Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


29.09.2016


ulvs
laikā:0:10.
Cabin in the Woods ir ļoti viegla, pastulba, taču patīkama stoner šausmu komēdija (kas reti mēdz būt aizraujošas) ar burvīgu Lovkrafta inspirētu settingu. Tik asprātīga un visas sienas graujoša šausmu filma, kas ļoti labi apzinās sevi, nav redzēta. Onlainā var noskatīties ļoti labā (720p un 1080p) kvalitātē. 
Tu gribi ???.


28.09.2016


ulvs
laikā:19:54.
Tikmēr zālītes atkarīgie zog un laupa ASV ielās. Nē.
Tu gribi ???.


27.09.2016


ulvs
laikā:23:41.
Goda vārds, dažreiz man par savu cibu uznāk tāds pohujs, ka brīnos - ko es iepriekšējā dienā esmu domājis, rakstot tādus postus, ko kāds komentēs? Ar domu, ka es noteikti negribēšu atbildēt uz komentāriem, un tāpēc visi domās, ka esmu lohs, un es raudāšu. Kaut kas uz to pusi noteikti ir. That said, es izlasu visus komentārus. 

 Atradu ļoti interesantu "how to shill properly in interwebz?", t.i., kā, teiksim, Kremļa cilvēkboti postē noteiktos forumos (esmu ievērojis, ka pirms gada viņi sāka uzdarboties ļ.aktīvi, un dažos tas notiek joprojām). Smieklīgākais, ka tiešām viņu maniere(s) atbilst šim manuālim:


Official guide: how to be an efficient political troll )
Tu gribi ???.


26.09.2016


ulvs
laikā:5:16.
Iemetīšu to šeit, jo, pieņemu, kādam šī doķene varētu šķist interesanta. Lakoniski par kulturālo marksismu, Frankfurtres skolu un Rietumu morālo nāvi.
6 iečekoja Tu gribi ???.


25.09.2016


ulvs
Īsumā:vēl viens biorobota feedback loops
laikā:2:15.
Mēs nāvei piešķiram pārāk lielu nozīmi. Cilvēks ir tikai biorobots, kurš ir izdomājis, ka, lūk, pastāv tāda kategorija, kā "personība", lai viņš, šī šķietami bezjēdzīgā, lēni irstošā gaļa, justos svarīgaķ.
4 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:1:21.
Call the amberlance.
Tu gribi ???.


ulvs
laikā:1:16.
"He better live" - man ir aizdoma, ka to var norakstīt nevis uz šoka stāvokli, bet gan uz īpaši ASV urbānajiem nēģeriem raksturīga deģenerācijas pazīme (viņi ieslīgst tādā kā feedback loop'ā).
1 iečekoja Tu gribi ???.


23.09.2016


ulvs
Īsumā:resnie vs tievie
laikā:10:36.
Rīgā ir tādi krustojumi, kur bieži ir redzami noteikta tipa cilvēki. Esmu ievērojis, ka uz Čaka un Elizabetes krustojuma parasti ir novērojamas meitenes/sievietes ar ļoti gariem deguniem. Lielākais prieks ir par to, ka nav tāds "resno meiteņu" krustojums, jo, sasodīts, man nepatīk resnās meitenes. Joprojām. Bāc, es atceros, ka, kad bērnībā biju resnais, mans vienīgais sapnis bija kļūt par tievo. Un tagad, kad esmu tievais, man ir dziļi pofig par savu izskatu, jo ir tomēr gars.

Bet atgriežamies pie tēmas - garie deguni. Patiesībā man labāk tīk meitenes, kurām ir garāki deguni, nekā ļoti strupi (nedod dievs viņām antropomorfiskos šņukurus, nē!). Taču, ja ir gari, tad nekādā gadījumā ne līki. Tas ir šausmīgākais, kas var būt - garš un izteikti līks deguns. Profils ir atbaidošs.

Ziniet, kas man riebjas? Tas, ka par "plus size" modelēm uzskata pavisam normāla, vidējā miesas izmēra sievietes. Man viena ļoti laba draudzene ir perfekta "plus size" modele, taču reāli viņa ir perfekti normāla, ne "plus size". Plus size rēali ir jābūt resnām, curvy beibēm, nevis tādām dabiskām, skaistām čiskām.
2 iečekoja Tu gribi ???.


22.09.2016


ulvs
laikā:4:06.
Glockenspiel.
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:saistība ar iepriekšējo postu
laikā:3:58.
Es jūtos diezgan iebiedēts. Jā, es atzīstu, ja es dzīvotu ASV, un man apkārt būtu daudz jaunu vīriešu dzimuma nēģeru, es būtu nobijies. Ievērotu savas 2nd amendment tiesības tiešā veidā - by concealed carry. Vai tad tā nav ņirgāšanās - ielikt melnādainā hood pamatskolā baltos skolotājus? Es zinu, ka šis viss man liek izklausīties pēc cilvēka ar mazliet rasistisku noslieci (kas ir daudzos cilvēkos), ko nevar noliegt (arī to, ka tas ir daudzos cilvēkos), bet šī is ir aspekts, kā jomā varu atļauties būt pietiekoši liels, tā teikt, edgelord (galvenokārt, pieņemu, tāpēc, ka Latvijā nav nēģeru).

Muļķīgi, bet dažreiz labāk citēt arī urbāno dikšonariju, citādāk neko vairs nevar saprast, sūda modernie (vairs jau ne tik) interneta slengi.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:segregācijas brutāli reālās sekas ASV melnādaino skolās
laikā:3:44.
9 iečekoja Tu gribi ???.


20.09.2016


ulvs
laikā:23:35.

Vēl mazāk es ekspektēju, ka kādreiz dzīvē būšu veicis ierakstu, ko pats vērēšu kā "tuvu izcilībai". Afigeķ patīkama sajūta kaut kur krūšu apvidū.
5 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:18:53.
Pizģets, izskatās, ka plate ir iespiesta. Nekad nedomāju, ka būšu dzirdams vinila formātā, khe khe. 'Tis fucking hip, isn't it.
5 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.