Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.


21.05.2018


ulvs
laikā:20:10.
Kā tu jūties, apzinoties, ka tava nodokļnauda maksā par manām psihologa vizītēm? Vispār man prieks, ka man tas ir "par velti". Apziņa par kopējo labumu un stulbs smaids.
9 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:20:01.
Es esmu aukstās zupas fetišists. Pofig, vai ar bietēm vai bez (ar bietēm gan labāk). Galvenais, ka tur ir kartupeļi, kefīrs, gurķi, loki un dilles. Nekad neesmu par citu ēdienu fanojis tik ļoti, kā par auksto zupu. Kefīrs un biešu marināde veido perfektus savory toņus.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:15:19.
Īstenojušās ekspektācijas (links uz rakstu). Tā kā tīņiem tik mīļās saundklaud repa zvaigznes savās lirikās bieži piesauc nomierinošo medikamentu alprazolam, ko parasti izraksta mammām un omītēm, nav brīnums, ka tīņiem šī substance sāks likties pievilcīga. Katrai paaudzei savi teicēji, kuri promotē noteiktu vielu. Deviņdesmitajos tas bija heroīns, pēc tam sazin kas, tagad ksanīts.
1 iečekoja Tu gribi ???.


20.05.2018


ulvs
laikā:20:45.
Man patīk, ka cilvēki pēdējā laikā dirš uz Dž.Pētersonu, sakot, ka viņa slava ir nepelnīta, ka viņš ir parasts čūsku eļļas tirgonis, utt. Sasodīts, kurš cits psīchologs ir TĀ uzrunājis paaudzes pēdējos, nezinu, 50 gados? Miljoniem cilvēku, liekot roku uz sirds, zvēr, ka viņš viņiem palīdzējis atvērt acis, paskatīties uz sevi mazliet no malas. Un tas ir DAUDZ. Tas ir milzīgs darbs. Padomā, kāpēc lai kaut kāds totāls pagrabā dzīvojošs jaunietis ieklausītos Džei Pī? Kāpēc viņš neieklausījās visos citos miljons psihologos, kas principā viņam teica to pašu, taču neprata to pateikt Tieši Tā? Tāpēc, ka viņi nebija tā vērti. Tāpēc, ka Džei Pī ir apziņas evolūcijas nedaudz augstāks pakāpiens. Un tieši tāpēc, neatkarīgi no viņa biznesa metodēm, viņi paklusē un paklausās. Bizness ir bizness.
14 iečekoja Tu gribi ???.


19.05.2018


ulvs
Īsumā:antidots pret aptaukošanos
laikā:23:49.
Viss, man tas jau ir apnicis. Kas tās par reklāmām? Tas ir kaut kāds jauns mārketinga triks, kas cenšas dabūt klikus no deģenerātiem, izmantojot groteskus attēllus? Kas tas vispār ir?! Uzņēmu skrīnšotu. Pastāstiet, lūdzu, neaptēstajam man - kas redzams reklāmas izmantotajā attēlā? Vai knifs slēpjas idejā, ka pats objekts ir fikcija? Labi, pohuj, tas varētu būt kaut kāds auglis, bet izskatās pēc kaut kā, kas nevēlamā kārtā varētu izaugt uz cilvēka muguras. Šķiet, reklāmveidotāji tuvuojas transcendences punktam. 

Reklāma manīta kaut kādā rakstā par prominentiem ASV sekstrafikeriem. 
6 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:14:52.
Kopš nopirku ventilatoru, komforta līmenis manā istabā ir pieaudzis no 50%, līdz 70%. Zvilnēšana gultā tagad ir ideāla, jo tura plūsma. Istabā (pēdējais stāvs) joprojām 25 - 27 grādi, pat dzīvoklī noorganizējot caurvēju, taču tas vairs netraucē.
2 iečekoja Tu gribi ???.


18.05.2018


ulvs
laikā:21:48.
Paslēpu iepriekšējo postu, tādējādi piešaujot degvielu klusajam haiptreinam. Gan jau, ka nemaz vēl nebija paredzēts publicet šo info (ko zinam pāris ned.).
Tu gribi ???.


17.05.2018


ulvs
laikā:15:27.
Music:A.
Nepopulārs-populārs viedoklis: cilvēkam būtu mazāk jāuztraucas par lietām, kuras viņš īsti nevar ietekmēt.
4 iečekoja Tu gribi ???.


