July 1st, 2022

Pēēēēēēēēdēēēējoreiz

Pēdējoreiz samaksāju par I. bērnudārzu tikko.

Vakar arī bijām I. jaunajā skolā, kur viņa sāks iet septembrī. Viņai ļoti patika gan skola, gan klases audzinātāja - kad atbraucām mājās, I. apsēdās pie papīra lapas un sāka rakstīt savu vārdu, jo teica, ka tas ir viņas mājasdarbs, ka viņa grib nākamreiz aizvest skolotājai :D.
Klases telpa ļoti patika, pilna ar attīstošām rotaļlietām, dažādi "darba stūrīši", lasāmstūris arī ar miniatūriem krēsliņiem, pašiem sava tualete, lai nav jāmaisās kopā ar vecākām klasēm, un arī neliela āra telpa ar augiem, būvējamajiem klučiem, ūdens tvertni, smilšu tvertni, skatuvīti, utt. Un tad vēl, protams, āra lielais pagalms un sporta laukums, lai var izskrieties.
Skatījos, ka pie sienām bija darbi, ko taisījuši šī gada sagatavošanas klases bērni, izskatās, ka uz gada beigām jau māk rakstīt kkādus vienkāršus vārdus, kas forši. Kopumā ļoti labs iespaids, daudz labāk nekā biju gaidījusi zinot, ka tā ir maza skoliņa.

Un lai arī tā ir C of E skola, tomēr vismaz jēzuliņi nekarājās visur vai luksofori, tikai recepcijā gan pabriesmīgs gigantisks krusts pie sienas, bet gan jau pārdzīvosim, ja mēs uz sliekšņa 666 nesadegām, gan jau izdzīvosim :D

From:
( )Anonymous- this user has disabled anonymous posting.
Username:
Password:
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: