10m zem ūdens
17 October 2017 @ 10:31 am
 
beidzot-mājās-rīts:

- no kolumbijas atvestā kafija ar kajēnas pipariem, kanēli un medu
- cepeškrāsns challenge accepted: ābolkūka ar mandeļu miltiem, auzīgo pienu un medu
- klavieres
- ģitāras home work
- dārgais, overpriced, yet tomēr manējais yoga mat

ja neskaita intensīvos 6h pārbraucienus un pāris darbu jautājumus nākamajam semestrim, dzīve ir.
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: connan mockasin live @ sundae sessions
 
 
10m zem ūdens
16 October 2017 @ 10:08 am
 
kā teica reinis - no sleep for the wicked. saprotams, ka ar šādu motivāciju pamosties 7:00 ir daudz vieglāk (plus lieliskais saullēkts uz kalniem), paspēju mini relīzi angliski, un tagad tālais ceļš uz ziemeļiem, un pa taisno uz lekcijām. vakardienas lidojumu varēja izmantot mega plānošanai un goal setting. redzēs, kā ies ar realizēšanu. šī būs izmēģinājuma nedēļa jaunajai "routine=oasis" metodei.

iekodos Latvijas ābolā un viss kārtībā.
 
 
10m zem ūdens
15 October 2017 @ 10:32 pm
 
Tags:
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: baha tokāta uz klavierēm
 
 
10m zem ūdens
12 October 2017 @ 09:57 pm
 
lai arī bruģis citur noteikti arī ir bruģis, rīgas atspīdums atšķiras. cita soļu suga naktīs. citas formas dūmaka zem laternām.
**
rīt interesanta diena. uztraukties vai nē. neko nezinu par cilvēku skaitu un vēl, un tas tāpat tikai rīt, bet jau šodien netīšām sarunāts dīls nākamajam izaicinājumam.
 
 
 
10m zem ūdens
22 September 2017 @ 02:39 pm
 
atkal viss tik ātri, un daudz, un liels, un ātri, un daudz notiek, ka pat nevar paspēt pierakstīt, kur, nu, vēl tintes spalvas liegaini ar metaforaini piepildītu garšu.
 
 
10m zem ūdens
16 September 2017 @ 04:30 pm
 
sestdienas hashtag:

"Tea is a work of art and needs master hand to bring out its noblest qualities" - šodien piedalījos pirmajā īstajā tējas ceremonijā. dzērām "pu'er" tēju, ar īsto keramiku, liešanu, pasniegšanām. tēja Ķīnas dienvidrietumiem raksturīga, īpaši fermentēta. garšoja nedaudz pēc zemes, bet viss process kopumā ļoti pievilcīgs un dziļš. būs jāizlasa līdz galam "The Book of Tea". nav tā, ka fanātiski būtu tādā tējas kultūrā, bet tas meditatīvais, cieņpilnais ļoti pievelk. arī savas kumelītes un piparmētru ļoti līdzīgi uztveru.
 
 
10m zem ūdens
15 September 2017 @ 01:01 am
 
pirmā oficiālā nakts jaunajās mājās.

pēc 5h stūrēšanas spēju tikai izkrāmēt tējas, ierāmēt harija posteri (eastwood'a westerns) un noklausīties pēdējo miksu. prioritātes.
 
 
10m zem ūdens
08 September 2017 @ 01:18 am
 
keeping on on keeping on

#focus
 
 
10m zem ūdens
21 August 2017 @ 11:46 am
 
aiziet, 21. augusts.
vēl viens restarts.
kāds miljontūkstošais.
kopš Latvijas "atvaļinājuma", viss nedaudz izgājis no sliedēm.
daudz jaunumu un sitienu zem jostas vietas, nogurumi.

līdzsvars, miers un staying focused. one step at a time. prioritātes.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
20 August 2017 @ 01:30 am
 
izejot no mājas, t-kreklā un saulesbrillēs, uzmetu netīšu, ātru skatienu uz cimdiem ("cimdi" tik jocīgs vārds...). nepaņēmu.
vēlāk, neilgi pirms salūta, aizskrēju nopirkt cepuri - ja nu paliek vēss. pusraibu, ar bumbuli.
jau brīdī, kad pēc salūta stūmāmies ar ratiņkrēslu cauri tūkstošcilvēku straumei, jutu, ka cepure varēja būt biezāka.

un visbeidzot, kad bridu pusnaktī cauri pļavai uz mājām, - ir 19.augusts, nakts un salstoši pirksti - virs galvas pulsējoša, milzīga, mainīga, dejojoša, spoža ziemeļblāzma.

un man liekas, ka cimdi to jau zināja.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
16 August 2017 @ 08:46 am
 
šķietami neiespējamais varbūt kļūs iespējams. tāds vairāk "gribētos-lai-būtu-iespējams" varbūts. nevarēju aizmigt. šeit vēli vakari siltāki kā saulainas pēcpusdienas vējš. pat āboliņi smaržo pa ceļam. dienas gaisma starp kalniem pārāk tieša. nav, kur noslēpties. vakaros bezvējš pats iekāpj tevī un noslēpjas, kad ej tik mierīgi. tāpat kā ēnu zilums un dziļums skaists dienā, nav gandrīz nekā skaistāka par gaismām tumsā. zvaigznes vēl nav, bet bija mēness un guļoša pakājes pilsēta. drīz ziemeļblāzmas. vēl izdodas elpot, iet un darīt, bet vairāk atskaites "šodien dzīvoju formā". rītdiena sākas šodienā, bet nekad nebeidzas ar vakardienu. aizmāršība netikums, bet dāvana, kad aizmirsti sāpīguma spozmi. spozmi, jo izceļ viskautko. un tomēr jau īsti nekad nevar aizmirst, jo kas tad cits mēs būtu, ja ne divkājaina pieredze, izjušana un reakcija, dažādos ritmos un skaļumos. apkārtstaigājoša frekvence. iet un vibrē.

vakar lija rāms lietus. atstāja tik pat rāmas, lielas lāses uz mežrozēm pie mājām. smaržoja. tīra klasika. kājas slapjas, bet negribējās iet iekšā. "varu vēl just" atskaite. "tas nekas, ka vēl nesanāk" atskaite. ir bail, bet neko darīt. varbūts.


