Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 11 domas.


19.10.2014


ulvs
laikā:19:06.
Nebrīdinu.
Tu gribi ???.


18.10.2014


ulvs
laikā:15:54.
Kad mēs domājam par valdībām, mēs taču neiztēlojamies visu šo?
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:igga
laikā:15:44.
Cilvēka izteiksme un ķermeņa valoda (klik šeit, lai skatītos, un sk.līdz beigām). 

Žūrijā vienbalsīgi tiek pieņemts lēmums par visu banu atcelšanu un vispār aizliegšanu nobanot, un apsūdzētā tūlītēju atbrīvošanu, balstoties uz faktu, ka viņš veica neapzinātu, pat netīšu, taču ļoti izteiksmīgu manevru ar mīmiku, žestu un ķermeni kopumā, dzirdot prokurori citējam pierādījumu/liecību lietā par "marihuānas tirgošana slepenpolicistei" un izrunājot skaļi tiesas zālē to, ko viņš esot [acīmredzot neapmierināts] teicis slepenpolicistei, kura viņa priekšā tikko bija zaudējusi savu inkognito esošo valsts ierēdnes - asinssūcējas statusu - atzīstot, ka ir slepenpoliciste. Tātad. "Girl, you're thicker than a bowl of oatmeal." [ja es pareizi sadzirdēju, tad viņš pirms tam iesita vai sita šo slepenpolicisti, kura viņu pieķēra šajā sabiedrību degradējošajā noziegumā - marihuānas tirgošanā] 

Bet kāpēc tiek noņemti visi bani šim lietotājam? Kas bija tas, kas lika Žūrijam padomāt? Varbūt nenovērtējami atklāts cilvēka hepeninga akts? Tāds, kas tevi, tautas kalpu, zvērināto, kas visu dienu pavadījis tajā pretīgajā finierī apsistajā, piesvīdušajā telpā, kur tiek spēlēta brīžiem tik netiesīgā spēle "Tiesa", vienkārši tā paņem aiz sirds, ka tu atpogā augšējās krekla pogas vai atlaid šlipsi un atviegloti, pārliecināti pie sevis prātā sev saki: "Šis cilvēks NEVAR būt vainīgs. Viņš NEVAR būt vainīgs. Viņš nav vainīgs." 

Es kategoriski nepieteku nevienam no viedokļiem šajā jautājumā. Protams, viņš ir cilvēks. Bet meitenēm sist nedrīkst, tas drīzāk bija kā tāds punkts - galvenā doma šīs sezonas pilotsērijā. 
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:par savu nepārvaramo var... tfu, vēlmi
laikā:5:59.
Vispār baigi gribu spēlēt koncertus. Tas ir tāds kaifs. Esmu spēlējis diezgan daudz grupās un tāpēc esmu pabijis dažādās scēnās, un spēlējis dažādus koncertus. Visvairāk man ķermeniski un garīgi patīk koncerti, kur spēlēju rokmūziku. Piemēram, Židrūns un MSK, un Lokators.

Pasaulē ir daudz kaifu, tik tiešām, taču reti kurš ir tik liels kā milzīgas, konsumējošas skaņas veidošana kopā ar citiem kompetentiem ļaudīm. Bez jebkāda stresa. Ar atvērtu muti (lai apgarotībai ir, pa ko ielīt), dziļiem elpas vilcieniem, meditatīvā mierā, brīžiem bezmazvai sitot basģitāru vai ģitāru savās rokās (situ, jo mīlu, tā teikt, un vispār - instruments ir jāmīl *spēcīgi*, jo tikai tad tas atraisās; jo kā nekā citādi tas ir vien tāds koka gabals ar stīgām un magnētiem vai plastmasas kaste ar shēmiņu un taustiņiem). Jā, tas ir neaprakstāms kaifs - kad tu ne tikai spēlē koncertu, bet reizē apzinies, ka radi tādu toni, skaņu, atmosfēru, visu kopumu, ko spēj tikai tu un tikai ar šo konkrēto instrumentu (protams, nepieminot pārējos dalībniekus, kas ir vienlīdz svarīgi).

