10m zem ūdens
11 January 2019 @ 04:14 pm
 
pa kuru laiku pienāca šodiena?

nezinu.
iekožos ķelmēnu rikā ar meža ziedu medu un ievēlos staltu, rāmu stāju sev un citiem.
 
 
10m zem ūdens
24 December 2018 @ 11:09 am
 
p.s. vakar tika piešķirts ilgi sen gaidītais sus-points rūmijam: par pēdējās adventes sveces nodzēšanu pusnaktī uz ziemīšiem ar bruce lee 12inch punch dūres sitiena paņēmienu.
 
 
10m zem ūdens
24 December 2018 @ 10:59 am
 
vēl atcerējos, kā mēs vienreiz ar artu svinējām otros ziemassvētkus - paņēmām brūno vectēva koferi, ielikām cd pleijeri ar tumbiņām iekšā, kur bija sarakstītas mazāk kaitinošas, bet joprojām jestras sezonālās dziesmas (tumbiņas bija ļoti mazas, pleijeris nejaudīgs, tāpēc nebijām urļiku uzbāzības līmenī), saģērbāmies salavecīšu tērpos (man bija bārda un ūsas) un gājām uz trolejbusu ziepčikā, lai tiktu līdz centram. tad uz vilcienu rīga-ikšķile un ciemos pie jaņuka. tālāk grūti atcerēties. man liekas, ka jaņuks mūs pacienāja ar absintu uz dambīša saulrietā, atnācu mājās pateikt ar labunakti. bet diena bija saulaina, apsalušiem māju stūriem un ietvju malām, maz sniega, košu dvašu.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
17 December 2018 @ 03:11 am
 

(..pēc 4.5h mix,master&final exam report līdz 3:13am gribējās paskatīties uz kaut ko skaistu 4k kvalitātē)

 
 
10m zem ūdens
11 December 2018 @ 08:02 pm
 
saņēmām visas miksus. pasniedzējs noņēmis vārdus, lai var attālināti salīdzināt.
manējais pilnībā atšķiras no visiem pārējiem. vairāk gan tāpēc, ka likšu kopā ar ātrās rokas uzfilmēto videō, un nolēmu noriskēt un iet pilnīgi citu - intīmu, siltu un tuvu balss skaņu. tagad klausos un priecājos par naktī paveikto. bass jāuzlabo.

pirms četriem gadiem tieši šajā laikā, esot uz kruķiem, rakstīju otro albumu un gatavojos pirmajam rokenrōla koncītim dzīvē. baigie tie decembri, viltīgi.
 
 
10m zem ūdens
10 December 2018 @ 04:25 pm
 
aj, pēterburga un valsis.
 
 
10m zem ūdens
06 December 2018 @ 04:09 am
 
aizmigt ar ģitāru gultā ir gadījies vairākkārt, ar grāmatām arī. ar pc, tikai rakstot bakalauru. tagad pamodos - acu priekšā skaņu celiņi un galvā bon iver. reizē stulbi, bet tomēr forši.

#miksēšanasmaratōns #eksāmeni
 
 
10m zem ūdens
05 December 2018 @ 11:12 am
 
microsoft edge ir greizsirdīgs uz chrome, un met ārā visādus komentus par "kāpēc tu gribi kaut ko citu? i'm the best".

bet tāda ir dzīve, ja tu esi pārlūkprogu nickleback - visi par tevi zina, visur tu esi, pat zinātne ir tavā pusē dažreiz, bet tāpat tu visiem besī.
 
 
10m zem ūdens
04 December 2018 @ 01:09 am
 
mans krusttēvs/kapteinis šovakar padalījās ar sava dēla/tūristu gida pieredzi privāto tūru pieprasījumā - ķīniešiem ir ticējums - ja bērns tiks ieņemts ziemeļblāzmu laikā, bērns piedzimšot ļoti gudrs. lieki piebilst, ka nereti gan šoferis, gan gids paliek ārā, fotogrāfējot fantastiskās ziemeļblāzmas, kamēr džipa aizmugurē noslīd titānika aizsvīdušo logu plaukstas elementi. bez īpašām kautrībām.

