Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


25.04.2015


ulvs
Īsumā:dalīšanās ar mūziku - Harmonia "Deluxe" (synth-krautroks, 70'tie)
laikā:21:23.
Izveidošo to kā tādu veselīgu paradumu (pretstats, neveselīgs paradums, smēķēšāna) - sūtot kādam "izcilo mūziku" (mūziku, kas ir vai nu timeless, vai nu ģeniāla vai tieši time-full, tā teikt, mūzika, kas izsaka noteiktas ēras [iespējams, noteiktā sub-žanra] tonālo estētiku), es ar šo mūziku padalīšos arī ar jums, mani dārgie drogi. Kačāt šeit. Pirmais albums šajā "paraduma izveidē" - par krautrok grupu uzskatītās Harmonia (stulbs nosaukums, zinu) albums "Deluxe" (vēl stulbāks nosaukums, bet es nosaukumu ziņā no fričiem neko daudz nekad neekspektēju). Grupa pastāvēja tikai 3 gadus - no '73.-76'. - un izdeva 3 albumus (un diemžēl, sātana dzīti, apvienojās 41 gadu vēlāk un jopr.ir kopā - nemaz neesmu un nemēģināšu viņus klausīties "tagad").  

Konkrētais viņu albums "Deluxe", kas orģināli tiek sūtīts manai vienai no labākajām draudzenēm pasaulē, Ilzei (kamēr viņa mani reāli gaida, sakot "nāc šurp", un tagad, uzzinājusi, ka rakstu, saka "nu beidz" un "eu nu"... izbesījusies; nu, kamēr rakstu šo huiņu; piedod, Ilzīt... pēdējais quote: "lai tas paliek ārpus cibas afērām... nopietni"), ir izteikti orientēts uz skaņu ģenerēšanu, izmantojot analogos sintezatorus. Gluži kā cita krautroka mūzika, arī Deluxe skaņdarbi apbur ar absolūti antiklišejisku pieeju materiāla apstrādei un izveidei. Ja vien krautroku kā tādu nevarētu dēvēt par zināma veida/formas klišeju pašu par sevi. 

Tātad, lūdzu, šeit var novilkt Harmonia - Deluxe.

Izcili piemēriņi: 1, 2
1 iečekoja Tu gribi ???.


24.04.2015


courty
Īsumā:man patīk iekavas
laikā:13:48.
Music:Ed Sheeran & Rudimental­ - Bloodstream.
Bet vispār man mana dzīve ārkārtīgi patīk šobrīd. par spīti tam, ka meita ir totāla pūce un dabūšana uz dārziņu labā noskaņojumā ir misija tuvu neiespējamai. par spīti neauglīgiem (līdz šim) mājokļa meklējumiem, saspringtajam maija grafikam (plānošana milzonīga), kurš akurāt jau iesākas 30.aprīļa vakarā ar diviem pasākumiem vienlaicīgi. (Tas jau ir nākamnedēļ!) Palīdzēt mammai un tētim nedēļas nogalēs. Atcerēties visus tos miljons sīkumus pa vidu ikdienas putekļiem un sarakstam veikalā... Patīk! Nu, jā. Vispār jau es atkal esmu iemīlējusies, pavasaris un tā.
Vīrā, lai jūs nepadomātu sazin ko :P
Tu gribi ???.


23.04.2015


panda
laikā:18:47.
Hello world. I am happier now.
Tu gribi ???.


21.04.2015


ulvs
laikā:15:53.
Njā, Krievija iet dziļi. Dzirdēju, ka kaut kādā muzejā Permā, kas ir bijušajās gulaga telpās, tagad no "nosodošā skatu punkta" viss tiek pārtaisīts uz "tas bija pareizi" un "tā viņiem vajadzēja". Impērija atzimst visās sfērās. Join the dark side.
3 iečekoja Tu gribi ???.


20.04.2015


ulvs
laikā:15:18.
Laimīgu 420 grādu noskoupu jums visiem vēl B.Geitsa antikultūras iniciētā ikgadējā zaļā diena (to noscope someone - tas ir tad, kad tu ar snaiperi, lecienā no augstākas vietas, veic 420 grādu apgriezienu un bez tēmēšanas, nošauj kādu iekš šaušanas spēlītēm; maigā mēme tagad jau kādu laiku)! Šogad no citiem gadiem tā atšķiras, ka I'm blazin' (not at large as it would be prefered though). 
2 iečekoja Tu gribi ???.