Šāds sentimenta posts, jo es pat neatceros, kad pēdējo reizi spēlēju publiski. Ar Židrūnu pēdējais koncerts, šķiet, bija pirms kāda gada dzertuvē "Teātra bārs" (izcils koncerts, pateicoties mūsu izkoptajai spējai pašiem sevi noskaņot; ā, un, iespējams, skaņoja mūs hodilas Artūrs, kurš vispār ir kruts džeks gan tāpat, gan tāpēc, ka ir palīdzējis mums šajā ziņā daudzreiz - katrai grupai vajag savu skaņotāju, ko kā gan ellē kaut kāds Olivers, lai zina, kā grupa Pupuciklu Saldējums vēlas, lai skan viņu vokāla reverbs, un vai basģitāru nevajag vispār nahuj nogriezt, lai netraucē?).

Sentiments parasti nozīmē tiekšanos pēc. Un tiekšanās pēc nereti izrādās, ka noved pie tiekšanās objekta. Tā kā, ceru, uz drīzu tikšanos koncertiņā.
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:MSK idejiski back on the track
laikā:5:45.
Tā kā Simons uzturas valstī, MSK palēnām plāno atkopties, jo ļoti vajag spēlēt koncertus. Koncerti ir viena no vislielākajām baudām pasaulē tiem, kuri nezina. Bet mums vajag mēģinājumu telpu - nav daudz nosacījumu, un esam gatavi simboliski maksāt, ja vajag. Kā arī nav jēgas baidīties no bailīgajiem stāstiem, ja tādi dzirdēti. Ir pagātne un ir tagadne, kas principā jau ir nākotne. Un pagātne attiecas uz tagadni tikai ļoti simboliskā mērā.

Speciāli šim okeižnam uztaisījām mazu kompilāciju ar pāris viduvējiem (2 izciliem) gabaliem, ko var noklausīties un novilkt šeit - klik link. DR.lv var dzirdēt tikai 3 no šiem gabaliem, tāpēc, ceru, jūs esat priecīgi, ka pievienojāt mani savai friendlistei. Taču tur ir arī "relīze", tāpēc iedošu karsto linku uz turieni, ja vēlaties izlasīt par katru (dažām) no dziesmām un vispār par Lietām - klik link.  Or zis van.

Tagad mums vajag tikai mēģinājuma telpu, kur sarīkot 2, 3 mēģinājumus, un aidā uz koncertiem (vairāk arī nevajag mēģināt, jo tas sabojā spēlētkaifu koncī - visas dziesmas tāpat ir mums DNS). Kādam ir kādi ieteikumi? Ja ne par mēģu telpu, tad varbūt vispār par telpu kā tādu? Bet mēģu telpa ar der. Varam vienoties par visu. Ja kas, atraksti uz u.ulvis at gmail!
Tu gribi ???.


14.10.2014


ulvs
laikā:19:28.
Music:s.
Vai nevari uzlikt kaut kādu Kauna Traipu, lai noslāpētu mūsu ķecerīgās runas? Teica Simons.
Tu gribi ???.


13.10.2014


ulvs
laikā:22:47.
Nekad nebiju aizdomājos, kāpēc hokejs ir gejs vai fudbols man šķiet nesalīdzināmi baudāmāks gan skatoties, gan spēlējot (labi, neesmu spēlējis hoķi, bet gan ko nedaudz līdzīgu uz asfalta ar skritulenēm un tenisa bumbu), nekā, teiksim, basketbols. Viss slēpjas faktā, ka fudbols un hokejs ir sports, kur komandas punktus gūst reti, salīdzinot ar basketbolu, un tāpēc visu spēli var būt pamatīgs azarts pat, ja rezultāts līdz pēdējai sekundei ir 0:0. Bet basketbolā viss šķiet paredzamāks, un punkti tiek skaitīti tik bieži, ka punkta iegūšana par labu savai favorītkomandai tev vairs nedod tādu kaifu, kā tas ir, kad tas notiek hoķī vai futbolā.
3 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:rudens kā rudens
laikā:16:55.
No Rēzeknes atvedām skaistās kļavu lapas.
Tu gribi ???.


