Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


22.07.2016


ulvs
Īsumā:meklēju vīrieti 1983 LPSR edition
laikā:23:41.
Caur [info]dooora the explored pēdējā postā piesaukto youtube video par deitošanu LPSR norietā, ieteiktajos video atradu pašu troni, video ar nosaukumu "Meklēju vīrieti 1983", kur LPSR norieta j-kundzes runā par savu, khm, ideālo vīrieti. Galnais, lai nedzer, ne? KLIK TO VAČ BĻ
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:turpinot par "Tā Magonīte" - "Lowlife" sk.darbu un pašu princesi
laikā:23:35.
Ļoti reti varu izbaudīt moderno, glamūrīgo popmūziku (netīk nedz Gāgas, nedz Melnās dirskratītājas hiti). Taču jaunkundze, ko piesaucu iepriekšējā postā - Tā (mazā) Magonīte - ir tik patīkami mani pārsteigusi arī ziņā, ka man patiesi no sirsniņas tīk viņas singls "Lowlife" (klik šeit, lai noskatītos un noklausītos atkal). 
Skaņdarbā ir tik daudz mīļu niansīšu, piemēram, tas, ka tiek izmantots "DJ efektu bloks", kas ņemts, kā izklausās, no lēto siņķiku t.s. skaņu bloka (visas tās "wow" un "dīdžej" tipa skaņas čōrusā). 

Karoče, klausieties AKAL, izbaudiet, laikojiet, šērojiet un beigās, lūdzu, subskraibojieties, nē... nē, labāk pakarieties (neesmu pašnāvību advokāts, taču dažreiz dzīvē tomēr ir jādara tas, kas ir jādara, vai ne tā; it sevišķi skaistas mūzikas fonā).

Turpinot par pašu Magonīti. Viņa ir tik fantastiska jaunkundze. Jo vairāk pētu viņas vlogu arhīvu, jo vairāk viņa uzbudina visus manus baudu receptorus. Receptējiet, dies, RECEPTĒJIET!!! Starp citu, kāds nezina, kā potenciēt recepciju? (teiksim, lai potenciētu heroīnu un benzodiazepīnu efektu, pāris stundas pirms substances ieņemšanas rekomendējam iešaut orāli pēc iespējas vairāk hinīnu saturošu suslu, piemēram, greifrūtu sulu vai faking limpeni "toniks" (to varētu pārdēvēt par "resnuma toniku").

Pacienāšu jūs ar vēl pāris izciliem viģikiem, kas liks jums viņu iemīlēt, ja vien jums ir sirds (par ko bieži šaubos). Teikism, šī intervija ar viņu (klik hier to vač). Intervētājs ir tāds vagīna, ka viņš nesaprot, ar ko viņš runā (tāpēc šim viģikam piešķiru pāris cringeworthiness punktus). Fucking pussy boy cuckety cuck (tas tagad populārs lamuvārds, ja nesekojat līdz interneta aktualitātēm). 

Un vēl, protams, viss viņas vlogu arhīvs, ko var noskatīties šeit. Rekomendēju tādus īss-video (patiesībā visi ir diezgan īsi), kā šo ("Mīlu savus fanus") un šo ("Ļoti mīlu internetu"), taču patiesībā rekomendēju visus. Tā tumšā, drōnīgā fona mūzika, kas ir gandrīz katrā viņas vlogu video, kontrastā ar viņas burvīgo/pišamo balsi rada perfektu konsonansi, ka, gribot negribot, man katru reizi nobirst pa asaras lāsei. Ah, un viņas jaunā skaņdarba skice - vienkārši meistardarbs. 
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:you fucking don't say, bitch
laikā:23:24.
Business Insider - Science says the reason you can't remember someone's name is that you don't care enough.

Es neticu. Es tam vienkārši neticu (neizlasīju rakstu, jo TL;DR, va' ne). 
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:illuminati pops kļūst pašapzinošs
laikā:3:38.
Mana jaunākā mīļākā MK ULTRA beta sex kitten popzvaigzne. Tik seksīga un tik asprātīga mazulīte - beidzot tā sauktā "illuminati popa" zvaigznes spēj paironizēt pašas par sevi. Kāpēc nonācu pie secinājuma, ka tā ir pašironija? Kaut vai spriežot pēc viņas pagaidām vienīgā mūz-video klipa, kur jau pirmajā ainā viņa sēž piramīdas tronī ar visuredzošo aci virs tās, sēžot faking pagānu dieva Bafometa pozā (klik hier to vač video).

