94sd
17 January 2020 @ 01:53 am
 
Oo! Labrīt! Tikko pamodos no "meditācijas" lol. Sapņoju sniegu, pilns ar sniegu visur, pat mājās iekšā bija iespraucies sniegs caur skursteņiem un es tajā rakos, es biju sniega tunelī! Un fonā skanēja kaut kāda folkloras grupa. Vīrietis dziedāja: "gāju caaa aaauuriiii ruuu dzuuu laaa aaa uuuu kuuuuu". Ā, nē, paga, tā bija skola, jo es meklēju savu kursu.
Protams, visu nokavēju un visur man bija divi (tā gan tāda dokumentāla sižeta daļa).
Labi, nomeditējos, jāiet tagad pagulēt.
 
 
Current Mood: productive
Current Music: madonna
 
 
94sd
16 January 2020 @ 02:13 am
 
"A storm is coming, Frank says.

The storm that will swallow the children, and I will deliver them from the kingdom of pain.

I’ll deliver the children back to their doorsteps, I’ll send the monsters back to the underground;

I’ll send them back to a place where no one else can see them."
 
 
94sd
10 January 2020 @ 12:58 am
 
 
 
Current Mood: faktu nav un nevajag
Current Music: bljaaaaaaaadzjjj
 
 
94sd
21 August 2019 @ 11:07 pm
 
nuuu nezinu ko lai saka par šodienu izņemot to, ka tā palīdzēja man tikt ārā no savas galvas un bija tiik šeit un tagad. Manī radās pilnīga pārliecība kas ir, protams, jau sen zināma lieta, ka tas, kas ir manā galvā ir tikai tunelis, aklums. Ir plaša pasaule ārpus tā, kuru tu neredzi vai nu negribēšanas dēļ, vai apstākļu dēļ. Un šodien šī pasaule atnāca un atgādināja par sevi. Šis pinokio atkal (vismaz pagaidām ha) ir īsts. Man tikai vajadzēja materiālu.

Lamp
 
 
Current Mood: loģiski
Current Music: Architects - "Broken Cross"
 
 
94sd
05 June 2019 @ 02:59 am
 
Visi skatās to černobiļu un jauno trū detektivu. Es protestēju, otrreiz skatos trūdetektiva pirmo sezonu. Pēc tam izrakšu vēl ko senāku. Beidzot pa naktīm atkal var tupēt augšā. Darbs nodots, gandrīz orgasms, tagad tikai atcerēties aiziet uz aizstāvēšanu, to pēdējo kaunu un āmen, nekad vairs. Piedod, 94sd.
 
 
94sd
20 May 2019 @ 10:00 am
 
Mani vienmēr ir fascinējuši harakirī. Jāizmēģina vismaz virtuālais.
 
 
94sd
19 May 2019 @ 11:29 pm
 
Nevaru izdomāt, vakariņās ēst kabačus vai sparģeļus. Tāpēc ēdīšu visstu, ŅAMMMM!

Lamp
 
 
Current Mood: cheerful
 
 
94sd
13 May 2019 @ 03:10 pm
 
Ir ļoti interesanti pētniecības nolūkos uzzināt viedokļus par metālistiem no cilvēkiem, kuri nekad ar dzīvu metālistu nav runājuši. Šodien, piemēram: "Metālisti, tā ir tāda kā komūna. Viņi pisās savā starpā līdzīgi kā hipiji un, kad viņiem nav ko darīt, tad viņi viens otru piekauj. Kas ir? Kāpēc tu uz mani tā skaties? Vai tad tā nav?"
 
 
94sd
11 May 2019 @ 07:27 pm
 
Esmu iebarikādējusies. Neatbildu uz zvaniem, sapirku ēdienu apokaliptiskos daudzumos, uzliku nelielu banu cibai, atteicos no ballītes (tas bija visbriesmīgākais), jo cītīgi rakstu bakalauriņu mmm lovīte. Bišķi iet ciet, vairs nesaprotu ko rakstu un kurš ārā gads, tākā, iespējams, rakšu grāvjus, romij, vari priecāties!
Un vispār, es šeit redrīkstu būt, jāizrubī internets arī.

* Kad šis murgs būs beidzies, kādu nedēļu pacepināšu savas smadzenes paspēlējot wow. Vai arī padzīvošu mežā, jo tomēr tehnoloģijas un telpas sāk nedaudz žņaugt.
 
 
94sd
23 April 2019 @ 02:51 pm
 
Ir brīži, kad man uzlabojas atmiņa un es spēju nopietni bez blackautiem koncentrēties uz darāmo. Šodien uz laiku tā notika un es kļuvu pat produktīva. Wāāw, tā laikam jūtas normāli cilvēki. Jāpadomā ko es tādu ieēdu.
Tags:
 
 
Current Music: Tikai ne Daughter
 
 
94sd
21 April 2019 @ 12:51 pm
 
Šonakt sapnī biju Džeimss Franko. Man bija melnbalts suns un mana draudzene bija suņu ķērāja. Viņa paziņoja, ka ja nebūtu mana draudzene, mans suns jau sen būtu savākts un nosists. Tikmēr visi pārējie pasaules suņi jau bija savākti un mēs savu dzīvi pavadījām bēguļojot. Kaut kāda suņu apokalipse. Nobeigumā Franko vērās kamerā cieši sažmiegtu šekspīrtrağēdijas skatienu ilgi jo ilgi un es domāju - ko tik ilgi? Un šitais Lieldienu naktī, jeez.

