10m zem ūdens
20 March 2019 @ 04:10 pm
 
projekta apstiprinājuma e-pastu saņēmu tieši brīdī, kad biju atvērusi vaļā cepeškrāsni un atklāju, ka tur ir iemitinājusies aizmirsta kāļu kolŌnija (māja bija pilna ciemiņiem, paliku citur, un neiedomājos paskatīties). tad,nu, svinēju ar fanku un tīrīšanas līdzekļiem vienā rokā, pa brīdim pārbaudot jaunākos epastus. viss izgājis caur bankām un ir oficiāli, tagad tikai īstā rukāšana sāksies, bet šeit šķiet iespējams, loģisks, saprotams un foršs. vēl jau, protams, rītdienas koncerts, kur beigās ir taustiņi, bungas, bass, saksofons/klarnete/flauta. katru dienu bijuši mēģi, paralēli ar projekta naktīm. bet koncertam viss ir. pat bundzinieku paspēju nomainīt (ir tādi, kas nekad netiek, un ir tādi, kas spēlē labāk un tiek, kad apsola). PA sarunāju, skaņotāju sarunāju, frizieri sarunāju, kleitas arī sagādātas. pat puķu veikals sarunāts sadarboties. būšot speciāli kokteiļi. vispār, diezgan jauks koncepts un būs Skaistā Dzīve.

gulēts ir diezgan maz, seja atkaltusi, un tādā paskatā mani noķer programmas direktors (kurš bijis diezgan nīgrs visu šo laiku), uzsmaida un piemet - "mēģinājums, ja? izklausās labi. starp citu, ļoti labs mārketings visam. labs piemērs citiem, ko pats var izdarīt" . āaaaaaaaa. āaaaaaaaaaaa. pacietība un uzticība, jā un jā.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
18 March 2019 @ 01:57 am
 
YO-YO-MA atkal sadaiļo
https://youtu.be/1prweT95Mo0
Tags:
 
 
10m zem ūdens
16 March 2019 @ 01:13 pm
 
testā nospēlēju/nodziedāju uz kokles vienu no senajām islandiešu dziesmām, Lækurinn
pasniedzējai patika. teksts par mazu strautu un zemi tik skaistā dzejā, ka ievij vēsumā un citā laikā. uzmetās zosāda.
 
 
10m zem ūdens
16 March 2019 @ 11:48 am
 
pat to, ka ir tie, kas nekad nesapratīs, un tie, kas saprot vienkārši tā.
 
 
10m zem ūdens
14 March 2019 @ 06:17 pm
 
tāda nervōza diena. atgādina to sajūtu, kad ar rūmiju sēdējām istabā, runājām un pēkšņi baigais būkšķis - paliels, jauns džips ietriecies mūsu sienā. ķīniešu pārīts nelikās pārāk saskumis, aktīvi un motivēti māja un smaidīja, angliski nene, un mums elektrības kastei bija tik skrāpis un šis tas ar apmetumu. bet tā sajūta - mērfija tumšās zintis ar neparedzamības faktōru tieši sejā.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
13 March 2019 @ 08:23 pm
 
un par nākamo nedēļu - Takashi Ooi https://youtu.be/LaRaORoVZIA (japāņu vieglais latin)
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: carlos castaneda audiobook
 
 
10m zem ūdens
13 March 2019 @ 07:06 pm
 
.
 
 
10m zem ūdens
05 March 2019 @ 11:41 am
 
nu, ja. palaidu oskaru nakti garām. šodien paskatījos, kāds datums. pēkšņi jau marts.

intensīvā terapijas apmācība (šoreiz 6 dienas) bija tik intensīva, ka katru vakaru (bija vēl skola un mēģi) atslēdzos. mums ielīda tik dziļos vēdermuskuļos, ka pēc tam nedēļu dabūju savādu drudzi, un vēders tīrījās arī diezgan uzcītīgi.

pietrūkst manu filmu draudziņu. film tribe.
 
 
10m zem ūdens
03 March 2019 @ 07:25 pm
 
vējš un saule
 
 
10m zem ūdens
17 February 2019 @ 08:04 pm
 
Tags:
 
 
10m zem ūdens
13 February 2019 @ 11:13 am
 
ja kāds mani pašlaik dzirdētu, dziedot spāniski.... tāda "annuška-kas-klūp-pa-kartupeļu-lauku" sajūta.
nu, neko. itāļu, franču jau bijis, sanāca beigās tīri labi. turpinām lauzt :)
šim koncertam sentimentam paķēru arī Dolce Vita.