16.04.2015


ulvs
Īsumā:knowingly
laikā:2:22.
Nekad nebūtu domājis, ka jū-tū bēēēē postēšu kometāru kādreiz pie savas dziesmas. Ā, nē, meloju - esmu to darījis, bet piespiedu kārtā, jo Simona bijusī meitene mani pēkšņi tur izdomāja pie mūsu klipa, komentāru sadaļā, pazemot, sakot, ka es šeit, cibā, apgalvoju, ka esmu baigais liriķis, īpaši laikam bija izteikts tipiskais "uzskatu, ka šajā lomā arī esmu labāks par simonu" - tā ir tā kategorija, kas VIŅOS laikam nekad nepazudīs. Tas, ka manu soc-prikolīšanos 2007. un 2008., kas bija vizuāli uztverama kā funny cognitive rivalry between me and Simon uztver kā kaut kādu permanentu daļu iz manis (but seriously - nothing serious; that wasn't the "time of arguments" in our life... yet, we still were innocent young boys and girls trapped behind the walls of comfort and sanity, oh, how I wish that I could even get a glimpse into that world that was THERE and that I knowingly didn't take part of until a year later or so - when facing the choice between finishing the school by writing the bachand getting a bachelor's degree in Law [that in this country doesn't mean a shit, to tell you the truth; and therefore in others it might as well be the same] or starting to continiue the oh-so-fucking-necesarry process of learning how to live, how to cope, how to overcome difficulties, yeah, and the most hardest - how to be with other people, be it woman or a man; looking back, it was all worth the, what seems to me now, a small sacrifice). Jā, bezmazvai kā manu eksistences pamatpostulātu - dirstiem ar Simonu. Cilvēki, man taču ir vienalga, tādā ziņā. Lai viņš ir vissuperīgākais cilvēks, kāds vien var būt, dieviņ, manis pēc - tikai pārtrauciet to idejas nēsāšanu apkārt - ka kaut kas noris manā prātā. Mans prāts ir diezgan blank in a good sense. Esmu iemācījies kaut cik kontrolēt to visu, tāpēc es vismazāk par visu vēlos sev negatīvas emocijas as it kinda ruins the point of every aspect of the idea that I am now. The mentally-spiritual part, I guess one would say.

Atvainojos, ka mainu valodas. Uzskatīt par auto-rakstīšanu (sireālistisko; es biju zem k-mīna sākumā, beeet... tas ātri pamet sistēmu).
1 iečekoja Tu gribi ???.


15.04.2015


ulvs
Īsumā:John-ass
laikā:1:41.
Viens, atvainojiet un neuztveriet to personiski, ja vairs neesat manā friendlistē (vispār stulbs nosaukums - friendliste, jo tam ir mazs sakars ar being a friend). Es diemžēl drīkstu pievienot tikai 70 cilvēkus, komūnas ieskaitot, tāpēc man regulāri ir jāizmet kāds ~ 95% gadījumu tas ir kāds, kurš vairs neraksta vai raksta ļoti, ļoti maz. Bet bez satraukuma - friends only posti iz manis nāk tik reti kā negroīdi kreka dīleri no Pāvesta apartamentiem.

Otrs, obligāti pievienojiet pie draugiem (tā teikt, friendlistē) [info]zaralustra. Kāpēc? Tāpēc, ka viņš nav pelnījis tik maz draugus. Tas ir pohuj, ka pirms 5 gadiem viņš, būdams psihuma vienā no augstākajām stadījām, sarunāja/sadarīja muļķīgas lietas. Tagad viņš ir good ol' Jonas. The Biblical one. Arī runā angliski. Liek stulbas fočenes, smieklīgas .gif animācijas. Kāpēc viņam vajag vairāk draugus? Galvenais - lai viņš atkal atsāktu rakstīt latviski. Kāpēc tas ir tik būtiski, vaicāsiet? Tāpēc, ka tas ir Jonass. The brotherhood of Jonas. The killing of Jonas. The shooting of amphetamine blessed by Jonas. Bļaģ, redziet, tas viss ir angliski!!? Bet, saprotiet, kad viņš atkal sāks močīt latviski, tad būs tāds spēks. Un pats krutākais - tā teikt, kāpēc es viņu sludinu tik plašai publikai (man ir relatīvi plaša friendliste, t.i., cilvēki, kura "lasa manis rakstīto"; pēdiņās, jo tāpat zinu, ka ņihuja nelasa - varu derēt, ka lielākā daļa lasītāju ir tie, kuriem ir opcija lasīt savu draugu draugus, viņu rakstīto, vai arī "latest posts", vai kā tamlīdzīgi).

