anett
11 June 2009 @ 04:36 pm
Sonja!!! :)  
http://www.youtube.com/watch?v=ZIlR4GjbxYM
 
 
anett
17 May 2009 @ 01:48 pm
Spāņu valoda!! ;)  
http://www.studyspanish.com/vocab/games/kitchensp-oral.htm
 
 
anett
26 March 2009 @ 10:21 pm
recepte - lieldienu omletes torte  
http://www.financenet.lv/tirgi/valutas/article.php?id=213473
 
 
anett
24 March 2009 @ 08:19 pm
KRĀSU IQ  
http://www.xrite.com/custom_page.aspx?PageID=77
 
 
anett
23 March 2009 @ 09:47 pm
Receptes!  
http://www.videojug.com/film/how-to-make-falafel
 
 
anett
17 March 2009 @ 08:09 pm
gaidot ēdājus  
Tagad esmu vēl mājās..garās brīvdienas..paņēmās.
Vispār baigais miers un patīk man šitā. Atvilku labu labās filmas, mūziku. Būtu dienas 3x garākas - zīmētu.
Ir pat ko. Un ir kaut kas ko gribētos, bet nav īsti tā džeka bilde. Tā seja ir interesanta.
Pārāk daudz kas labs.
Esmu kuratore, studijas, jubilejas, pasākumi...vienojošā sistēma. Virsotne ir tur augšā - gribētu palidot, bet ne iekš kaut kā- bet tā, lai var just to vēju sejā. Interesanti kā ir saskrieties ar putniem?
 
 
Current Music: Hope - fortress
 
 
anett
10 March 2009 @ 11:41 pm
BRĒMENE  
http://www.bremen-tourism.de/btz/foreign/Homepage_Text.cfm?lang=let
Apakšā ir ok - info buklets.
Un 4-5, 18-19, 25-26 aprīlis. Domā.
 
 
anett
08 March 2009 @ 12:11 pm
grāmatas  
1. Džordžs Orvels "1984" (42%);

2. Ļevs Tolstojs "Karš un miers" (31%);
3. Džeimss Džoiss "Uliss" (25%);

4. Bībele (24%);

5. Gustavs Flobērs "Bovarī kundze" (16%);

6. Stīvens Hokings "Īsi par laika vēsturi" (15%);

7. Salmans Rušdi "Pusnakts bērni" (14%);

8. Marsels Prusts "Zudušo laiku meklējot" (9%);

9. Baraks Obama "Mana tēva sapņi" (6%);

10. Ričards Dokinss "Savtīgais gēns" (6%).
 
 
anett
02 March 2009 @ 12:01 am
FRENCH ----------------------tulkprogramma! :)  
http://www.wordreference.com/enfr/que
 
 
anett
14 February 2009 @ 08:40 pm
Papīra lapa  
Sveika mana dienasgrāmata.
Man bija viens tāds jauks blociņš, kurā mīlēju ik pa laikam kaut ko ieskribilēt un nejauši man tā pārvērtās par tiešām labu deinasgrāmatu. Nekad agrāk es nemaz nevarētu iedomāties, ka kas tāds varētu notikt arī ar mani. Jo agrāk biju mēģinājusi speciāli ieviest dienasgrāmatu, bet tad tas sanāk tā piespiedus kārtā it kā es pati sev liktu kaut ko rakstīt par to ,kas bijis p dienu, lai gan tas ir tiešām nejēdzīgi. Un tad, kad man 18 gadu jubilejā, pirms pāris gadiem, Itālijā uzdāvināja blociņu, zilganzaļu, tad sākumā to izmantoju sīku ikdienišku plāniņu ierakstīšanai, telefonu utt.. un beigu beigās tā pavisam dabiski kļuva par manu domu, pārdomu, plānu , ideju utt. grāmatiņa, kuru pāršķirstot ātmiņā atauš tik daudz sen aizmirstu notikumu, kā biju ar māsu Jūrmalā un Jūrnieki mūs vadāja ar banānu. Tagad iemetot acis blociņā atceros,kā devu viņiem rakstīt savus kontaktus, kad viss palika slapjš, ka tā bija mana pēdējā 13.dienu diētas diena, bet sanāca apēst austiņu, ai - tik daudz krāsainu atmiņu. Un pārsteigta esmu par bildītēm,kuras es šajā blociņā biju iezīmējusi - matu garumu, kleitas skici un pierakstītām idejām, krāsām- un tagad redzēt ,ka tas viss arī bija bijis.
Baigi interesanti.
Bet nāca laiks, blociņš pierakstījās pilns, tagad es gribu sev jaunu, bet nevaru nopirkt sazin kādu, vajag tādu - kurš būtu kaut cik līdzīgs vecajam, kuru gribētos paņemt rokās, kuru būtu viegli ielikt somā un nēsāt līdz. Bet kamēr nav, tikmēr nezinu kur likties. Esot intravertai vienmēr esmu mācējusi visu paturēt sevī un t
apēc šādu pierakstu rakstīšana ir piemērota tieši man. Atceros Tauriņefektu, kolosāla filma, kurā arī tika rakstīti pieraksti un man tas šķiet sasodīti labs stāsts.
Arī grāmatas varētu rakstīt. Laikam ,un var jau būt, ka no manis varētu sanākt diezgan laba grāmatu rakstniece, ja kāds tagad šo arī kādreiz ,ceru jau ka ne, lasīs un smīn par maniem vārdiem, tad šķiet, ka vismaz bērnu grāmatas es spētu sarakstīt. Iedomājies -pašai sava bērnu grāmata ar pšzīmētām ilustrācijām, tas būtu jauki!
Par to ,kas notiek šodien un šobrīd?
Šodien ir Valentīndiena, kad var lutināt sevi un mīļāko cilvēku Pasaulē. Kad var veltīt 10000reizi visiem labākos vēlējumus un neņemt galvā neko. Nav jēga klausīties nevienā ,kurš noliedz šo dienu, jo diena ir parasta diena, kāda jēga ir dusmoties, lādēties utt.. Vienkārši vai nu ķer un izmanto šo dienu vai ,ja neatbalsti ,tad vienkāŗsi ignorē un dzīvo kā dzīvojis nesatraucoties, jo viss kas notiek apkārt tas nav no svara, nekas dīvaināks kā parasti nenotiek, tāpat cilvēki čubinās, tāpat pērk dāvanas un izdomā visādas savādākas muļķības un jaukas lietas.
Ģirts tagad spēlē datoru, atkal, Zanes vēl nav mājās. Biju šodien pastaigā pa Cēsīm. Brokastīs ēdu suši, garšīgigaršīgo. Izdomāju aptuvenās referātu tēmas un pildījumu. Nopirku šerbertus, daudz, jo Laima Cēsīs ir neizdevusies, sveramais ir tikai končas pārējais jau sapakots. Neatbalstu šādu domu, bet kurš nu man dos varu labot šīs kļūdas. Es kā jau esmu minējusi sen sen sen nelietoju šokolādi, tāpēc tas ,ka cepumus nevar nopirkt mazmazītiņ, vienam vakaram - man ķeras pie sirds.
Es gribu pavasari, gribu no rītiem agri iet viena skriet, jo ar Zani nav jēgas, viņa prasti grib vakarā utt, bet tas sanāk tā nedabiski utt, jo esmu cīrulis, bet viņa pūce. Iešu vingrot ,kamēr sniegs turpina krist te no debesīm. Šodien izlēkājos, izbaudīju eksrtu, ka apakšā nav kaimiņu, bet tikai zeme. Šēra laikam mani ir iemīļojusi ,tā vismaz šķiet, jo bieži mēdz apsēsties tieši blakus manam datoram, kamēr rakstu un murrāt. Interesanti kā iet citiem, interesanti kas būs rīt, interesanti kā viss izvērtīsies un vai man pašai būs savs suņuks kādreiz?
Interesanti.
 
 
anett
11 February 2009 @ 11:35 am
Krāsainas receptes! Košas brokastis!  
http://omnomicon.blogspot.com/

Man patīk kā viss tiek parādīts un krāsas! :)
Īstenībā ,kā mēs mēdzam teikt, tas viss sanāk tāds, tāpēc ,ka tās ir ārzemes :D
Hehe.
Viņiem viss sanāk savādāk! Jo produkti jūtas labāk.
Un biežāk iesaku apskatīt www.kakao.lv! Lieliskas idejas, jaunumi un jocīgas leitas, kuras varbūt kādreiz arī aizies un būs ļoti populāras.
 
 
Current Music: French with M.
 
 
anett
27 January 2009 @ 11:59 pm
Kā uzlabot omu!  
http://www.svetki.lv/portal/life/articles/147454
 
 
 
anett
22 January 2009 @ 10:36 pm
draugs un viņa profils  
Par mani:
Rietumnieciski orientēts LATVIETIS!
Cilvēks, kurā dzīvo kino... I'm having trouble sleeping...

Athlete, Arctic Monkeys, Audioslave, Bloc Party, Bird York, Blur, Cake, Coldplay, Cold War Kids, David Gray, Dashboard Confessional, Death Cab For Cutie, Doves, Eagle-Eye Cherry, Franz Ferdinand, Foo Fighters, Gaserata, Mark Isham, Ian Brown, Hot Chip, Moby, Miss Black America, Gomez, Goo Goo Dolls, Interpol, Jack Johnson, James, Jet, Jimmy Eat World, Kasabian, Kaiser Chiefs, Kings Of Leon, Lamb, Longview, Lost Prophets, Massive Attack, Metanoia, Modest Mouse, New Radicals, Oasis, RHCP, Radiohead, Razorlight, Ryan Adams, Satelites LV, Sufjan Stevens, Snow Patrol, Spin Doctors, Stereophonics, Tenacious D, Travis, The Beatles, The Cure, The Dandy Warhols, The Darkness, The Used, The Postal Service, The Ordinary Boys, Simple Plan, Sigur Ros, The Streets, The Srokes, The Thrills, The Killers, The Vines, The Kooks, U2, Weezer + ballīšmūzika

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning.
/A.Einstein/


Skola(~as), kur mācās vai mācījās:
VS, O1V, LU FMF(4 mēneši), RTU-IEF

Intereses:
Saullēkts, brokastis, pastaiga, izglītība, cilvēki, draudzība, smaidi, smiekli, joki, cerība, prieks, drosme, cieņa, ūdens, snowbords, rokenrols, kino, rietumi, mīlestība, atbildība, JV, mērķi, saldumi, skatieni, ceļojumi, gaiss, domas, jūtas, mūzika, sports, ģitāra, lidmašīna, grāmatas, teātris, saulriets... Vienā vārdā - DZĪVE...

Citiem iesaku:
Sigur Ros
&
Nemāci vecam jūrniekam laivā dirst!
 
 
Current Music: M. H.
 
 
anett
20 January 2009 @ 01:34 pm
filmiņa - "Marry me" 6min.  
http://www.freemoviescinema.com/content/view/2380/83/
 
 
anett
19 January 2009 @ 09:09 pm
yupījēj.. manu mazo draudziņ  
http://www.districtlines.com/andrew-bravener/T-Shirts
 
 
 
 
 
anett
10 January 2009 @ 08:04 pm
Filmu mājas lapas!  
1. Tēta ieteiktā -
http://www.kino-shuttle.net/news/1-0-6

2.www.kinoman.lv