10m zem ūdens
21 March 2017 @ 01:06 pm
 
#didijustdothat
 
 
10m zem ūdens
20 March 2017 @ 11:42 pm
 
krāsas
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
17 March 2017 @ 11:49 am
 
#fishlove
 
 
10m zem ūdens
17 March 2017 @ 02:50 am
 
ou, un kombītis arī piezvanīja pie durvīm! vaļā gan vēl neatvēru, jo tad uzreiz gribētos uzspēlēt,
(šodienas applicanticism-massacre pasākumā nevarēju atļauties tādu laika nobīdi).
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
14 March 2017 @ 07:01 pm
 
gandrīz pēc katra baseina apmeklējuma atceros to "kur biju agrāk / kāpēc nenācu biežāk" sajūtu.

šeit par nehlorētu (!) baseinu (gan iekšā, gan ārā) ar dažāda veida, karstuma un formu ūdens tilpnēm, džakuzi, tvaika pirti un saunīgo pirti tik ilgi līdz kamēr-slikti-no-ūdens-paliek (vēl nav gadījies, lai gan rekords bija 2,5 stundas. ar kādu kopā, paņemot mazu pauzīti ar smūtiju, noteikti varētu vēl ilgāk) - īsāk sakot, par totālu augstas klases SPA uz visu dienu - maksā ap 2,70 EUR.
labi, ka bijām ar māsu tādā smirdīgā, vēsā Rīgas SPA par 45eur uz 1,5h - tas mani motivē pamatīgi gan sevi bīdīt biežāk, gan visus draudziņus atvilināt uz šejieni. tāpēc šodien nopirku 10x abonamentu, un ar lielāko prieku mērcēšos un ņurkošos, cik varēšu (pagājušogad tā arī neizdevās 18.5m pārsniegt). **piebildei: par smūtiji'n'proteīni pārtiku uz nedēļu gan samaksāju tik pat daudz kā baseinu ..

otra šodienas BIG THING - FAKJĒ, ģitāra pati pie durvīm piezvanīja! pat trāpījos mājās. kaut kā bail vēl pakot ārā. dīvainākā sajūtu sajūta būs ieraudzīt telekasteru šeit, šajās mājās (lielākais paldies zaķim).
vienīgi pastiprinātājam gan kaut kāda pārpratuma dēļ ar Latvijas pastu bija cits pasta sūtījuma numurs (par kura eksistenci uzzināju tikai šodien pēcpusdienā), tāpēc joprojām atrodas muitā. tikko visu piereģsitrēju (šeit atnāk paziņojums no muitas, kur prasa par visu atskaitīties, un pārsvarā nācies maksāt papildus. jau paspēju izstresoties, ka būs miljons jāmaksā). tagad abi īkšķi sažmiegti līdz kauliņiem ar cerībām, ka kombītis arī pats tik pat smoothly piezvanīs pie durvīm.

trešā - atsūtīja samiksēto gala versiju titludziesmai. ja neskaita pāris ritmīgos sīkumus, patīk gala rezultāts. ir iecerētais vibe ar samtainumu, nesamāsklotību un skarbumu. tādā vesternīgā stilā varētu arī vienu albumu. vesternīgo EP.

un tad tā no nesvarīgājām ziņām:
no rīta pavasara savļuks, pa dienu sniega vētra, pēcpusdienā vēja brāzmas (gāju uz baseinu), vakarā atkal pavasara savļuks (gāju no baseina), kad ienācu mājās, sāka gāzt pamatīgs lietus. bet tagad snieg ziemassvētku mierīgais sniedziņš. :D .
un vēl paspēju atteikt (divreiz) tikšanos daļēji uzpūtīgai usa celebrity personībai. mazas ragaviņas.
 
 
10m zem ūdens
12 March 2017 @ 04:12 pm
 
**atbilde, ko saņem, kad draudziņiem padalies ar savu daily food bildīti no veselīgā dzīves veida (šķīvī brokoļi)... **i will ;D**
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
07 March 2017 @ 04:55 pm
 
mūzikas buržujisma deva -  pakojoties ārā, pilnām tumbām klausos vecos sigur ros albumus  (.. gan jau nenoteiksme atceras, kā kādreiz reivojām..;) ). buržujiski tāpēc, ka studija, kur tie albumi ierakstīti, atrodas aptuveni pāris minūšu attālumā. \m/ ģitāru'n'kombīti beigās aizsūtīju pa pastu (visizdevīgākie apdrošināšanas nosacījumi). un viss pārējais arī bez starpgadījumiem. gandrīz aizdomīgi.

ja neskaita pāris nekad-nesapratīšu-lietas, pat ar aizkritušajām ausīm (neaprakstāmi kaitinošs diskomforts) un 2 stundām knapa miega - still good. panika pagaidām lai-dus-kas-bijis formā.

+ izbaudu staigāšanu basām kājām. pēc pāris ziemas mēnešiem laukos, sajūta tuvu vieglai eiforijai.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
03 March 2017 @ 11:55 pm
 
beidzot izbaudīju, kā tas ir - ierakstīt labi ar pirmo teiku. par spīti tam, ka nedēļa norauta pēc vecās, labās intensive tradīcijas, ir labi. patika arī visas fotosesijas. ja būtu vēl izdevies arī otru filmmūziku pabeigt, būtu full accomplishment. minimāla panika par dažām lietām - pirmdienas tikšanos, otrdienas agro rītu, skatieniem nakts tālumā un visāda veida distancēm.

**

jo dziļāk tajā visā nirstu, jo mazāk bail, jo vairāk satieku cilvēkus, ar kuriem var brīvi elpot un viss mākoņainais kļūst arvien reālāks.

**
aptuveni mēnesi pēc ierašanās atlidos arī ģitāra ar kombīti. grūti noticēt.
kopš kinda liktenīgā pusslependīla (jo vispirms jāpadara, un tad varēs runāt vairāk) viss tāds jocīgs nedaudz kļuvis, jo ieguvis daudz reālākus apveidus.

**
joprojām pietrūkst tas pavasarvasaras pēcpusdienas lietus, kad visur viss ir apstājies. tieši tādā lietū gribētos stāvēt pie ziedošiem ceriņiem. šogad.
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
28 February 2017 @ 05:19 am
 
lai arī šī ziema ir piegādājusi visādus šedevrus, turpmāk būs arvien vairāk gada-labākās-dienas. un naktis ( interesanta sajūta, protams, joprojām uzzināt jaunas lietas par sevi. uguns, katrā ziņā, iekurta, padūmoja, bet tagad liesmas ceļas un sprakšķ. degam diezgan spoži. )

oh, btw - oskarecemonijas nakts dzīvajā bija nedaudz mazāk aizkustinoša kā pagājušogad, bet tas priceless mirklis, kad reizē ar visiem pārējiem uz skatuves esi slavenajā WTF vilnī - nu, jel. pat paspēju jau pateikt, cik ļoti patika La La Land runa, un bēmmm.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
23 February 2017 @ 01:10 pm
 
sanācis izlaist divus gada bibjus.
pirmajās dienās Islandē būs laiciņš, un būs perfekts brīdis.

neticas gan, ka tas tik ātri pienāks. vispār gandrīz nekas neticas no pēdējām dienām. ārā snieg milzīgās pārslas, iekšā viss kūst un laistās. baudu pagājušā martā ievēlēto vēlēšanos par kļavu sulām nu-jau-pavasara-dubļos tagad un priecājos, ka ģitāras grifam tomēr viss kārtībā. tāpat arī ceru, ka grifam viss būs kārtībā pēc lidojuma.
Tags: ,
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: chillstep
 
 
10m zem ūdens
22 February 2017 @ 07:29 pm
 
līdz pat šim mirklim visu dienu nodzīvoju ar domu, ka ir otrdiena

diezgan lieliski, tikai pilnīgi pretēji
 
 
10m zem ūdens
19 February 2017 @ 04:01 am
 
omg

negribas pārspīlēt, bet noteikti viens no dzīves-mūzikas lauciņā pabīdošākajiem piedāvājumiem notika šonakt.
ja būšu pie pilna saprāta un darbībām, rezultāts aptuveni pēc 2 gadiem.
 