#noteiktiTiksIeļautsGrāmatā
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
30 November 2018 @ 03:13 pm
 
šodien, lai aizietu uz baseinu, tika uzvlikts viss iespējamais hiking apģērbs, tad izrakts ceļš no durvīm līdz vārtiņiem. mašīnas nav, tā ir iestigusi kalnā jau vakar. "atšļūkājām", un tā kā mana ieeja ir no gym puses, tur sniegu neviens netīra, tad nācās vēl pirms visām saunām un sasilšanām laiski lēkāt un jodelēt līdz viduklim dziļā sniegā peldkostīmā, lai tiktu līdz baseinam. hehe, dzīves skaistumiņš. lidojumi joprojām atcelti, ceļi arī slēgti.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
29 November 2018 @ 11:55 am
 
tikmēr pēdējās dienas ir bijušas tādas, kādām jābūt ar besties pie sāniem - lieliskas, smieklu pilnas, aktīvas. pat ar visu skolu, darbiem, mājas darbiem, gatavošanos ziemīšu džezam, gym un low budget situāciju - viss ir joprojām jauki .

vakar puse dienas pagāja gym ar skatu uz kalniem, un tad uz jumta starp sniegu atvērtā karstajā vannā. paķēru draudziņus līdzi uz music production un vocal technique, tad filmu, pāris aliņi un līdz 2:00 naktī vēlām sniegavīru putenī pa visu ielu (:D) un šorīt jau 7:50 modinātājs un savaņģoju visus uz gym netīšām. otrā diena gym ar draudziņiem <3 Marika pamācīja boksu nedaudz, un BEIDZOT , jel, tik ļoti garšīga sajūta. es vienkārši zinu, ka man kādu dienu būs mājās boksa maiss. ļoti dīvains guilty pleasure, bet man tiešām ļoti patīk. lauztā pleca dēļ vienmēr raustījos, bet tagad ar masāžām, staipīšanos un gym lēnām sāk nākt plecs vaļā un izdevās uzdauzīt tā, ka Marika vairs nevarēja noturēt. hehe. #meitenes

džezam gan vēl daaaaaaaudz jādara.. plakāti, eventi, tērpi, mēģinājumi. nav īsti reālas saprašanas, kā tieši to izdarīt, bet dienu pa dienai kaut kā urbjas cauri un kaut kas sanāk, kas ir vairāk nekā nekas. arī pēc vakardienas filmas noskatīšanās (ļoti patika cgi jaunajā fantastic beasts, arī screenwriting bija diezgan labs, drūmuma deva un brīnīšķīgais eddie redmayne - šķiet, nav loma, kurā man nebūtu paticis viņa tēlojums. pure pleasure. ļoti patīk) kā jau vienmēr nedaudz uzkurināju film acting, un šis ir viens no dziļākajiem, pagaidām klusākajiem, bet spēcīgākajiem dzinuļiem. drīm big, vai ne.

pie tam, kārtojot mapi, atradu pagājušā gada "to-do list", kuru atceros, ka neizdevās izpildīt, un ļoti pārdzīvoju. bet šogad izdevās! bija kā vienmēr piemirsies, bet gandrīz visi lielākoties paveikti - sarakstīta dziesma klipam, klips lēnām top, darbs atrasts, pc iegādāts (!), jazz scales tiek praktizēts. ar gadu novēlošanos, un tomēr. one way or another. showreel vidoes un film acting londonā vēl ir tāds diezgan ilgi laužams kauliņš, bet tas tā.

pašlaik ārā ir 5-10m redzamības putenis, atbridu uz skolu, lieku kopā dziesmu listi un diezgan ilgojos pēc kādas saujiņas īstas romantikas. no otras puses - it's fine, jo vēl diezgan tāls ceļš ejams, un dažreiz romantika paņem pārāk daudz enerģijas, kuru daudz svarīgāk šobrīd ieguldīt darbos. un ar ģimeni un šādiem draudziņiem romantika vispār nobāl. latiņa kļuvusi tik augsta, ka nezinu, vai vispār tajā spēju atrasties. aj :D
 
 
10m zem ūdens
29 November 2018 @ 11:47 am
 
iReal Pro ir viens no jaukākajiem app ever made.

