Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 9 domas.


20.11.2014


ulvs
Īsumā:the mind of statism
laikā:11:55.
Burvīgs video par visplašāko reliģiju uz šīs pasaulītes. Un par to, cik absurda tā ir. Atkal paldies [info]dooora par izglītību.
Tu gribi ???.


19.11.2014


ulvs
Īsumā:MEKLĒJU ISTABU (diezgan steidzami)
laikā:4:03.
Telefonu man vairs nevajag, jo, sekojot šai burvīgajai DIY instrukcijai, panācu, ka manai micro SIM ir tāds kā futlārīts, lai varētu ielīst vecajos telefonos. Neticu, ka paša spēkiem ar nazi pieveicu šo likteņa izklupienu.

Bet ir daudz nopietnāka problēma par šo. Es jau zināju, ka tā būs because it's too good to be true - nedzīvošu nekādā lāčplēšielā, jo to vietu jau aizsita pirms manis. Kā parasti. Vienkārši esmu pamanījis, ka manā dzīvē ir tāda likumsakarība - ka nekas nevar "beigties" labi. Visi procesi, kas sākas, vienmēr ir caurvīti ar kaut kādu huiņu, kas izklausās pēc Zentas Mauriņas padomiem slinkiem un izlutinātiem tīneidžeriem. Jo vienmēr un visur manā dzīve ir tā bļāģnahujsuka morāle - dari visu pats, nevis uzticies citiem. Bet es nahuj nevaru šo to izdarīt, jo neesmu feisbukā, kur arī visvienkāršāk ir atrast dzīvesvietu.

Jā, tā kā mana cerībām izdaudzinātā vieta ir iznīcināta, tad es jau atkal meklēju vietu, kur dzīvot. Es zinu, ka varētu pārvākties uz laiku tur vai šur, bet es gribu pats savu istabu. Nevēlos nevienam būt par slogu. Un gribu faking dzīvot centrā, nevis pāķos (redziet, kā, ritot laikam, esmu reducējis "pāķus" līdz visam, kas nav Rīgas centrs; nožēlojami).

Es apsolu, ka vairs nelūgšu no JUMS neko, tikai šoreiz man čista ir nepieciešama palīdzība istabas (Centrā) atrašanā (nolādētais feisbuks; kāpēc tas viss nevar notikt sasodītajā dr.lv?!), tāpēc, lūdzu, ja redziet kādu sluģiku savā feisītī vai kā to sauc vai kur citur, lūdzu, atsūtiet man uz u.ulvis@gmail.com (ar kontaktiem, jo es 1 iemesla dēļ nevēlos reģistrēties tur) vai iepostējiet kaut vai šeit.
6 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:3:38.
Ķermeņa temperatūra tikai 37,2 pēc celsija, bet tāda sajūta, it kā būtu visi 38. Kāds ieminējās par drudzi?
2 iečekoja Tu gribi ???.


18.11.2014


ulvs
Īsumā:kā mani sasniegt?
laikā:4:34.
Tiem, kuriem vajag mani steidzami sasniegt, lūdzu jūs zvanīt R, un viņa man kaut kā nodos ziņu caur analogajiem kanāliem. Vai arī sūtiet epastus, taču nevaru galvot, ka tuvākajās dienās ļoti bieži izdosies pārbaudīt pastkasti smagā mēģinājumu grafika dēļ. Ceru dabūt jaunu telefonu tuvākajās pāris dienās (ja ne šodien pat, kā tas būtu vēlams).

