Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


17.04.2014


courty
Īsumā:dienas smiekliņš
laikā:12:01.
"Zeme attīrīta no krūmjiem."
Tu gribi ???.


16.04.2014


ulvs
laikā:19:06.
Jums ir tāds nelaimīgais apģērbs?

Man ir nelaimīgās apakšbikses. Vismaz brīžos, kad man tās ir bijušas mugurā, ir notikušas, khm, nelaimes. Pat lielas. Es tām braucu vienmēr garām. Un, ja vilkšu, tad tikai staigāšanai pa māju. Bet tādai uzmanīgai. Nevēlos salauzt mazo pirkstiņu pret durvju stenderi vai iecirst pirkstus durvīs.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:18:42.
Apnika un uzliku viņu, iespējams, manu mīļāko, foršāko dziesmu. Aiz "Echoes". 
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:18:34.
Cik patīkami atgāzties krēslā un uzlikt kādu sen nedzirdētu, piemēram, Pink Floyd albumu (šoreiz "The Dark Side of the Moon) un sākt baudīt to pienācīgi - no pirmās dziesmas, pirmajām skaņām.
Man patiesībā kaut kur ir paslēpta kaste ar visām Pink Floyd pirātkasetēm, kas, protams (jo esmu CD paaudzes bērns), nav manas, bet mana tēva. Atceros, ka, braucot kaut kur tumšos, aukstos vakaros, klausījāmies mašīnā.
Tu gribi ???.


courty
Īsumā:lūk,lūk
laikā:10:49.
kā jūs bērniem tīriet nabu?
30 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:pilnie mēneši,bļ***8763
laikā:10:01.
man šodien viss kretinē. pardon mai frenč. konkrēti. un diena nupat kā sākusies! kā lai saņemās?
9 iečekoja Tu gribi ???.


14.04.2014


ulvs
laikā:22:07.
Tik kruta braukt 5. midibusā, no šofera rādio skanot lieliskās "Bērnības Milicijas" dziesma "Pasaule ir neērta vieta" vai arī "Dzirdu un Paklausu". Gan jau jaunais NABA radio or something like that.

Un tik tematiski arī! Hah, runājot par tematiku, jūs nespējat iedomāties, cik grūti un smagi ir, kad 48 h jāpavada 4x2.5m telpā ar 2 gultām, podu, tualeti un restotu logu, galvā skanot tieši tam, ko ļoti aktīvi biju sācis tombrīd klausīties, kā arī klausījos brīdī, kad mani savāca.
Varbūt pat līdz ar "tematiski" var teikt "sasodīti ironiski".
2 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:tu ārā
laikā:17:56.
Tas laiks tur ārā ir kaut kāds fantomass! Nupat TĀ samācās, tā gāza lietus. Tagad spīd saule. Un forši, ka tā- būtu slapjš līdz vīlītei.
1 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:sastrēgumi Ikšķilē un Ogrē
laikā:9:19.
Nedēļas nogale.. daudz. Vakar koncerts Salaspilī- malači! Mēģinājumā tā Peļu deja bija totāls disaster, taču koncertā saņēmās un tā kā viens puika bij slims, tad otis dejoja arī trešo deju. Un vakar vēl radi bij ciemos. Un 6dien Ropažos turnīrs- 6.vieta. Taču nesaprotu kāpēc trenerim iesildīšanās bija jāveic ar bērniem ārā. Tieši kāpēc? (Jā, viņam atkal ir iesnas. Nedēļu bija ok, tagad nelaidīšu uz treniņu šodien, uz bērnudārzu gan palaidu līdz pusdienas gulēšanai). Un šodien man pašai nav ne cepures, ne lietussarga. Un ārā, protams, līst.
Tu gribi ???.


12.04.2014


ulvs
laikā:12:10.
Jaunais argentīniešu Romas pāvēsts tomēr ir dieazgan interesants. Kādā intervijā viņš teica kaut ko tādu, kas mani mazliet šokēja - nevarēju saprast, vai tas ir cool, vai sucks. Labi, rekur, referējums: "I [Pāvests] say: "Do you have a fucking problem with me? [to two guys], and than you know I just lost my temper and you know I just smashed [sakot "smash", viņš ar dūri iesit sev pa roku" his face to pulp, you know." He had "refused" 2 big guys earlier that night and met them later, you know."
1 iečekoja Tu gribi ???.


11.04.2014


ulvs
laikā:22:46.
Man patīk jaunais Queens of the Stone Age klips "Smooth Sailing". Man patīk, kad operators filmē aziātu prieciņus. Aziāta prieks, manuprāt, ir lielāks, nekā baltā cilvēka prieks. Un Džošs Homme viņu bariņā iederas perfekti. Labs trips. Es gan esmu pret vardarbību, bet, pohuj, šī ir viņu māksla.
1 iečekoja Tu gribi ???.


courty
Īsumā:brīvs
laikā:16:09.
Piektdienā! Esmu jau mājās, meita vēl čuč. 17:30 futbols un tad jau kaut kas jāpasāk. Tāds klusums mājās, ja jūs zinātu! Pilnīgi jāsēž uz dīvāna un jāimitē nekā nedarīšana.
2 iečekoja Tu gribi ???.


9.04.2014


ulvs
laikā:5:09.
Gadsimtiem ilgi nebiju mainījis žurnāla izskatu. Man īstenībā ir vienalga. Bet uzliku dizaina "jauno sistēmu" jeb S2 iekš cibas settingiem, jo vēlos saarhivēt savu 10 gadus veco cibu. Man tas joprojām neizdodas. Izmantoju visas šeit minētās metodes. Mazliet, mazliet nepatīk fonts, jo burtu atstarpes varēja būt mazliet ciešākas, taču pagaidām paspīdzināšu sevi ar šādu. Maza aizdoma, ka ilgi neizturēšu. Man patīk nullītes. 0000000000
4 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.