Spēlmaņa draugu domu apkopojums .
Iečeko: par abriss.
Iečeko: abriss Personīgās domas .
Iečeko: Kalendāra skatu .
Iečeko: Atmiņas .

Tu pašlaik iečeko pēdējās 8 domas.


8.02.2016


ulvs
laikā:4:23.
Trakākais badtrip, kādu esmu redzējis esam iemūžinātu video. Klik to sī. Protams, ka Krievijā. Tārpi dirsā. Lūgums pārdevējai nogalināt sevi. Un neiztiksim bez full frontal nudity un sekojoša apcietinājuma (menti izskatās pārsteidzoši saprotoši).

 Un izskatās, ka būšu nokāvis sevī miegu pa permanento, yo.
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:mana 1. mūža mīlestība
laikā:2:19.
Es pirmo reizi mūžā esmu iemīlējies cilvēkā, ko es esmu redzējis faking ekrānā un nezinu neko par viņu, atskaitot to, ka viņa ir visskaistākā semītu sieviete, kādu esmu redzējis. Viņa ir tik skaista, ka es pat negribu lietot vārdus "ebrejs" vai "žīds" attiecībā pret viņu. Hilai ir visskaistākais purniņš pasaulē. Žēl, ka viņa dzīvo ASV, viņas džeks ir youtūbē relatīvi populārs cringeworthy material reviewer, žīds, un viņam ir nauda. Jūtos kā tāda 10 gadus veca meitenīte, atskaitot varbūt faktus, ka apzinos, ka man ir vienkārši jāatrod sev cita tādas pašas sejas formas un vaibstu, ah, un ķermeņa sieviete no diženās semītu cilts, hohoho! Žēl, ka pie mums te tos žīdus nemīl, tāpēc maz iespējas te īstenot savu vienīgo un patieso faking mīlestību. Gribēju rakstīt - jo nav nevienas skaistākas un tik jau nu apburošākas par viņu, bet tad sapratu, ka nonāku pretrunā ar sevi, jo es taču apzinos, ka zinu, ka tas vienkārši ir vienas sievetes, atļaušos, prototips. Mēs visi esam prototipi tomēr. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka uz pasaules ir vēl vismaz 10, 100 vai pat 1000 tādu deģenerātu, kā es (runāju par izskatu, bet izsakos par personu, khh, esmu kļuvis dumjš šīs dienās). Tā ir, ja maz raksta. Tu kļūsti dumjš. Un, ja tu esi dumjš, tu nekad nedabūsi to faking skaisto semītu sievieti. 

Ja tiešām kādam tik ļoti interesē, kāda sieviete man šķiet nu tiešām tik faking perfekta vizuāli, ka pizģets-mīlu-tevi-caur-ekrānu-4-ever, tad iečekojiet šo youtube kanālu, kur viņa ir redzama gandrīz katrā video. Es vairs neskatos uz viņu, jo esmu sapratis, ka tas žīdu kroplis (runāju par Ethan) ir pakļāvis Hilu un sit, un izvaro viņu noteikti katru nakti savā šekeļu klahhalah gultā, līdz ar to nav vērts kārdināt sevi. Vienkārši jāturpina dzīvot ar apziņu, ka agri vai vēlu man būs jāatrod sava semītu kopiena (kā katram vīrietim reizi dzīvē pienākas), jo pēc Hilas ieraudzīšanas es vairs nespēju ejakulēt uz citām sievietēm. Un patiesībā nekad neesmu spējis, jo vienmēr esmu meklējis viņu. He... he. 

Un es šo postu šeit vienkārši atstāšu un iešu gulēt, jo, VIENS, tas ir absolūti patiess un, OTRS, šis ir the most cringeworthy post that I've wrote in aeons. Un, TREŠAIS, es esmu tiesīgs būt debils, jo neesmu gulējis normāli kādas 80h (non-stim related factor). Tāpēc arlabunakti. 
9 iečekoja Tu gribi ???.