16.05.2018


ulvs
laikā:18:03.
Gan jau, ka mēs visi esam bijuši līdzīgā situācijā, kā šajā video. Taču, atšķirībā no subjekta X, pieņemu, neesam nekad nostādījuši sevi full retard stāvoklī (vai nu mīkstais faktora dēļ, vai saprāta apjoma vārdā) Neprotu izteikties. Jo vēl jāpiebilst, ka pa retam jau, nu, visi sevi nostāda dažādos retarded stāvokļos, apzināti, neapzināti - tas nav svarīgi.
3 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:17:00.
Zvēru, es šobrīd esmu relatīvi ļoti skaidrā- tikko ņēmu no luminor bankomāta dešuku. Sākumā netīšām 1.reizi mūžā izvēlējos apkalpošanu krievu valodā. Un tad nepareizi ievadīju un apstiprināju pinkodu, kas sastāvēja no 5, ne 4 cipariem. Pēdējais cipars atkārtojās, proti, mans pinkods,piemēram, ir 9701, taču es ievadīju 97011. Nauda tika izdota. Atkārtoti ievadīt pinkodu nevajadzēja. Jāapskatās- moš nemaz nenoskaitīja no konta, ja jau šādi pigoriņi.
7 iečekoja Tu gribi ???.


13.05.2018


ulvs
laikā:13:48.
Atkārtoti izgāju Witcher 3. Ja man vaicātu "kuru open world RPG tipa spēli es ieteiktu visai pasaulei?", tad tā noteikti būtu šī. Ļoti grūti aprakstīt, cik izcila tā ir. Mani mīļākie kvesti laikam ir tie, kas saistīti ar Velenas baronu un Ladies of the Woods jeb Crones (atsauce uz Makbetu), un mītisko aborta atlieku monstru bočlingu.
6 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:13:37.
Viss, man tas jāpasaka. Amala Klūnija ir sexy tranny.
Tu gribi ???.


10.05.2018


ulvs
laikā:13:44.
Visi šīs dienas ieraksti top, pārvietojoties no punkta x, uz y, utt., un tas viss staigājot. Ulvja triviālās ikdienas pārdomas un novērojumi, if you will. Heh, izklausās pēc manas cibas jaunā, vēl neakceptētā nosaukuma.

Tikko man garām pagāja viduvēji simpāiska dāma, no sejas puses ne īpaši, taču no aizmugures (apstājos, apgriezos un blenzu, viņai seksīgi ļumot uz priekšu)- jēziņ, tas ļumīgais, palielais dibens! Es to patiesi novērtēju, jo šī bija no tām retajām reizēm, kad nesportiski paliels (ne BBW) dibens bija tik apstāšanās vērts. Es vēlējos vienkārši pazust tajā. Smother me, my big mother.

Šeit gan labāk jāapstājas un jāpiebilst, ka neesmu no tiem tēviņiem, kurš jūsmo par t.s. klasisko jeb sērijveida daili sievietēs. Man visvairāk tīk savdabīgums. Atšķirīgums no citām pārstāvēm. Dažreiz pat līdz a bit weird galējībai. Ļoti patīk izteikti garas sievietes (ap vai nedaudz zem 187, t.i., mana garuma), kā arī īsas- zem 160. Jāatzsīst, statistiski ar īsākām sanāk kvalitatīvāks sekss pašsaprotami praktisku iemeslu dēļ. Taču izteikti garās dāmas manās acīs ir izteikti estētiskākas par īsajām. Katrā ziņā, kā vienmēr, neviens variants nebūs perfekts- kā saka, rudmates labi sūkā, tumšmates labi dod pakaļā un blondīnes, well, blondīnes vnk piš tevi (lab, lab, āgstos jau par daudz šajā postā).

Vēl man nav pretenziju pret šķībām kājām. Un tamlīdzīgiem sīkiem defektiem. Nez, es laikam tāds esmu, jo man jau izsenis ir izbesījis šis copy paste laikmets. Tas, ka mani biedri (vismaz, kad biju tīnis) slikti izteicās par manas draudz.izskatu, jo viņa nebija klasiski skaista. Man tas sāpēja. Es ticu, ka daudzas attiec.ir izjukušas taml.iemeslu dēļ. Vispār tagad, kad esam "dziļi" (salīdzinoši) Eiropā, un visiem ir internets, ir jau labāk. Proti, rietumvalstīs lēnām gaist skaistuma stereotipi, un tas ir kruta. Galu galā uzskatu, ka šis ir viens no tiem jaut., kas vienmēr saturēs divas galējas grupiņas ar attiecīgiem viedokļiem. Bet galvenais, lai citi neapvaino citus. Galvenis ir dzīvot draudzīgi.

Vienkārši, zinot vīriešus, īpaši jaunus, nenobriedušus- esmu dzirdējis atsauksmes par to, cik sabiedrības sapisti viņi mēdz būt, pieejot dāmai ar sērijveida ekspektācijām un ar attieksmi "lietām jānotiek, kā esmu iztēlojies vai informēts, ka tām jānotiek".
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 13 domas. Ja kaut kas trūkst, vari iečekot arī vecākas vai jaunākas :iepriekšējās 13 domas.