Jā, es tāpat kā Jonass esmu pa šiem gadiem literāri nolaidies tik zemu, ka kazuāli izmantoju angļu valodu. Un tas sūkā ļoti neliela izmera, slikti eriģētus locekļus (slikti eriģētus ne jau substanču dēļ, bet gan galvenās modernās erection loss problēmas dēļ - porn; ja vajag references, labprāt padalīšos, bet šajā kā arī citos jaut., jūs droši varat ticēt man uz vārda.). Viss, man tiešām apnika rakstīt. Pievienojiet viņu un aizverieties! Jūs nenožēlosiet Jonasu.


Post-faking-skriptum (iztēlojos, ka katrs mans posts ir vēstule savai sapņu meitenei, ja?)
Es nejokoju. Pats viņu šodien piedraugoju.
4 iečekoja Tu gribi ???.


14.04.2015


ulvs
laikā:14:05.
Manas divas meitenes (nekas, ka autors neesmu es, bet gan franču klasiķis William-Adolphe Bouguereau).

2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:12:12.
Paskatieties, kāpēc ir NEREĀLI spēlēt ar grupu MSK. Vienkārši ne-re-ā-li.
24 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:a singing pig's coming straight from the underground, all ya niggaz...
laikā:11:57.
Es zinu, sena vēsture un tā, bet es nespēju joprojām beigt tīksmināties par šo Dziedošā Menta dziesmu, īpaši sākot no 1. minūtes 7. sekundes. Un klips vispār ir fenomenāls. Es šobrīd nespēju sakoncentrēties, lai atcerētos, cik daudz šādus klipus esmu redzējis, kur cilvēki iet pa ielu, sekojot dziedātājam. Taču šeit viņiem ir aizsietas acis. Wow! Such symbolism! Much art!
1 iečekoja Tu gribi ???.


13.04.2015


ulvs
laikā:23:19.
Baigā dilemma. Zajebalo Star Trek: Voyager, un pašu 1. ST inkarināciju nevēlos skatīties, jo riebjas kapteinis Kirks, viņa tēls, aktieris un viss, kas ar viņu saistīts, savukārt dievinu Star Trek - The next generation ar oh-so-genial kapteini Žanu Luku Pikardu.

Tātad, nevaru izlemt - sākt skatīties Troņu Spēles vai nē. Kāpēc jā? Tāpēc, ka patīk pseidovēsturiski sižeti, karš, posts, nāve, tumsnējums un tamlīdzīgs bulšits, bet drausmīgi riebjas, kā kino tiek attēlots sekss un nereti arī kā tiek attēlota vardarbība (ne-interesanti). Es gan neko daudz nezinu par to, kā tas ir Troņu Spēlēs, taču, kad 1. lietas, ko par seriālu man saka, teiksim, mani Project Reality biedri, ir "lots of boobies and lots of gore - what more would one want?" Bet es laikam gribu kaut ko mōr.

Tāpēc vēršos pie palīdzības cibā!

Poll #20377 Troņu spēles
Open to: All, results viewable to: All

Ir vērts sākt skatīties?

View Answers

Jā, izcils seriāls
4 (22.2%)

Jā, diezgan labs (ar tipisko seriālu tendenci kļūt sliktākam ar katru sez.)
4 (22.2%)

Neesmu skatījies, bet plānoju
2 (11.1%)

Neesmu skatījies un noteikti arī neskatīšos
8 (44.4%)

Nav vērts; autors - lohs, kreatīvs - sūds
0 (0.0%)

Nav vērts, pārspīlēta mūsdienām tipiska seksualizācija un vardarbība 2 in 1
0 (0.0%)

12 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:15:21.
Soči - mirusī pilsēta. Tipiski Krievijai un Austrumeiropai. Viss, kas nav stingri apsargāts, tiek aizstiepts - viss metāls izzagts līdz pēdējam. Katra mantiņa, ko var nodot par jebkādu cenu, pat pāris kapeikām, pazūd. Un cilvēki rāda ar pirkstu uz debesīm. Būtu labāk teikuši, ka Puķin huilo, jo tā ir viņa sistēma, ko viņš ir, khm, kārtojis kopš 00'tajiem. Padsmit gadi ir diezgan daudz laika.
5 iečekoja Tu gribi ???.


12.04.2015


copy
Īsumā:aspazija
laikā:19:37.
"tu neesi dāma, tu esi cilvēks"
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.