26 October 2021 @ 10:57 pm
a vot tais laikos gan mācēj rakstīt mīlas lirikas, ne tā kā tagad, ja.  
As the day stops dead
At the place where we're lost
I will drug you and fuck you
On the permafrost
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: Magazine - Permafrost
 
 
26 October 2021 @ 07:24 am
 
iespējams, kāds jau šo kaut kur ir jautājis, neizdevās atrast -kā var lejuplādēt visu cibas žurnāli?
klab.lv iespējā var ievadīt tikai konkrētu mēnesi.
 
 
25 October 2021 @ 11:08 pm
 
Šovakar strādāju garāžā, tāpēc iekūru krāsniņu un kārtīgi iemetu pagalīti, lai viss labi sasilst, un viss arī labi sasila, varbūt pat pārāk labi, jo kaut kas arī drusku sāka ost pēc sviluma. Domāju, varbūt ož dūmvads, tāpēc mēģināju paostīt, un, protams, arī te es pārcentos - piebāzu par tuvu un apdedzināju snuķi. Lūk, tā ir, kad bāž degunu, kur nevajag - tagad man ir sarkans degungals kā kaut kādam klaunam.
 
 
25 October 2021 @ 04:56 pm
 
Kur Rīgā visizdevīgāk samainīt dolārus uz eiro?
 
 
25 October 2021 @ 04:09 pm
Apavu remonts  
Mani laikam Dieviņš ir apdalījis ar neperfektu kreisās kājas papēdi vai arī es kaut kā šķībi pārvietojos, bet esmu novērojis, ka ātri vien (nu, pēc 2 vai 3 nedēļām), es ar papēdi pamanos nodeldēt ieksējo oderi līdz caurumiem. Pēdējais upuris bija šis: https://www.aboutyou.lv/p/MUSTANG/Zemie-briva-laika-apavi-6675736. Apavu remontos ir tādien niekiem ņemas un ieliek kkādus ielāpus? Apavi jau 100% lietojami un uz āru neko neredz, bet tie caurumi tracina manu OCD. Kā arī meitenes, kas par vīrieti spriež pēc apaviem, tos ieraugot, galīgi nav sajūsmā.
 
 
25 October 2021 @ 02:50 pm
 
dārgā ciba,
iesakiet, lūdzu, grāmatas par Jaunlatviešu kustību, par idejām, cilvēkiem, vēsturi līdz Latvijas valsts dibināšanai.
tālāk medīšu ibookā - tā kā, ja ir pašiem kas pārdodams, arī forši. Paldies!
 
 
25 October 2021 @ 09:44 am
 
Viens no labākajiem pēdējā laika atklājumiem ir iespēja skatīties youtube video ar paātrinājumu. Video, kuriem uzsvars ir uz saturu, savukārt vizuālā daļa ir tikai tā, starp citu, mierīgi var skatīties ar 1.25x vai 1.5x paātrinājumu. Tā kā diktori lielākoties runā diezgan lēnīgi, paātrinājums neskādē, un lietas ātrāk iet uz priekšu.
 
 
24 October 2021 @ 11:17 am
Gultā lietojams datorgaldiņš  
Ja ne citādi, tad aizņemties uz 2 ned.
Vai arī pasakiet atslēgvārdus, kā tādu sagūglēt.
 
 
22 October 2021 @ 11:33 am
 
Kur internetā nopirkt krāsainus puķpodus? Vēlams, LV, jo negribas ilgi gaidīt.
 
 
20 October 2021 @ 09:15 pm
 
nopirku dūnu mēteli, apenes un grāmatas. biju restorānā
 
 
20 October 2021 @ 12:53 pm
 

Īpašs vidējais pirksts visiem, kas parakstīja šo gobzemistu antivaxera petīciju

 
 
19 October 2021 @ 01:31 pm
 
airbnb viesi no somijas, kam dzīvoklis līdz sestdienai nobukots, tikko uzrakstīja - esam ceļā uz lidostu, bye bye
drīz uz priekšu sarezervējušie sāks atcelt

tā palasīju fb, palasīju cibu, saķēru stresu, aizgāju upē nopeldēties

ūdens viegli kūp, saule atspīd ūdenī, krastos augi apsarmojuši, tik skaisti skaisti skaisti, viss pārējais var iet

būtu īstais brīdis ņemt atvaļinājumu, iepriekšējais, nedēļu garais bija 2020. gada martā. diemžēl mans vīrs (un priekšnieks) ir darbaholiķis
 
 
19 October 2021 @ 01:16 pm
 
Vai kāda valkā moon boots?
Un kā ir?
 