Y ojal'a yo pudiera
#pavasaris #latinJazz
 
 
10m zem ūdens
11 February 2019 @ 03:07 pm
 
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
05 February 2019 @ 08:11 pm
 
Latvija arī ir visu iespēju zeme

http://detektivs.lv/
 
 
10m zem ūdens
03 February 2019 @ 09:19 pm
un par mūziku arī nedaudz  
vakar bija liela diena - projekts kļuva reāls. fiziski taustāms. biļetes ir, un īsti cilvēki lidos uz īstu venue, īstā koncertzālē. mana uzticamā komanda ar papildus episkiem, atsvaidzinošiem dalībniekiem - ŠEIT, ziemeļos. vēl jau, protams, miljons darīšanas, plānošanas, citi projekti, bet tas tā. pagaidām FAKJĒ. nevaru sagaidīt, kad viņi redzēs, kā tas ir šeit kopā strādāt. kad redzēs pārējos mega talantus (īpaši tos 18gadīgos ), kvalitāti tehnikai. es zinu, ka gandrīz negulēšu. zinu, ka man nebūs tik drīz līdzekļu aizbraukt atpūsties uz teneriifi ieraut pa kokčikam. vasarā saulē savā mazdārziņā pasauļošos un nosvinēšu augustā kkur Latvijā. lēciens no laivas ezerā ar vai bez drēbēm Latvijas vasarā būs mans kokčiks. *nopūta*. pārlasīju pāris vecos ierakstus. agrāk drusciņ vairāk pasmējos par lietām. vajag vairāk pasmieties vispār.

p.s. šādi eksāmeni man patīk. tas ir tas, ko skolām būtu jādara. dzīvi.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
23 January 2019 @ 03:58 pm
 
 
 
10m zem ūdens
23 January 2019 @ 03:04 pm
 
kādu 13to reizi atveru vaļā uzrakstīt dzīvi, un īsti vēl nesanāk. īsi un kodolīgi izteikties iemācījos tikai dzejā un dziesmās, bet esejas vienmēr plūda pāri malām, jo konteksts taču ir tik svarīgs.

īsumā I:
decembrī gandrīz pilnīgi viss (un lielie plāni) beidzās, bet "izpeldēju" , un viss attīstījies ar uzviju. gan fizio masāžas (pacientu saraksts pilns), gan mūzikas studijas, gan treniņi (gym karte + apgūtās nodarbības + masāžas + baseini = beidzot varu vairāk). mūzika (jauna grupa, džezs) un filmas (nav ne jausmas, kad filmēšanās, februārī laikam). darbi (ir. punkts.) uzdāvināja kameru. un lielu (pārāk) dāvanu karti mūzikas veikalā. piekrāšu, un paņemšu kaut ko vēl lielāku savam mini record equipment.

īsumā II:
ir iestājies īsts homesick. varētu būt arī "sun sick", jo īsta saule nav redzēta 3 gadus. paklausīties LR kora koncertu, redzēt Līgas Libertes dejas teātri, parunāties ar māsu, aiziet izjādē un uzčīrot, ka viss labi. par pirtīm un vasarām vispār grūti runāt. šī nav gluži čīkstēšana. drīzāk vērtību pūrs. ir jau arī, protams, izaudzis islandiskais vērtību pūrs. iekopts, sarūpēts, saņemts. palīdz uzšaut pa pakaļu drūmbrīžiem (jo tādi ir - kā gripa uznāk, jāpaveseļojas un pāriet).

īsumā III:
tiku pie skaistas, 30gadīgas kokles uz nenoteiktu laiku un vasarā 90% iespējāmība, ka piedalīšos ēterisko eļļu pagatavošanas procesā un sava mazdārziņa iekopšanā. jā, man pietrūkst dilles.

un tā bija tikai īsākā versija.
lielākā vēlēšanās dzīvojoties, ir iedvesmot citus dzīvoties un darīt.
 
