Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


25.05.2017


ulvs
laikā:11:08.
Šonakt bija baisākais sapnis. Izčurāju pa uretru abus pautus. Un tētis atteicās vest mani uz slimnīcu, jo bijām Lielajos kanjonos. Tētim patīk Lielie kanjoni. Pamodos turot roku starp kājām.
2 iečekoja Tu gribi ???.


24.05.2017


ulvs
laikā:12:53.
Bļaģ, es, goda vārds, vairs nevaru saturēt sevi, jo katru reizi ir viens un tas pats - Rietumeiropā notiek terorakts, nomirst daudz nevainīgu cilvēku, un ziņu portālos pēc pāris dienām pavīd viens un tas pats virsraksts "Terorakta vaininieks bija zināms drošības dienestiem". Viss, I'm going full retard and proclaiming that it was an inside job (tāpat, kā daļa iepriekš veikto teroraktu). Fuck all.
11 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:dzīvnieciņu prieki
laikā:0:34.
Rattenkönig.
2 iečekoja Tu gribi ???.


22.05.2017


ulvs
laikā:22:52.
Kaut kādi musulmaņu/imigrantu suņi pirms pāris dienām Kopenhāgenā piekāva vienu manu paziņu un viņa draudzeni. Draudzene no ievainojumiem nomira. Pagaidām nezinu smalkākas detaļas.
6 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:Topi illuminēts
laikā:15:23.
pārāk kruta fotka, tāpēc nospēru no lj user ingmars bloga )
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:2:39.
Sasodīts, iespaidīgs šāviens. Izskatās pēc solid shot bumbiņas, taču trieciens tāds, it kā tas būtu bijis pielādēts ar sprāgstvielām. Antīks liegabals, uzmontēts uz vidēji smagas mašīnas Sīrijas pilsoņu karā.
1 iečekoja Tu gribi ???.


19.05.2017


ulvs
laikā:17:17.
Nespēju tomēr iztēloties, kāpēc Kriss Kornels pirms pāris dienām izdarīja pašnāvību. Man viņš vienmēr ir paticis kā vokālists, jau kopš tīņu laikiem, kad mans klasesbiedrs man iedeva paklausīties SWH Rock raidījuma ietvaros uzvarēto Audioslave pirmo albumu ar tādu pašu nosaukumu, kāds grupai. Noklausījos hitu no pirmā albuma ar nosaukumu "Cochise", lai par to atkal pārliecinātos (citi ieteiktie skaņdarbi arī ir līmenī). Interesanti, ka esmu iedziļinājies tikai Audioslave 1. albumā, jo 2. un 3. jau šķita vairāk radīts tāpēc, lai turpinātu. Un tas arī bija posms, kad ļoti mainījās mūzikas gaume. Kā arī striktās gaumes dēļ man izpalika iedziļināšanās nelaiķa 1. lielajā bandā Soundarca..., tfu Soundgarden.

Atgriežoties par pašnāvību - noskatījos dažus videoklipus, kur viņš redzams neilgi pirms nāves. Pavisam neizskatījās norūpējies. Bet jāatceras, ka viņš tomēr ir mūziķis, līdz ar to an entertainer, un tas nozīmē, ka viņš, iespējams, apzināti "šķēlis personību" (izveidojušās divas distinktīvas personības: mājās esošais Kornels un grupā dziedošais Kornels) ar substancēm vai kā tamlīdzīgi, un tas varbūt pat kaut kad attālākā nākotnē, kad substanču sistēmā vairs nebija, kaut kā backfire'oja (nolūks "šķelt personību": izturēt visu to elli, kas ir mega tūres, nepārtraukta uzdzīve un pārējās lietas). Varbūt nesen nogrēkojās un nespēja sev piedot, kas zina.
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:17:04.
Aizmirsu uzrakstīt, ka, jā, ir alus. Vairs jau nav, jo izdzēru. Cenšos nedzert vairāk par vienu pudeli, jo man ir aizdoma, ka daudz alus mani padara par resno puiku. Lai vai kā, diezgan normāls aliņš tas jaunais Senlatvju (Lol@senlatvju.com un arī Lol@humors.com) brūkleņu brūvējums. Kas vēl ir smieklīgi - uz pudeles arī ir norādīti dažādi mistēriski fakti (Rūgtums: 20IBU, Krāsa: 28EBC, Misas blīvums: 13,2%), par ko noteikti zina tikai daži cilvēki - tik maz, ka šo info varētu nerakstīt uz pudeles, bet gan viņu mājaslapā, piemēram.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:dedication
laikā:16:58.
Ja es gribu, tad varu jebko.
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:par triviālo
laikā:1:19.
Pirms pāris dienām nomira mans Huawei smārtfons, ko mantoju no māmiņas. Telefoni ir tās lietas, kas mijās un mainās īpašnieku jomā iekš manas disfunkcionālās ģimenītes. Enīvei, padzīvoju pāris dienas bez iespējas, esot ārpus mājas, klausīties mūziku un uzturēties izklaidējošajā interneta pusē. Jāatzīst - pieraduma dēļ bēgt no neglītās realitātes, patveroties mākslā vai virtuālā izklaidē, šajās dienās bija grūtāk, nekā tad, kad smārtfons funkcionēja. Lai vai kā, ģimenes ietvaros visi telefoni ir izbeigušies (lielā mērā pateicoties manai spējai nokaut tos), un tāpēc lombardā pa 10 eiro nopirku Sony Erickson 2003. vai 2004. gada modeli. Un sliktā priekšnojauta šoreiz nepievīla - mana jaunā telefona batereja ir tik nolietota, ka tas, ja to lieto aktīvāk, ik pēc pāris h jāuzlādē. Nez, šis iemesls laikam beidzot pieliks punktu manai nespējai izvēlēties jaunu smārtfonu no mazcenas smārtfonu piedāvājuma.

