Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 8 domas.


21.07.2017


ulvs
laikā:15:19.
Pirms 10 gadiem "visi" ņirgājās par mani kā vegānu, bet tagad bezmazvai šķiet, ka pus ciba ir kļuvuši par zālēdājiem. Savādi, ņemot vērā, ka tagad tas ir pops. Cilvēki parasti bēg no popa (tikai faking nestāsti man, ka tas ir veselības apsvērumu dēļ, liekuli!).
8 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:ripperoni
laikā:15:17.
Česters mūžīgi rāpos zem mūsu ādas.

 Savdabīgs lēmums no viņa puses (nerunāsim par occult music industry šoreiz). Taču vēl pirms pāris mēnešiem viņa izteikumus, ka LP fani "gotta fkn move on", cilvēki un īpaši fani, un kritiķi uzņēma negatīvi un pat ar nopēlumu. Šos vārdus Česters veltīja tieši tiem daudzajiem faniem, kuri pamatoti nopēla jaunā LP albuma popsīgo skanējumu.
7 iečekoja Tu gribi ???.


20.07.2017


ulvs
laikā:14:34.
Cibas kontents.
Tu gribi ???.


19.07.2017


ulvs
laikā:14:22.
Bieži, ejot pāri gājēju pārejām pie Origo, es sastopu to akordionistu ar dauņa smīnu un vēlos atņemt viņa instrumentu, jo neesmu dzirdējis, ka viņš spēlētu kādu citu melodiju, kā vien to, ko atceros esam dzirdējis iekš World of Warships main menu.

Ak jā, šodien galviņā iesprdūdu pie jautājuma, uz ko nespēju rast atbildi. Spēju, bet ne pārliecinošu. Kāpēc, kad ir žagas un paralēli tiek smēķēts, es nožagojos katru reizi, kad plaušās tiek ievilkts dūms? Plaušām tak it kā pofig, jo tā taču ir diafragma, kas tajā mirklī čakarē dzīvīti.
Tu gribi ???.


15.07.2017


ulvs
laikā:22:08.
Neticēsiet, bet Devilstone bija diezgan labs fests. Metālisti ir tik mierīgi un laipni cilvēki. Organizācija 10 no 10 ballēm. Vieta- pasaka pie pārplūdušas upes, ļoti straujas. Un es kārtējo reizi pametu Latviju bez pases.
9 iečekoja Tu gribi ???.


14.07.2017


ulvs
laikā:19:30.
Iz [info]gnidrologa spriedelējumiem par bārdām, secināju, kaar bārdām ir tāpat kā ar tetovējumiem - agrāk tās tomēr gluži kā tetovējumi simbolizēja zināmu briedumu un citas lietas, kas ar to asocējas, taču tagad tās piedzīvojušas tetovējumu likteni - absolūti nenozīmīgs akseksuārs.

Cik atceros no tetovējumu vēstures rietumu pasaulē, tad 20 gadsimta pirmajās 2 dekādēs tie nebija populāri parasto cilvēku vidū, un tie parasti bija jūrniekiem, cietumniekiem u.c. džekiem, kuriem ilgi nav ko darīt. Taču roaring 20ties laikā - laikā, kad lēnām sākās patērētāju kultūra (līdz ar konveijeri, kas tika laists plašumā, šķiet, tik nakošajā dekādē) - cilvēki acīmredzot sāka aktīvāk interesēties par sevis izskaistināšanu, un tā tetovējumi palēnām sāka iet pretī popularitātei plebeju vidū.

Jā, bet bārdas jauniem cilvēkiem lielākoties sūkā. Nopietni.
3 iečekoja Tu gribi ???.


9.07.2017


ulvs
laikā:21:38.
Kvalitatīvs videomateriāls, kas izskaidro arābu armiju sakāves īpaši jau 20. gadsimta kaujas laukos.
Tu gribi ???.


8.07.2017


ulvs
laikā:23:28.
Es varētu pārtikt no klasikās aukstās zupas (ar kefīru, protams) foreva. Bērnībā gan nekādi nespēju sev to iedabūt iekšā. Taču vislielākā trauma man bija kaut kad tajā pašā bērnībā, svinot saulgriežus Latgalē. Tur lielā katlā visiem tika taisīta aukstā zupa BEZ kefīra. Jā, tu nepārlasījies. Ūdens ar dārzeņiem. Galvenais, ka kā bērnam man lika obligāti izēst savu šķīvi. Fucken torture.
2 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 8 domas.