Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 10 domas.


30.05.2016


ulvs
laikā:23:48.
Nahuj es novilku Fallout 4 ar visiem DLC (protams, ka es par to sūdu maksāšu ar savu oh-so-hard-earned-money), ja es tāpat zinu, ka nekad to nespēlēšu. Waste of HDD space (atzīšos, uzinstalēju to, bet palasot character creation guides man nolaidās rokas - ne pirmo reizi, jo F4 jau biju instalējis, kad tas kļuva pieejams sākumā, bet nespēlēju kukaiņu dēļ).

Citās ziņās - skābes microdosing works wonders. Es esmu krietni labāks squadleader iekš sava mīļā Project Reality - mute vaļā, vārdi paši birst pāri lūpām, un smaids uz sejas pa permanento. Ekskuzī my latvian.
4 iečekoja Tu gribi ???.


25.05.2016


ulvs
laikā:17:21.
Opā, izrādās visu iemīļotas liveleak.com jau pāris gadus pieder RT - t.s. proputinskajiem medijiem. No ogrish līdz free journalism to propaganda. That's internet folks!
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:TF2 dzīvo
laikā:12:38.
Atvainojos par šodienas spamu (tik sasodīti nogarlaikot mani var tikai slimošana), bet nevaru sagaidīt TF2 jauno apdeitu. Spēlē esmu ieguldījis 2000h, kas patiesībā nav tik daudz. Kāpēc nevaru to sagaidīt? Tāpēc, ka beidzot tajā būs matchmaking un uzsvars uz competitiveness. Un man kā medic main (tas ir, mediķa klase ir mana galvenā klase, kamā esmu ieguldījis vismaz 1200h) kompetetīva vide ir absolūti esenciāla, jo PUB mačos visiem pofig par šo svarīgāko TF2 klasi. Tā ir svarīga, jo bez mediķa spēle principā ir one big stalemate. Kāpēc man tā fascinē šī klase? Tāpēc, ka, viens, tā ir visvienkāršākā, taču the most hard to master (jo tik daudzpusēja - tavos pienākumos ietilpst bezmazvai pilnībā pārskatīt, kas notiek pretinieka komandā, esot tālu, tālu pa gabalu no viņiem, visu savējo hīlošana un overhīlošana, un everything in between).

Līdz šim esmu uzturējies semi-pro serveros (kritzcast, hampshire heavies, bet nu tie ir miruši, tāpēc matchmaking ir esenciāls TF2 nākotnei), un manas prasmes cilvēki patiesi ir novērtējuši. It kā jau nav grūti notēmēt uz friendly un piespiest MB1, bet paralēli ir tik daudz svarīgi aspekti, kā sevis pozicionēšana (jo tev ir tikai 150 HP, bet citām klasēm, ko parasti izmanto - 175, 200 un 300, atskaitot vienīgi skautu un spiegu, kuriem ir 125 HP). Labi, nemaz neturpināšu tālāk. Because much nerd.
5 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:12:28.
Bļaģ, jāuztaisa kaut kāda feika, bet rentabla kampaņa indiegogo un jāsavāc viss piķis. 

/inb4 noone ever will give me money for my potential projects
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:maksātnespēja ir nauda par brīvu
laikā:12:23.
Šonakt murgoju 38-39 grādu temperatūras murgus. Savai draudzenei I sapnī iesitu pa sejiņu. Tas man ir kaut kas totally novel. Es pat sapnī biju tik šokēts, ka esmu spējīgs uz kaut ko tādu, jo realitātē, uh, realitātē esmu tik tālu no kaut kā tik pretīga (tik pretīgas rīcības), ka, šķiet, kad sapnī to izdarīju, realitātē, guļot gultā, visi muskuļi sarāvās krampī. 

