10m zem ūdens
16 September 2018 @ 05:53 pm
 
nekas nav pašsaprotams. pat tas, ka var elpot, nav pašsaprotams.
ir tikai viens šeit un tagad, un tādu vairs nekad nebūs.
 
 
10m zem ūdens
15 September 2018 @ 03:47 am
 
ļoti novērtēju ilgu (pāris gadus) būšanu max +13C.
īpaši šovasaru ar 4,5 saulainām dienām.

jo šobrīd, atrodoties siltā, maigā vakara tvanā, nekas nevar būt slikti. pirmkārt, nelīst. otrkārt - nav vēja.
pārējā dzīve, pff - nu, tajā jau vienmēr ir kaut kas, ko risināt. nekas īsti nevar izstresināt, jo ir taču labs laiks.
arī tas, ka parasti augusta beigās / septembra sākumā putni noēduši odus (vismaz tā man kādreiz tika stāstīts), un vari pie ūdens skatīties zvaigznēs tāpat vien.

man prasa, kā iet, un tā arī saku - "labs laiks!"
sūdzēties nedrīkst.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
11 September 2018 @ 09:47 pm
 
trilleri ir OK, bet skatīties dokumentālo filmu par feminismu krievijā...
 
 
10m zem ūdens
08 September 2018 @ 10:52 am
 
nedaudz gan sirds palecās, ieraugot tīzeri. nekas jau tāaaads, un tomēr - ja nebūs aina izgriezta, tad pirmās 10 sekundes netflixā šoruden godam nopelnītas. varēs izbaudīt sajūtu, kā tas ir, kad izskaties pēc bāla ofisa bumbuļa svalbārā ar pāris teikumiem un to redz vēl kāds miljons.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
04 September 2018 @ 05:09 pm
 
"all your body is, is just a bunch of cells and two fluids"
 
 
10m zem ūdens
03 September 2018 @ 08:03 pm
 
kad esi laba logo meklējumos..... 

 
 
10m zem ūdens
03 September 2018 @ 04:06 pm
 
freedom
Tags:
 
 
10m zem ūdens
01 September 2018 @ 05:56 pm
 
jūra, zirgi, sudrabs un janvāris
sala
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
01 September 2018 @ 05:44 pm
 
vienmēr tāda nedaudz weird sajūta, kad atceros, ka oktobris un novembris ir astotais un devītais mēnesis.
būtu bijis kvintilis, sextilis, karstais septembris, zvaigšņu oktobris, lapkrišu un atvasaru novembris, lietainais decembris..


vismaz ir janvāris - no "jan" (Jānis, Ivans, John.. ) - ME Januari(us), OE Januarius, translation of Latin Januarius, named after JANUS, god of beginnings.
 
 
10m zem ūdens
28 August 2018 @ 02:58 pm
pierakstīt vieglumu  
agra rīta smarža
krītoša spalva
miglums virs ezera
laiva bezvējā
pēcpirts
vējš karstā saulē kreklā
lini
kluss radio
 
 
10m zem ūdens
27 August 2018 @ 03:38 pm
 
dažbrīd šķiet, ka pofigisms (kas nav gluži tā pati vienaldzība, bet konkrēts attieksmes čiekurīgums) varētu būt svarīgākā spēja, lai kaut ko sasniegtu.
 
 
10m zem ūdens
23 August 2018 @ 01:05 pm
 

Nick Cave. “The Sick Bag Song.” )
 
 
10m zem ūdens
17 August 2018 @ 01:44 am
 
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
14 August 2018 @ 11:04 am
 
reiz izfīčotā definīcija joprojām pieņemas spēkā -

"art is a story telling in the context"


jebkura "veida" mākslā (tb, mūzika, gleznošana, teksts, dizains, performances, grūti nosaucamie, - jebkas.) par, to, ka

"viss jau uzrakstīts" -vs- "cik var veco malt"
"ir tikai septiņas notis" -vs- "tie modernie izlēcieni"
"tur jau tikai 3 akordi..." -vs- "īsts pro var ar vienu skaņu uzrakstīt"
"nevar ne skaņu noturēt" -vs- "tehnika perfekta, bet tukši kaut kā"


šis viens konteksta teikums visu savelk vienā veselumā ar vairākiem izteiksmes veidiem, un saliek tos pa vietām. paldies sev.
 
 
10m zem ūdens
12 August 2018 @ 10:26 am
 
"ticēt sev"


dažreiz ļoti kaitina šis vārdu salikums
 
 
10m zem ūdens
03 August 2018 @ 01:15 pm
'Ich wünsche dir Zeit'  
kad dzejai nav vajadzīgi pārmežģīti termini un sasistas vīna glāzes
DESEJO-TE TEMPO (eng google translate +- ok, ieliku spāņu, jo patika labāk kā tulkojums no vācu oriģināla)
#sirdslauzis
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
03 August 2018 @ 02:08 am
 
pāris dienas atklājumi:

