10m zem ūdens
17 April 2018 @ 07:06 pm
 
party bomzim, protams, ir savs līmenis, bet atklājot, ka manā rajonā dzīvo pavecāks pāris, kas pārtībomžo visās bērēs, sapratu, ka ir, kur tiekties. pat tad, kad viņus palūdz nepiedalīties, viņi ļoti pārliecinoši uzstāj, ka pazina aizgājēju. šeit gan dzīvojot pilsētas dīvaiņu koncentrāts. arī sieviete, kas savā pagalmā mazgājas kaila, lejot sev virsū ūdeni no kolas diuča. arī septītdienas baznīca, maza, melna, un visi logi vienmēr aizklāti ar biezām plāksnēm. nav gadījies redzēt, kādu, kurš ieiet vai iziet ārā (varbūt sakritība), tāpēc galīgi ne jausmas, kāda veida procesijas vai mieri tur notiek. nav tā, ka mirstu no izzinātkārības, bet patīk pieglabāt īstus stāstus kā iedvesmas filmām un sērijām.
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
07 April 2018 @ 03:03 pm
 
dažreiz dzīvē ir tādi lieli notikumi kā atklājums, ka džordžs klūnijs piedalās 'return of the killer tomatoes' (1988).
jau 'from dusk till dawn' bija spēcīgi, bet šis !

kas par foršu karjeras sākumu.
 
 
10m zem ūdens
04 April 2018 @ 01:05 am
4.04  
kādu dienu es arī skriešu un sirsnīgi smiešos - man ir tieši tik sarkani vaigi un tieši tik slapjš krekls sviedros, gandrīz kā nevienam. varbūt rokijam. gribētos noslīkt grieztos ziedos, bet šodien snieg aprīļa novēlots joks. lai gan šeit ir tieši laikā - vējš normāli plosa baltās, slapjās kristālzīlītes pret logiem un ietriec dažas atvērtās krūtīs. tiešām likās, ka tā elēģija admirālim nekad nepazudīs. kaut kad pienāks krasta dejošana smokingos un kleitās, spēlēs kvartets un auksts vējš pūtīs tieši tādā leņķī viesmīlim tieši tādu dvieli nost no rokas. jā, es zinu, rūdīts skrējējs valkās tikai labas botas. drošība zem kājām, zināms solis, pat, ja atpakaļ, bet vismaz zināms. bet uz brīdi pašaut pļavā, aplipt (svīdumā labi līp) suņuburkšķu knikšiem un izsmērētiem putekšņiem, ir forši. vai ne. un uz brīdi dzīvei bija tas einšteinīgais lielums - visi gadi paši salīda teorēmā un atrisinājās. brīdis, sprīdis, prīdis.. huļi, viņš eksistē ar savu "kaut kad beidzas" derīguma termiņu. nākamajā dzīvē gribu būt polārlapsa. balta un ziemeļos skriet pa sniegu un aplipt ar sniegputekšņiem.

beidza snigt.
 
 
10m zem ūdens
03 April 2018 @ 07:17 am
 
sagribējās savu kompilāciju par female villains, kur papētīt, kā "ļaunais tēls" mainās vai seko kaut kādam neapzinātam (?) stilam pēdējās filmās, un varbūt iezīmējas dekādēm savi vibes. ir jau šādi visādi http://www.vogue.co.uk/gallery/beautiful-baddies , bet te nav dūdiņas no mazāk "stilīgām" filmām, kā pēdējais blade runner. arī, piemēram, harija potera kaķīštante bija diezgan īvl.
 
 
10m zem ūdens
29 March 2018 @ 01:17 pm
 
Tags:
 
 
10m zem ūdens
24 March 2018 @ 05:13 pm
 
kā trešdien sākās ar meistarklasēm, tā tikai šodien pēcpusdienā noslēdzās ar nelielu tikšanos vēlreiz par festivālu. smūtiji uz lieveņa saulē (SAULE. ! )
tik intensīvs 24/7 networking vēl nebija bijis - katru dienu koncerti un daudz, dāaaaudz runāšanas un plānošanas. pat mēģinājumu paspējām pa vidu. beidzot Mājas. vismaz uz brīdi.
 
 
10m zem ūdens
24 March 2018 @ 11:06 am
#kāiet  
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
20 March 2018 @ 06:14 pm
 
kafija kopá ar piparmétru. garsa loti patíkama un atsvaidzinosa. ´liktena apmáns´ derés nosaukumam.
 