Ziniet, kā es saslimu? Lietojot faking telefonu, kas bija iekritis podā (podā, kur nebija nedz čuru, nedz kaku) un pēc tam izņemts no rīsu trauka. Vairs nevaru uzrakstīt sms, bet vismaz varu saņemt zvanus un piezvanīt. Kaitinoši ir tas, ka kopš jaunā gada esmu nokāvis 4 lētos telefonus (tāpēc uz dārgajiem nemaz neskatos, jo nedēļa no rokām telefons man izlido aptuveni vidēji 5 reizes).

Visu nakti bija tāda kā maiga migrēna, kas tagad pierima. Klausījos Džeka Londona audiogrāmatas (jo nevarēju paskatīties ekrānā). Ek, Džeks Londons. Uzreiz atceros sevi 16 gadu vecumā, kad lasīju desmitiem sējumus ar viņa kopotajiem rakstiem. Mani vienmēr ir fascinējuši unforgiving ziemeļi. Tāpēc viens no mīļākajiem īsstāstem ir mazliet banālais "To light a fire". 

Citās ziņās. Tagad, kad galva var teikt vairs nesāp, izdomāju, ka jāsāk lasīt likumi, kā zināšanas man varētu noderēt. Un, smejies vai nē, šoreiz tas ir Maksātnespējas likums. Jā, man ir līdz galam neizkalti plāni šajā aspektā. 
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:spiegi/aģenti-provokatori starp mums, bēdziet, sargiet savus bērnus!
laikā:11:47.
Es nekad nebūtu domājis, ka rakstīšu šos vārdus, taču Ždanokai, šķiet, ir taisnība jautājumā par aģentiem provokatoriem slash spiegiem. Par to rakts valsts kvalitatīvākajā ziņu portālā

Ar šādu cilvēku sadūros pirms gada, strādādams Okupācijas muzejā. Tā kā biju viens no retajiem ar fluentu inglišu, kurš bija uz vietas, mani izsūtīja foajē parunāt ar vīrieti mazliet pēc 30, kura balsī bija manāmi saklausāms britu akcents. Viņš acīmredzot domāja, ka ir nonācis LV fašistu midzenī, tāpēc visi jautājumi bija par to, ko "mēs, fašisti" (piedodiet, man arī kontekstuāli riebjas vārds "fašisms", taču šajā diskursā mūsu draugu dēļ tas ir vietā) domājam par krievu un nepilsoņu situāciju valstī.

Es, godīgi sakot, pirmajā mirklī viņu uztvēru kā parastu žurnālistu (viņš teicās esam no kaut kādas random mediju apvienības - īpaši nepievērsu uzmanību, bet vajadzēja, sasodīts, vajadzēja). Pastāstīju, ka "patiesībā jau nav tik traģiski te, visi dzīvo puslīdz saticīgi, un, jā, ir kaut kādi pseidoradikālie elementi, bet tas viss ir sūds, jo tādi ir katrā valstī, it īpaši tajās, kas ir bijušas PSRS sastāvā". Tad es sajutu, ka mana pārlieku brīvā un draudzīgā attieksme could be the undoing of me, un kļuvu mazliet aizspriedumaināks. Jo tie jautājumi patiesībā bija ar tādu kā savādu piegaršu - it kā viņš vēlētos dzirdēt tiešām to, ko viņš vēlas dzirdēt. Un tā, lūk, neapmierināts viņš aizgājas savu ceļu. 

Atklāti sakot, es viņa seju īpaši labi neatceros dažādu iemeslu dēl, bet kaut kad vēlāk internetos parādījās ziņa par kaut kādu aģentu provokatoru - britu, kurš bļaustās gan Ukrainā, gan tepat Latvijā (precīzi vairs neatceros, kur un kā), bet tas viss par Putina režīmu un pret visiem, kuriem nepatīk Putina režīms. 

Beigu beigās biju neapmierināts ar to, ka tik brīvi un familiāri runājos ar šo cilvēku. Tomēr tajā brīdī pārstāvēju nevis sevi un savu viedokli, bet gan veselu institūciju. Mūžu dzīvo, mūžu mācies, vai ne? 

