
The defend
The fawn
Then do

The coal
The coal light
The colors
The caress

The comb
The calm
The color
The caress
The cortex

The comb
The codeine
The comma
The context

The corpse
The likeness

Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die 


2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:9:19.
Tēvu urīns glābj dzīves.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:7:10.
Pretty fat for a skinny guy. Ko padarīt, ja man vienmēr ir paticis piestumt sevi pilnu ar paiku vienatnē, īpaši, kad esmu sapīpējies. Need much food to sustain my fat being. Šonakt izlēmu negulēt, jo pārāk trauksmains laiks. Tā vietā es smaidu un lasu visādas muļķības. Mani nebeidz pārsteigt, kā es protu justies tik labi, esot tik slikts. Pašpietiekamība kā izdzīvošanas mehānisms. Protams, ka es arī jūtos vientuļi, taču, atšķirībā no cilvēkiem, man par šo izjūtu ir diezgan vienalga, jo es apzinos, ka jebkurā brīdī varu to pārtraukt. Es pat saprotu savu nevēlēšanos socializēties. Man nekad nav paticis socializēties tā, uz pusslodzi, kad nejūtos diezko pārliecināts par sevi. Half-ass'ed dzīves aspekti un cilvēki, kuri dzīvo tādas dzīves, sucks. Ja es kaut ko daru, tad tikai ar vērienu. Viss pārējais ir sūds un neskaitās. Tā lūk.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:1:00.
Kāpēc es novilku Civilzations V. Četras stundas iz dzīves tiko pazuda nebūtībā. Vismaz man tagad ir spēcīga Irokēzu konfederācijas lielvara dziļi Amazones džungļos. Izmantoju to ģenerāli, kurš dod unit movement bonuses iekš džungļiem. Neticēsiet, bet Civ V šovakar spēlēju pirmo reizi. Kad tā pirmo reizi iznāca, es uz to nicīgi skatījos saistībā ar jauno sešstūru segmentu sistēmu (squares for life!), taču tai piemīt sava burvība.
4 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.