 
10m zem ūdens
05 February 2017 @ 07:39 pm
 
dažreiz autokorektors ir tik nepamanāmi ātri nežēlīgs, ka pēc tam gribas apēst sev roku.
 
 
10m zem ūdens
01 February 2017 @ 09:19 pm
 
*keep your mind clear
*keep your ambitions
*choose happinessViss labi, #2017.
 
 
10m zem ūdens
24 January 2017 @ 10:31 pm
 
Tags: , ,
 
 
10m zem ūdens
23 January 2017 @ 05:31 pm
 
m, mm, mmm...
ļoti seksīga zinātnes izpausmes un pielietojuma forma.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
19 January 2017 @ 10:36 pm
 
mēs dzīvojam dažādās laika joslās - starpība ir divas stundas. un trīs gadi.
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
14 January 2017 @ 12:57 pm
 
riskēt ar zināmo nezināmā (manā gadījumā - negarantētā) dēļ ir šodienas lielākais hashtag un moto.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
11 January 2017 @ 12:12 pm
 
 
 
10m zem ūdens
07 January 2017 @ 10:09 am
 
gandrīz katra diena šajā gadā ir bijusi perfekta.
 
 
10m zem ūdens
02 January 2017 @ 11:45 pm
 
rīt būs, iespējams, savādākā dzimšanas dienas svinēšana līdz šim. brālis brauc prom, tāpēc agrāk un darba dienā, un vēl ar papildus negaidītiem elementiem. pirti sakopām šodien, ciemiņu nebūs daudz, bet būs draugu esence, prieks un āliņģis. woahhh, šim gadam vienkārši ir jābūt labam.
 
 
10m zem ūdens
25 December 2016 @ 12:38 am
 
vienīgais veids, kā sasniegt mērķi, ir sasniegt mērķi

#2017
 
 
10m zem ūdens
13 December 2016 @ 11:20 pm
 
vai dīvains ir sev pieņemtās morāles atšķirīgais vai tas, ko nesaprot, bet katrā ziņā - šis ir dīvaini.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
03 December 2016 @ 09:19 pm
 
būšana dzīvajā ar smaržu, temperatūru un tiešsarunām ir valūta ar horizontālā astotnieka zīmīti.
un tās nereāli nepietiek un nav
 
 
10m zem ūdens
30 November 2016 @ 05:21 pm
 
tāds satraukums. svinīgs nedaudz.
varbūt tāpēc, ka liela daļa no procesiem manā atbildībā. pagaidām viss labi, lai gan, par spīti laicīgajai plānošanai, tāpat sanāk vēlas naktis, un rīt būs "deheading day" jau no 5:00. vēl mākslīgās dālijas no di*ena jāizrauj un visiem jāizplāno perfektā ēdienkarte. un jasapērk. un tad jau viss aizies production komā, kurā nostrādāšu arī pirmo darba dienu un tad, cerams, otrdienas vakarā, pamodīšos.

paralēli: iemācījos (drusciņ) šūt (sen jau bija laiks..) un turpmāk arī varēšu kostīmu māksliniecei asistēt.

ja diennaktī būtu vairāk stundu, tad arī story board uzskicētu un līdz smalkumiem izmēģinātu savu ainu (kura ir maza, bet tāpēc arī svarīgi, lai būtu laba).

stresa sviedriem fonā visas šīs dienas (nedēļas) buržuāžojam, klausoties tikai plates (un tikai labas).

tas ir apbrīnojami, cik vieglas kļūst visas smagās grūtības, kad atgūta (uz)ticība un miers komunikācijā, kura izaugusi par īstu, jaunu dzīslu, un svētsvinīgi turpina augt mūžzaļīgos, apsnigušos zaros.