Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 11 domas.


29.07.2014


ulvs
laikā:2:55.
Kaut neliela atgriešanās pie dabas ir kā svaiga elpas šalts šajā šahtā.
Tu gribi ???.


28.07.2014


ulvs
laikā:2:06.
Man parasti ir diezgan vienalga par ēdienu un garšām (protams, atskaitot manu mīļāko lietu [cenšos atcerēties, kā to sauc pieklājīgi] - sievietes izēšanu). Bet ārpasaulē ir tāda dunoņa, it kā Hitlers būtu ievietojis slepenu vienību ar mērkaķēniem.

Logs tiek aizdarīts, un dunoņas vairs nav, pietam ir tā, it kā tās nekad nebūtu bijis. It kā viss būtu tāds, kā tas ir - šim teikumam nav nekādas nozīmes. Tas ir kā "filler", kā pasīvā substance tabletē. Jūs taču saprotat, ka tabletes gand;iz nekad nesastāv no tīras substancesX, bet gan tonnām (pārspīlēju) saistvielu (pa fikso izdomāts termins). Pārfrāzējot - patiesībā mēs esam substance X, Y un Z. Un arī pārējie cipariņi un burtiņi, un to kombinācijas. Un vienīgais brīdis, kad Dievs mums patiesi stāv klāt, aiz kreisā pleca, ir tad, kad manipulējam ar šīm substancēm. Jo tā ir vienīgā situācija, kad Viņa augstībai (es drīzāk teiktu - zemībai) esam patiesi interesanti.Yes, God created marijuana and cocaine in the nature on the ... whatever day. And we shouldn't forget that he created DMT which is in lots of plants found in the most obvious of places - nature..

Tomēr kaut kur kāds jūt, kāds, kam gaužām krītas reputācija. Kāds, kurš nav mērkaķauditorijā.Tāds postiņš, jo, lūk, es sapņoju, kā sniedzu sievietei tiešām, tiešām, tiešām baudpilnu orālo samīļošanu. Tadu, kur viņa vienā punktā bija tik mikla, ka man sāka kļūt grūti elpot. Bet tad es sāku intenstīvāk laizīt un rīt nost, un, šķiet, tas atrisināja problēmu. Pēc tam bija sajūta, ka man ir salauzts deguns, jo viņa tik intensīvi dejoja uz manas sejas, burtiski vēlēdamās to izdrāzt, bet es viņu turpināju kārdināt, ar rokām turēdams viņu aiz skaistajiem gurniem un pat spiesdams viņu ciešāk klāt savai sejai. Līdz es pamodos. Un noskaidroju, ka pasaule nav tik viennozīmīga, jo:

This Brazilian Man Had 10 Plastic Surgeries So He Could Look More Like A Korean Pop Star


Tu gribi ???.


25.07.2014


uks
laikā:21:59.
Pie dirsas mazas ragutiņas
Tu gribi ???.


23.07.2014


copy
laikā:21:42.
nopirku polarizētās saulesbrilles, tagad mana dzīve būs daudz košāka. un skaidrāka.
4 iečekoja Tu gribi ???.


20.07.2014


ulvs
Īsumā:tā ir tava dzīve
laikā:23:22.
Es vairs nevaru. Padodos. Viss, viņi mani noķēra. Pareizāk sakot, es visu šo laiku, šos desmit

Sapratu to, jo atkal galvā sāka skanēt fakenā "smagā roka" grupas Džon Bon Džovī dziesma "Ta ir mana dzīve". Reizes, kad tas notiek, varētu būt mērāmas ar piecu vai sešu ciparu skaitli. Tā nav visa dziesma, kas mani vajā un šausta, bet tikai piedziedājums.Tas latviešu valodā skan aptuveni šādi:

Tā ir mana dzīve
Labāk tagad, nekā nekad
Es nedzīvošu mūžīgi
Es tikai vēlos dzīvot, kamēr esmu dzīvs

Mana sirds ir kā lielceļš
Kā Frenks teica
"Es to izdarīju pa savam"
Es tikai vēlos dzīvot, kamēr esmu dzīvs
Tā ir mana dzīve

Es to pārtulkoju latviešu valodā, jo, viens, nevēlos, lai jums tā sāk skanēt galvā (tas gan varētu nepalīdzēt, jo piedziedājums, manuprāt, ir lipīgākais no visiem "smagā" roka dziesmu piedziedājumiem), un otrs - tas latviski (kā amerikāniski) skan diezgan prikoļna, jo ir ļoti atklāta pret citiem. Kaut vai vārdi "Es tikai vēlos dzīvot, kamēr esmu dzīvs". Diez kādai ellei cilvēkam ir jāiziet, lai nonāktu pie šāda slēdziena par savu dzīvi?