#džezamaratons
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
26 November 2018 @ 03:11 am
random facts rudensziema  
random, jo lōģiskā secibā smadzenēm nav kapacitātes

hešteg: dzīve bez apstājas, ciemos draudziņi

- sestdien ar drudzi paliku mājās, kārtoju istabu un mācījos džeza improvizāciju un pitch training .

- svētdien "piedzinu" dziļo audu masāžas jaunās sesijas infō. joprojām patīk. tāds kā masāžas kung-fu, kur apvienota koncentrēšanās, pareiza stāja, saikne, anatōmija un mijiedarība ar emōcijām sev un citiem. ir atkal piesķirta masāžas kušete mājās, kas nozīmē izmasēt visus draudziņus, kas ciemojas, plus, turēt solījumu par mgmt un grupas masāžu.

- beidzot ir projektors un ekrāns. pārdevām tv (tāpat izmantojām tikai kā ekrānu). filmu guilty pleasure ļoti patīkams.

- ir arī datōrs. gandrīz kā jauns ww golf 2 - minimālistisks, labs un uzticams lenovo think pad. atkal atgādina valmieras laikus. vēl daudz nav paspēts, bet tā bauda miksēt kaut ko tikko ierakstītu bez uzkāršanās……… also, 4k nebija tik svarīgi, bet izbaudu detaļas, izbaudu. #mmFact

- ziemeļos neeksistē "dating life", jo tā nav īstā dating mentalitāte. smieklīgi, bet #fact

- naktī no svētdienas uz pirmdienu, 2:45am, kamēr draudziņi čučā, tiek liktas tikšanās un fondu pieteikumu listes.

- esmu suņu cilvēks, bet sestdien mežonīgākos medību laukos aizgāja foršākais kaķis pasaulē. pece, 15 gadi. suns nokoda. aizgāja kā īsta amazone vai spartiete. katru reizi (!) viņu satiekot, es teicu "kurš ir foršākais kaķis pasaulē?" vienīgais kaķis manā apziņas lokā, kurš nevis skrēja, bet jāja pāri istabai, palecās 2m attālumā un 'ielevitēja' gultā. ek. #sadFact

- pēc 5h jāceļas uz mēģinājumu.

- kaut kur gaisā vīd piedāvājums uzstāties ar bigbendu, bet, godīgi, no sirds un paka*as, tas ir gandrīz neiespējams procents, jo koncerts pēc nedēļas, tonalitātes mainīt nedrīkst un dziesmas ir pilnīgi akmenī iecirstas.

- apsveru domu iemainīt mājas iekrājumus pret lumix video . #kāTadFact #dreamOnFact

- acro beer drinking yoga būtu tik ļoti fun

- dziesma nodota jaunajam Stefanam miksēt un spēlēties. reizē bail un reizē nevaru sagaidīt.

- Vaska melōdijas tuliņ tuliņ nonāks orķestra un kora rokās <3

- drīz ziemassvētki. vairākiem dzimšanas dienas. arī manai mammai. tas laiks, kad gribas pajautāt dažādas kvalitātes "kāpēc" ,bet nevar. tb, jautāt var ,bet atbilžu nevienam nav.
 