- jaunā zobu pasta ir ļoti sāļa, un man pamatīgi saskāba seja atklāšanas brīdī
- paštaisīts dezodorants no dabīgām vielām patiešām dara lietas un nekaitina
- "dolphin rape" ir reāla parādība 
- "dolphin rape", papētot dziļāk, ir overrated parādība, pārfrāzējot sakairinātus instinktus (lai gan plašāka tēma gan jau. plus, ko tik neuzzināsi par jūras zīdītāju seksuālo dzīvi ... #esdarbiņā ) 
- "Flipper" tv epizōdēs esošais delfīns "comitted suicide"  (un ir vēl 2 gadījumi zināmi)
- jaunie mac ir afigenna dārgi (*like-you-wouldn't-know-eye-roll*), bet pagaidām trūkst smadzeņu kapacitātes dziļām pc pasaules izpētēm
- polijā ražo šo alu, un es īsti nezinu, ko par to domāt. varbūt nebūtu tik sensitīvi, ja par šo nejūsmotu pāris intelektuāli draugi. 
- "bears" without "ears" ir...  ..   b.
- man patīk un iedvesmo Iliza Shlesinger  ( šobrīd esmu stand up pašizglītošanās posmā)
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
01 August 2018 @ 02:38 am
Ivan Aivazovsky  


Tags:
 
 
10m zem ūdens
29 July 2018 @ 01:32 pm
find my device my ass  
labi, tātad vakardiena būtu bijusi episkākā un lieliskākā pasaulē - beidzot izdevās nospēlēt kārtīgu solo konci. loop pedālis, laba tehnika, laba publika, viss labi. pat sōliņi diezgan ok. bandžo jaunās dziesmas, balss skanēja. izdevās. vienītī. filming čalis neatnāca, un līdz ar to labs materiāls garām, bet nekas. tagad zinu, ka varu labi, kad vien vajadzēs.

BET - kamēr dejoju pie skatuves, un mana jaka bija blakus man.. kāds viņu, b*e, paņēma. ar telefōnu un mājas atslēgām. un šeit sākas interesantākā daļa. pēc vairāku apļu apstaigāšanas un taujāšanas, jaku neatradām, mājās, protams, netiku. vajadzēja crashot uz dīvāna pie draugiem. pamodos laicīgi, un sāku aizraijošāko daļu.

"find my device" app nestrādā, ja nav ieslēgts nets. so, bulšits tā aplikācija. visu laiku turēt telefōnu online nav pārāk ergonōmiski, un baterija noteikti jau sen būtu nosēdusies. neizdevās. labi - policija? paziņo, ka policija svētdienās tikai no 17:00 strādā. pff. zvans numura operatōram, neceļ. atrodu online čatu. tur man operātōs paziņo, ka tracking atļauts tikai ar policjas oficiālu oriģinālo statement, ierodoties pie viņiem klātienē rīt, jo šodien, b*e, svētdiena. cenšos paskaidrot, ka telefōnam ir zema baterija, un šīs nākamās stundas ir mana vienīgā iespēja viņu dabūt. "sorry, mēs nevaram-un-pārējais-aukstasinīgais-customer-service-bulšits".

diezgan bezcerīgi vilkos joprojām iepriekšējās nakts skaisti iesviedrētajās, seksīgajās drēbēs rezerves atslēgas meklējumos, skatos - policijas iecirknis vaļā. šodien tomēr strādā, jo pēc festivāla pilns ar lietām, ko kārtot. piesitos klāt, un paskaidroju situāciju, kur policija man diezgan ātri piekrīt par vienīgo lōģisko veidu un beidzot sajutos, ka mani saprot. viņiem pašiem nav tracking (..), bet ieteica uzzvanīt operatōram vēlreiz. statement sagatavošot uzreiz. done. beidzot paceļ! sagadās, ka paceļ cita persōna, uzreiz ievāc datus un nosūta manu pieprasījumu saviem tehniķiem.

dienas prieks un urrā. dabūju rezerves atslēgu, tiku dušā. nāku atpakaļ - ziņa messendžerī, ka "mēs redzam, ka esat sakontaktējuši mūsu weekend dienestu, bet diemžēl mēs tik un tā nevarēsim jums palīdzēt, jo vajag oriģinālo statement, un tehniķi nestrādā svētdienā ." DŽIIIIĪZLUĪIIIZ. zvanu vēlreiz - atkal cita persōna, kas neko par šo nezina. jau balss nedaudz izmisuma robežā - saku, šī ir mana vienīgā iespēja, vai jūs varētu pārbaudīt, ka tiešām tehniķiem nosūtīts pieprasījums? jā, tūliņ pati piezvanīšot, un tehniķis sazināšoties.

tā, nu, es te sēžu darbā, pūcīgu buži seju, dežūrēju pie darba telefōna un gaidu liktenīgo zvanu. pēdējā iespēja, ko es varu iedomāties, ir iet vēlreiz uz policiju un palūgt, lai viņi parunā directly ar operatōru. laiks iet uz priekšu, cilvēks, kurš paņēma jaku varētu jau drīz pamest šo pilsētu, un jūtos, ka šobrīd nevis cīnos par telefōnu un tajā iekļautajām atmiņām, bet cilvēktiesībām un pamatotu attieksmi. es saprotu birokrātiju, bet kāda jēga no faking sistēmas, ja tā nedarbojas? UN, ir pietiekami liels aizkaitinājums, lai varētu publiski pakacināt operatōru tā, ka viņi ilgi nožēlos. nekad tas nav darīts, šoreiz varētu.