Un pačekojot viņas vlogu arhīvu - tik daudz simbolu un atsauču uz beta/alter/traumu/kognitīvo programmēšanu. Kaut vai tas par to pazaudēto kurpi. Viennozīmīgs viņas "es" pazaudēšanas simbols. Un skelets - viņas handler, kurš viņai iestāsta, kas ir viņas jaunais alter ego (beta programmēšana for dummies 101 ABC).

Atvainojos par savu drunk stupor rakstības manieri, man pašam ir pretīgi no tā, kā šobrīd rakstu, taču informācija ir jānodod tālāk. Es paredzu šai meitenei gaišu nākotni. 

Ak dies, cik ļoti es dievinu šo viņas alter-tēlu. Tāda pedo pišamlellīte. Un tā balss! Mjau, bļaģ. 


6 iečekoja Tu gribi ???.


21.07.2016


ulvs
laikā:19:08.
Tikko nez kāpēc atceros, kas man Pozitivus izbesīja visvairāk. Tie bija tīņu/jauniešu (vīr.dz.) bari, kuri, vazājoties apkārt, visi unisonā bļāva "Seven nation army" meldiņu. Es savā krindžā nesapratu, kas notiek - Battlefield WWI treilera promocija, Wait Straips atkal topā? The fuck? Kāds man var paskaidrot (varbūt es kaut ko esmu palaidis garām)? Jo viņu bija krietns bariņš.
4 iečekoja Tu gribi ???.


20.07.2016


copy
laikā:14:56.
nu tā, būšu atkal students.
2 iečekoja Tu gribi ???.


19.07.2016


ulvs
Īsumā:autoavāriju review
laikā:3:33.
Labākais autoavārijas video, kādu esmu redzējis, ja runājam par operatora māklsu. Tiešām izcils operatora darbs 360 grādu faking dinamiskā vidē, 11/11 balles. Un tas viss tikai divos kadros. Labu apetīti!
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:2:58.
Klausos krievu jauno vilni. Grupa "Стекловата", dziesma "Кораблик". Ir zināmi subredditi, kas attaisno reddit eksistenci manās acīs. Pateicoties r/DeepIntoYouTube/, tagad iepazīstu sen aizmirstu (?) mūziku. Un atkal varu izbaudīt internetu, kāds tas bija tā decentralizētajā posmā (pre kulturālā marxisma neta jeb "web 2.0" nākšanas no Sātana vagīnas).
4 iečekoja Tu gribi ???.


18.07.2016


ulvs
laikā:20:05.
Atgriežoties pie ģeopolitikas - pamatīgi lolz par Erdogana Turcijas pseidoapvērsumu (jā, tā tiešām šobrīd izskatās, ka tas viss wuz only fo show). Tik neprasmīgi sarīkotu ballīti sen nebiju redzējis. Dodu 1/5 balles.

It kā tur viss joprojām turpina norist, taču tik daudz nenopietnu aspektu (karavīri, kuri nešauj pūlī, iznīcinātāji, kuri nav spējīgi notriekt sava ienaidnieka, Erdogana, lidmašīnu, lai gan to chrosshair'os tā tika turēta "uz grauda" labu laiku, Leo2 tanki, kas tiek izmantoti, lai bloķētu satiksmi un, labākais, pūli, utt.) sagrauj atlikušo ticību notiekošā nopietnībai.

Goda vārds, pirmajā dienā man šķita, ka tas viss ir nopietni.
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:īss atskats
laikā:19:47.
Pozitivus kā festivāls, saprotams, bija nebaudāms, bet par to es tālāk negrasos spriedelēt, jo vienkārši esmu tipāžs, kuram nav liela interese integrēties milzīgos alko pūļos. Simts eiro par šādu pasākumu? Slikts bargain (taču 50 eiro par svētdienu gan ir laba cena, ņemot vērā zvaigžņu trio, kas tika iebāzts tajā dienā).
Toties skaņa bija top notch. Un ILY skatuve, lai arī viena no mazākajām, kas tur bija, bija fantastiska (atskaitot Eden basa galvu, kas riebjas visiem basistiem). Pirmo reizi redzēju, ka visu monitoru skaļumi tiek regulēti uz tableškompjūtera ekrāna, kas padarīja skaņošanos par daudz reiz nomierinošāku un ātrāku procesu. Un pirmo reizi nospēlēju veselu dziesmu nevis uz drop D, bet drop fucking D#. Es sev to joprojām nespēju piedot (mana dzirde šo faktu piefiksēja jau dziesmas sākumā, un tāpēc līdz dziesmas beigām vienkārši neizmantoju resno stīgu, līdz klusuma brīdī fiksi varēju notjūnēt atpakaļ uz D). Haha, un man patika kāda random fgt komentārs par to, ka uz skatuves izskatījos salietojies (lai gan šis bija viens no retajiem pasākumiem, kur faktiski biju str8 edžā, ja neskaita aliņus un vienu kāsi n-tās h pirms kāpšanas uz skatuves).

