10m zem ūdens
22 February 2021 @ 01:42 pm
 
āajjj, R.I.P. Skripam.
 
 
10m zem ūdens
18 February 2021 @ 11:57 am
 
jau kādas septiņas reizes mēģināju pierakstīt visādas sajūtas, un ikdienu, un notikumus. bet piezvanīja no studijas, lai pateiktu, ka aizgulējās par 4 stundām un nevarēsim šodien augšuplādēt dziesmas, kas nozīmē, ka nevarēšu izdot noteiktajā datumā. no otras puses - visi ir cilvēki, visiem ir dzīve un dažas dienas vēlāk par 21. februāri arī būs februāris. viņš miksēja vakar līdz naktij, kaut kur jau nojautu, ka tā varētu gadīties. šobrīd arī pildu pieteikumu autoratlīdzību organizācijai islandē. viņi pārstāvēs mūziku ārpus LV, kamēr akka/la pārstāvēs to, kas skan LV. vēl nezinu, kā tas būs, bet interesanti. vēl vakar vīrietis mājās līdz naktij šuva vilnas apmetņa oderi un ārpusi, ko šodien uzvilksim uz dzejas privātvakaru mazajā, noslēpumainajā grāmatveikalā, kuru vada jauks geju pāris no UK. būs tāda harijpoterīga gaisotne pieaugušajiem ar vīnu un svecēm. pēdējās dažas nedēļas ziemeļos neviens gadījums, valstī pa brīdim kādi 5-8 parādās.

ļoti savādi ātri mainās gaišuma daudzums - no pilnīgas tumsas janvāra vidū tagad jau ap 9iem aust gaisma. un tā tas turpināsies, kamēr maijā saule būs ap 4-5iem augšā un spoži spīdēs vēl pusnaktī, bet tumšs vispār nepaliks. ir silts, sniegs kūst, milzīgas peļķes. šādi mazie pavasarīši te bieži ir. uznāk un pāriet atpakaļ uz maksimālo ziemas režīmu. atgādinājums par to, ka dzīve vienmēr ir tagad.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
13 February 2021 @ 12:04 am
 
spēles LINGO nostaļģija rezultējās lielā azartā. iesaku un reizē arī neiesaku ;D
 
 
10m zem ūdens
05 February 2021 @ 11:53 am
 
jaunatklāju fat boy slim un moby. ahh, tik labi at-februāro februāri.
 
 
10m zem ūdens
08 December 2020 @ 03:46 pm
 
vēl nedēļas prieks - parīt saruna ar Carlos Rivera. pagājušoreiz runājāmies ar Casey no KC and the Sunshine Band, kas arī bija OK un jaukiņi, bet par Carlos tāds īsti episks prieks. īpaši tāpēc, ka, skatoties Queens Gambit, tieši nodomāju - mm, skaņu celiņš tik labs, ka varēs paklausīties arī pēc tam. un tad dažas nedēļas vēlāk "hei, ko jūs gribētu viņam pajautāt?"
 
 
10m zem ūdens
08 December 2020 @ 02:28 pm
 
tagad mājās ir divi mazi, lidojoši kaku lācēni - Blaer un Lea. viens augs jau iznīcināts. labs rakstura treniņš tiem, kam grūti ar "let it go" un "gribu tagad un uzreiz" un citiem skaistiem drāmu pušķīšiem. :) . pastāv ļoti liela iespēja, ka viņi tiks iekļauti arī albumā, jo patīk dziedāt līdzi, un par to necik neiebilstu.
 
 
10m zem ūdens
07 November 2020 @ 03:22 pm
 
klausoties aaron sorkin piemērus par screenwriting, bija viens īpaši interesants. par aktieri, viņa draugu, kurš bija tikko sācis uz brodvejas skatuves ar jūrnieka lomu, un kuram tas esot sanācis ļoti slikti - draugs tik ļoti mainījis balsi, stāju un mēģinājis būt tik "ekstra" vīrišķīgs, ka tas bijis vairāk kōmiski kā nopietni. vēlāk, pie pāris aliņiem, cits kopīgs draugs paskaidroja, ka tas esot tāpēc, ka viņš neticot, ka viņš pats ir gana vīrišķīgs, lai būtu tāds jūrnieks, tāpēc to mimicēti kompensē. apstājos, padomāju - tieši tāpāt kā visā, ko mēs darām. arī mūzikā - ja nav pārliecības, tad būs mimicēšana vokālā, ko vienmēr var sajust. tāpat kā jebkur citur - no radošā līdz ikdienai, un, klasiski - skaistumam (cik reizes nav bijis tā, ka vajag make up, jo iekšēji nejūties gana skaisti, un otrādāk - pilnīgi aizmirsti par to, jo iekšēji tā staro, ka plīst pāri). tas, protams, nav nekas jauns, bet palīdz saprast, kāpēc kaut kas izdodas vai neizdodas, un kā būt nākamreiz, lai izdotos.
 
 
10m zem ūdens
22 October 2020 @ 12:42 pm
 
nesenajās dzīves īstenībās pierādījies fakts par miega cikliem - ja iet gulēt ap pusdesmitiem (un aizmieg ap desmitiem), pamosties septiņos bez neviena modinātāja, jo tā sakrīt ar seklo/dziļo miega ciklu ritmu. viens dziļā miega cikls esot ap trim stundām, un, kad tas noslēdzas, ķerme nis ir gatavs pamosties dabiski. strādā lieliski jau mēnesi un nav bail nogulēt ne darbu, ne skolu, un telefoni var palikt ārpus guļamtelpām.
 
 
10m zem ūdens
19 October 2020 @ 02:25 pm
#oktobris  
"Nothing in the world can take place of persistence.
Tallent will not; nothing is more common than unsuccessful men with talent.
Genius will not; unrewarded genius is almost a proverb.
Education will not; the world is full of educated derelicts.
Persistence and determination alone are omnipotent."
(McDnld "Press On")
 
 
10m zem ūdens
09 October 2020 @ 01:32 pm
 
izolācijā.
paņemu puslitrīgo krūzīti vīgriežu tējai. skatos - osiņa noplīsusi un jau salīmēta.
"o, tu šo osiņu salīmēji?" saku j.
"jā."
"baigais krūzīšu līmētājs esi."
"jā, - tu līmē sabiedrību, es - krūzītes."

;D
 
 
10m zem ūdens
03 September 2020 @ 08:47 am
 
rudens iesākās ar labu bdsm - izgāju ārā trenēt tricepsus ar stiepjošo auklu. aukla aukstumā pārplīsa un kārtīgi iepletnēja. ak, skaistās atmiņas no lecamauklu laikiem...

rīt solot sniegu.
 
 
10m zem ūdens
12 August 2020 @ 09:22 am
 
šonakt sapņoju, ka esmu galva uz mazām kājelēm un priecīgi drasēju apkārt. kad vajadzēja būt nopietnākai galvai, tad kājas izauga lielākas līdz rumpim. klasika.
 
 
10m zem ūdens
06 August 2020 @ 01:36 pm
 
no pēdējiem dzīves kurioziem ir viens no kategorijas "netīšais praktiskais latvietis" - pagājušogad no dārziņa bija nedaudz, nu, tāds maišels ar kartupeļiem. maišels tika nolikts priekšnamā, daļu apēdām, bet daļu, pārkārtojot priekšnamu, aizmirsām aiz skapja stūra.

aizmirsām tik labi, ka tagad mums ir sauja jauno kartupeļu ;D
izdīgušus ir gadījies redzēt dzīvē bieži, bet tā, ka maisā, bez zemes (!) izaug jauni bumbuļi... visu cieņu, huehue.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
31 July 2020 @ 10:50 am
 
un vēl gribēju padalīties (īpaši tiem, kam muguras problēmas), ka pēc 2 pilnām nodarbībām pilatēs rezultāts daudz specīgāks un efektīvāks nekā daudzos fiziōterapijas vingrinājumos, ko sanācis pieredzēt pēdējo divu gadu laikā. t.i. - fiziōterapija ir viena labākajām lietām, kas ar cilvēci ir notikusi, bet īsti labu terapeitu atrast ļoti grūti (man paveicās ar draudzeni/terapeiti, pie kuras speciāli lidoju un kura arī iedeva ļoti lēnus un spēcīgus vingrinājumus, ka izžmiedz sulīgi, un tie ir ļoti līdzīgi pilatēm gan tempa, gan izturības ziņā, bet tikai vēlāk atklāju, kāds retums viņa ir..). lēni un mokoši (sekojot līdzi, cik var), bet jau pēc pirmās reizes izmainījās stāja un saglabājas nākamās dienas. jē.
 
 
10m zem ūdens
31 July 2020 @ 09:02 am
 
vakar naktī tika atklāts indiešu džezs.
tas ir... quite something. sajūta it kā visi krēsli un galdi būtu no apaļām virsmām, bet joprojām viss ērti un praktiski.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
27 July 2020 @ 05:39 pm
 
jūlijs ir bijis ļoti traks, un ļoti skaists, un izskatās, ka pēdējā nedēļa būs tieši tāda pati - skaista un traka, ar podcast ierakstīšanu studijā un teātra cilvēku smiekliem mājās.
 
 
 
10m zem ūdens
20 July 2020 @ 09:36 pm
 
šodiena bija ļoti pilna un ražena, un gara, un tāda, ka dienas pēcpusdienā bija kārtīgs nogurums, kas rezultājās kārtīgā sadrūmšanā. brīdi valgumojos pa gultu, līdz vienā mirklī kaut kā atskārstu - tās taču ir vienkārši smadzenes, kas arī nogurušas, un vajag atsvaidzināt. līdzīgi kā - esi sasvīdis, ieej dušā. tikai šoreiz - smadzenes sasvīdušas ar drūmām domām. iegāju aukstā dušā, un nostrādāja. atmodos vēlreiz un vēl pastrādāju studijā ar prieku (nevis pašpārmetumiem). nezinu, kā tas izdevās, bet izdevās.
 
 
10m zem ūdens
30 June 2020 @ 05:57 pm
 
ko klausīties ziemeļu vasarā pēc garas darba dienas?
izkausēties bossā

https://www.youtube.com/watch?v=XHmO1klmBNg

https://www.youtube.com/watch?v=pSMdOCly_6c
 
 
10m zem ūdens
29 June 2020 @ 12:52 pm
 
īsumā par jāņiem - bijām salā uz polārā loka, kur sagadījās, ka tieši tajās dienās tieši tur bija zemestrīču epicentrs. spēlēju un dejoju koncertā, kas noslēdzās ar nenorietošu sauli un zemesplātņu līgo bungām virs piecām ballēm. mums nekas negruva, bet ziemeļmājās gan akmeņi pakustējās.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
27 June 2020 @ 01:59 pm
 
pēc Bacurau izlasīju dažas recenzijas no lielajiem recenziju guru - ļoti plašas, bet tehniskas un pat seklas. mazajās ainiņās bija paslēptas dziļās lietas, kuras vēlāk nekur netika pieminētas. manuprāt, ļoti smalki izstāstīts nesmuks (?) stāsts ar trillerīgiem paņēmieniem, viņu dzīves spoguļošana.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
09 May 2020 @ 01:31 pm
 
"akmens, kas rit,
nesūno"
 
 
10m zem ūdens
06 May 2020 @ 05:56 pm
 
apkopojot audiō failus, atradu arī "Rusalka" piezīmes. tā joprojām ir filmu top5 - kinematogrāfija, aktieru darbs, stāsts, dialōgi un mūzika - viss ir lieliski. katru reizi atceroties, gribas ķerties klāt idejām.
 
 
10m zem ūdens
29 April 2020 @ 10:43 am
 
šobrīd pilna pļava ar dziedošiem dūdieviņiem.
piemīlīgi ķipina pa pļavu, it kā pastaigātos 1830. gadā un un klusi "mvīiiiip" apmainītos filosōfiskām idejām. šeit viņi ir pavasara vēstneši. 29. aprīlis arī derēs.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
20 April 2020 @ 06:36 pm
R.I.P. #āvģ  


2008.gada Dziesmsvētki