Draugi, esiet uzmanīgi. Kāda cilvēka labsirdīgums var izrādīties iekārts makšķerauklā un ar tev garšīgu bait. 
2 iečekoja Tu gribi ???.


23.05.2016


ulvs
laikā:20:18.
Jā, tātad pagaidām vienīgais veids, kā mani sasniegt, ir u.ulvis at googlefuckingspymail. Do help. Vai arī nē, ja esi pārāk slinks (un vienaldzīgs). Es, teiksim, arī esmu slinks un vienaldzīgs, tāpēc ļoti labi tevi (atļaušos uzrunāt uz "Jūs") saprotu. Bet runa tomēr ir par plastmasas kastīti, kas neko tavā dzīvē vairs nemainīs, so why not get rid of it and help out others in the process!

Ģēniums!
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:need a cheapo cellular, buddy, give me a dime, buddy
laikā:19:49.
Haha, še tev, telefons iekrita šorīt podā. Izķeksēju, ieliku rīsos, un tagad tas lēnām mirst. Ik pa brīdim ir ieslēdzams, bet kopumā diezgan nefunkcionāls (varu piezvanīt vai dažreiz pat nosūtīt sms, ja paveicas, un pogas klausa).

Tāpēc man ir aicinājums - ja kādam mētājas mājās vecs sūda mobīlais (vai pat normāls ar netu), padodiet ziņu. Labprāt ieķertu par simbiotisku samaksu (vai lielāku, ja labs telefons). Tas ir gadījumā, ja nedabūšu no apkārt esošajiem. Bet baidos, ka varētu nedabūt, jo patiesībā es pēdējā gadā esmu nogalinājis aptuveni 4 pre-2005.gada mobīlos. Tie manās rokās vienkārši mirst, nezinu, kāpēc, neesmu vainīgs.

Tāpēc rakstiet man uz epastiņu vai šeit, izpalīdzīgie ļaudis. Zinu, ka jūs esat daudz, taču ellīgi kautrīgi - par to esmu pārliecinājies (iedomājieties, neviens neatsūtīja man savu nr., kad lūdzu, hehe!). Nē, bet tiešām, nav no kā bīties. Ja vien tu neesi kaut kāda G.I. meitenīte, kura raustās no idejas par LSD tripu vai ko tamlīdzīgu (lai tie cilvēki pazūd nebijuši, manis pēc).

Jā, un tikmēr daļēji esmu nesasniedzams, jo telefons ir pārāk untumains, lai paredzētu tā manevrus.
4 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:pavirši par terorisma situāciju ES un par Temīdas problematīku
laikā:5:15.
Bļaģ, pēc 9/11 kāds vēl vēlas, lai cilvēki, balstoties uz masu psihozes fenomenu, joprojām uztver tādus pavērsienus, kā Parīzes šaudīšanos (ar ievērojamu skaitu bojāgājušo; hats down to them and their legacy), kā arī Piseles-Briseles lidostas spridzinātājiem. Jā, esam nonākuši tik tālu, ka, lai valstī varētu veikt krasas pārmaiņass (faktiski tikai poltikas, bet, nu, Lielās politikas jomā)., mums tiešām ir jānogalina citam cits kaut kādu šķietamu reliģisku iemeslu dēļ (videospēļu violence nokaunās un aiziet paraudāt kaktā).

Jo tikai tad, šķiet, valsts var pasludināt ārkārtas stāvokli, kas n-tos mēnešus netiek atcelts, jo... kāpēc gan? Kāpēc atcelt režīmu, no kā tik daudzi var mācīties? I mean, police can fuck everyone up coming and going as they please. Un tā ir modernas demokrātiskas valsts panaceja.

Godīgi sakot, mums pat būtu jāpriecājas, ka 'viņi' nogalināja 'tikai' tik daudz ļaudis, cik nomira FRA terora aktos (un arī Beļģijas). Jo tik pat labi, starp viņiem, t.i., cietušajiem tik pat labi varēji patrāpīties tu. Jo rietumu pasaules post 9/11 Temīda ir ne tikai akla, bet arī faking stulba.

