Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 12 domas.


30.11.2015


ulvs
Īsumā:Anti mexican standoff ķivere
laikā:3:05.
Indieši mani nebeidz pārsteigt. Šoreiz ar ķiveri, kas aprīkota ar 1 reizi izsaujamu aparātu uz tās, plus, iebūvētu GPS sistēmu tajā (spied cieši te, lai skatītos video). Vienīgi nesapratu, kam īsti ir paredzēts GPS. Godīgi sakot, ar savu armchair general skatījumu, varu saskatīt zināmu plusu- to, ka nēsātājam nav šis iznīcibas priekšmets jāateemee ienaidnieka virzienaa, taa kaa tas drīzāk ir nevis counter-insurgency tool (Yah, a surprise headshot definetly will win those hearts and minds), bet gan drīzāk tas varētu kalpot kaa tāds taktisks first-strike-to-end-the-confrontation-fast (no standoff bullshit) tuulis. 
Tu gribi ???.


antikrists
laikā:2:31.
Kā lika el jē katu? )
Tu gribi ???.


29.11.2015


ulvs
Īsumā:need a pre-fix
laikā:18:44.
Šonakt augstas temperatūras murgos sapņoju, ka izmisīgi cenšos kaut kur dabūt jebkādus opiātus/opioīdus, jo māte man grasās izoperēt sēklinieku audzēju, un es operācijas laikā un pēc tam negribu ciest sāpes. Interesantākais, ka es viņai uzstāju, ka vēlos, lai viņa pēc operācijas aizšuj brūci ar diegiem, nu, kā pienākas, taču viņa teica, ka tas nav veselīgi. Pārtulkojot šo sapnīti, zinu, ka tā vienkārši ir manas mātes mīlestība, ko viņa man astrāli sūta, haha!
2 iečekoja Tu gribi ???.


24.11.2015


ulvs
Īsumā:mans mazais viedoklīts par SU-24 notriekšanu
laikā:18:57.
Īsumā par notriekto krievu SU-24 kaujas lidaparātu un iespējamo ceļu uz WWIII. Neuztraucieties, lai arī Turcija ir NATO, viss būs kārtībā. Jā, tā izskatās pēc NATO provokācijas, gluži kā daudz citu elementu, kas vērsti pret Krievijas vēlmi saglabāt dominējošas lielvaras statusu. Un tāds tas patiesībā arī ir, jo es šaubos, ka Turki atļautos nomočīt Krievu ļoķeni bez augstākstāvošo NATO vīru apstiprinājuma. Tas ir šahs, un tie pagaidām ir bandinieki. Un par laimi (mums) bandinieku mūsdienās ir sasodīti daudz.
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:dusi saldi
laikā:18:47.
RIP Koils ??? - 2015. Aizgāja ar sirds problēmām nakti vai divas iepriekš. Ceru, miegā.

***

Ja kāds vēlas palīdzēt, notiek naudas vākšana (600 Eur) viņa bērēm, ņemot vērā, ka viņam nav tuvinieki (man teica, ka ir māte, taču viņi nekomunicēja). Ja kāds vēlas piedalīties, zvaniet uz nr. 27420990. Nr. īpašnieks uzņēmās noorganizēt pienācīgas bēres pienācīgam aizgājējam.
Tu gribi ???.


21.11.2015


copy
Īsumā:frankenšteins
laikā:22:15.
iedomājieties viena aktiera monoizrādi uz dailes teātra lielās skatuves. tāds apmēram ir frankenšteins. šai izrādei vajadzēja dot nosaukumu "'dainis grūbe".
un atkal šodien esmu ļoti ļoti priecīgs teātra mīlis.
6 iečekoja Tu gribi ???.


20.11.2015


copy
Īsumā:indulis un ārija
laikā:13:26.
liepājas teātris pēdējā laikā ļoti iepriecina. es vispār teātros neceļos nekad kājās stāvovācijās, bet vakar jau izrādes vidū izdomāju, ka nu šoreiz gan! skaties un priecājies par visiem tiem simboliņiem, mūziku, aktieriem, visu visu. atkal jau kādā brīdī pieķēru sevi pie domas, ka skatos nevis parastu teātra izrādi, bet piedalos notikumā.
pašas beigas nepatika, bet tas nekas. 
2 iečekoja Tu gribi ???.