 
10m zem ūdens
19 March 2018 @ 08:34 am
 

Tags:
 
 
10m zem ūdens
15 March 2018 @ 12:05 am
 
pa taisno no bērēm uz bāru setu. nu, labi pa vidam naktsmaiņa. emocijas no sāls līdz pipariem. kajēnas.
pamodos un pirmā bija  casting ziņa. visus plānus tā un šitā izmīcīju, pārmīciju, pārplānoju, pastresoju, paraudāju, pasmējos un aizbraucu. filmā šoreiz nebija tik svarīgi kā pagājušajā reizē, bet cilvēki! arī producentei bija tas superīgo cilvēku vibe. naktī piezvanīja vēl privāti pārliecināties, vai esmu droši mājās, un  uz jautājumu "how long are you staying here?" man priecīgi izspruka "i'm living here, baby". 

rīt ļoti dārga piespiedu brīvdiena, lai gan skaidrs, ka oficiālas brīvdienas dzīvē beidzās 1.septembrī 2017  
 
 
10m zem ūdens
28 February 2018 @ 11:55 am
 
vakar goal keeping treniņā bija jāizvēlas tuvākā / pēdējā "average" diena un jāizraksta rutīna. sapratu, ka pēdējoreiz man tāda bija 31.augustā, un ar nopūtu bija jāizraksta pēdējā otrdiena, kas gan bija viena no foršākajām dienām, bet ša vai tā - bezrutīnas rutīna un mērķu sasniegšana ir bāaaaigi, nu bāaaaaaaaaaigi nogurdinoši. tagad jau it kā apradu, un turpinu airēt. galā vidējais aritmētiskais gan jau savilksies. un taču kādu dienu izdosies to rutīnu arī dabūt forši un foršu. diezgan labi saprotu, ka tas varētu paprasīt tos 4-5 gadus, bet tad viņa būs tāda, kādu vienmēr gribējies. citādāk nav vērts.

līdzīgi kā pacietīgi cietos ar mājām, guļot vairākus gadus uz grīdas (jo tā nekad nebija prioritāte - viss tika atlikts vokālajām nodarbībām, mēģiem, festiem, kleitām končiem un dažreiz aliņiem, protams), un esot gatavībā doties tālāk, līdz beidzot esmu mūzikas instrumentu ieskautās mājās ar savu chill stūrīti, augiem, tēju plauktu, sunci, atkritumu škirošanu, mini ierakstu studiju, lieveni, slēpēm un, cerams, drīz urban garden istabā. neaizmirsīsim arī "atpūtas rezidenci" ziemeļnieciskā minimālismā ar milzīgo kalnu pa logu. bija vērts. un kad kāds ieminas, kā man paveicies, diezgan laba sajūta, ka ar veiksmi tam ir diezgan maziņš sakars. ar draudzību gan.
 
 
10m zem ūdens
20 February 2018 @ 09:52 pm
 
vakar beidzot redzēju dejojošu, sarkanu, spožu, pāri visai debespamalei ziemeļblāzmu.
 
 
10m zem ūdens
13 February 2018 @ 09:12 pm
 
bija reiz rokenrols (ir). sākās ar Itālijas tūres džemsešn un izvērtās līdz femme fatale un mocīšiem uz skatuves.

džezs? sākās ar Vetriano gleznu Reikjavīkas dzīvoklī un vakariņām Nat King Cole fonā. turpinājās ar Ziemassvētku dāvanu . tagad ir balss klupienu posms. ar Līgu izdomājām vienu slepenu plāniņu. iedvesmojos no šodienas nodarbības.

garlaicīgi savā ziņā, tāpēc sanāk pārpiparot ar "nu, nezinu, kā to izdarīsim, bet tad izdomās". tāds pašeksāmens, kur daļa ieskaites būs neuztraukties, ko citi par to domā.
Tags: , , ,
 
 
10m zem ūdens
02 February 2018 @ 01:29 pm
#ikdiena  
1) wow, kādus 2 gadus neslēdzu mašīnu (ivans vispār nekad savā dzīvē).
un kaut kā tieši dīvaini, kad brīdī, kad pretējā mājā sākas konstrukcijas darbi (jau kādas 2 nedēļas norit), šonakt tiek izrakāta visa mašīna. negribas jau, protams, stereotipiski domāt, bet tas ir pirmais, kas ienāk prātā. visi cd izmētāti pa mašīnu (melnais cd maks diezgan kārdinošs gan jau izskatījās.. ). tas ir tik pretīgi.

2) vakar iekļuvām vētrā, 30m/s. esot bijuši brīdinājumi, ka var aiziet līdz 40-50m/s, so bija nedaudz riskanti, vai paspēsim līdz mājām. tas ir vējš, kas nes mašīnas no ceļa un ceļ gaisā.. braucām lēni, nācās kādas 20 reizes apstāties, jo brāzmas meta logos palielas sniega un ledus šķembas no lauka, bet beigās paspējām. iedomājos - zirgi tur pat ārā ganās, kā viņi nelido :D ? bet, nu, viņi arī gan jau neskrien 80km/h un turas bariņā.

