10m zem ūdens
17 January 2018 @ 09:42 pm
 
goal setting stundā viss uz veselību aizvilka. prioritātes. kā panākt ar hektisko schedule to kā prioritāti No1, ir tagad jaunais, yet sen zināmais zirdziņš.
 
 
10m zem ūdens
14 January 2018 @ 10:06 am
 
kad režisors iedeva sirsnīgu handshake ar tekstu "very well done" (bija plānots būt tikai ekstrai, bet pēdējā brīdī ielika atbildīgākā vietā), vēl nezināju, ka tas ir Paul Greengrass ("Bourne Ultimate" u.c.). 4 teiki ar realitāti ! ļoti baudāmi bija vērot pieklājīga film production procesu, kur viss ir savās vietās, laicīgi izplānots, organizēts un līmenī. konfekte.

sadarboties ar pro norvēģu aktrisi bija arī liels gods. ek, galvenais, ka mati labi izskatījās :D
 
 
10m zem ūdens
11 January 2018 @ 10:39 am
 
ar svētkiem, Vāciju un darbiem mana studentīgā spozme drusciņ piekliboja, bet pēc šonakts vispār nav iespējams lekcijai sakoncentrēties.

šobrīd norit padziļināts ieskats digital audio un frekvencēs, bet visi skaitļi un komati slīd haotiskā progresijā kaut kur prom brāļa smaidā (sajūsma, ieraugot sniegaino kalnu pa logu) un milžu mīlestībā, kurā mani smalki kā saullēkts ūdensliliju izpeldināja un ieauda lēnā gaismā.

svinam atkal kopā, gatavosim vakariņas, būsim skaisti, dziedāsim. mūsu ģimenē gadi ir forši, jo kaut kādi jaunības gēni. māsa labs piemērs, pavisam iekapsulējusies. apkārt maratonisti (50 gados skrien 10km katru rītu ;) ), jogisti, pole-dejotāji... būs jātur līdzi :) un visvairāk jau sevis ticēšanā un keep-on-paddling'ā.

"44.1kHz sampling rate...", bet iekšā kņud. a bibu bubu bibu ba.

p.s. sniegainais kalns, par kuru tik daudz runāts, un mans skats pa logu:

 
 
b u n g ā d i ņ ā s: sound recording lekcija: digital audio
 
 
10m zem ūdens
09 January 2018 @ 07:18 am
 
Tags:
 
 
10m zem ūdens
23 December 2017 @ 07:35 am
 
nav gluži tā, ka pilnībā sajaucu, kad ir ziemsvētki, bet "kaut kā" pamodos ap 5:30, skatos - uz galda vairākas paciņas stāv :O naktī vēl nebija O___o. un uz brīdi tiešām likās, ou fak, ziemīši. jau paņēmu rokās un gribēju plēst dāvanas vaļā, bet viņas tiiiiiiiik smuki iepakotas (*raudošā sejiņa*). apstājos un tā vietā izņēmu no skapja ziemīšiem pataupīto ( ĻOTI GARŠĪGO ! ) aliņu. nevarētu teikt, ka slikti 7:37 no rīta sveču gaismā dzert aliņu. ļoti pamatoti - aizmigt tāpat vairs nevaru, kaut kādi nekad neredzēti, otrā dzīvokļa galā māte'n'bērns ciemiņi, un guļ, so ģitāru spēlēt nevar. baseins vaļā tikai no 10:00 (ziemīši... ), spožo anti-vampīru gaismu iekšā slēgt negribas, tātad lasīt arī nē... aliņš un compūteris (lasīt ar "cē") it is.

(!) ...viena no dāvanām iepakota Star Wars plakātā, atsūtīta no ziemeļiem pa pastu :o (*daudz raudošās sejiņas*)...

ļoti skaists un nemainīgs vecums. liela mazotne.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
22 December 2017 @ 09:02 am
 
b*e, trešo dienu pēc kārtas 6:30 uz baseinu. un šodien pat normāli peldēju (;D). sauna + jakuzzi.

nenoliegšu, ka eskorts ļoti palīdz (aizved/atved).
 
