J. S. Badger [userpic]

Kinder, Küche, Kirche; darba ne-iespējas

May 15th, 2018 (10:05 pm)
current song: Pearl Jam

Tā kā R. darba grafiks ir tik samuhļīts un mainīgs, ka man pieskaņot pat privātstundu pasniegšanu nesanāk, jo tās pārsvarā šeit cilvēki grib noteiktās nedēļas dienās, piemēram, katru trešdienu pēc bērnu skolām noteiktos laikos, bet algot kādu, kamēr pasniedzu privātstundas, lai pieskata Izabellu, dienās, kad nesakrīt ar R. grafiku, neatmaksājas, lēnām sākām apsvērt visādas random neregulāras lietas, ko darīt no mājām.

Pagaidām apstājāmies pie varianta, ka ja es vasarā nolieku tiesības, varētu rudenī iziet masieru kursus blakus pilsētā un kļūt par mobilo masieri. Šodien biju pie vienas uz masāžu otrā Bordonas pusē, bija ļoti līdzīgi kā pirmā masāža Indijā, tā kaut kā gaiši, ka izej ārā pēc tam un smaidīt gribās. Nopirku pat pāris grāmatas par to pagājšnedēļ, tas pat varētu būt kkas tāds, kas mani interesē un noder tāpat vien ikdienā, pat ja izmainītos vēlāk domas.
Redzēs...


pramwalks

bet Westworld šīs sezonas 4ā sērija, omg!!

Comments

Posted by: Antons Šasners ([info]french_mime)
Posted at: May 16th, 2018, 01:58 am

Vai ne? Tas Bernarda Everything's fine totally got me.

Posted by: J. S. Badger ([info]217)
Posted at: May 16th, 2018, 02:05 am

tur bija tik daudz Mirkļu, ka es pat nevaru izvēlēties labāko, gan Delosa 60 gadu istabiņa un sekojošais murgs, gan “you didn’t recognise death sitting across you” aina, gan Bernards, gan beigas, kur viņi jāj pretī saulrietam un kompozīcija kur viņi seši vienā pusē un Man in Black meita otrā pusē, tie skati visi, ahh, pagaidām vislabāk no šīs sezonas patika

Posted by: 9h8p26gv ([info]9h8p26gv)
Posted at: May 16th, 2018, 02:11 am
pramwalks

https://www.youtube.com/watch?v=SgZCk7tMOYc

Posted by: J. S. Badger ([info]217)
Posted at: May 16th, 2018, 02:14 am
Re: pramwalks

:DD sasmējos

4 Read Comments reply