Ņemu vārdus atpakaļ. Temīda ir tikai un vienīgi arihetips, kas jau sen ir nogalināts (gluži kā banlālajā stāstā par Nīči, dievu un to, ka mēs pie visa pamatu pamatos esam vainīgi [pie viņa nāves]). Un 'nogalināts' nav vienīgā lieta. Novazāts, izsmiets, pārprasts, pārfrāzēts līdz nepazīšanai - tās ir mūsdienu tiesības in the nutshell, and this is comming from a purposely failed law student. Patiesībā, ticu, citi topošie tiesību zinātieki man noteikti piebalsotu, jo pāris kursu laikā viss ideālisms izlido pa logu, līdzās dažiem nabadziņiem, kuri nespēj koeksistēt ar apziņu, ka viņa supervaroņi patiesībā ir liekuļi, kuri aizstāv vienīgi priviliģētās masas intereses. Saprotams, šeit jāpiebilst, ka priviliģētā masa ir tāda kā pseidofikcija, jo, nu, nav tādas ticības taisnīguma uzvarai pāri meliem, liekulībām, sazvērestībām, dažādām sabiedrībām, kā mērķis ir graut kopēju tautas labklājību dažu indivīdu vai to grupu labad.

Temīda ir kuce, kas kalpo tam baram, kurš šobrīd kotējas rangos visaugstāk. Temīda ir parasta padauza, kura vienkārši alkst atrast kaut cik godīgu un sabalansētu t.s. sugar daddy, un tur es šim simbolam neko nevaru pārmest. Tāds, lūk, beigu beigās ir apgaismības un visu pārējo 'jaukumu' seku kopsavilkums - taisnīguma simbola aboslūta bastardizācija, tā pastarpinātā vai pat tiešā darbošanās kriminālajā aprindās, nemaz nerunājot par to, ka acu apsējs jau sen ir nokritis, pazudis, un Temīda, being the bitch she is, nesamierināsies ar jebkuru acu apsēju, ko tai piedāvā. Nē, nē. Vispirms vajag saprast, kur šajā visā ir prospect of getting money without legal consiquences, un viņa, ņemot vērā šamās ekselento pieredzi, vēsturi un visu pārējo, kas daiļotu viņas virtuālo CV.

Labi, es apzinos, ka arguments "man jau sen, sen bija jāguļ" neder kā labs nobeigums postam, bet es būšu atklāts - man jau sen, sen bija jāguļ. Piedodiet, ka aizsāku tādu tēmu, kas kādam varētu būt kā nagla dipsītī (jā, man patīk tizli deminutīvi; nay, es tos dievinu). Tāpēc, lūdzu, paudiet savu naidu komentāros! Ja šodien jutīšos labi, apsolu pat atbildēt. Katrā ziņā, ja mani sagaida konstruktīvi komentāri, nekas nespēj apturēt manu vēlmi atbldēt - un, ja tas nenotiek tuvākās diennakts laikā, tad tikai bez stresa - tas notiks varbūt nākošajā diennaktī.

Tāpēc čau, arlaburītu. Un arlabunakti!

P.S.

Rakstu tik agri, jo 3h stopēju no Kauguriem uz Rīgu (izgāju uz šosejas ap vieniem naktī). Ellīgi foršs stopējiens sanāca, jo mani savāca kāda astotā vai devītā mašīna. Paldies latviešu džekam busiņā - you totally saved a lot of time from my meaningful life.
Tu gribi ???.


22.05.2016


ulvs
laikā:1:04.
Jā, nav tādas lietas, kā kā laiks. Tā vietā eksistē psiholoģisks pārdzīvojums. Un tā intenstitāte (ir parasti tā, kas mēdz indivīda izpratni par laika ritējumu paātrināt vai palēnināt).
2 iečekoja Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 10 domas.