Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


30.10.2014


ulvs
laikā:17:22.
Ar ko man asocējas Latvija. 
9 iečekoja Tu gribi ???.


courty
laikā:15:48.
bet ziniet, kas ir dienas, nē, gada ziņa? Tētim piešķirts Viestura ordenis!
2 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:ko es vakar uzzināju.
laikā:9:27.
Saprotot, ka atkal jau jāgatavo vakariņas un, atverot ledusskapja durvis, secinot, ka nekā jau mājās nav un laiks kaut kādiem dārzeņiem cepeškrāsnī arī vairs jau nav, prātā ienāca, ka jāuzcep pankūkas. Starpcitu, lai šo pasākumu padarītu veselīgāku, esmu iesākusi mīklu taisīt no 70% rudzu miltiem un 30% kviešu. Lūk. Piens pusskābis arī vēl bija, olas, aleluja, arī. Mīkla ātri, ātri gatava, fū. Bet, bet- eļļas ta nav! Nu, neko, cepu sviestā pirmo reizi. Nujā. Man jau likās so-so, bet visu tak var ieēst, ka tik ievārījums ir klāt un pats var likt kādu vien kārojas. Bērni paēduši, mamma priecīga. Un! Iedomājieties, Arvis, jā, jā, mans dārgais vīrietis, paziņo, ka šīs viņam ir the best off no visām manām pankūkām (sarakstā ir arī tās plānās ar cepto banānu un kanēli+saldējums)! Korish iepleš acis un pasmaida :)
22 iečekoja Tu gribi ???.


29.10.2014


courty
Īsumā:par tiem kalendāriem vēl
laikā:14:24.
Vispār, es gribētu uz kādu Ziemssvētku tirdziņu aizlidot, jā. Un, starpcitu, ībejā arī nemaz nav uh un ah! (jāražo pašai. biznesa ideja, starpcitu)
Tu gribi ???.


courty
Īsumā:winter is comming
laikā:13:14.
Kolēģe atkal saka, ka esmu notievējusi :D -Attiecīgi, aizgāju uzēst pusdienas pie Senjoritas. Tom kha gai bija ok, taču burkānu/bumbieru biezenis nu tā (gaumes lieta un ēst jau varēja).
Bet vispār- ieraksts būs par svētku tēmu.
Atraujoties no darba, papētīju un izdomāju kāds izskatīsies mūsmāju Adventes kalendārs (ņemot vērā, ka man patīk čubināties, ka bērni ir divi un ka mums patīk visādas šādas lietas)..
Un, jā,- vai Tigerā vai kkur citur nav tie kalendāri (pagājušo gadu vai jau šogad (haha!)) redzēti? Tādi, ar atvilknītēm un lodziņiem, no 'koka' un tā?
4 iečekoja Tu gribi ???.


28.10.2014


ulvs
Īsumā:aurora
laikā:1:03.
Kaut kur pasen lasīju, ka Aurora gatavojas uzspēlēt, taču domāju, ka tas ir kāds joks. Bet izrādās, ka tiešām viņi spēlēs. Latvijas 1.Rokkafejnīca REITERNA NAMS, 06.11.2014. Šausmīga vieta, bet nenormāli kruta muzačka. Ceru, ka nepievils (jo, liekas, šādi koncerti ir jāapmeklē OBLIGĀTI; pohuj, ka viņi visi jau ir veci, es izlikšos, ka tā nav, un herojīns joprojām plūst pa trubām, hahaha!).

Iesiet?
14 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:0:20.
Šodien ar mani notika 2 šausmīgas lietas. 

Viens, mani legāli izvaroja vīrietis. Tas bija šausmīgs piedzīvojums. Bīsties Latvijas medicīnas sistēmu un tās novalkāto personālu! Bļin, tas ārsts man, iepriekš nesakot, ko darīs, dirsā iebāza savu pirkstu tik dziļi, ka es emocionāli implodēju sevī un pēc tam aizgāju mājās, apgūlos fetālā pozā un aizmigu, censdamies aizmirst to, ka piedzīvoju šādu pieredzi. Protams, nemaz nerunājot par faktu, ka pēc tam viņš man uretrā iebāza žiletes - viss analīžu vārdā (jeb viss nevēlēšanās lietot sajūtu degradējošu kontracepciju un nevēlēšanās citus aplipināt, nedoddies, vārdā). Visu dienu nevaru aiziet normāli uz tualeti, jo tās ir nežēlīgas fiziskas sāpes. Žiletes turpina izārdīt mani no iekšpuses. Faking nekad neejiet uz 1. slimnīcu (ja to pareizi tā sauc; tā, kas pie D-teātra). In the ARS'e es samaksāju tikpat, taču tur reāli vairs neprasa žiletes uretrā metodi, lai noteiktu STS - pietiek ar urīnanalīzi (jā, medicīna attīstās, brāļi un māsas, taču tā laikam savu attīstību sāk šikākajos salonos vispirms). 
Galvenais, ka tas uralogs arī bija totāls naudas pisējs, jo manis samaksātos pirmos 25 eiro "par 1. vizīti" (kas ilga 5 min, un kā laikā man tika pateikts, lai atnāku nākošreiz - viss) iebāza bezmazvai acu priekšā sev kabatā, paralēli stāstot, cik šausmīgi viņus agrāk ķerstīja šajā ziņā, ka pat čigānzeļļiem maksāja naudiņu, lai viņi dakteriem iesmērētu piecīšus, tādējādi pieķerot viņus un viņu šaušalīgo praksi. Tā prakse kļūst šaušalīga, man šķiet, tad, kad pret tevi izturas kā pret lopu, kuram dirsā var iebāzt pirkstu (es apzinos, ka tā ir med.procedūra, taču kur paliek komunikācija ar pacientu, pirms tiek veiktas darbības?). 