 
10m zem ūdens
26 November 2018 @ 02:42 am
 
sunny day reminds of january cold
 
 
10m zem ūdens
23 November 2018 @ 12:13 am
 
kad iedomájos par 'cube' filmu, arvien biezák párnem sajúta, ka tá ir lieliska un paregojosa metafora par cilvéces pasreizéjo situáciju paaugstinátás globálás temperatúrás, pazeminátás attiecíbás un plastmasas júrás. tá ká sadzívoju ar nedaudz klaustrofobijas, ilgi vajadzéta sanemties, lai filmu toreiz, valmieras laikos, noskatítos. tagad arvien vairák novértéju (ir maná top10), ká ar maziem lídzekliem (uzfilméts viss viená kubá) tik daudz un spécígi pastástíts. kaut vai zanrs pats (horror gabsis) skiet precíza izvéle.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
21 November 2018 @ 10:10 am
pc epopeja  
dodos misijā. lai kā centos izvairīties no dziļās niršanas sērfošanā, pēc visiem padomiem vakar tomēr 4h zondēju, acis bija sarkanas un sausas, bet guvu pārliecību, ka nevēlos maksāt miljonu par pc, kurš beigās var noplīst ar vienu taustiņu, un jānes labot uz speciālo servisu, kur jāgaida dekāde... jo gribēties jau man tomēr ļoti gribējās (kaut kāda 2000-o nepiepildītā vēlme no laikiem, kad mac vēl bija ok).

iespēju nav daudz, bet kaut kam jābūt. visticamāk tas būs ugly geimerdators.

ja būs pārāk ugly, tad, protams, pārcelšu visus mājasdarbus, vai arī - dīžāšos ar lielāko pārliecību pasaulē.
 
 
10m zem ūdens
09 November 2018 @ 03:05 am
laif is  
atziņa no meistarklases - lielās lietas prasa smadzenes un darbu kopā, un tas prasa ilgus gadus. kontekstā - viskijs ir kā ozolkoka tinktūra. gan informatīvi, gan garškārpiņpatīkami, un visvairāk garšoja one barrel/single cask whiskey.
atziņa no koncerta - sienu mīkstināšana būs ok, bet griesti skaņas atstarošanai ir cits stāts, un tas būs gudrāk jāieslidina priekšniekam.
atziņa no lekcijām - ja gribi, tad vari dabūt (runa par džeza koncīti decemnbrī, kur burtiski "nopirku" pianistu, atdodot visu savu honorāru).
atziņa no lekcijām 2 - i'm in deep shit līdz brīdim, kad man būs savs aprīkojums ierakstam, miksam un citām tamlīdzīgām spēlītēm. šodien saņēmos un uzrakstīju mentoram par to. jo, pirmkārt, miksēt tad, kad iekrīt laiks, ir daudz reālāk, nekā celties 6:00 un jozt uz studiju no rītiem pēc 4:00 pabeigtām maiņām. un, otrkārt - pašierakstītie solo / koru / orķestru melnraksti ir tik sens to do list, ka man kauns atzīties. plus, ziemeļu tiny desk/kexp ir vienmēr bijis mazais sapnītis.

atziņa no mājām - tualetes papīra laicīga iepirkšana, manuprāt, ir joprojām nepārspējāmākais sadzīves uzdevums.

Tags:
 
 
10m zem ūdens
07 November 2018 @ 10:01 am
 
"uzmanības staiguļi/-es nav manā gaumē"
 
 
10m zem ūdens
05 November 2018 @ 06:04 pm
 
un pielikumā iepriekšējam par nevajadzīgiem pārdzīvojumiem un sukuļiem, ja gadās - 
 
 
10m zem ūdens
05 November 2018 @ 04:29 pm
 
par to, ka Lielais un Labais prasa 24/7 ir gandrīz patiesība. tas prasa vairāk. triks - nepārdzīvot, bet lekt iekšā un iemācīties sērfot tā, ka spēj būt šeit un tagad, bet reizē arī 10 gadus vēlāk, kam visus šeit & tagad velti.

īsi par mūziku un filmām :

"An organization or economic system where goods and services are exchanged for one another or for money. Every business requires some form of investment and enough customers to whom its output can be sold on a consistent basis in order to make a profit."

"You can use business to refer to a particular area of work or activity in which the aim is to make a profit." - jebkas - zobu labošana, gym, papildus darbi, mentālie treniņi un citas netiešas investīcijas sevī - jebkas, kas palīdz praktiski nokļūt tuvāk mērķim - ir straight into the business. 24/8.
 