Ziniet, spēju atbildēt uz šo jautājumu. Šī elle ir pretīgi trulie purni igorantākajā (jo lielākajā) no "Rietumu pasaules" lielvalstīim. Džons mums saka, ka viņš vēlas dzīvot, jo, pirmkārt, tā tiešām ir viņa dzīve (pretēji šiem ignorantajiem plebiem, kas dronē apkārt tukšiem skatieniem, katrs savā statiskajā, Varas vai tās līdzalībnieku frekvencē, kamēr no viņa krūtīm netiek izrauta sirds. Protams, viņš idializē situāciju, jo nevienam, kurš ir spējīgs uzrunāt publiku globālā mērogā, nevar būt sirds. Tā vietā ir spēja uzrunāt topošo plebeju un drōnu sirdis (jo lielākā daļa no mums vadās pēc pieņēuma, ka nepiedzimstam par to, kādi nomirstam; sensacionāli, vai ne); un tas tiek panākts, nostaļģizējot par savu pagātni. To, saprotams, nepaveic pats Džons, jo Džons ir kolektīva vienība. Smalki sašķaidīta tik daudz lauskās, ka cilvēkam tur nemaz nebūtu vietas. Džons esi tu un es, un visi pārējie, kas kontributēja cilvēces krišanā.

Džons ir Sātans, Dievs, nāve, radīšana, iznīcība. Vēlme "dzīvot, kamēr esmu dzīvs", vēlme dzīvot, kamēr mēs to pieļaujam. Jo viņš ir kā šoseja, kā milzīga vēna, cauri kurai plūsam mēs visi kā tādi nevainīgi, nespējīgi, nepatstāvīgi, un viņš to zina. Un tāpēc tā ir viņa dzīve.

3 iečekoja Tu gribi ???.


19.07.2014


ulvs
laikā:14:22.
Šad tad pārsteidzu sevi. Svētīgi momenti. Šoreiz, atbildot uz <lj user=heda> komentāru šajā postā, uzrakstīju atbildi, ko tās garuma dēļ (14276 simboli pēc cibas teiktā) kods man aizliedza iepostēt. It kā varētu sadalīt to divās daļās, taču tā kā tā kaut kādā mērā ir apziņas plūsma kā maniere, es labāk to saglabāšu kā postu nākotnes bērnu vārdā.

Pēc visa uzrakstīšanas nopūšos un pie sevis nočukstu: "Reizēm apbrīnoju to, cik pasīvs ir anarhists mīt iekš manis..."

Ilustratīvi komentāru varētu nosaukt šādi - "par attiecībām/izbeigšanu un par modernās pasaules valstij vitālo "dubultdibena" veida cilvēku programēšanu ar TV"

šeit var apskatīt šo komentāru )
4 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:kvalitāte un videospēles
laikā:9:40.
"Nišas produkts" globalizācijas ērā bezmazvai ir sinonīms "kvalitātei" - esmu spiests izdarīt tik izmisīgu, kategorisku secinājumu. Un ja nav kvalitātes, tad vismaz var novērtēt kreatora centienus, jo pat centieni ir labāki par to, ar ko es, cilvēks, kurš desmitiem gadus ilgi izklaidē sevi ar PC gaming, ir sastapies, cenšoties sākt spēlēt AAA taitlus jeb spēles ar budžetu, kas ir daudz lielāks, nezinu, par mūsu valsts budžetu. Es, protams, nedaudz, nedaudz pārspīlēju, un man slinkums meklēt precīzi, cik ir lielākie AAA taitlu budžeti, bet, ja pareizi atminos, Battlefield 3 (pārhaipota, pārreklamēta, daudzu iepriekšējo sērijas fanu ienīsta spēle) marketinga budžets bija tuvu 40 vai pat 50 miljoniem USD. Pirms 20 gadiem videospēļu radītāji pat nespēja iztēloties 1 miljonu, kur nu vēl faking MĀRKETINGĀ!!!
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:9:39.
Pirmais posts no jaunās istabas. Bļaģ, tā nopisos ar USB wi-fi adapter uzstādīšanu savam pīslim. Izmēģināju visus iespējamos draiverus - bija iestājusies tāda bezcerība, ka vēlējos jau dzīvokļabiedrenei-saimniecei izteikt ultimātu, ka turpmāk koridorim pāri (uz manu istabu) stiepsies balts ethernet vads. 

 Kas beigu beigās bija problēmas cēlonis? Faking WIN 7! Iekš "Services" izrādās bija vispār IZSLĒGTS WLAN AutoConfig. I mean, why the fucketyfuck was it off?! Vienīgais izskaidrojums, kas kaut cik atbild uz jautājumu, ir fakts, ka savu WIN 7 versiju atradu, pateicoties Microsoft labdarībai, kaut kur neta annālēs. Nesaprotu, kāpēc cilvēki to pērk, ja Microsoft to piedāvā par brīvu on the interwebz? Enīvei, paldies šī raksta autoram, jo biju aizmirsis, kā vispār piekļūt tai "Services" listei, hehe! 