Otrs. Dieva dēļ, kāpēc kādam bija jāiegulda tik apjomīgs darbs un jāuzņem tik stulba k/f kā "Modris"? Iedodiet man ruporu un paklausīgu komandu, jēziņ, es uzņemšu "Spodri", "Kasparu" un daudz citus krutus grāvējus, kas nebūs par kaut kādu lohu, kuram ir garīgi atpalikusi māte, kura nesaprot, ka viņas dēls ir absolūts autists, un tāpēc bezmazvai tiešā veidā nosūta viņu uz cietumu, kur viņa smuko dupsīti dirsā pisīs onkuļi pāris gadus. Es liekālu debilismu LV kino (kas nav īsfilmas vai megaandergraunds) neesmu redzējis sen (varbūt tāpēc, ka izvairos no LV kino, jo tas parasti ir šausmīgi stulbs, atskaitot dokumentālo; pēdējā normālā spēlfilma bija tā "Mammu, es tevi mīlu", bet vairāk par "normāla" tā tiešām nebija - vismaz pēc tās noskatīšanās vislaik nebija vēlme piepisties absurdajam sižetam, nereālajiem varoņiem un vispār visam). Vienīgais, kas "Modrī" likās okej, bija operatora darbs. Scenārijs, aktieri, režija - tas viss tik nežēlīgi dedzināja, ka nav vērts pat download'ot šo materiālu, ja ir iespēja. Nahuj to rāda Forum Cinemas un nahuj par to ir jāmaksā 4 eiro? Kreatif - gavno, avtor - loh.
3 iečekoja Tu gribi ???.


26.10.2014


copy
laikā:17:04.
līdz ar ziemas laika iestāšanos pārkārtoju arī skapi uz ziemas sezonu. pamazām mācos arī atbrīvoties no lietām, kuras nevalkāju (jau gadiem). dažas ir ļoti labas un jaunas/nevalkātas drēbes un varētu pārdot kkādā andelēmandelē, bet tāds slinkums ņemties.
2 iečekoja Tu gribi ???.


22.10.2014


ulvs
Īsumā:Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars
laikā:17:44.
Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.
2 iečekoja Tu gribi ???.


21.10.2014


ulvs
Īsumā:piepisējs
laikā:17:28.
Pirms pāris dienām Rita man teica, ka, ejot garām Lāčplēša/Kr.Barona krustojuma jaunajam būvlaukumam, kas sevī bija ieskāvis, nezinu, 4, līdz 6 lielus kokus, viņa pavaicājusi darbu vadītājam, vai viņi negrasās cirst tos vecos, burvīgos kokus, kā lapotnes tveicīgās vasarās mums sniedz tik veldzējošu paēni. Viņa bija noraizējusies, jo koki atrodas iekš būvlaukuma iežogojuma, ļoti tuvu pie objekta. Būvdarbu vadītājs par viņai par brīnumu atbildējis, ka necirtīs. 

Es uz to atbildēju ar konfirmēju-tavu-informāciju, nomurminot kaut ko: "Neticami fantastiski cerams, jā." 
Bet patiesi. Tā vieta ar saviem bomžu soliņiem, kur karstās vasaras naktīs cilvēki mēdza vienkiārši apsēsties vai nu vieni, vai ar draugiem, un izpist kaut kādu prāvāku alkohola vienību, un turpat vienkārši arī atrubīties... Tā vieta bija vieta, kas vietai pilsētā piešķir toni, kas definē to. Bet es laikam atceros to, ka vispār ir šāda sajūta. 

Tas ir kā nogalināt kādu tavu ģimeneslocekli. Jo tā arī ir atmiņa, kas izplēn laikā. 

foto  )
9 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:15:45.
Krievu praktiskais humors. Man jau patīk.
Tu gribi ???.


19.10.2014


ulvs
laikā:19:06.
Nebrīdinu.
Tu gribi ???.


18.10.2014


ulvs
laikā:15:54.
Kad mēs domājam par valdībām, mēs taču neiztēlojamies visu šo?
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.