Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


23.09.2014


ulvs
laikā:3:21.
Atkal cenšos skatīties seriālus, lai īsinātu dzīves laiku, tā šķiet. Seriāls Penny Dreadful ir patiess gotu sapnis. Mazliet iemīlējos pēc pirmo 2 sēriju noskatīšanās. Pagaidām ļoti iesaku.
Tu gribi ???.


courty
Īsumā:Rudens svētki
laikā:0:24.
Macītei 7dien novinējām 90 gadu jubileju ar vērienīgu balli. Ja vien nebūtu visi četri (jau visi,jā) saslimdinājušies, sajūtas būtu vēl foršākas :) Tagad TĀDS gandarījums un TĀDS nogurums.. uhh!
Tu gribi ???.


18.09.2014


ulvs
Īsumā:Latvian lore and mental retardation
laikā:22:22.
Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
visi dara tā!

Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara, jo tie bija tik ļoti garīgi atpalikuši, ka nacistu eigēnikas vienība, kuru rokās nonāca viņi, izrādīja neticamu, iepriekš neredzētu žēlsirdību attiecībā uz šiem dzīves pabērniem, veicot coup de grâce manierē "pistoles lode sejā" [viņiem pat nelika rakt pašiem savus kapjus, jo viņi bija tik debili, ka neko daudz nesaprata, ākstījās, un bija pat gadījums, kad viens no vecākajiem brāļiem iesita ar lāpstas metāla daļu pa galvu jaunākajam]
un tad viņi tiešām neēda, nedzēra un nezināja, ko darīt, savukārt visi darīja tā [kā teica TV].
2 iečekoja Tu gribi ???.


17.09.2014


courty
Īsumā:pirmās reizes
laikā:22:11.
- paņēmu stopētāju (sieviete ap 50 gadiem no Ogres uz Tīnūžiem). chek
- Otis viens pats iepirkās veikalā (konditorijā, smilšu mīklu). chek
- meita saslimst pēc nepilnas nedēļas dārziņā (tagad ir pieplusojušās iesnas). chek
3 iečekoja Tu gribi ???.


16.09.2014


ulvs
laikā:18:00.
TVNET: Obama nosūtīs 3000 karavīru cīņai ar Ebolas vīrusu Rietumāfrikā
2 iečekoja Tu gribi ???.


14.09.2014


ulvs
Īsumā:msk nākošā albja potenciālais dizains
laikā:20:14.
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:17:53.
Būtu negods nepieminēt, ka jaunā "Superjail!" sezona ir<a href="http://watchseries.lt/season-4/superjail"> arī skatāma</a>. Dievinu šo multeni. Vizuālais trips ir viens, bet tie varoņi... tie varoņi. Teiksim, masculine tranny prison guard. Un minimal techno pārpasaulīgie dvīņi (ekselenti ar viņiem var iepazīties sērijā "The budding" vai kā viņu tur).


1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:17:45.
Tā pati jaukā kaimiņiene, ko esmu šeit piesaucis agrāk, ieteica ļoti krutu multeni. Xavier: Renegade Angel. Tāda 3D psihodēlija - cīņa starp patiesības meklētāju/hipiju/pusdievu un rednekiem. Mega trešs! Skatīties onlainā šeit.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:14:16.
Bļaģ, kur ir mana mirušā vectēva akordeons? Tam ir jābūt pie manis, bet tas nav pie manis. Es tikko paspēlēju vienu citu un kārtējo reizi sapratu, ka tas ir viens no maniem mīļākajiem mūzikas instrumentiem. Tik saldsērīgs (es uz tā spēlēju tikai tādas melodijas, ja kas).

Prieks, ka jums patīk manas dirty naturalist pics. Skūpsti un skavas!
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:aktuālas foto; BEIDZOT
laikā:1:27.

Vakar no rīta saņēmos un beidzot nofotografēju sevi. Kāpēc? Tāpēc, ka visas pēdējo gadu manas fotogrāfijas, atskaitot varbūt pāris, ir citu cilvēku uzņemtas un pārsvarā no pasākumiem, kur spēlēju. Un vakar no rīta jutos un biju īpaši netīrs un dabisks, un tajā skaistajā fāzē "tikko pamodies", lai šīm foto manās acīs būtu kaut kāds svars. Uzmest aci pēc gadiem pieciem (kas, kā zināms, paskries mirklī) vai iedot citiem, lai papriecājas. Ak jā, sesija satur totālu PĀRSTEIGUMA momentu. Saprotiet, cilvēi tā nedara, kā es pēdējā fotogrāfijā. Es tobrīd nodomāju - piedrāzt - un atļāvos veltīt skatītājam to daļiņu cilvēciskuma, kas nav nedz izgaistoša, nedz pazaudējama. To, ko, kā esmu ticis informēts, es daru vislabāk (precīzāk - foto redzams tikai aspekts no tā). 

Foto no cikla "pirmā rīta cigarete pirms brokastīm" jeb "вечно юнии": 

klik hēre to view ze pikčers )

8 iečekoja Tu gribi ???.