Kas vēl ir interesanti, ciba agros rītos man pēdējās dienās izteikti žagojas. Varbūt pie vainas ir mans šaubīgais interneta pieslēgums, bet es šādi pazaudēju pāris postus, ko šķietami, īpaši nepārbaudot iepostēju (tie visas reizes postējās ļoti ilgi, un es, nesagaidot beigas, vienkārši aizmirsu par to visu un atvēru jaunus tabus, ļaujot tiem, iespējams, mierīgi taimautoties).
Tu gribi ???.


15.05.2017


ulvs
Īsumā:that's enough internet for one day
laikā:18:49.
Mazliet spriedām par šausmīgāko iespējamo nāvi. Neviens neparedzēja, ka man būs trumpis. Vienkārši nesen uzdūros kādam video, ar ko man tomēr būtu jāpadalās. Video ir par to, kā dažreiz dzīvītē lietas notiek tāpat par spīti visam. Šajā gadījumā kāds vīrietis, rūpnīcas strādnieks, tika ierauts metāla troses tinamajā aparātā. Viņš varbūt būtu izdzīvojis, ja vien kāds no blakus esošajiem, nobiedētajiem strādniekiem pirmajās sekundēs pēc traģēdijas būtu pieskrējis klāt un piespiedis lielo, sarkano "izslēgt" pogu, kas karājās virs aparāta, kas tikko viņa acu priekšā bija aprijis kolēģi. Taču vismelnākā no ironijām tikai sekoja - troses tinamais pēc strādnieka ieraušanas uz mirkli apstājās, jo cilvēka kauli izrādīja pretestību, taču tad tas turpināja darboties, trosei pārgriežot iesprūdušo ķermeni, detaļām aizlidojot pa gaisu, līdz palika tikai kaut kāda nenosakāmaa gaļa un kāja, kas ironiski ar katru apgriezienu troses aparātā iesita pa kastīti, kur atradās "izslēgt" pogu, tādējādi liedzot iespēju citiem strādniekiem kaut kā apstādināt šo miesas kāro aparātu (gan jau beigās aizdomājās, ka var izslēgt elektrību; kaut gan tas varētu būt sarežģītāk, nekā izraut dakšu no rozetes).

2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:17:56.
Turpinies, lūdzu, pēdējo dienu čilaut. Tāda sajūta, ka nokritis kaut kāds smagums no pleciem. Apziņa it kā pati savā nodabā klaiņo dažādos opciju nostūros, alkstot vairāk sev pievērst uzmanību, kā arī aizdomājoties par pretstatu - miesu un tās labklājību. Šķiet, ka sirdī arī ir mieriņš, jo varu ļoti labi koncenrtēties darbiņa tikumam un dažādiem pienākumiem.

Miers arī jums visiem, mazie dzīvnieciņi!
Tu gribi ???.


copy
laikā:11:29.
es nezinu, kas man ir noticis, bet pēkšņi gribās prom. padzīvot kaut kur prom no Latvijas.
1 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.