3) sapriecājos, ka atsāku aktivitātes, bet lauztā vieta plecā iesāpējās. gribas, lai kāds paskatās, bet šeit grūti uzticēties pēc pēdējās pieredzes. UPD: f*ck, aizliedza man atspiedienus un jebko tamlīdzīgu. jāiet pie fizio (miljons laiks, kamēr tikšu, un miljons naudas... šobrīd uz Latviju neplānoju necik lidot kādu brīdi..) , "lūzuma kunkuli" tikai ar procedūrām.. :(( atsviediens divus gadus atpakaļ. grūti aparakstīt, cik stulba sajūta, īpaši brīdī, kad beidzot sāku un beidzot izdevās. ;(
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
29 January 2018 @ 12:38 am
 


daudz vairāk par paša audition rezultātu kņudējās tas, vai spēšu izkāpt ārā no morāliem s*diem un cik labā līmenī (ar skursteņiem un pelnu traukiem) sagatavot 1 pusjēlu dziesmu, 1 ASAP izrautu no nulles dziesmu (bija steidzami jāmaina pēc nolikuma, tam bija 12h laika) un monologu 6h pirms. un - kā tikšu galā ar stresu performances laikā, kad vēl period kicks in ar temperatūru (paldies, mērfij..)

!


varbūt apziņa, ka tik daudzi foršie palīdzēja ar backing trackiem un vispār uzdrošināties, varbūt tas, ka ievai atļāva nākt un klausīties, varbūt tas, ka tas viss likās tā nedaudz ironiski, bet i did it. par monologu uzteica (pa vidam gan drusku sapinos tekstā, bet esot izskatījies, ka speciāli). pieļauju, ka nekontrolētās sejas izteiksmes dziesmu laikā joprojām izskatīsies patizli, bet ceru, ka "normālā seja" izvilks. šos tik īsā laikā nepaspēju atstrādāt. major ticks. tagad pāris nedēļas jāpagaida. ekstremāli dārgs (sveiks, saldēto dārzeņu februāri..), bet tomēr papliķējiens sev pa plecu. pēc tāda neplānotā maratona ir pilnīgs walking dead ( rāpo'ing dead drīzāk). rīt 6h autobuss un diriģēšana. gribas beidzot rakstīt dzeju. #grāmatuSaņēmu
 
 
10m zem ūdens
25 January 2018 @ 03:51 pm
 
teātris, monologi un griķi jau kaut kad reiz bijusi kombinācija. asociējas ar tādu baigo diggin' sajūtu.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
23 January 2018 @ 10:08 pm
 
paralēli stresiem, šovakar līdz šim mīļākais mājasdarbs. Mājasdarba sastāvs:

- Hjaltalin - Traffic Music
- Sufjan Stevens - Chicago
- Beck - Loser
- Califone - All My Friends Are Funeral Singers
- Strawberry Letter #23 (1977) - The Brothers Johnson
- Jungle Boogie (1974) - Kool & The Gang
- Moldy Peaches - Anyone Else But You
- Gil Scott-Heron - New York Is Killing Me
- Leonard Cohen - You Want It Darker
- Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond
- [LeeDM Mashup] - Nina Simone Vs Magnetic Man / The Thing Tings / Imogen Heap - Feeling Good, Getting Nowhere
- Warpaint - Billie Holiday
- Thor Ragnarok OST | "No One Escapes"
- Thor Ragnarok OST | "Arena Fight"
 
 
10m zem ūdens
22 January 2018 @ 03:31 pm
 
B*e
 
 
10m zem ūdens
17 January 2018 @ 09:42 pm
 
goal setting stundā viss uz veselību aizvilka. prioritātes. kā panākt ar hektisko schedule to kā prioritāti No1, ir tagad jaunais, yet sen zināmais zirdziņš.
 
 
10m zem ūdens
14 January 2018 @ 10:06 am
 
kad režisors iedeva sirsnīgu handshake ar tekstu "very well done" (bija plānots būt tikai ekstrai, bet pēdējā brīdī ielika atbildīgākā vietā), vēl nezināju, ka tas ir Paul Greengrass ("Bourne Ultimate" u.c.). 4 teiki ar realitāti ! ļoti baudāmi bija vērot pieklājīga film production procesu, kur viss ir savās vietās, laicīgi izplānots, organizēts un līmenī. konfekte.

sadarboties ar pro norvēģu aktrisi bija arī liels gods. ek, galvenais, ka mati labi izskatījās :D
 
 
10m zem ūdens
11 January 2018 @ 10:39 am
 
ar svētkiem, Vāciju un darbiem mana studentīgā spozme drusciņ piekliboja, bet pēc šonakts vispār nav iespējams lekcijai sakoncentrēties.