31.01.2016


copy
laikā:23:00.
rīt jau februāris.
ir sajūta, ka šis būs labs gads. šim ir jābūt labam gadam.
Tu gribi ???.


30.01.2016


ulvs
Īsumā:dažas MK ULTRA sejas
laikā:20:39.
Another technique investigated was connecting a barbiturate IV into one arm and an amphetamine IV into the other.[40] The barbiturates were released into the person first, and as soon as the person began to fall asleep, the amphetamines were released. The person would then begin babbling incoherently, and it was sometimes possible to ask questions and get useful answers.
Other experiments involved heroin, morphine, temazepam (used under code name MKSEARCH), mescaline, psilocybin, scopolamine, marijuana, alcohol, and sodium pentothal.

- Marks, John (1979). The Search for the Manchurian Candidate. New York: Times Books. chapters 3 and 7.

Ja barbiturātu laistu kopā ar amfi, uh, kāds prihods būtu participantam. Viņš teiktu: "Gib me more boss!"
Tu gribi ???.


ulvs
Īsumā:atgādinājums sev
laikā:20:36.
Galvenais. Ievieto Elīnas fotkas.

Un neievieto fotkas, kur X sūkā pimpi Y (savstarpēja "sextinga" sarakste, kas jocīgā kārtā saglabāta manā datorā, jo tas cilvēks tolaik lietoja manu datoru, es tikai atklāju šodien arsenālu ar visām dirty pics - I mean come on, varēj' tak izdzēst, kad atdeva šo datoru man). Un tas bija tāds šoks - redzēt šī cilvēka fotkas un saglabātās iphone sms ar saraksti ar Y. Ne jau tāpēc, ka neticu, ka šis cilvēks ar to nenodarbojas, bet tāpēc, ka, come the fuck on, šis ir mans PC. MANS PC! Savāc savas mantiņas un pis nahuj (kad atdod man manas lietas).

/ Angry Robert a la Bob signing off on Stardate 120x634
2 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:14:07.
Beisiklī šī dziesma ir par to, ka liriskais es vairs nevar pārdot savu dvēseli, jo tā jau ir pārdota. Piedod man, ja spēj. Ā, un vēl tas ir minimālistiskas lirikas, ja tā var teikt, pamatpostulāts (dziesmā ir tik maz vārdu, tie gan atkārtojas daudz, bet pofig - tev kā rakstniekam tas nāk tikai par labu).


Manas cibas stils nepieņem embedotus youtube viģikus. Vai arī neesmu mēģinājis. 
5 iečekoja Tu gribi ???.


26.01.2016


ulvs
laikā:18:28.
Man ir tāds kauns par savu kaimiņu, kurš dzīvo stāvu augstāk. Viņš gandrīz katru dienu pēc darba klausās vienu un to pašu uz kompja taisītu gabalu ar ļoti tizlu zemo basu 2 nošu baslīniju, kas kruta rīb cauri griestiem. Nabaga cilvēks, viņš noteikti pat nenojauš, cik ļoti liels kaitējums tiek nodarīts gan pašam, gan kaimiņiem. Būs kaut kad, kad pavisam nokaitinās, poģikā pie dēļa jāpiesprauž uzraksts "Es zinu, ka tu klausies vienu un to pašu hujovo elektro gabalu katru dienu, tu, nabaga cilvēk! Kā tu jūties tagad?!". Varbūt viņam ieteikt kādu labāku uz kompja taisītu gabalu, kas patiktu arī man un manai dz.biedrei?
5 iečekoja Tu gribi ???.


ulvs
laikā:2:19.
Mammu, kad izaugšu liels, es gribu būt dzīvot ASV un strādāt par sex kitten beta programmer-handler.
Tu gribi ???.

abriss draugu domas .

Iečeko:par abriss.
Iečeko:abriss Personīgās domas .
Iečeko:Kalendāra skatu .
Iečeko:Atmiņas .
Tu pašlaik iečeko pēdējās 8 domas.