 Un gadījumā, ja iepriekšējais, garais posts nobiedēja: MSK ir 3 jaunas dziesmas dr.lv mūz.sadaļā (pašas augšējās pleijerī), kā arī, neticēsiet, bet ir notikusi grupas MSK kārtējā reinkarinācija (jā, visi, atskaitot tos, kuri nomira pirms gadiem 4, 5, ir dzīvi, veseli un gatavi rokenrolam Rīgas ielu bruņinieku stilā). Mani īpaši fascinē "Patiesībvas novads" (pseidoimprovizācija, jo viss, atskaitot main bass theme un liriku no pretnarkotiku romāna, ir izdomāts so to say - on the play). Dziesma varētu vēl būt populāra ar to, ka tajā ritma sekcijas 1 daļu (electric drums played on synthesizer keys) pārvalda Filips Murder, "Martas Asiņu" frontmens (haha, īstenībā jau Reinītis sen ir pārņēmis frontmena stafeti, un Filips reāli is a gimmick, bet viņam piestāv, un viņiem piestāv). Vai arī mēs to skaņdarbu iepisām divatā ar Simonu? Neatceros vairs. 
9 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:vajag jaunu mob.tel. (+ info un new songs from MSK)
laikā:4:33.
Viss. Mans mob. telefons ir kaputt. Tas bija reāls Process manas dzīves laikā. Tas bija kaķis - mira vairākas reizes, līdz pienāca Permanence.

Tagad ir ļoti aktuāla problēma. Man vajag jaunu (vai vecu, lietotu; galvenais tādu, kas darbojas) mob. telefonu, kas ņem pretī mazo (jeb orģinālo, taču apgraizīto) SIM karti. Problēma ir tiešām aktuāla, jo man šonedēļ būs mēģinājumi bezmazvai katru dienu, jo 25. novembrī manai kārtējo reizi reinkarinētajai (acīmredzot), nemirstīgajai grupai - MAZAJIEM SMIRDĪGAJIEM KOCIŅIEM - būs kaut kur koncerts (nezinu kur; un, lai neteiktu, ka man pohuj, jāsaka, ka būtu ieintriģēts uzzināt šo faktu). Iesildamies 3. albuma izdošanai. Un tā ietvaros pusmirušā dr.lv portāla sen mirušajā mūzikas sadaļā esam ievietojuši paŗis gabalus no gaidāmā un pāris no aiz-gaidāmā albuma. Tos var noklausīties, ieejot šeit (no hotlink 4 u - https://www.draugiem.lv/msk/) un iedarbinot tur integrēto pleijeri - pirmie (augstākie) 3 gabali ir īstie. Īpašu uzmanību aicinu pievērst "Patiesības novadam", jo tā ir viena no improvizācijām, kas izpaudās kā sekojoša rīcība: uz TASCAM tape recorder piespiedām "REC" un vienkārši sākām spēlet (iepriekš bija atrasta vien pasāža no vienas atmodas laika pretnarkotiku grāmatas un basa partija in the main theme).

Bet atgriežoties pie TIEŠĀM SVARĪGĀ - man ĻOTI vajag jūsu palīdzību, lai dabūtu sev jaunu ("vecu", lietotu, galvenais, ka darbojas un ka pieņem mazo simkarti) mobilo tālruni! Jūs izglābsiet a desperate musician, pie reizes izglābjot a really fucking desperate band (desperate in the best possible sense of this word). Tātad, vai kādam nav aizķēries kāds tel., kas vairs netiek lietots vai vienkārši - kāds tel., no kā vēlaties tikt vaļā. Vai pat nevēlaties tikt vaļā, taču es varu jūs motivēt ar naudu vai free tickets to next 5 or maybe 10 (15?) MSK concertos. Esmu gatavs darīt visu nepieciešamo. Cik varu atļauties tērēt naudu? As a starving musician and a poor boy, daudz nevaru atļauties, taču kaut kādus vairākus desmitus jaunās valūtas vienības noteikti varu, kā saka, sakopīt, pārdot savu kaut cik svaigo ķermeni uz ielas. Vai radot kādu īslaicīgu biznesa mahināciju (svarīga piebilde potenc.partneriem: nodarbojos tikai ar leģitīmu biznesu; vai arī, ja jums ir nepieciešams kompetents plaša spektra speciālists jebkurā jomā, kas saistīta ar valodu, rakstīšanu, tekstu radīšanu, analīzi, jebko, tad nekautrējieties uzrakstīt uz u.ulvis@gmail.com).

Rezumējot (TL;DR situācijā): pēc iespējas ātrāk vajag jaunu/lietotu/vecu mob.tel., kas ņem pretī mazo, apgraizīto simkarti. Esmu gatavs maksāt vai veikt barteri (ja kas, rakstiet uz iepriekšējās rindkopas beigās norādīto epastu). Varu samainīt pret citu norm.mob tel., kas ņem tikai neapgraizītu simkarti (piemaksājot). Varu arī maksāt arī neordinārākos veidos, teiksim, piedāvājot savu kompāniju, klātbūtnes efektu, ļoti kvalitatīvu un baudpilnu ķermeņa masāžu (ja vajag, varu palūgt cilvēkiem, kuriem to esmu veicis, galvot par tās daudzpusējām kvalitātēm). Kompānija kā samaksa var izpausties kā "labākais draugs uz dienu (divām, trim, utt.)" vai "superneitrāls cilvēks, kurš beidzot var tevi uzklausīt, dzirdēt un, apveltīts ar pēc iespējas mazāk aizspriedumiem, analizēt un palīdzēt tev izprast/saprast sevi, tevi, jebkuru cilvēku, situāciju vai problēmu šajā spektrā". You name it, I'll rate it!

P.S.

Baigais TL;DR man sanāca, pff. (ja nezinat leksiku - http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Too_long;_didn't_read )
Tu gribi ???.


17.11.2014


ulvs
laikā:23:03.
Temporāri pārvācos (savācām ar Ilzi visas paunas; rīt atbraukšu pakaļ PC). Pēc tam dzīvošu ļoti stilīgā vietā - tādā kā kuģa kajītē. That's my save.
5 iečekoja Tu gribi ???.


16.11.2014


ulvs
Īsumā:komunikācija, kategoriskums, kategorijas, problemātika un aicinājums
laikā:4:58.
"Nezinu, kāpēc tādas lietas jādara..." - R par manu vēlmi publiski samelot, ka viņa has inherited a lot of money and therefore I'm sad that we've not together anymore. Kāpēc vispār es vēlos rakstīt tādas muļķības - jautāju sev un jums?

Katrā ziņā šis posts nebūs par Ritas naudu. Tas beigu beigās drīzāk būs par mani un tevi, par jums un mums, par iespējām komunicēt. Un par iespējamu "briļļu klubiņa" izveidi (definīcija atrodama zemāk).

Vadu savu gaļas bluķi (runa ir par ķermeni un nervu sistēmu, un vispār - visām sistēmām), un daru to ar uzskatu, ka es neesmu materiālists, un man idejiski nepatīk nauda, taču tā diemžēl ir nepieciešama, lai eksistētu modernajā sabiedrībā, dzīvojot pilsētā un darot to ar pēc iespējas mazāk ierobežojumiem jebkurā jomā, kas kaut kādā mērā tiek, manuprāt un pārsvarā arī mūsuprāt, uzspiestas cilvēkiem, kuri vēlas, neviena netraucēti (un nevienam netraucējot), dzīvot tā, kā viņi ir atzinuši esam par labu, un, ja ne tā (jo pārsvarā ir daudz īslaicīgi nepārvarami apstākļi), tad vismaz cenšoties risināt kādu no kolīzijām/konfrontācijām tādā manierē, kas pat tad, ja tomēr manam (mūsu) argumentam neizdotos prevalēt, un cilvēku prāti paliktu, kādi tie paliek vienmēr - klusi kliedzam kurlo pasaulē: "Palīgā! Izskaidrojiet man šo visu! Es neko nesaprotu! Es neko ne-sa-pro-tu!", tad vismaz cilvēkiem līdzās tipiskajam apjukumam, mulsumam un pat panikai, klāt nāktu jauna izjūta. Apziņa par to, ka tas nav humors. Sajūta un izjuta reizē, ka tas pat nav temats, ko apspriest, malkojot tēju un ēdot cepumus "Mateja draudzes" sanāksmē.

Bet kas, sasodīts, tad ir tas "tas"? Vai tās ir manas vai tavas bailes? Vai varbūt viņu bailes? Jo, kā mēs esam novērojuši, viņu bailes kopumā ir daudz svarīgākas par mūsu. Tāpēc mums reāli nav nekādu izredžu. Vien iespēja atstāt iespaidu. Būt par klaunu. Par izklaidi (entertainer). Tikt pārprastam vienmēr un visur. Pēdējā aspekta dēļ vēlos nodibināt "briļļu klubiņu", ko varētu saukt par "sapratne un tās robežas".

Vai jūs piedalītos šādā "briļļu klubiņā"? Labi, varbūt kāds no jums nemaz nezina, kas tas tāds ir. Īsumā. "Briļļu klubiņš" radās tālajos 90tajos, šķiet, lidz ar pirmās Harija Potera grāmatas ejakulāciju vienkāršajās laužu masās. Cilvēks saprata, ka bez viņa tomēr ir arī citi, kuri "saprot" vai vēlas to. Tāpēc cilvēks zaudēja daļu sava kūtruma par labu kam tiešām nozīmīgam - komunikācijai, kas veidota un balstīta uz sapratni, savstarpēju a priori cieņu until proven otherwise, kā arī zināmu sirsnīguma devu, ņemot vērā atklātības nepieciešamību - un nepieciešama tā ir tikai tāpēc, ka bez tās vai vismaz bez idejas par to nekas nopietns nespēj pastāvēt. Bet nevajag šeit piesieties vārdam "nopietns". Neviens "šeit" netiecas apmierināt savas jocīgās domāsānas kategorijas, piemēram, to pašu "nopietnuma faktu" kā vienu no savas īpatnējās pasaules uztveres pamatpostulātiem.

Lietoju vārdu "īpatnējs", jo, cik esmu saskāries ar cilvēkiem, kuru domāšanas process ir piebāzts ar šādām, manuprāt, jokainām kategorijām kā... kategoriskums kategoriskuma pēc, nopietnība nopietnības pēc, un viss pārējais, kas beigu beigās jeb drīzāk ļoti ātri dialoga partnerim izraisa vai nu galvassāpes vai vēdergraizes, apzinoties, ka reāli diskusija kā tāda nemaz nav iespējama šī cilvēka izteikti šaurā acu platuma dēļ, kas viņam (un līdz ar to viņa potenciālajiem "upuriem") izraisa un ir spējīgas izraisīt spēju redzēt tikai taisni, nemanot to, kas notiek malā, kaut kur aiz... plecu līmenī, zemāk vai augstāk. Jā, pielīdzinu šeit cilvēku dzīvniekam - zinu, ka tā nav, bet man dažreiz labpatīkas iztēloties, ka ar cilvēkiem ir tāpat kā ar dzīvniekiem, un tie sugas īpatņi, kuru acis ir relatīvi tuvu cita citai (haha, nezinu, kāpēc nerakstu "viena otrai"), labāk redz kopumā, bet "tikai uz priekšu", jo viņi ir mantojuši plēsēja acu izvietojumu. Un tad ir aitas, gotiņas, gazeles - nez kāpēc faktu, ka acis ir relatīvi tālu viena no otras, esmu izteiktāk ievērojis sievieteš. Kopumā pēc maniem eigēnskajiem novērojumiem varētu secināt, ka vīrieši "joprojām" ir mednieki, bet sievietes - ievainojams bara dzīvnieks, kas ir tendēts izvairīties no konfrontācijas ar nezināmo, un labi redz to, kas notiek apkārt, savukārt, dažreiz nemana to, kas notiek acu priekšā. Labi, par to tā kā pietiks rakstīt.

Tātad, briļļu klubiņš. Vai tev interesētu komunicēt vairāku cilvēku bariņā un justies saprastam/-ai, jā, un ne tikai tā - novest seansu eksaltētā ekstāzē tieši šīs sapratnes dēļ. Tvert citam citu pusvārdā un pabeigt citam cita teikumus. Nodarboties ar kopīgām intuīcijas sesijām, kā arī dažādiem pašu iniciētiem domu/ideju projekciju sesijām, kur mēs spēlētos ar mūsu visnotaļ interesanto uztveri/apziņu, piemēram, apzināti virzot savas domas tajā virzienā, kas nemaz neeksistē, un beigās pāriecināties, ka kāds ir izjutis, ekspektējis to tavu projekciju. Ja nesaprati, par ko ir runa (tas ir normāli; šajā klubiņā uzsvars būtu nevis uz elitārismu, bet gan uz labu savstarpējo soc-līmeņotību (smejos par vārdu "labu")... tātad, minēšu piemēru.

Piemērs projekcijām. Trīs reizes pēc kārtas esmu veicis eksperimentu. Sarunāju tikties ar meiteni X vietā Y trīs reizes pēc kārtas mēneša laikā. Pirmajā reizē atnesu viņai ziedus, par ko viņa bija pārsteigta, jo "es neesmu tāds cilvēks" (pirmā potenciālā "projekcija"). Otrajā reizē, kad gāju viņu satikt, ļoti "spēcīgi" domāju un vizualizēju ainu, kā pēc 10 minūtēm viņu atkal iepriecināšu ar ziediem (biju tos jau nopircis). Taču minūtes 3 pirms tikšanās, es ziedus paslēpu vietā Z, un mēs satikāmies, taču ziedu nebija. Es jutu, ka viņa tos bija ekspektējusi. Pavaicāju, vai viņa gadījumā nejūtas tā, it kā kaut kas trūktu vai kaut kā tā, un viņa atzina, ka tā tiešām ir, un tāpēc mēs nogājām lejā pa trepēm uz vietu Z, un es viņai iedevu tur atstātos ziedus, par ko viņa bija ļoti priecīga. Trešā reize teorētiski bija the most tricky one, bet reizē arī potenciāli visparedzamākā. Gāju pa to pašu ceļu uz to pašu vietu satikt viņu. Ejot garām vietai, kur parasti pirku ziedus, es apstājos, nopētīju ziedus, to daili, paostīju pāris puķītes un gāju tālāk, bet ar domu par to, ka man līdz tagad ir ziedu pušķis. Ejot uz tikšanaš vietu, fantazēju par to, kās pasniedzu viņai ziedus un vizualizēju ainu ar priecīgo viņu. Taču nekādu ziedu nebija, un atkal (taču šoreiz "spēcīgāk") viņa juta šo "noslēpumaino" ekspektāciju pēc sūda ziediem.

Labi, pietiks rakstīt, tāpat nav jēgas, ja tā padomā, jo visiem vienalga.
5 iečekoja Tu gribi ???.


12.11.2014


copy
laikā:15:26.
aaa, ja jūs zinātu, kā man patika Tumšās alejas. tie četri aktieri ir ģeniāli, viņi patiešām ir labākais, kas noticis ar Latvijas teātri, jebkad.

vēl par aktualitātēm runājot, auroru laikam man tā arī pa īstam nebūs lemts dzirdēt, ja, protams, neskaita šarmanto klausīšanos pie aptiekas pagraba lodziņa, par kuru tad varēs pēc tam stāstīt mazbērniem, hā
3 iečekoja Tu gribi ???.


11.11.2014


courty
laikā:20:28.
Vienkārši fantastika! Protams, mēs arī esam stradājošā ģimene- darbos un dārziņos, attiecīgi, uzslēdzam vakarā superīgo arhīva iespēju. Apskatīsimies ka parādi ierakstā. Tikām līdz himnai. Tehnisko problēmu dēļ seko atvainošanās... Skumji kaut kā.
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 9 domas.