10m zem ūdens
23 June 2017 @ 12:46 pm
 
kalnam pāri veļas biezi, vatīgi mākoņi, kopumā viegli apmācies un pēc sarunas ar Ilonu dzimusi vēl viena lieliska, sus-pointīga jūlja ideja. divas kafijas, zemenes un restarts ir sācies. vī.
 
 
10m zem ūdens
15 June 2017 @ 09:16 pm
 
šodienas wrap:

b*e 1 par nazi sirsniņā,
b*e 2 par jūljia stresiem,
jēeeeeeee 1 par queens of the stonages jauno
un jēeeeee 2 par biļetēm uz Latviju (šušsšš'!) ar film screening un citām labām lietiņām.
 
 
10m zem ūdens
14 June 2017 @ 04:15 am
 
jocīga sajūta - tikko bez maz visu dzīves stāstu vienā a4 lapā ieliku. tādā saspiestā gan. bet, nu, ja man biznesa konsultants prasa par ancestors un how you got to Iceland, tad bija jāuzkontekstualizē. drusciņ tramīgi ir, bet nekas.

p.s. pa ceļam uz mājām uzbraucu kalnā, lija lietus, ceļi tukši, ārā gaišs, lillā lupīnas, viss smaržo, anneļī ripulis smuki skan. filmīgākais skaistums
 
 
10m zem ūdens
12 June 2017 @ 01:29 am
 
will see about that.
#aiming
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
30 May 2017 @ 11:24 pm
 
kill them with kindness
Tags:
 
 
10m zem ūdens
02 May 2017 @ 08:27 pm
 
pietrūkst meiteņu
 
 
10m zem ūdens
02 May 2017 @ 12:49 am
 
dzīve ir dīvaina.
un visticamāk, ka tas ir labi.
šovakar darbs aizveda uz kino. GOTG2 bija tik pat labs kā pirmā daļa, un jau nevaru sagaidīt trešo. nedaudz dežavūīga sajūta, jo pirmo redzēju pagājušogad tieši šajā pašā laikā tieši šajā pašā valstī. neaprakstāmi kaitinoša ir reklāmīgā pauze filmu vidū. un tā kā ir tikai viena pilsēta visā valstī, kurā nerāda reklāmas - bijusī amerikas bāze 50km no manis - tad apsveru domu savu film junkie devu patērēt tur. pēdējā laikā vispār sanāk daudz braukāt, kas nozīmē, ka var ļauties visiem muzikālajiem guilty pleasures, tapēc mašīnā kādu brīdi ilgi skanēja Kaleo. sabaidījos atklausīties, tāpēc šobrīd brīnumainā kārtā vēljoprojām nav apnikusi Hot Rocks kompilācija A/B .

par alhohoholu vispār sanācis absolūti aizmirst, ka tāds eksistē, bet šodien pirmoreiz divu mēnešu laikā prasījās alu - lēnu, vēsu "glunk". interesanti.

kopumā dzīvē kaut kāds sprakšķis kaut kur nozudis. vairāk tā sajūta, kad esi tikko izlīdis no telts rīta dzestrumā, un pelnos vēl kūp kaut kas karsts, bet vairs īsti neuzkurams.
nekas īsti neaizkustina.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
26 April 2017 @ 12:03 pm
 
spīts
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: Colin James - Riding In The Moonlight/ Mr. Luck
 
 
10m zem ūdens
25 April 2017 @ 05:43 pm
 
"we have all the time in the world"

**vēl tikai viens bat-shit-crazy mēnesis, un tad vajadzētu sākties tripam ārā no Mordoras. joprojām katra diena ir tik piesātināta kā 3 dienas vismaz.
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: barkley - crazy
 
 
10m zem ūdens
22 April 2017 @ 11:40 pm
 
augstas frekvences skaņa un horizontāla līnija
 
 
10m zem ūdens
19 April 2017 @ 07:37 pm
 
ne-vienatnīgo Lieldienu kopsavilkums:

American Horror Story otrā sezona (pārsteidza, cik labs screenwriting, lai gan uz beigām jau kļuva paredzami), Blues Brothers, Encino Man un iepazīšanās ar Pauly Shore 90to eksistenci, pirmie soļi Kung Fu un TaiChi (izklausās krutāk, kā ir, jo pirmie soļi pārsvarā ir tikai stājas un elpošana, bet tik un tā..), nomainīta dziesma koncertam, balss vingrinājumi, sildīšanās zem mākoņiem (un dažām zvaigznēm) āra mājas baseiņukā, daudz komplimentu, nokrāsotas 3 olas melleņu ievārījumā, striking fakts, ka būs drīz jāapmeklē ķirurgs zobam ( gribu to vai nē), izvingrota viena pilna fizio programma, iegūts apstiprinājums tam, ka veselīgs dzīves veids ir daudz sarežģītāks (grūtāks), ja apkārt neviens cits tādā nedzīvo, nedaudz saskumu par to un pēdējā dienā brīžiem uzvedos kā lohs. aizmigu ar ģitāru un mani pieķēra.

pēc tam sākās pamatīga vētra, tika atcelti autobusi un lidojumi, un knapi tiku mājās, lai pāris stundas pastrādātu par disabled person assistant, pagatavotu vakariņas un noskatītos 20min no Sin City.