p.s. uzzvanīju vēlreiz, tehniķi strādā svētdienās (!), bet viņus pa tiešo sadabūt nevar, pieprasījums iesniegts vairākkārt, so atliek vien cerēt, ka pieprasījums sasniegs viņus, pirms izlādējas telefōns. un čata persōna .. nezinu. gribas vienkārši pateikt "jēbal". :D .

p.p.s. man piezvanīja un pateica, ka tracking service ir tikai vienu dienu nedēļā. trešdienās. un ka viņiem vajag policijas pierādijumu ROKĀS.

... .....

sāku pacelt toni un teicu, ka man ir viss rokās, bet diemžēl nevaru teleportēties uz citu pilsētu. viņš centīšoties sazināties ar tehniķi. superīgiņi.

p.p.p.s. tieši brīdī, kad mani jau gandrīz savienoja ar lielajiem bosiem, ienāca mans boss un pateica, ka viņam kāds esot zvanījis par telefōnu. paķērām mašīnu, braucām meklēt - un čuš. pazuda cilvēks. ir gandrīz dienas beigas, galīgs izsūciens no šī, nekādas garantijas nekam. atliek cerēt uz to, ka kaut kur uzpeldēs vietējās ziņas.
 
 
10m zem ūdens
27 July 2018 @ 01:51 pm
 
pēdējā laika biežākā pārteikšanās necik nepalīdz decent'isma spozmei - kad stāstu par kultūras saglabāšanu un savu filmu, vienmēr sanāk "it's about bed breaking tradition in Latvia" . tad iestājas klusums, lieli smaidi, un pēc tam jau mēģini paskaidrot "bread baking" , bēeet lauztās gultas tik viegli atpakaļ nesasmelsi ...

paralēli: atkal vētra, negulēta nakts (wtf), un koncīts. pilsēta pilna. lūdzu, power nap, izdodies. šodien un rīt savs mūzikas personīgais eksāmens.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
21 July 2018 @ 12:55 am
 
priekšnieks pienes pilnu maisu ar aliņiem, noliek uz gultas. "tu nopirki un atstāji manā mašīnā?"
O__O "nē." izrādās, kāds netīšām sajaucis mašīnas un atstājis veselu maisu ar aliņiem viņam mašīnā, jo te vienkārši tā ir, ka mašīnas un mājas neviens neslēdz ciet. diezgan ilgi neticēju, un likās, ka nes cauri, bet viņam likās, ka es nesu viņu cauri. tagad kādi bēdīgi un sarūgtināti tūristi pavada sestdienas vakaru skaidrā. āvv.
 
 
10m zem ūdens
07 July 2018 @ 03:26 pm
 
kad var un kad nevar noslēpties + #bucketlist no surprises
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
06 July 2018 @ 03:16 pm
 
p.s. tā kā šodien vienīgā brīvdiena 2 nedēļu periodā, izmēģināšu vietējos jūras kajakus. drusciņ mīziens, jo, kopš ielauztā pleca laikiem, nav airēts necik. mnu, ja apvelšos, tad vismaz ar eclipse of the heart tekstiem un lielu sajūsmu.
 
 
10m zem ūdens
06 July 2018 @ 02:18 pm
 
tikmēr, par modes aktualitātēm

"Romanian People Noticed That Dior Copied Their Traditional Clothing And Decided To Fight Back"
https://www.boredpanda.com/dior-copy-traditional-romanian-design-clothes/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=BPFacebook
 
 
10m zem ūdens
29 June 2018 @ 01:46 pm
 
rūmijs mēģināja izaicināt uz vrestlingu. teicu, ka ar vrestlinga maču varam nosvināt manu atgriešanos no rietumiem. mēgināju paskaidrot par savām saknēm un brāļiem, bet nav pielokāms. hehe. redzēs. tagad vēl lielāks āķis lūpā atsākt treniņus.

tikmēr, ārā līst patīkams pārvakšanās lietus, salaboja tumbu un kombīti, viss sarunāts, lielākā daļa arī sapakota. ģitāru un kombīti ņemšu līdzi. krājkonti atvērti. izbraukšana pēc dažām stundām. tad, nu, misija jūlijs+augusts sākas jau šovakar. redzēju mazu video no vietas, kur dzīvošu - kā zvejas laiva mēģināja nokļūt ostā, mētājoties starp 2m vētras viļņiem. nu, ja. kam gan vajag vasaru. back to basics :D

izspēlēšu vēl pēdējoreizi "may 2018" , fjordos nebūs klavieru. un par septembri - mini festivāls ar konci, filmēšanām un ierakstiem.... nu, nevar visu vēlēties perfekti. ja sanāks, tad sanāks, ja nē, tad nē.
Tags:
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: tigran hamasyan - poet