Citās ar komputēšanu saistītās ziņās: pateicoties [info]martcore netiešajam atgādinājumam, novilku computer role playing game "Divinity - Original Sin". Es jau labu laiku iepriekš biju piefiksējis šo frančīzes jauno karognesi, taču neizvirzīju nekādas ekspektācijas, jo modernā videospēļu pasaule ir mazliet kā konstruktīvas, intīmas attiecības starp diviem cilvēkiem, kur arī savu fantāziju par to "cik kruta varētu būt!" izvirzīt ir tas pats, kas pirkt spēli pre-order veidā, t.i., nezinot, kādu produktu tu pērc. Gluži kā videospēļu dzinēji, arī cilvēki ir hardcoded, un pre-order gadījumā, ja runa ir par artistisku produktu ar plašu positive/negative variables klāstu, pasūtīt šo preci iepriekš, ir tas pats, kas pirkt tiesības par velti PĒC LAIKA saņemt kāda mākslinieka PAGAIDĀM NEIZNĀKUŠĀ intelektuālā īpašuma kopiju. Rakstot par šo tēmu, es īsti nespēju domas ietērpt vārdos, lai izteiktu savu riebumu pret cilvēki, kuri kaut ko pre-order'o. Jūs esat pīšļi. Jūs sapisāt PC geimingu! Tas vairs nekad atkal nebūs nišas produkts!

Tu gribi ???.


17.07.2014


ulvs
laikā:22:35.
Es ar pornogrāfiju nedalos. Vispār meloju. Ja dalos, tad to uztveru mazliet vairāk kā masturbēšanas procesa veicinātāju. Lūk, nekautrējieties baudīt šo Estētiku (lai vai kā, beigu beigās tas ir hard wanking material; ja nu starp mums ir bērni un kristieši).
1 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:born to be vaaa-a-a-aild!
laikā:2:26.
Ē [kautrīgi mīņājos], es gribēju jums, dārgā publika [samulstu un sastingstu uz īsu mirkli pārdomās, bet, atgaiņājis tās, turpinu], pateikt šos vārdus. Es jums ar patiesu prieku un gratulācijām, un reizē arī ar mazām, taču daktera Laika ārstējošām skumjām par visu nostaļģisko vēlos paziņot, ka mēs ar Ritu vairs neesam boyfriend and girlfriend anymore! Un ka abi tāpēc esam ļoti aplidojamā statusā. Taču mēs joprojām esam labi draugi, tā kā, ja kāds izturēsies pret viņu ļaunprātīgi, tad es to atļaušos uztvert kā ļaunprātību pret visu cilvēcisko. Būšu lielais brālis, kurš nav nekad bijis, hahah!

Rakstu šo postu un nesaprotu, vai es tiešām to rakstu vai varbūt tas ir kāds gļuks. Vai humors. Bet nē, iedomājos, ka nav slikti informēt cilvēkus par kaut ko tādu, kas ilgu laiku ir bijis, bet tagad nav (teh freedoms!). Jo mēs pirms kāda mēneša, pusotra izšķīrāmies klusi, bez tīniskām dusmām un psihošanas, vai vēl labāk - drāmas internetā. Sākumā bija grūti, jo es vēl īsti nesapratu, kā man atrisināt mūsu gadījumu, bet tad ar laiku es sapratu, ka mēs taču esam tik ļoti tuvi cilvēki. Un ja viņu salīdzina ar citu meiteni, potenciālu draugu, tad Ritu es novērtēju augstu. Protams, mēs visi varam būt un esam bijuši neciešami kādreiz un kādam, kā arī kāda šķautne iekš mums var būt pārāk asa un traumējoša. Taču Rita, lai arī intīmi diezgan inerts cilvēks, spēj atklāti pateikt, ja notiek, tā teikt, huiņa. Pat tad, kad labāk nevajag. Bet tas ir tikai jauki, jo cilvēki pārāk bieži ļauj dzīvei izmantot sevi, sākot par ar vislielāko sīkumu, kur kāds, piemēram, nostājas priekšā rindā, kurā stāvi jau 10 minūtes. Lai vai kā, uzskatu, ka jebkura draudzība var būt ļoti produktīva par pēc izbeigšanās, ja cilvēki vislaik neskata visu caur savām greizo kaleidoskopu kategoriju brillēm; un ar obligātu nosacījumu - atklāta izrunāšanās pēc visa izbeigšanas (vēlams atkārtot, līdz ir apziņa par mieru, nevis samierināšanos). Un nemaz nerunāju par tādiem cilvēkiem, kuri izšķirās ar naidu. Es nesaprotu, kā cilvēks ir spējīgs TIK ILGI sevī turēt tik korozīvu emociju kā naidu? Tas taču izgrauzīs caurumu tavā dvēselē, cilvēk! Tad citi tev varēs redzēt cauri, un bērni, kuri ies garām uz ielas, smiesies, redzot tev cauri. Esi taču saudzīgs, cilvēk! Tev ir viss laiks, kas ir nepieciešams.

par bijušajām un esošajām attiecībām, un lenkšanu )
4 iečekoja Tu gribi ???.


15.07.2014


ulvs
laikā:18:50.
Mana jaunā, glaunā istaba.

klik  )
14 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 11 domas.