 
10m zem ūdens
21 January 2019 @ 11:22 am
 
neatkarīgi no mana tolerances un open mindness līmeņa, Windows ir tomēr nokaitinājis pāris nedēļu laikā. neērts, epileptisks, for-ever-and-ever updeiti (jā, var atslēgt, bet tad man tiešām jāzina, kurus updates obligāti vajag, kurus nē.. ) .

arī jaunajam, dārgajam pc 4k ekrāns, izrādās, nav kārtīgi sastellēts, un here i am. gaidu ziņas, kad dabūšu atpakaļ.

varbūt vajag ilgāku aklimatizēšanās periodu.


upd.
nomainīts ekrāns 3 dienu laikā O__o
Islandē O_____o

pārāk jau neceptos, ja nebūtu samaksāti pāris tūkstoši eur par visu dārgumiņu, kuru nereāli vajag visai pārējai dzīvei šobrīd vairāk kā ēst un dzert.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
11 January 2019 @ 04:14 pm
 
pa kuru laiku pienāca šodiena?

nezinu.
iekožos ķelmēnu rikā ar meža ziedu medu un ievēlos staltu, rāmu stāju sev un citiem.
 
 
10m zem ūdens
24 December 2018 @ 11:09 am
 
p.s. vakar tika piešķirts ilgi sen gaidītais sus-points rūmijam: par pēdējās adventes sveces nodzēšanu pusnaktī uz ziemīšiem ar bruce lee 12inch punch dūres sitiena paņēmienu.
 
 
10m zem ūdens
24 December 2018 @ 10:59 am
 
vēl atcerējos, kā mēs vienreiz ar artu svinējām otros ziemassvētkus - paņēmām brūno vectēva koferi, ielikām cd pleijeri ar tumbiņām iekšā, kur bija sarakstītas mazāk kaitinošas, bet joprojām jestras sezonālās dziesmas (tumbiņas bija ļoti mazas, pleijeris nejaudīgs, tāpēc nebijām urļiku uzbāzības līmenī), saģērbāmies salavecīšu tērpos (man bija bārda un ūsas) un gājām uz trolejbusu ziepčikā, lai tiktu līdz centram. tad uz vilcienu rīga-ikšķile un ciemos pie jaņuka. tālāk grūti atcerēties. man liekas, ka jaņuks mūs pacienāja ar absintu uz dambīša saulrietā, atnācu mājās pateikt ar labunakti. bet diena bija saulaina, apsalušiem māju stūriem un ietvju malām, maz sniega, košu dvašu.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
17 December 2018 @ 03:11 am
 

(..pēc 4.5h mix,master&final exam report līdz 3:13am gribējās paskatīties uz kaut ko skaistu 4k kvalitātē)

 
 
10m zem ūdens
11 December 2018 @ 08:02 pm
 
saņēmām visas miksus. pasniedzējs noņēmis vārdus, lai var attālināti salīdzināt.
manējais pilnībā atšķiras no visiem pārējiem. vairāk gan tāpēc, ka likšu kopā ar ātrās rokas uzfilmēto videō, un nolēmu noriskēt un iet pilnīgi citu - intīmu, siltu un tuvu balss skaņu. tagad klausos un priecājos par naktī paveikto. bass jāuzlabo.

pirms četriem gadiem tieši šajā laikā, esot uz kruķiem, rakstīju otro albumu un gatavojos pirmajam rokenrōla koncītim dzīvē. baigie tie decembri, viltīgi.
 
 
10m zem ūdens
10 December 2018 @ 04:25 pm
 
aj, pēterburga un valsis.
 
 
10m zem ūdens
06 December 2018 @ 04:09 am
 
aizmigt ar ģitāru gultā ir gadījies vairākkārt, ar grāmatām arī. ar pc, tikai rakstot bakalauru. tagad pamodos - acu priekšā skaņu celiņi un galvā bon iver. reizē stulbi, bet tomēr forši.

#miksēšanasmaratōns #eksāmeni
 
 
10m zem ūdens
05 December 2018 @ 11:12 am
 
microsoft edge ir greizsirdīgs uz chrome, un met ārā visādus komentus par "kāpēc tu gribi kaut ko citu? i'm the best".

bet tāda ir dzīve, ja tu esi pārlūkprogu nickleback - visi par tevi zina, visur tu esi, pat zinātne ir tavā pusē dažreiz, bet tāpat tu visiem besī.