Tags:
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: gringlombian - paper bags
 
 
10m zem ūdens
01 August 2017 @ 11:47 pm
 
toreiz, kad 4:00 naktī pamodos un izdomāju nereālu un psihu plānu, man tiešām nebija ne jausmas, ka tas varētu realizēties.
vēl atceros, kā ivanam rakstīju "naahh, it's just the bat-shit-crazy ideas, usually it never comes true, need to stick to the ground".

tā līdz galam nezinu, ko daru, bet skaidrs , ka septembra sākums būs interesants gan mūzikas, gan draugu, gan dzīves vietas, gan darba ziņā, jo visās šajās lietiņās notiks kaut kas iepriekš necik neplānots un liels.

varbūt pat sanāks brāli apciemot.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
12 July 2017 @ 05:20 pm
 
little things, un ā, jocīga sajūta uz 10 dienām garantēta.
gribas visus savējos apskaut un rādīt mēli.

nostostījos, bet Nemo neņemšu līdzi tomēr - sabaidījos. ceru, ka apradīšu ātri ar Gretschiņu (grietiņu)
 
 
10m zem ūdens
05 July 2017 @ 01:14 pm
 
ar pazaudētiem vārdiem gan nevar kā ar makiem,
atrod pēc īpašnieka feisbukā

bet nav arī bail, ka iztērēs kāds cits
 
 
10m zem ūdens
23 June 2017 @ 12:46 pm
 
kalnam pāri veļas biezi, vatīgi mākoņi, kopumā viegli apmācies un pēc sarunas ar Ilonu dzimusi vēl viena lieliska, sus-pointīga jūlja ideja. divas kafijas, zemenes un restarts ir sācies. vī.
 
 
10m zem ūdens
15 June 2017 @ 09:16 pm
 
šodienas wrap:

b*e 1 par nazi sirsniņā,
b*e 2 par jūljia stresiem,
jēeeeeeee 1 par queens of the stonages jauno
un jēeeeee 2 par biļetēm uz Latviju (šušsšš'!) ar film screening un citām labām lietiņām.
 
 
10m zem ūdens
14 June 2017 @ 04:15 am
 
jocīga sajūta - tikko bez maz visu dzīves stāstu vienā a4 lapā ieliku. tādā saspiestā gan. bet, nu, ja man biznesa konsultants prasa par ancestors un how you got to Iceland, tad bija jāuzkontekstualizē. drusciņ tramīgi ir, bet nekas.

p.s. pa ceļam uz mājām uzbraucu kalnā, lija lietus, ceļi tukši, ārā gaišs, lillā lupīnas, viss smaržo, anneļī ripulis smuki skan. filmīgākais skaistums
 
 
10m zem ūdens
12 June 2017 @ 01:29 am
 
will see about that.
#aiming
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
30 May 2017 @ 11:24 pm
 
kill them with kindness
Tags:
 
 
10m zem ūdens
02 May 2017 @ 08:27 pm
 
pietrūkst meiteņu
 
 
10m zem ūdens
02 May 2017 @ 12:49 am
 
dzīve ir dīvaina.
un visticamāk, ka tas ir labi.
šovakar darbs aizveda uz kino. GOTG2 bija tik pat labs kā pirmā daļa, un jau nevaru sagaidīt trešo. nedaudz dežavūīga sajūta, jo pirmo redzēju pagājušogad tieši šajā pašā laikā tieši šajā pašā valstī. neaprakstāmi kaitinoša ir reklāmīgā pauze filmu vidū. un tā kā ir tikai viena pilsēta visā valstī, kurā nerāda reklāmas - bijusī amerikas bāze 50km no manis - tad apsveru domu savu film junkie devu patērēt tur. pēdējā laikā vispār sanāk daudz braukāt, kas nozīmē, ka var ļauties visiem muzikālajiem guilty pleasures, tapēc mašīnā kādu brīdi ilgi skanēja Kaleo. sabaidījos atklausīties, tāpēc šobrīd brīnumainā kārtā vēljoprojām nav apnikusi Hot Rocks kompilācija A/B .

par alhohoholu vispār sanācis absolūti aizmirst, ka tāds eksistē, bet šodien pirmoreiz divu mēnešu laikā prasījās alu - lēnu, vēsu "glunk". interesanti.

kopumā dzīvē kaut kāds sprakšķis kaut kur nozudis. vairāk tā sajūta, kad esi tikko izlīdis no telts rīta dzestrumā, un pelnos vēl kūp kaut kas karsts, bet vairs īsti neuzkurams.
nekas īsti neaizkustina.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
26 April 2017 @ 12:03 pm
 
spīts
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: Colin James - Riding In The Moonlight/ Mr. Luck
 
 
10m zem ūdens
25 April 2017 @ 05:43 pm
 
"we have all the time in the world"

**vēl tikai viens bat-shit-crazy mēnesis, un tad vajadzētu sākties tripam ārā no Mordoras. joprojām katra diena ir tik piesātināta kā 3 dienas vismaz.
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: barkley - crazy
 
 
10m zem ūdens
22 April 2017 @ 11:40 pm
 
augstas frekvences skaņa un horizontāla līnija