ab_hinc

26. Maijs 2009

16:33

un tagad es lūdzu lūdzu ļoti gribētu satikt tādus, kad negaužas

(6 raksta | ir doma)

14. Maijs 2009

11:00

viegli iecukurotas zemenes ir vislabākās brokastis

(ir doma)

11. Maijs 2009

13:21

šī nakts bija bagātīga un ražena.
vispirms mēs ar asīzi bijām kļuvušas par darba kolēģēm, strādājām vienā kabinetā ar vēl kādu meiteni. es pirmajā darba dienā nezin kāpēc mēģināju piemērīt pa virsu normālajām darba drēbēm koši puķainu sieviešu kopējo peldkostīmu, kas man bija kādus 4 izmērus par lielu. aizmugurē bija sienams kā korsete. tāda es stāvēju - normālās bikses ar blūzīti un jaciņu, varbūt kaut kāds vēl džemperītis un pa virsu tas nedavilktais peldkostīms - kad ienāca cits kolēģis un aicināja mūs pusdienās.

savukārt rīta nomidzī vispār bija hits - atgriešanās zudušā laimībā (kas, starp citu, nekad tāda nav bijusi), rēķinu nokārtošana ar pagātni. bija tātad sanākšana ar vidusskolas klasesbiedriem, tāds kā salidojums, bet mācību stunda. katram bija jāiet klases priekšā un par kaut ko jārunā, laikam tipa kaut kāda brīvā mācību viela. es izdomāju, ka stāstīšu par savu dzīvi un tās dažādiem posmiem :) Tas bija patiesi svētlaimīgs brīdis - tā silti un retrospektīvi iziet cauri visam, kas bijis, un atstāstīt viņiem. biju laimīga un pārliecināta.
ar viņiemm starp citu, man nekad nav bijušas siltas attiecības. galu galā - pievienojos tikai 10. klasē. turklāt no laukiem. uz klases atkaltikšanos pagājušogad tā arī neaizgāju.

vispār ir sajūta, ka aizvien guļu. esmu miss apātija un neizlēmība.

(5 raksta | ir doma)

4. Maijs 2009

00:48

bardaks izraisa pašpārmetumus, bet tieksme pēc pārliekas kārtības arī tracina

(ir doma)

29. Apr 2009

12:19

puskaraļvalsti atdotu par 0,5 leffe brune pie puzdienām

(3 raksta | ir doma)

10:59

reāli kaut kāds vēmiens nāk par to piektdienu

(2 raksta | ir doma)

28. Apr 2009

14:33

Pirmkārt, Janas Kei un Intara Rešetina albuma nosaukums "Kaut kas starp mums".
Otrkārt, gāzēta dzēriena reklāmas sauklis "Atbrīvo atsvaidzinošos burbulīšus" (reāli ieper)

es parasti vispār par šādām lietām nedomāju un praktiski nekad par tām nerakstu, bet šīs divas ir pērles, kas pat cilvēkam bez sevišķi attīstītas iztēles raisa vismaz smaidu un mudina attīstīt domu.

(ir doma)

27. Apr 2009

14:16

man uz galda narcisess, gibētu, lai ir 9 reizes vairāk :-)

(2 raksta | ir doma)

13:09

man ir vasara un man ir priecīgi

(ir doma)

24. Apr 2009

14:49

ikreiz, kad rakstu e-pastu bijušajam priekšniekam vai lasu viņējo, es apraudos.

love

(ir doma)

12. Apr 2009

16:07

kad tu tā izstaigājies pa gaisu un pie jūras un saelpojies sauli, tad saproti, cik kolosālu lietu ir rokas attālumā. ka pasaule ir ļoti skaista. un atšķirībā no citām reizēm ir sajūta, cik kruta, ka ir tik daudz skaistuma, nevis ir frustrācija iz nesaprašanas, kā tagad to visu skaistumu un jaukumu pagūt un aptvert, kamēr nebeidzas, kamēr vēl zenīts.

(ir doma)

10. Apr 2009

00:20

man šķiet, pēdējās pāris nedēļās esmu tikusi vaļā no paššaustīšanas par to, ka dzert ir slikti.
savs nopelns te arī jurim_tiltam
(nē, neesam dzēruši kopā)

(ir doma)

9. Apr 2009

23:39

es priecājos, ka līst lietus. ceru, ka paliks nomācies visu nakti, lai nav atkal tas palags, riskējot ar traumām, jākarina ap stangu

(ir doma)

3. Apr 2009

11:32

vakardienas hīts bija jau no paša rīta. tramvajā pamanu, ka viena sieviete divus solus uz priekšu lasa neparasti liela formāta avīzi. nē, vispirms pamanīju virsrakstu "Parodē Spice Girls un Taleban". Mazliet nobrīnījos, pa kuru laiku gan vieni, gan otri atkal kļuvuši par aktualitāti, bet nu neko. Tad iekrita acīs tā lielā avīze. Un tad pamanīju vecā Dienas dizaina elementus. Nu, tur, piemēram, virsrakstam lapas augšdaļā abās pusēs tās horizontālās svītriņas. Mazliet iedzeltena arī bija. Ārā kāpjot, pačolēju - 1998. gads.

(ir doma)

1. Apr 2009

17:57

piedodiet, bet tikai latvieši pilnīgā izdomas trūkumā var vienu no superīgākajiem desertiem nosaukt par "masu".
saldā biezpiena masa. doh.

(2 raksta | ir doma)

31. Mar 2009

13:48

mini manu mīkliņu - ko es ēdu pusdienās :-)/debešķīgu auksto zupu VID ēdnīcā !!!!

(ir doma)

13:45

ā un vēl uzzināju šādus tādus interesantus faktus, ka šāda tāda laba iestāde autoratlīdzības līgumos bija smuki sarakstījusi, ka maksās valstij pienākošos 15%, bet patiesībā nav vis samaksājusi. Bet VIDam par to, saprotams, klusēju kā partizāns.

(ir doma)

13:38

Pēc visiem dzirdētajiem stāstiem par šausmām, kas šobrīd darās VIDā, es nudien neticēju, ka pusotrā stundā visu var sākt un beigt. Jupī. Labprāt aiznestu ziedu klēpi tai sievietei (izskatījās pēc konsultāciju daļas vadītājas, jo no sešām kabinetā esošajām konsultantēm šī vienīgā bija kundze "gados", vissolīdāk tērpta un citas ik pa laikam nāca viņai prasīt padomu). 50 min konsultācija, gājiens uz banku, nāciens atpakaļ uz VID, un lieta darīta. Pati piedāvāja caurspīdīgo kabatiņu un saspraudes.
Valstij biju parādā kādus 13 latus, to atrēķinās no attaisnoto izdevumu izmaksājamās summas.

Tagad gribu izrubīties.

(6 raksta | ir doma)

25. Mar 2009

00:10

lūdzu, mīļais, meteo.com, vai Tu nevarētu, lūdzu lūdzu, rādīt kaut ko priecīgāku savā 10 dienu prognozei Rīgai? Tad es uzreiz būtu laimīgāka. Galīgi nomāc, jāsaka, kā ir :-((((((

(1 raksta | ir doma)

20. Mar 2009

14:44

šodiena ir pilnīgi tik piegdienīga, ka gribas kaut ko murka stilā visiem uzsaukt vai pajautāt :-)

(1 raksta | ir doma)

Navigate: (Previous 20 Entries | Next 20 Entries)