10.10.2014


ulvs
laikā:11:53.
Liekas, ka Skaņu Mežā nav būts veselu mūžību. Bet, ja tā padomā, pēdējo reizi biju, kad tas notika Preses Namā. Vienīgais, ko atceros, bija tas, ka viss skanēja pēc dirsas auksto, aso telpu dēļ. Kur tas noris šogad un kas tur uzstājas, nav ne jausmas ("brīvbiļete", saucas), tāpēc varbūt jums ir kādas rekomendācijas, kas man noteikti būtu jādzird?

Vēlāks labojums: tagad zinu vismaz 2 grupas, ko obligāti jādzird - Einstürzende Neubauten un Elektro Guzzi.
5 iečekoja Tu gribi ???.


9.10.2014


ulvs
laikā:17:14.
Esmu HIV, C un B hepatīta un sifilisa negatīvs, yo! Pārbaudīties nekad nenāk par sliktu. Par to dabūju konfekšu "Bārbele" iepakojumu un daudz, daudz prežus, kurus tāpat nekad noteikti neizlietošu (kādam nevajag?).
6 iečekoja Tu gribi ???.


8.10.2014


ulvs
Īsumā:par to, ka iznācis SHELLAC jaunais albums un Acer laptopu
laikā:22:23.
KĀPĒC NEVIENS NERAKSTA, KA SHELLAC IR IZNĀCIS JAUNS ALBUMS?!

Pagājis jau teju vesels mēnesis, un es par to uzzināju tikai vakar, Židrūna mēģi, kad Klāvs sāka stāstīt, ka dzirdējis kaut kādu gabalu pa radio, kas pieteikts kā "skaņdarbs no jaunākā albuma", un ka vienīgais, kas skaņdarbā bijis kruts, ir bungu skaņa, toņi. Es tajā mirklī uzreiz aizdomājos par viņu (man tajā brīdī) jaunāko albumu "Excellent Italian Greyhound", kad mana pasaule vēl bija ļoti jauna, proti, 2007. gadā. Domāju - kas tur varētu nepatikt, tomēr čoinijs albīts un tā.

Tātad. Visai mazajai Pasaulei paziņoju - vienai no izcilākajām grupām, kas joprojām eksistē un jebkad ir eksistējuši, Shellac ir iznācis jauns albums, saukts "Dude Incredible". Lejuplādēt šeit (torrent; turpat var atrast linku, kas ļauj lejuplādēt šo albumu .flac formātā, kas Shellac un vispār jebkuras Normālas mūzikas, kas tapusi Normāli ierakstīta, gadījumā būtu labāka izvēle). Stulbākais, ka tagad normāli to nevaru paklausīties, jo esmu atnācis pie R un izmantoju viņas laptopu, un tas pēkšņi atteicās pieņemt manas austiņas (tās darbojas ar manu mob.tel., bet ar šo laptopu nē) - pieslēdzot tās, nav ne skaņas.

Tas varētu būt normāli, jo lietas ar laiku mirst, tā runā, jā, bet šis Acer Emachines laptops patiesībā ir sasodīti izturīgs, jo tas darbojas pat pēc tam, kad n-tās reizes, nezinu, 3 vai pat ilgāk kā 4 gadu laikā tā korpuss ir kalpojis kā aksidentāla lupata šķidruma uzsūkšanai. Vai apzinoties visas tās reizes, kad tas ir nokritis no pusmetra augstuma dažnedažādos leņķos un locījumos. 30% tā taustiņu nestrādā, tāpēc tiek lietota ārējā klaviatūra, bet tas ir viss - citu ievērojamu problēmu nav. Varbūt mārketings beidzot nemānijās? Jo šis laptops (E732G emachines) tika pasniegts kā shock proof pseudogaming laptop. Diezgan patiesi. Ilgi uz tā spēlēju rijīgo ARMA2 ar ntajiem modiem u.c. neoptimizētus dzinējus (optimizētos, piem., crytek un unreal dzinējus tas darbināja ļoti gludi). Un tikai 2 reizes nests uz garantijas remontu (katru reizi nācās maksāt, jo problēma nebija atrunāta garantijā; nu, ūdens glāze korpusā).

2 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 11 domas.