 
18 October 2021 @ 04:21 pm
 
pēc brokastīm paskatos spogulī un secinu, ka tuša izsmērējusies zem acs

- varēji man pateikt, ka es briesmīgi izskatos.
- sievietēm nedrīkst teikt, ka viņas briesmīgi izskatās.
- tu gribi teikt, ka es briesmīgi izskatos??
 
 
18 October 2021 @ 11:43 am
 
pavasarī fb izlasītajā jokā - ar noteiktumu, ka alkoholu var tirgot tikai vakcinētajiem, vakcinācijas jautājums tiktu atrisināts 2 nedēļās - ir tikai daļa joka


p.s. bijām sestdien nobraukuši līdz alūksnei pēdējo zeltu ķert, pie kultūras centra, kurā regulāri uzstājas raimis, bija gara rinda, kas ne par kapeiku nebija sarukusi pēc mūsu stundu garās pastaigas pa pilssalu un tempļkalnu. kā vēlāk noskaidroju, klultūras centrs izpilda arī vakcinācijas centra funkcijas. ironiski, ka rindā stāvošie bija bez maskām un stipri tuvāk par 2 metriem viens no otra.
 
 
17 October 2021 @ 07:29 pm
 
esmu tik ļoti pieradusi pie tā, ka diena tā pa īstam sākas ar došanos kaut kur ar riteni vai dēli. Tas kustības paātrinājums kā dzīves apliecinājums tik ļoti pietrūkst. Te viss tā lēnām, kājām. Gelato cioccolato, dolce e un po' salato
 
 
17 October 2021 @ 07:27 pm
 
salasīju koka zemenes, izcepu no tām un kukurūzas miltiem kūku. uztaisīju bildes, lai pēc brīža varētu pārliecināties, ka nebija nosapņots.
 
 
15 October 2021 @ 03:28 pm
 
Esot šeit, man pēkšņi pielec grupu nosaukumi angļu valodā. Eju gar bacnīcu, tur plakāts par kaut kādu "Block party". Saprotu, jā - kvartāla ballīte, normāls nosaukums, nez kāpēc man tas vienmēr asociējās ar klučiem? Tad pabrauc garām tāds oldskūls džipiņš, kurā uz skaļāko skan "Last Resort". Priekšā sēž skūts šoferis, kas emocionāli dzied līdzi un žestikulē. Es arī pavelku līdzi uz "suffocation, no breathing". Un es pēkšņi saprotu, kas ir šīs grupas nosaukums "Papa Roach". Tas pats tarakānu papucītis, kuru Ksenija viņdien apēda un atstāja tikai kājas (pēc tam es viņu ļoti slavēju par čaklo medniecīti. Tas sasodītais radījums šoreiz izkāpa no televizora kastes. Kā jau Anna man rakstīja - iedomājaties, kas notiek Amazon noliktavās?). Tā pār mani nolija atklāsme, kas es Latvijā vispār nekad neiedziļinos grupu nosaukumos. Pat ja to saprašana neprasa milzīgu smadzeņu piepūli, es to vienmēr uztveru vienkārši kā zilbju vai atsevišķu vārdu virknējumu. Šeit laikam vairāk iedzīvojos valodā, un atveras citas maņas.

P.S. Ilgi nevarēju saprast, kas virtuvē tā smaržo. Ak jā. Smaržīgs miskastes maiss. Es labprāt tiktu pie tādām smaržām flakoniņā. Bet varbūt vienkārši pirms iziešanas jāieberzējas ar miskastes maisu.

 
 
14 October 2021 @ 04:58 pm
Datorserviss attālināti  
Iesakiet datorservisu attālināti! Skatos, ka daži tādu pakalpojumu piedāvā, kādam ir pieredze?

(Dators regulāri aiziet pilnīgā dedlokā un līdz tikai cietais restarts. Bišķiņ apnicis jau, neko TĀDU es ar šamo nedaru, 3 tabi atvērti un vords, dators gadu vecs, kur pirku, nenesīšu, nav laika un draņķis pēdējais)