Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 9 domas.


29.06.2016


ulvs
Īsumā:ģitāristi lielākoties ir mīkstie, bet es viņus saprotu
laikā:17:31.
Kas man ļoti, ļoti patīk mūzikā (mūzikā, ko es spēlēju/vēlos spēlēt/spēlēšu)? Ļoti vienkārši. Šis skaņdarbs atbild uz manis izvirzīto jautājumu. Tas ir biezs noizroka influencēts tonis. Un nevajag faking reducēt visu tikai uz noizroku ar šādu toni. Tas ir universāls. Taču mūziķi lielākoties ir mīkstie un baidās izkāpt no savas wussy paredzamās strat/tele/less paul (you see what I did there?) tonālās vides.
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:imports
laikā:17:12.
Starp citu, MSK plāno atsākt koncertēt. Kāpēc? Tāpēc, ka starppaaudze ir mirusi, un pie stūras ir jauna bijušo bērnu paaudze, kuri nav izbaudījuši, piemēram, spīdbōlu vai citus sporta veidus, kas tik ļoti iet roku rokā ar pseidomūziku.

Visādi citādi - PalmaZZZ ir totāls MSK kovers (ar to es domāju faking visus skaņdarbus, manieri - vokālo, ģitāristisko, basistisko, bundziniecisko, lirisko, visu!), tā izklausās, paklausoties arī citus gabalus. Katrā ziņā man nav ne jausmas, kas viņi ir. Es nezināju, ka mums ir tādi protežē. Godīgi sakot, esmu mazliet lepns, jo man vienmēr ir šķitis, ka vienīgais, ko pēc sevis atstāju/atstāšu, ir kaudzīte sūdu, kas kādam šā vai tā PAR VELTI būs jāsavāc (uzsvars uz "par velti", jo latviešiem patīk lietas par velti [visiem tās patīk, taču latviešiem tās patīk ļoti, ļoti]).
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:grandžs, ja?
laikā:17:06.
Simons vakar ieteica, lai noklausos vienu mūsu grupeles Mūsu Sauļu Kopums (šajā burvīgajā hotlinkā izrādās ir 3 mūsu albji) koveru, precīzāk - sk.darba "pulkstens". To var dzirdēt SPIEŽOT šeit - tas ir grupas Palmaz ī-pī pirmais gabals. Mans vokāls tiek imitēts perfekti. Nopietni, man ir skaista balss. Visādi citādi, kāds ir pārpratis reverba būtību. Skaņdarba pēdējās 20 sekundēs man ļoti sāp ausis, bet visādi citādi inčīgi (neesmu klausījies citus gabalus though).

Rakstot šo postu, fonā turpināja skanēt šis Palmaz EP. Es nezinu, kāpēc mani bišķin pat uzrunāja Auroras kovers. Tur nav nekā tāda. Hujzin, laikam tāpēc, ka tas ir kovers. Jo tas ir tāds īpatnējs fenomens ar koveriem - lai arī tas var būt "nekas īpašs", tā kā skaņdarbs pats par sevi ir okej, tas arī koverā skanēs okej. Labs triks, kā kļūt pamanītiem/dabūt radio playtime (koverojot LV underground hitus). Like, srysly m9. 
7 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:16:58.
Ā, un visādi citādi - papisu ļoti daudz neīstu naudu saistībā ar Brexit derībām. Tāpēc esmu skumjš. Visādi citādi, divi, trollēns manī ļoti alkst to, ka Britānija tiktu izsperta ārā no ES ar ļauna vēlējumiem. Un lai visi vienkārši apvainojas uz tiem neveiksminiekiem (aaaand gown she goes, my pound pundy pound, over the pond and down the throats of your fucking american mates, your true masters!).
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:iepriekšējā posta konteksts
laikā:16:56.
I mean, kā gan citādāk var izskaidrot to, ka kaut kādā random dienā visi cilvēki ir spējīgi tik vienkārši aizsvilties un būt dusmīgi ne par ko - gan cits uz citu, gan paši uz sevi. Es tai skaitā (bet ne "dusmīgs", es vienkārši esmu major penis; jā, tas ir militārs tituls). Protams, tas jau ir process ieilguma fāzē, tāpēc esmu sācis ņirgāties par to visu. Un sevi ieskaitot.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:16:55.
Suck my dick today.
Tu gribi ???.