* Otro Lieldienu sapnis.
Stāvu rindā Jelgavas Rimī pie elektroniskās tehnikas plaukta. Nezinu uz ko rinda sastājusies, bet esmu patīkami satraukta. Kad nonāku tuvāk, redzu, ka Džordans Pītersons visiem izsniedz krāsainas termokrūzes. Nonāku galā un viņš man svinīgi sniedz manis pašas zaļo termokrūzi. Saprotu, ka tā ir iesvētīta no viņa pieskāriena, manai termo krūzei pieskāries bez maz vai pats dievs jēzus mesija visi kopā un līdz ar to svētīta esmu arī es pati. Interesanti, jo iepriekšējā dienā tika iebrucināts mans JP ideāls cry cry. Bet arī - nav ko akli uzsūkt visu kā sūklim.
Tags:
 
 
94sd
21 April 2019 @ 10:50 am
 
Forši, ka draugi saistīti ar tipeni, var dabūt visādus brāķīšus. Tā kā Daigas gaumē vairāk porņuku mežğīņlitertūra, tad man vēsi tiek visādi skujiņi, sodumi un k. marksi. Nesaku neko sliktu par mežğīnēm, cilvēkiem noder izlādēties fantāzijā. Vienīgais nav zināms kur tas brāķis, varbūt kādā burtā, kas pilnībā izmaina visu vēstījumu, tādam Kapitālam tas ir diezgan bīstami. Kapitāls gan saturā, gan biezumā - 600. lpp. diezgan saspiestā šriftā, tam būs jāziedo mağistrs.
 
 
94sd
20 April 2019 @ 11:28 pm
 
Lekcijām beidzoties var pa īstam fiziski būt darbā un tā kārtīgi iepazīties ar visiem kolēģiem. Vispār jocīgi, ka tu strādā vienā vietā jau diezgan ilgi, bet vairākus cilvēkus, kurus būtu jāzin vēl nemaz nezini, it kā kaut kas būtu sačakarējies laika mehānismā. Pieņemu, ka spoki varētu justies līdzīgi.
 
 
Current Music: Slipknot - Iowa
 
 
94sd
04 April 2019 @ 10:11 pm
 
Tā vietā, lai rakstītu bakalaura darbu vai kārtotu mazo parādu lavīnu, lasu diplomdarbu kriminālistikā par pratināšanas tehnikām. Hm, baigi patīk, laikam maģistros jāiet uz jurstiem, nu vispār jau nē:

"[..] Lai nodrošinātu dinamisku sarunas attīstību, ja sarunas biedrs atrodas noliegšanas un
nepiekrišanas stāvoklī, nav mērķtiecīgi atkāpties, kamēr sarunu biedrs galīgi nepateiks nē.
Apzinoties, ka tas ir viņa galīgais lēmums nav ieteicams vairs viņu pārliecināt, saruna
jānovērš uz neitrālu un pēc iespējas viņam patīkamu tēmu; tas nepieciešams, lai līgani pārietu
pie diskusijas priekšmeta šīs pašas vai nākamās sarunas laikā un vēlreiz censtos pārvarēt
sarunas biedra nevēlamu nostāju.[..]" smooth operator

Protams, mājās gan jau, ka neizmēģināt. not.
 
 
Current Music: Silent Island - Rapa nui
 
 
94sd
26 March 2019 @ 06:02 pm
 
Nevar jau tā vienkārši aiziet uz filmu. Ir jāsagatavojas. Sevišķi ja tā ir uz patiesiem faktiem balstīta. Jānoskatās history čanels, jāizlasa vikipēdijas šķirklis, jānoraudās pie intervijām un tad beigās vispār nav jāiet jo tu taču zini, ka holivuda reti spēj ko tādu pienācīgi pasniegt. Sirsniņā iedursies katrā uzpumpētajā epizodē.

Lamp
 
 
Current Music: The Killing Moon
 
 
94sd
24 March 2019 @ 10:02 pm
 
Puisis nes meiteni pāri zaļajam un neviens nesmaida! Ne-viens.
 
 
94sd
22 March 2019 @ 10:33 am
ai  
Pēc koncerta nelielā reibumā iegāju Narvesenā un pasūtīju vistas vrapu. Eju pa ielu, ēdu to vrapu un mani pārņem ļoti nelāga sajūta, kaut kas nav, bet kas?? Ak, jā, es taču esmu veģetāriete, fak. Laikam aizmirsās, jo biju izdomājusi to nevienam neteikt un nedefinēt, lai nav tas whoaaa visur. Nu tad pie reizes arī sev aizmirsu pateikt. Apēdu vrapu un samierinājos ar šo kļūdu. Bet pēc pāris dienām notika vēl viena tāda pati kļūda, oh well... būšu vienkārši veģetāriete, kura ēd gaļu.
 
 
Current Music: Architects - "Doomsday"
 
 
94sd
21 March 2019 @ 10:51 pm
 
Man šobrīd ir tāds garastāvoklis, ka es varētu nopirkt ķieģeli pa 200 dolāriem.

Purrrchase
 
 
Current Music: Jairus - And Caligula Blushed
 
 
94sd
22 January 2019 @ 08:47 pm
 
Sarunas ar Lūciju vienmēr ir episkas. Mēs ieejam kaut kādā citā dimensijā un pat sākam sinhroni runāt. Bija daudz van goga un jēzus un beigās es kaut kādā hrenā konvertējos atpakaļ uz veğetārismu.
 
 
94sd
01 January 2019 @ 11:18 pm
 
Sanāk, ka es visu gadu skatīšos romantiskās komēdijas un iesēdīšos rosolā skaidrā... Ir kas brīnās, ka es to jau agrāk nebiju izdarījusi. Vēl es dedzināšu grāmatas, būšu temperamentīga, daudz lasīšu cibu un daudz ēdīšu un virstuvē būs vājprāta haoss.
 
 
Current Music: Pennyroyal Tea