13.09.2014


ulvs
Īsumā:Obama ir gejs, reps ir gejs, tavs tēvs ir gejs un vēstule N.Ušakovam
laikā:3:00.
Nez kāpēc tieši tagad youtube man sākusi sviest ārā viģikus par Holivudas un popmūzikas industrijas iluminati/sātanistu homoseksualitātes propagandu un metodi kā pakļaut un/vai salauzt indivīdu (sākotnēji - jaunuzņemto mākslinieku, plaši - sabiedrību). Tas laikam sākās ar atklājumu, ka Baraka Obamas sieva ir transvestīts (nezinu, kuru video piedāvāt, neesmu tos visus redzējis, tāpēc došu jums the most popular of voices - the one of Alex The Jones). Nepiesienieties par definīcijām, man jau tagad vajag uz tualeti, un es tiešām nezinu atšķirību starp transvestītu un transseksuāli (varbūt viņš un viņa ir abi). Visizklaidējošākais video par homoseksuālo holokaustu, kas atsauču vietā mūsu laiku tērē ar jaunām patiesībām, jaunu, aizraujošu informāciju, šķiet, ir, ja to tā var saukt, dokumentālā filma "Geju rituāls" (nepilnas 10 min. garš audiologs ar foto, ļoti aizraujoši, tiešām!). Vai nav vareni? Noskatieties, ja jūsu prātos joprojām neizpratni izraisa vārdi "illuminati pops". Un noskatieties vispār. Quality shit. 

Ak jā, kārtējo reizi apjuku, kad man nācās uzrakstīt latviski pareizi angļu vārdu "illuminati" (lat. "apgaismotie")., tāpēc ierakstīju "bing" meklētājā vārdus "illuminati latvija", un pirmais rezultāts bija un, pieņemu, jums arī būs Rīgas pašvaldības portāls (un turpat, neatverot lapu, redzams Ušakova epasts - nils.usakovs@riga.lv). Tā arī neatradu (godīgi sakot, mani vairāk interesēja visas citas atbildes, tāpēc biju slikts meklētājs), kā pareizi rakstīt latviski un ļāvos gremošanas sistēmas, īpaši zarnu izjūtai. 

Un jā, vispār derētu uzrakstīt Ušakovam atklātu un sirsnīgu vēstuli par to, ka esmu pārsteigts par viņa it kā nepatriotisko un nelatvisko dabu un politiskajiem manevriem, un noskaidrot, kā viņš rīkotos noteiktās situācijās vai vienkārši noskaidrot atbildi uz kādu interesējošu vai tikko prātā ieskrējušu un apmaldījušos jautājumu. Un tāpēc, ka esmu tik draudzīgs cilvēks ar saviem lasītājiem, es jūs pazemīgi aicinu - iesakiet man kādu jautājumu vai tēmu, ko/par ko pavaicāt Nilam Ušakovam! Kaut ko par to, kas jums patiesi interesē viņā kā sociālā, politiskā figūrā, kurš "pie varas" ir ļoti ilgu laiku. 

Nav tā, ka man pašam būtu slikti ar fantāziju, taču šī vēstule būs rakstīta kā publiska, sūtīta no noteiktas īstas vai imagināras cilvēku apvienības, un tas tikai tāpēc, lai piešķirtu tai mazliet lielāku svaru un, ja turēšu rakstīto pieklājības un korektuma rāmjos (ko grasos nosacīti darīt), iespējamību, ka uz kādu no jautājumiem tiks atbildēts. Saprotu, ka, ja uz vēstuli atbildēs, tad tas nebūs pats Ušakova k-gs, jo tas nebūtu iespējams, ja vien incepcionāli (yo) nebūtu iedēstījis viņa zepamziņā kādu tēlu vai pavēli, kas liktu viņam mani un manu aicinājumu uztvert pavisam nopietni un ar lielāko vērību, un vēstuli sūtītu uz viņa privāto epastu (Rīgas domes vai normāli privāto, kas, iztēlojos, varētu būt,piem., nilush.zhegajet123@mail.ru vai nil.i.rusj4ever@mail.ru; zvēru, man ir spēcīga izjūta, ka viņa privātā epasta nosaukums ir interesants to say the least) . 

Maza piebilde par savu cieņu pret savu postu (ar garo "o") lasītājiem. Nekādas cieņas pret anonīmajiem komentāriem (tāpēc šī iespēja ir atslēgta manā žurnālī), jo klab.lv akkauntu izveidot ir vienkāršāk par vienkāršu, un tas tev ļaus lasīt un nosacīti anonīmi (random user name nevienam neko neizteiks tāpat, tāpēc neesi slinks) pazemot ērti ne tikai mani, bet arī citus, un varbūt šad tad zem actiņas (nezinātājiem - privāts, neviena, atskaitot pašu, neizlasāms ieraksts) nobirdināt kādu asariņu vai, ja tiešām tā dzīvē beidzot sanāk, publiski palepoties ar seviem panākumiem sev svarīgā jomā un justies kaut uz brīdi kā uzvarētājam. 
3 iečekoja Tu gribi ???.


11.09.2014


ulvs
laikā:5:41.
"What is really going on?" - šajā video uz jautājumu atbild bērni. Bērni!
Video nospēru no [info]dooora 9/11 rememberance holiday posta.
Tu gribi ???.


10.09.2014


ulvs
laikā:21:38.
Pirmo reizi mūžā apsveru izmantot eksorcista pakalpojumus. Bet ne attiecībā uz sevi. Īpaša situācija ar dēmonu klātbūtni.
2 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.