 
10m zem ūdens
04 November 2018 @ 12:38 pm
#citizenLaif  
ļoti daudz kas man šeit tiešām patīk - var neslēgt mašīnu ciet, mājās aizkari vienmēr vaļā un neviens nestalko, ko dari, viss ir tuvu (nekad neaizmirsīšu stundu un 15 minūtes kratīšanos vidusskolā ar diviem tramvajiem uz un no āvģ vai 3 stundu braucienu no valmieras uz rīgu uz mēģinājumiem un naktīs atpakaļ... un citiem bija vēl ilgāk), bet tad ir mazi sīkumi kā šis -

vietējā benzīntankā var uzpildīties ar skaidru naudu. paņemu daļu sava honorāra, dodos. ārā patīkams ziemīgs vējš, salstošiem pirkstiem vējā iestūcīju vienu, otru, summa smuki uzrādās... lieku trešo.. bet trešo vējš (bit*h) izrauj atpakaļ ārā O__o .. un kamēr lieku vēlreiz, žviks - un iepriekšējā palielā summiņa ir jau nodzisusi. nav nekādas kvīts, vispār nekā. un labākā daļa, protams, ir zvanīšana uz info tālruni. tā ir daļa, kas man nekad nav sajūsminājusi laikam nevienā vietā. sevišķi svētdienās. ņemot vērā, ka mācos būt patstāvīgs un emocionāli stabils homo sapiens, un pastāvēt par savām tiesībām un sapņiem ar rīcībām nevis čīkstēšanu, zvanu. sākumā, kā jau tas bieži notiek, seko diezgan automātiskas frāzes ar "stupid tourists" noskaņu. pēc aptuveni 3 reizēm pārtraucot dāmas "kvīts automātiski izprintēsies, ņemiet to līdzi..." un ļoti lēnām un mierīgi atkārtojot, viņa beidzot ieklausās un saprot, ka tāda kvīts nemaz neeksistē (*pat, ja pildies ar karti, kvīts saņemšanas jautājums ir gaismas ātruma treniņš - nepaspēji, pats vainīgs.. ) . sapratusi, ka neesmu sajūsmā par vienkārši savāktu naudu, viņa izvelk ārā pasaulē zināmāko svētdienas triku Islandē - "piezvaniet rīt vēlreiz". gadās, es zinu. bet šajā dārgajā laika patēriņā, ko rīt iztērēšu, mēģinot atgūt naudu, vienīgais, ko var sev no tā visa paņemt līdzi ir - kā teica rokijs - nav svarīgi, cik daudz automāti savākuši tavu naudu vai kartes, bet cik daudz esi izsitis atpakaļ :D šodien mazas ragaviņas, bet kādā stresainākā dienā starp koncertiem vai kā, varētu arī uzsvilt.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
28 October 2018 @ 06:26 pm
 
šis gads izceļas ar to, ka padodas saraudināt cilvēkus.
pēdējā Latvijas braucienā visos koncertos pa vairākiem, bet šodien - pēc masāžas viena sieviete izplūda asarās un izstājās no nodarbības līdz dienas noslēgumam. teica, ka beidzot esot atbrīvojusies no emocijām, kas krātas 30 gadus.

pēc tam man arī vienmēr paliek tāds mixed feelings kaut kur krūtīs, un mājās gribētos reivot vai izdauzīt boksa maisu. parasti vienkārši izpeldos klusumā. varbūt kādu dienu.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
27 October 2018 @ 09:06 pm
 
pēc šodienas aktivās/ekstrēmās meditācijas sajūta, ka dvēselē viss "jēls".
ceru, ka rīt to kaut kā "pievāks".
Tags:
 
 
10m zem ūdens
22 October 2018 @ 01:26 pm
 
tikko dabūju tekstam tulkojumu franču valodā. ja godīgi, likās, ka būs nedaudz vieglāk izdziedāt un salikt kopā. naivi, naivi.
 
 
10m zem ūdens
21 October 2018 @ 05:38 pm
 
"full-bodied ale with a dazzling palette, like sunbeams breaking through the clouds"

jel, negaidīju smalku alus poēziju dzīvē ;D

#mācos
Tags: ,