22.06.2016


ulvs
Īsumā:Eiropa, Ilūzija
laikā:1:59.
Žēl, ka tik daudz cilvēku nemaz neapzinās, ka viņu ekspektācijas attiecībā pret Eiropu ir viena liela ilūzija, ko pie dzīvības uztur apziņa par Eiropas vēsturi. Neskatoties uz to, ka Eiropa principā ir viens liels kara, posta un ciešanu lauks, tā vāsturiski tomēr ir bijusi vissvarīgākā no svarīgākajām polit-ekonomiski sociālajām vienībām, no kā izriet vairums pārējo.

Mēs, pašu aizspriedumu ietekmē, esam joprojām tendēti skatīt Eiropu tās pagātnes gaismā - kā to vareno, ietekmīgo, ekonomiski veiksmīgo, labklājības un saticības izstarojošo vienību, kas tā bija reiz (ja uzticamies pieņemtajām vēsturiskajām atziņām par to). Tā kā mums ir noteikts priekšstats par to, kas ir Eiropa, mēs nespējam līdz galam pieņemt faktu, ka mums ir tā nelaime dzīvot t.s. pārmaiņu laikā. Laikā, kad pastāvošās politiskās, ekonomiskās un sociālās vērības ir metamorfozes stadijā, tām tiekot vai nu pielāgotām reālajai situācijai, vai nu nomainītām ar jaunām vērībām.

Pasaule ir mainījusies, un Eiropa vairs nav pasaule, tāpēc tā ir spiesta mainīties līdz ar visu. Viens mans geiminga dāņu biedrs par to izteicās diezgan skaidri:

"The World has really changed. More and more we see the emergence of a multi polar world, where prosperity will be increasingly shared. This tendency lead to a reduced prosperity for the old dominating powers, here-under the European nations, which is partly why the stagnation of economical growth, has initiated as a general tendency.

So the change in the world picture, is decisive, meaning its consequences will not disappear until Europe and its nations adapt and overcome with a new set of framework. Now, since the European Union was created long time ago, in another reality, based on the crisis-pattern, ranged from approximately 1920 to 1945, with economic depression and world war, it is no more a useful solution."

Es saprotu, ka to patiesībā nav tik viegli pieņemt - faktu, ka Eiropa ir spiesta mainīties līdz ar pasauli. Jo tā taču ir Eiropa - piemērs, pēc kā vadās Pasaule. Vispār, rakstot par šo tēmu, sāku apzināties, cik liela un spēcīga patiesībā ir šī mūsu (mana?) iluzorā Eiropa. Jo patiesībā Eiropas valstis kā lielie spēlētāji savu patiesi lielo ietekmi zaudēja pēc abiem pasaules kariem, sabrūkot koloniālisma pasaulei un parādoties jauniem pasaules līmeņa spēlētājiem - ASV, Krieviju un Ķīnu.

Es kaut kad pirms laika cibā rakstīju, ka Eiropa vien ir tāds izteikti asi un distinktīvi smirdošs līķis. Bet toreiz es vairāk tēmēju uz Eiropas kulturālo identitāti un ideju par to kā tādu, nevis reālo polit-ekonomisko vai/un sociālo ietekmi.
7 iečekoja Tu gribi ???.


21.06.2016


ulvs
Īsumā:jā, protams
laikā:23:55.
TVNET - Sandis cietuma vietā izvēlējās elektronisko aproci, lai būtu kopā ar meitu
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:23:35.
Labi, tā kā parīt notiek balsošana, sākam feikas derības attiecībā pret Brexit iznākumu.

Es lieku visu uz to, ka Britānija paliks ES, un par izstāšanos balsos aptuveni 45%-48%. Mani britu draugi pēdējā laikā runā par ļoti lielu silent majority, kuri balsos pret.

Teic komentāros savus potenciālo Brexit procentu attiecību!
20 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 9 domas.