19.11.2015


ulvs
Īsumā:atgādinājums sev pašam
laikā:1:41.
Yo, vajag briketes. Lētas un labas, mmm. Šeit mans pajutā posts, ja kas.
9 iečekoja Tu gribi ???.


18.11.2015


ulvs
laikā:22:09.
Salūtu, protams, nokavējām. Bet tāpec sūkāsim pimpi (tie nav mani vārdi).
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:ieskats manā bērnības māxlā
laikā:22:04.
Ak jā, šādus zīmējumus bērnībā (nez, no 6-7 g.v., līdz 13 g.v., kad nostabilizējās ideja par datorspēlēm, plus, pieeja tām) ar flomasteriem zīmēju uz A4 lapām. Tā principā bija mana turn-based (but in my mind- real time) strategy without any gaameplay functions, only artistic ones. Tas ir, tur nebija nekādu noteikumu. Ja uz pretējā kalna ir snaiperis (parasti zīmējos bija 2 distinktīvas puses, kas izpaudās kā ģeo.elementi, ēkas, u.tml.), tad, ja viņš bija "ļaunā snaipera" field of view (t.i., ļaunais snaiperis viņu varēja redzēt- citiem vārdiem, starp viņiem abiem bija novelkama taisna līnija kā šajā zīmējumā (starp spotter un heli)), tad viņš tika nošauts. Uh, tur bija tik daudz nerakstītu likumu, ka man šodien, romantiskajā vasarā (kāds mīļš cilvēks jau man sācis masēt muguru, garlaicības un manu bērnības murgu mākts...), tas jāpārtrauc. Vakarā, ne vasarā. 

1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:Joņevs = Filipa Deruma pseidonīms
laikā:20:34.
Bļaģ, Lasot "Jelgava '94", es vienmēr atduros pie tā, cik ļoti manā apziņā protagonists atgādina [info]quizer. Ne-nor-mā-li. Visa viņa domu gaita, domas par mūziku, viedokļu maiņa, attiecības ar vienaudžiem un jaunuvēm - tas viss ir totāls Filips. Manuprāt, abiem jaunajiem ārtistiem vajadzētu iepazīties un, kas zina, moš pat veikt kādu koloborācijas projektu, ņemot vērā, ka Filips arī ir no pāķiem (bērnību pārdzīvojis Jelgavā un, pieņemu, izbaudījis šo to no grāmatā notiekošā). Jā, es lasu vairs it kā neaktuālu literatūru un skatos vairs it kā neaktuālas filmas, jo vienkārši tad, kad tās bija aktuālas, man bija pofig.
9 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:par to, kādu stilīguma pakāpi esmu zaudējis gadu laikā
laikā:20:33.
Neesmu redzējis salūtu kādus gadus 5-6. Šis vakars būs īpašs ar to, ka, manis spiesti, apmeklēsim šo šķietami bezjēdzīgo pasākumu. Hah, tas man liek atminētis savas ūber nonkonformista *slash* tīņu dumiķa dienas. Kaut kad pāris gadus pēc milēniuma ar LV skinhediem pēc kaut kāda punk konča ex-RTU kafejnīcas telpās, gājām skatīties salūtu. Biju mazs dumiķis. Mums bija riktīgi alkohola inducēti "sieg heil", ideja par to, ka vajadzētu atrast agresīvi noskaņotus krievus, piekaut viņus un nofilmēt to, jo tajā laikā pseidolegālā (man liekas, ka to beigu beigās aizliedza) bumfights.com par violence footage piedāvāja doļikus "sākot no 100$ par pāris min. garu materiālu). Biju operators. Krievus, protams, neatradām. Piepisāmies, un skinhedi, šķiet, sāka pizģīties savā starpā.

Bet tas dumpinieciskumā ir nozīmīgs gads ar to, ka, salūta laikā būdams uz Vanšu tilta, es apgriezos uz otru pusi un gaidīju, kad salūts beigsies, pūļa ovāciju un alko/pseidopatriotisma ekstāzes apņemts. Kāpēc es tā rīkojos? Tikai, lai justos labāk. Nebija pat nevienas meičas apkārt, kurai tādi izpatikt. Jā, manā pasaulē meičas parādījās jeb sāka parādīties tikai ap to laiku. Līdz tam man bija pārāk bail no viņām (nu, līdz 18 g.v.).
1 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 12 domas.