J. S. Badger [userpic]

Failing Upwards

January 12th, 2021 (03:46 pm)
Tags: , ,

12 pirmās janvāra dienas:

1) Inermittent fasting ievērots tikai 2us vakarus
2) Skriets 2x (janvārī kopā plānots 8x)
3) Priekšmeti/dizaini ielikti internetā pārdošanai 9 no 12 dienām
4) Daytrading eksperimentā no £4 tika sākotnēji ar 5 piegājieniem uztaisīts £4.23, bet tad tika veikts muļķīgs ieguldījums, kura rezultātā £1.67 ir pārvērties par £0.48. Attiecīgi £4.23 ir pārvērties par £3.05 (kgan varētu jau argumentēt, ka kamēr es tās akcijas nepārdodu, tas £0.48 var pārvērsties atpakaļ par £1.67 un es naudu neesmu zaudējusi, kamēr nepārdodu :D). To visu darot, es sapratu, ka daytrading ir man par stresainu, nav arī tik daudz laika katru dienu sēdēt un skatīties uz cipariņu līknēm, līdz ar to es atlikumu ieliku akcijās, no kurām nāks kkad dividendes un to £0.48 akciju vnk turu aplikācijā. Ja celsies cena, tad pārdošu un nebūšu zaudējusi naudu, ja necelsies, būs man atgādinājums par šo eksperimentu :) Katrā ziņā esmu izveidojusi sev priekšstatu nelielu par to visu un nenožēloju.
5) Visveiksmīgāk pagaidām ir gājis ar "nopelnīt vismaz 1p dienā" ar aptaujām, utt., to ir sanācis izdarīt katru dienu, pagaidām rezultāts ir £8.97 un $9.08, kas nav daudz un daļu es dabūšu ārā tikai tad, kad būs sasniegts noteikts līmenis, bet tāpat, ja man nebūtu šīs apņemšanās, rezultāts drīzak būtu tuvāk nullei.

Joprojām, vissūdīgāk iet, tobiš neiet pavisam ar to intermittent fasting, skriešanai es vismaz zinu, ka piektdien būs laiks no rīta, ja R. nepaņems virsstundas darbā (es kkā nevaru piespiesties iet skriet tumsā, līdz ar to skrienu tikai, ja pa dienu vai no rīta R. brīvs).