šodien laikam beidzās post-brīvdienu skumja (vai arī es viņu nospēlēju mēģī / nopeldēju baseinā / nosvīdu saunā... kaut gan labi zinu, ka tas saistīts ar vienu vienīgu ziņu), kas ir diezgan perfect timing, jo rīt vairāk kā citas dienas jābūt bestest no bestest of ze bestestest.
 
 
10m zem ūdens
15 April 2017 @ 07:36 pm
 
*tas brīdis, kad esi nodzīvojis visu dzīvi, un noskaties vienu no episkākajām filmām pasaulē tikai vakar. 
jap - rhythm'n'blues joprojām ir asinīs un joprojām nevar nosēdēt. būs kaut kas jādara lietas labā arī šeit.
Tags: ,
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: blues brothers
 
 
10m zem ūdens
13 April 2017 @ 09:40 am
 
tik ļoti priecājos, ka pirmoreiz 3 gadu laikā lieldienas nebūs jāpavada vienatnē.

un man ļoti patīk dizains šeit - gandrīz visur, kur būts, mājas iekārtotas tieši tik bagātīgā minimālismā, kā man patīk - baltas sienas, vietām koks, melni ādas krēsli. gleznas. pa mirklim kaut kas no antīkā. un daudz, daudz gaismas (lieli logi). pēc inženieru ielas oāzes ar vienu nelielu logu, kas pavērsts pret 50cm attālumā esošo pretējās mājas sienu, gaismu nevar vien atdzerties.
 
 
10m zem ūdens
07 April 2017 @ 06:49 pm
 
#šodiena
#betmeni
#Reikjavīka
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
03 April 2017 @ 10:28 pm
 
#parTrešdienu

p.s. Hot Rod gan neticamā kārtā pirmoreiz dzīvē redzēju pirms dažām stundām
Tags:
 
 
10m zem ūdens
31 March 2017 @ 01:10 am
 
30. marts / 2017 !
BĒM!

#dzīveirkino
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
28 March 2017 @ 12:14 pm
 
khm,

kaut kādā ziņā atpakaļ realitātē, bet tā realitāte ir pilnīgi mainījusies, kopš pēdējoreiz viņā atrados.
nepietiek ar to, ka acis sāp no skaistuma (nemaz nepieminot ziemeļblāzmu porno vakar...), kad pēkšņi atnāk uzcainājums no īstas superzvaigznes uzstāties viņas pasākumā. gūd-greišos-boulz-of-faijer . spēlēt bija ieplānots, bet, ka tik drīz... (*eyeroll*) . būs pagrūti izvēlēties to vienu liktenīgo dziesmu.

fonā, protams, eksistē arī parastā-pēlēkā-mirstīgā dzīve ar pāris ekstravagantiem, yet nopietniem un jāplānojamiem dzīves nostūriem, bet vēl turos pie sākotnējā lielpilsētas plāna. dīvaina sajūta, ka pa šo nedēļu viss noskaidrosies un būs zināms. tāds pustraks fīls. ļoti.

mazie lūki skaivokeri joprojām spridzina.
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: amy winehouse - frank / jazz album
 
 
10m zem ūdens
21 March 2017 @ 01:06 pm
 
#didijustdothat
 
 
10m zem ūdens
20 March 2017 @ 11:42 pm
 
krāsas
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
17 March 2017 @ 11:49 am
 
#fishlove
 
 
10m zem ūdens
17 March 2017 @ 02:50 am
 
ou, un kombītis arī piezvanīja pie durvīm! vaļā gan vēl neatvēru, jo tad uzreiz gribētos uzspēlēt,
(šodienas applicanticism-massacre pasākumā nevarēju atļauties tādu laika nobīdi).
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
14 March 2017 @ 07:01 pm
 
gandrīz pēc katra baseina apmeklējuma atceros to "kur biju agrāk / kāpēc nenācu biežāk" sajūtu.

šeit par nehlorētu (!) baseinu (gan iekšā, gan ārā) ar dažāda veida, karstuma un formu ūdens tilpnēm, džakuzi, tvaika pirti un saunīgo pirti tik ilgi līdz kamēr-slikti-no-ūdens-paliek (vēl nav gadījies, lai gan rekords bija 2,5 stundas. ar kādu kopā, paņemot mazu pauzīti ar smūtiju, noteikti varētu vēl ilgāk) - īsāk sakot, par totālu augstas klases SPA uz visu dienu - maksā ap 2,70 EUR.
labi, ka bijām ar māsu tādā smirdīgā, vēsā Rīgas SPA par 45eur uz 1,5h - tas mani motivē pamatīgi gan sevi bīdīt biežāk, gan visus draudziņus atvilināt uz šejieni. tāpēc šodien nopirku 10x abonamentu, un ar lielāko prieku mērcēšos un ņurkošos, cik varēšu (pagājušogad tā arī neizdevās 18.5m pārsniegt). **piebildei: par smūtiji'n'proteīni pārtiku uz nedēļu gan samaksāju tik pat daudz kā baseinu ..

otra šodienas BIG THING - FAKJĒ, ģitāra pati pie durvīm piezvanīja! pat trāpījos mājās. kaut kā bail vēl pakot ārā. dīvainākā sajūtu sajūta būs ieraudzīt telekasteru šeit, šajās mājās (lielākais paldies zaķim).
vienīgi pastiprinātājam gan kaut kāda pārpratuma dēļ ar Latvijas pastu bija cits pasta sūtījuma numurs (par kura eksistenci uzzināju tikai šodien pēcpusdienā), tāpēc joprojām atrodas muitā. tikko visu piereģsitrēju (šeit atnāk paziņojums no muitas, kur prasa par visu atskaitīties, un pārsvarā nācies maksāt papildus. jau paspēju izstresoties, ka būs miljons jāmaksā). tagad abi īkšķi sažmiegti līdz kauliņiem ar cerībām, ka kombītis arī pats tik pat smoothly piezvanīs pie durvīm.

trešā - atsūtīja samiksēto gala versiju titludziesmai. ja neskaita pāris ritmīgos sīkumus, patīk gala rezultāts. ir iecerētais vibe ar samtainumu, nesamāsklotību un skarbumu. tādā vesternīgā stilā varētu arī vienu albumu. vesternīgo EP.

un tad tā no nesvarīgājām ziņām:
no rīta pavasara savļuks, pa dienu sniega vētra, pēcpusdienā vēja brāzmas (gāju uz baseinu), vakarā atkal pavasara savļuks (gāju no baseina), kad ienācu mājās, sāka gāzt pamatīgs lietus. bet tagad snieg ziemassvētku mierīgais sniedziņš. :D .
un vēl paspēju atteikt (divreiz) tikšanos daļēji uzpūtīgai usa celebrity personībai. mazas ragaviņas.
 
 
10m zem ūdens
12 March 2017 @ 04:12 pm
 
**atbilde, ko saņem, kad draudziņiem padalies ar savu daily food bildīti no veselīgā dzīves veida (šķīvī brokoļi)... **i will ;D**
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
07 March 2017 @ 04:55 pm
 
mūzikas buržujisma deva -  pakojoties ārā, pilnām tumbām klausos vecos sigur ros albumus  (.. gan jau nenoteiksme atceras, kā kādreiz reivojām..;) ). buržujiski tāpēc, ka studija, kur tie albumi ierakstīti, atrodas aptuveni pāris minūšu attālumā. \m/ ģitāru'n'kombīti beigās aizsūtīju pa pastu (visizdevīgākie apdrošināšanas nosacījumi). un viss pārējais arī bez starpgadījumiem. gandrīz aizdomīgi.

ja neskaita pāris nekad-nesapratīšu-lietas, pat ar aizkritušajām ausīm (neaprakstāmi kaitinošs diskomforts) un 2 stundām knapa miega - still good. panika pagaidām lai-dus-kas-bijis formā.

+ izbaudu staigāšanu basām kājām. pēc pāris ziemas mēnešiem laukos, sajūta tuvu vieglai eiforijai.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
03 March 2017 @ 11:55 pm
 
beidzot izbaudīju, kā tas ir - ierakstīt labi ar pirmo teiku. par spīti tam, ka nedēļa norauta pēc vecās, labās intensive tradīcijas, ir labi. patika arī visas fotosesijas. ja būtu vēl izdevies arī otru filmmūziku pabeigt, būtu full accomplishment. minimāla panika par dažām lietām - pirmdienas tikšanos, otrdienas agro rītu, skatieniem nakts tālumā un visāda veida distancēm.

**

jo dziļāk tajā visā nirstu, jo mazāk bail, jo vairāk satieku cilvēkus, ar kuriem var brīvi elpot un viss mākoņainais kļūst arvien reālāks.

**
aptuveni mēnesi pēc ierašanās atlidos arī ģitāra ar kombīti. grūti noticēt.
kopš kinda liktenīgā pusslependīla (jo vispirms jāpadara, un tad varēs runāt vairāk) viss tāds jocīgs nedaudz kļuvis, jo ieguvis daudz reālākus apveidus.

**
joprojām pietrūkst tas pavasarvasaras pēcpusdienas lietus, kad visur viss ir apstājies. tieši tādā lietū gribētos stāvēt pie ziedošiem ceriņiem. šogad.
Tags: , ,