šobrīd norit padziļināts ieskats digital audio un frekvencēs, bet visi skaitļi un komati slīd haotiskā progresijā kaut kur prom brāļa smaidā (sajūsma, ieraugot sniegaino kalnu pa logu) un milžu mīlestībā, kurā mani smalki kā saullēkts ūdensliliju izpeldināja un ieauda lēnā gaismā.

svinam atkal kopā, gatavosim vakariņas, būsim skaisti, dziedāsim. mūsu ģimenē gadi ir forši, jo kaut kādi jaunības gēni. māsa labs piemērs, pavisam iekapsulējusies. apkārt maratonisti (50 gados skrien 10km katru rītu ;) ), jogisti, pole-dejotāji... būs jātur līdzi :) un visvairāk jau sevis ticēšanā un keep-on-paddling'ā.

"44.1kHz sampling rate...", bet iekšā kņud. a bibu bubu bibu ba.

p.s. sniegainais kalns, par kuru tik daudz runāts, un mans skats pa logu:

 
 
b u n g ā d i ņ ā s: sound recording lekcija: digital audio
 
 
10m zem ūdens
09 January 2018 @ 07:18 am
 
Tags:
 
 
10m zem ūdens
23 December 2017 @ 07:35 am
 
nav gluži tā, ka pilnībā sajaucu, kad ir ziemsvētki, bet "kaut kā" pamodos ap 5:30, skatos - uz galda vairākas paciņas stāv :O naktī vēl nebija O___o. un uz brīdi tiešām likās, ou fak, ziemīši. jau paņēmu rokās un gribēju plēst dāvanas vaļā, bet viņas tiiiiiiiik smuki iepakotas (*raudošā sejiņa*). apstājos un tā vietā izņēmu no skapja ziemīšiem pataupīto ( ĻOTI GARŠĪGO ! ) aliņu. nevarētu teikt, ka slikti 7:37 no rīta sveču gaismā dzert aliņu. ļoti pamatoti - aizmigt tāpat vairs nevaru, kaut kādi nekad neredzēti, otrā dzīvokļa galā māte'n'bērns ciemiņi, un guļ, so ģitāru spēlēt nevar. baseins vaļā tikai no 10:00 (ziemīši... ), spožo anti-vampīru gaismu iekšā slēgt negribas, tātad lasīt arī nē... aliņš un compūteris (lasīt ar "cē") it is.

(!) ...viena no dāvanām iepakota Star Wars plakātā, atsūtīta no ziemeļiem pa pastu :o (*daudz raudošās sejiņas*)...

ļoti skaists un nemainīgs vecums. liela mazotne.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
22 December 2017 @ 09:02 am
 
b*e, trešo dienu pēc kārtas 6:30 uz baseinu. un šodien pat normāli peldēju (;D). sauna + jakuzzi.

nenoliegšu, ka eskorts ļoti palīdz (aizved/atved).
 
 
10m zem ūdens
21 December 2017 @ 10:29 am
beidzot brīvdienas.  
jau otrais rīts šonedēļ, kur saņemos 6:30 uz baseinu. pirmoreiz pat peldēju&niru, šoreiz, priekā par to, ka sauna un jakuzzi viss tikai man, atļāvos svīstošās jogas un fizio staipīšanās. pasēdēju arī pāris reizes aukstajā vannā. tāda laba sajūta - brīžiem krīt krusa uz galvas, brīžiem milzīgās pārslas, bet sēdi pliks 4C vannā, un viss normāli. privātie ikdienas ziemassvētki.

neticēju (sev) arī, ka būs jēga ņemt jogas paklājiņu līdzi, bet, izrādās, šeit lietussarga un prezervatīvu efekts nedarbojas, un ir baigi kārdinoši, kad izrullēts. no sērijas - "ohh, ahh, skaties, kā es te izplājies, nāc un dari" ;D. tā pēc ilgiem laikiem nokļuvu līdz fizio pilnajai programmai. šodien saldajai maizei pamēģināšu kaut ko, ko vēl it kā īsti lauztā pleca un ceļu dēļ nedrīkstu, bet, nu, drūsciņ..

tā vispār svara ziņā sabaidījos, bet izskata ziņā esot smukāk, un daži man prasa, ar ko nodarbojos. :o :D . nu, nezinu, nezinu, vai no dažiem jog'īgiem staipekņiem var muskuļu masa diži sarasties - nav tomēr sanācis pārāk veselīgs uzturs ar visiem pārbraukšanas ritmiem. bet kaut kāds mirdzums sejā gan ir parādījies un turas, un, godīgi sakot, manuprāt, tas ir veselīgā pohujisma mirdzums.
Tags: