10m zem ūdens
09 November 2018 @ 03:05 am
laif is  
atziņa no meistarklases - lielās lietas prasa smadzenes un darbu kopā, un tas prasa ilgus gadus. kontekstā - viskijs ir kā ozolkoka tinktūra. gan informatīvi, gan garškārpiņpatīkami, un visvairāk garšoja one barrel/single cask whiskey.
atziņa no koncerta - sienu mīkstināšana būs ok, bet griesti skaņas atstarošanai ir cits stāts, un tas būs gudrāk jāieslidina priekšniekam.
atziņa no lekcijām - ja gribi, tad vari dabūt (runa par džeza koncīti decemnbrī, kur burtiski "nopirku" pianistu, atdodot visu savu honorāru).
atziņa no lekcijām 2 - i'm in deep shit līdz brīdim, kad man būs savs aprīkojums ierakstam, miksam un citām tamlīdzīgām spēlītēm. šodien saņēmos un uzrakstīju mentoram par to. jo, pirmkārt, miksēt tad, kad iekrīt laiks, ir daudz reālāk, nekā celties 6:00 un jozt uz studiju no rītiem pēc 4:00 pabeigtām maiņām. un, otrkārt - pašierakstītie solo / koru / orķestru melnraksti ir tik sens to do list, ka man kauns atzīties. plus, ziemeļu tiny desk/kexp ir vienmēr bijis mazais sapnītis.

atziņa no mājām - tualetes papīra laicīga iepirkšana, manuprāt, ir joprojām nepārspējāmākais sadzīves uzdevums.

Tags:
 
 
10m zem ūdens
07 November 2018 @ 10:01 am
 
"uzmanības staiguļi/-es nav manā gaumē"
 
 
10m zem ūdens
05 November 2018 @ 06:04 pm
 
un pielikumā iepriekšējam par nevajadzīgiem pārdzīvojumiem un sukuļiem, ja gadās - 
 
 
10m zem ūdens
05 November 2018 @ 04:29 pm
 
par to, ka Lielais un Labais prasa 24/7 ir gandrīz patiesība. tas prasa vairāk. triks - nepārdzīvot, bet lekt iekšā un iemācīties sērfot tā, ka spēj būt šeit un tagad, bet reizē arī 10 gadus vēlāk, kam visus šeit & tagad velti.

īsi par mūziku un filmām :

"An organization or economic system where goods and services are exchanged for one another or for money. Every business requires some form of investment and enough customers to whom its output can be sold on a consistent basis in order to make a profit."

"You can use business to refer to a particular area of work or activity in which the aim is to make a profit." - jebkas - zobu labošana, gym, papildus darbi, mentālie treniņi un citas netiešas investīcijas sevī - jebkas, kas palīdz praktiski nokļūt tuvāk mērķim - ir straight into the business. 24/8.
 
 
10m zem ūdens
04 November 2018 @ 12:38 pm
#citizenLaif  
ļoti daudz kas man šeit tiešām patīk - var neslēgt mašīnu ciet, mājās aizkari vienmēr vaļā un neviens nestalko, ko dari, viss ir tuvu (nekad neaizmirsīšu stundu un 15 minūtes kratīšanos vidusskolā ar diviem tramvajiem uz un no āvģ vai 3 stundu braucienu no valmieras uz rīgu uz mēģinājumiem un naktīs atpakaļ... un citiem bija vēl ilgāk), bet tad ir mazi sīkumi kā šis -

vietējā benzīntankā var uzpildīties ar skaidru naudu. paņemu daļu sava honorāra, dodos. ārā patīkams ziemīgs vējš, salstošiem pirkstiem vējā iestūcīju vienu, otru, summa smuki uzrādās... lieku trešo.. bet trešo vējš (bit*h) izrauj atpakaļ ārā O__o .. un kamēr lieku vēlreiz, žviks - un iepriekšējā palielā summiņa ir jau nodzisusi. nav nekādas kvīts, vispār nekā. un labākā daļa, protams, ir zvanīšana uz info tālruni. tā ir daļa, kas man nekad nav sajūsminājusi laikam nevienā vietā. sevišķi svētdienās. ņemot vērā, ka mācos būt patstāvīgs un emocionāli stabils homo sapiens, un pastāvēt par savām tiesībām un sapņiem ar rīcībām nevis čīkstēšanu, zvanu. sākumā, kā jau tas bieži notiek, seko diezgan automātiskas frāzes ar "stupid tourists" noskaņu. pēc aptuveni 3 reizēm pārtraucot dāmas "kvīts automātiski izprintēsies, ņemiet to līdzi..." un ļoti lēnām un mierīgi atkārtojot, viņa beidzot ieklausās un saprot, ka tāda kvīts nemaz neeksistē (*pat, ja pildies ar karti, kvīts saņemšanas jautājums ir gaismas ātruma treniņš - nepaspēji, pats vainīgs.. ) . sapratusi, ka neesmu sajūsmā par vienkārši savāktu naudu, viņa izvelk ārā pasaulē zināmāko svētdienas triku Islandē - "piezvaniet rīt vēlreiz". gadās, es zinu. bet šajā dārgajā laika patēriņā, ko rīt iztērēšu, mēģinot atgūt naudu, vienīgais, ko var sev no tā visa paņemt līdzi ir - kā teica rokijs - nav svarīgi, cik daudz automāti savākuši tavu naudu vai kartes, bet cik daudz esi izsitis atpakaļ :D šodien mazas ragaviņas, bet kādā stresainākā dienā starp koncertiem vai kā, varētu arī uzsvilt.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
28 October 2018 @ 06:26 pm
 
šis gads izceļas ar to, ka padodas saraudināt cilvēkus.
pēdējā Latvijas braucienā visos koncertos pa vairākiem, bet šodien - pēc masāžas viena sieviete izplūda asarās un izstājās no nodarbības līdz dienas noslēgumam. teica, ka beidzot esot atbrīvojusies no emocijām, kas krātas 30 gadus.

pēc tam man arī vienmēr paliek tāds mixed feelings kaut kur krūtīs, un mājās gribētos reivot vai izdauzīt boksa maisu. parasti vienkārši izpeldos klusumā. varbūt kādu dienu.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
27 October 2018 @ 09:06 pm
 
pēc šodienas aktivās/ekstrēmās meditācijas sajūta, ka dvēselē viss "jēls".
ceru, ka rīt to kaut kā "pievāks".
Tags:
 
 
10m zem ūdens
22 October 2018 @ 01:26 pm
 
tikko dabūju tekstam tulkojumu franču valodā. ja godīgi, likās, ka būs nedaudz vieglāk izdziedāt un salikt kopā. naivi, naivi.
 
 
10m zem ūdens
21 October 2018 @ 05:38 pm
 
"full-bodied ale with a dazzling palette, like sunbeams breaking through the clouds"

jel, negaidīju smalku alus poēziju dzīvē ;D

#mācos
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
21 October 2018 @ 01:07 pm
 
pēdējā laika dzīves aktualitātes / saspringumus / atspringumus varētu diezgan labi atspoguļot manas trīs jaunākās aplikācijas telefonā:

1) PERFECT EAR ar ieniršanu dzirdes treniņos, sākot ar intervāliem, turpinot ar gammām, harmonijām un pabeidzot ar ritma treniņiem (patīk un sanāks)

2) COMPLETE ANATOMY ar mērķi apgūt muskuļu / kaulu uzbūvi latīniski jaunas kvalifikācijas saistībā (patīk un sanāk)
(ar domu, ka klientu loks būs mūziķi vismaz turpmāko pusgadu/gadu. nedaudz iedvesmojos no ernuerna stāsta par to, kā japānā (?) visu orķestri izmasēja, pirms uzstāšanās. jā, kaut kas, ko es piedāvāšu arī savai grupai pavasarī, un visam mgmt teamam :) )

3) UNTAPPD saistībā ar alus zināšanu nospodrināšanu otra jaunā (cerams) darba saistībā (patika un sanāca)

nu, un vēl varētu pievilkt klāt pinterest par to, kā mazu istabu pārvērst lielā, brīvā oāzē, kā arī izglītošanus par uzkrājumu procentiem bankās un visādām lietām, kas saistītas ar mgmt, leibliem, autortiesībām ārzemēs un tamlīdzīgi. jā, un mūžīgais projektu rakstīšanas struggle (šeit gan noderētu kāds palīgā).

tas pagaidām .

kaut cik tuvākā nākotnē magnētiska vilkme uz berklee online kursiem par šo un to vokālam apvienojumā ar vietējās high tech vokālistes kādu privātstundu un beidzot izrauties uz londonu uz sen plānotajiem film acting kursiem .

tas viss paralēli "ikdienai", "dzīvei", "mīlu ģimeni un draugus", gatavošanās pavasara lielkoncim un šādi tādi ieraksti un filmēšanas. veselības crazy shit vēl priekšā (sāku mācīties skrituļot, pagaidām pīle-uz-ledus pie apgriezieniem, arī gym un salsa šad tad ar ivanu, ļoti, ļoti (ļoti!) gribas jazz dance (te nav temporary dance).. īsāk sakot - veselībai ir jādod laiks, un cenšos to darīt, lai arī sanāk vēl galīgi bumpy un iesūkāju rutīnā) - ... same old, same old - ar tiem pašiem "ups and downs" (carving the way), tikai bez liekiem sirdsdēstiem (beidzot pa īstam), lēnāk un priecīgāk. lai foršs rudens <3

p.s. pēc pēdējā koncīša pienāca klāt savējie ar tekstiem "woah, pa kuru laiku tu paspēji šo?" "you've been working hard!" "i'm really inspired to rehearse more.." + tas brīdis, kad kāds no tuviem draudziņiem tevi nosauc par "vella pulveri" :D ....

p.p.s. starp citu, patika 22 july. mani tur var drusciņ redzēt, so priecājos, ka no visām 15-17 ekstrām esmu starp tām 3, kuras nav izgrieztas no ainas, un esmu tā 1, kurai palūdza iesaistīties ainā pieredzes dēļ. pat izskatos norm ;D arī pats acting ir ok. un pat samaksāja par to ;) #lifeGoals
 
 
10m zem ūdens
09 October 2018 @ 03:23 pm
 
#thePowerOfWill

 
 
10m zem ūdens
07 October 2018 @ 11:37 am
 
lielā izpakošanās diena, paspūruši mati.
kā to visu vispār salikt pierakstāmā formā...

lielais-mazais sīkums 1: tieši, pirms lidostas, piestājām ziepčikā nobalsot. nekad tik lielu aktivitāti nebiju starp savējiem redzējusi. tagad saprotu, ka pazīstu lielu daļu no ~40%...

lielais-mazais sīkums 2: pusi čemodāna aizņēma brāļa dāvinātās skrituļslidas.

lielais-mazais sīkums 3: i'm just dust in the wind, but wind is my friend
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: iļģi - šķērsu dienu saule teka
 
 
10m zem ūdens
16 September 2018 @ 05:53 pm
 
nekas nav pašsaprotams. pat tas, ka var elpot, nav pašsaprotams.
ir tikai viens šeit un tagad, un tādu vairs nekad nebūs.
 
 
10m zem ūdens
15 September 2018 @ 03:47 am
 
ļoti novērtēju ilgu (pāris gadus) būšanu max +13C.
īpaši šovasaru ar 4,5 saulainām dienām.

jo šobrīd, atrodoties siltā, maigā vakara tvanā, nekas nevar būt slikti. pirmkārt, nelīst. otrkārt - nav vēja.
pārējā dzīve, pff - nu, tajā jau vienmēr ir kaut kas, ko risināt. nekas īsti nevar izstresināt, jo ir taču labs laiks.
arī tas, ka parasti augusta beigās / septembra sākumā putni noēduši odus (vismaz tā man kādreiz tika stāstīts), un vari pie ūdens skatīties zvaigznēs tāpat vien.

man prasa, kā iet, un tā arī saku - "labs laiks!"
sūdzēties nedrīkst.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
11 September 2018 @ 09:47 pm
 
trilleri ir OK, bet skatīties dokumentālo filmu par feminismu krievijā...
 
 
10m zem ūdens
08 September 2018 @ 10:52 am
 
nedaudz gan sirds palecās, ieraugot tīzeri. nekas jau tāaaads, un tomēr - ja nebūs aina izgriezta, tad pirmās 10 sekundes netflixā šoruden godam nopelnītas. varēs izbaudīt sajūtu, kā tas ir, kad izskaties pēc bāla ofisa bumbuļa svalbārā ar pāris teikumiem un to redz vēl kāds miljons.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
04 September 2018 @ 05:09 pm
 
"all your body is, is just a bunch of cells and two fluids"
 
 
10m zem ūdens
03 September 2018 @ 08:03 pm
 
kad esi laba logo meklējumos..... 

 
 
10m zem ūdens
03 September 2018 @ 04:06 pm
 
freedom
Tags:
 
 
10m zem ūdens
01 September 2018 @ 05:56 pm
 
jūra, zirgi, sudrabs un janvāris
sala
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
01 September 2018 @ 05:44 pm
 
vienmēr tāda nedaudz weird sajūta, kad atceros, ka oktobris un novembris ir astotais un devītais mēnesis.
būtu bijis kvintilis, sextilis, karstais septembris, zvaigšņu oktobris, lapkrišu un atvasaru novembris, lietainais decembris..


vismaz ir janvāris - no "jan" (Jānis, Ivans, John.. ) - ME Januari(us), OE Januarius, translation of Latin Januarius, named after JANUS, god of beginnings.
 
 
10m zem ūdens
28 August 2018 @ 02:58 pm
pierakstīt vieglumu  
agra rīta smarža
krītoša spalva
miglums virs ezera
laiva bezvējā
pēcpirts
vējš karstā saulē kreklā
lini
kluss radio
 
 
10m zem ūdens
27 August 2018 @ 03:38 pm
 
dažbrīd šķiet, ka pofigisms (kas nav gluži tā pati vienaldzība, bet konkrēts attieksmes čiekurīgums) varētu būt svarīgākā spēja, lai kaut ko sasniegtu.
 
 
10m zem ūdens
23 August 2018 @ 01:05 pm
 

Nick Cave. “The Sick Bag Song.” )
 
 
10m zem ūdens
17 August 2018 @ 01:44 am
 
Tags: ,