Svētdienas rītā attapos, ka [info]anrys netīšām izmetis pa nakti manas drogas. Saglabājot pozitīvu skatījumu, turpmāko stundu pavadīju ar acīm vairāk ieurbies zemē. Tik daudz tukšu narkomaisiņu sen nebiju redzējis. Jā, un tā arī neatradu nevienu pilnu.

Lielākais šoks man ir par to, ka stulbā orgkomiteja visus stārus bija salikusi svētdienā - dienā, kad visi grib braukt prom. Tā iemesla dēļ neredzēju vienīgos trīs stārus, ko vēlējos redzēt - Igiju, Air un varbūt Graims. Bet fukkit, svētdien tāpat nevienam nebija garīgais. Tā ar neizdzertām 40 grādīgā pudelēm atbraucām atpakaļ uz Rīgu. Nekad tā nebija bijis.
2 iečekoja Tu gribi ???.


16.07.2016


ulvs
Īsumā:turpinot par Turciju #2
laikā:1:42.
Tani Stambulā. Helīši ar lielgabaliem apšauda kaut kādu drošībnieku ēku. Tikmēr CNN raksta: "Erdogan asks Turkish people to thwart coup attempt." Un vēl tante fonā saka, ka dumpinieku armija ir pro-democracy, ļoti grib draudzēties ar Rietumiem. 
Hmm, sazvērestnieks manī - ASV/Rietumu vai žīdu drošības dienestu atbalstīts/sarīkots dumpis? Tas, ka Rietumi par to zinājuši pirms tam ir pašsaprotams, tāpēc, visticamāk, Rietumu nostāja ir skaidri izteikta ar to.

Un faking Erdogans tikai aicina: "Ejiet ielās un stāviet pretī tankiem, es saprotu, ka ienīstat mani, taču mēs to varam kopā! Kopā mums ir spēks!"
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:turpinot par militāro sacelšanos Turcijā
laikā:1:37.
Rezumēsim situāciju ļoti lakoniski:

1. Šobrīd militārā vara publiskki paziņojusi, ka sacelšanās rezultātā gāzta valdība, un vara ir viņu rokās. Un viņi vēlas draudzīgas attiecības ar pasauli.

2. Turcijas prezidents notikumu laikā bija atvaļinājuma savā piejūras mājā (pieticīgā, pieņemu). Saņēmis ziņu par notikušo, viņš paziņoja, ka drīz sniegs publisku komentāru.

To uztvēru no BBC kausīšanās fonā, lēnām rakstot šo postu un ēdod.

Kāpēc šīs ir manas neviltotās uzmanības cienīgs sižets (doķenes, tā izskatās; un es runāju no skatītāja/scenāriju lasītāja skatu punkta) - tāpēc, ka, khe khemm, tur var sanākt baigie sūdi un asinspirts. Jo pēc maniem armchair general aprēķiniem tā būtu cīņa divās frontēs, jo nelojālā armija (kas supposedly gāza varu) varētu sadarboties ar kurdu partijām un sakaut lojālos spēkus. Mani gan māc šaubas, ka jauna Turcija, kas celta uz svaigām asinīm, noteikti nebūs baigi cilvēkiem draudzīga. Es vienkārši nezinu nevienu militāru sacelšanos, kas novedusi pie ilglaicīgas demokrātijas un savstarpējas sadzīvošanas.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:0:42.
Militāra sacelšanās Turcijā. Tipa gāzta prezidenta vara. Pizģets. Nē posthaindsaitā nav nekas pārsteidzošs, taču pizģets. NATO valsts tomēr. Noice. *sagatavo popkornu un faking xanaxu*
1 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.