 
10m zem ūdens
21 December 2017 @ 10:29 am
beidzot brīvdienas.  
jau otrais rīts šonedēļ, kur saņemos 6:30 uz baseinu. pirmoreiz pat peldēju&niru, šoreiz, priekā par to, ka sauna un jakuzzi viss tikai man, atļāvos svīstošās jogas un fizio staipīšanās. pasēdēju arī pāris reizes aukstajā vannā. tāda laba sajūta - brīžiem krīt krusa uz galvas, brīžiem milzīgās pārslas, bet sēdi pliks 4C vannā, un viss normāli. privātie ikdienas ziemassvētki.

neticēju (sev) arī, ka būs jēga ņemt jogas paklājiņu līdzi, bet, izrādās, šeit lietussarga un prezervatīvu efekts nedarbojas, un ir baigi kārdinoši, kad izrullēts. no sērijas - "ohh, ahh, skaties, kā es te izplājies, nāc un dari" ;D. tā pēc ilgiem laikiem nokļuvu līdz fizio pilnajai programmai. šodien saldajai maizei pamēģināšu kaut ko, ko vēl it kā īsti lauztā pleca un ceļu dēļ nedrīkstu, bet, nu, drūsciņ..

tā vispār svara ziņā sabaidījos, bet izskata ziņā esot smukāk, un daži man prasa, ar ko nodarbojos. :o :D . nu, nezinu, nezinu, vai no dažiem jog'īgiem staipekņiem var muskuļu masa diži sarasties - nav tomēr sanācis pārāk veselīgs uzturs ar visiem pārbraukšanas ritmiem. bet kaut kāds mirdzums sejā gan ir parādījies un turas, un, godīgi sakot, manuprāt, tas ir veselīgā pohujisma mirdzums.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
21 December 2017 @ 09:43 am
 
vajag drusku vairāk pasmieties par visu un vienmēr
 
 
10m zem ūdens
17 December 2017 @ 12:55 am
 
hm, un man jau likās, ka šogad neko vairs nepaspēšu izdarīt...
ar izrullētu (jau drusciņ paspaidītu) pirmo yoga mat un big lebowski fonā tikko tika parakstīts awesomeness spriedums jaunajam gadam.
būs no bēthovena klasikām līdz dzīvajiem izipildījumiem, un, protams, sen, sen, sen gaidītu un pelnītu vīnu. ne šeit. hehe, šādi varētu netīšām aizsākties kādas lieliskas meistarklases (ak, elfi, elfi.. ).
sapratu, ka mājās nebūšu līdz pat.. brāļa atbraukšanai? O_O . par laimi kaut kā neapzināti sapakoju somā drusciņ vairāk kā parasti.

un ziemīši fjordos būs laba iesildīšanās.

tā jau varētu diezgan daudz par ko (pa)čīkstēt. gada bibjiem pie "gada cilvēks" kategorijas varētu ieviest arī "gada necilvēks" vai "gada lohs", un tad redzēt, kā caur gadiem iespējamo nominantu skaits palielinās vai samazinās. tāpat arī varētu starp "gada ēdiens" ieviest "gada smirdīgākais ēdiens", kas šogad pilnīgi noteikti ir skaidrs (paldies, kinoblogeriem).

lai vai kā, caur tik tālu un auksti, tik daudz silti un tuvi.
 
 
10m zem ūdens
15 December 2017 @ 01:58 am
 
pirmā raw avocado kūka dzīvē izdevās, un, āhh, - patika jaunais star wars. var dzīvot tālāk.
 
 
10m zem ūdens
28 November 2017 @ 01:03 pm
 
Tags:
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: nothingyet
 
 
10m zem ūdens
27 November 2017 @ 08:38 pm
 
love is walking around
like a king in our house
just wearing no crown
 
 
10m zem ūdens
24 November 2017 @ 06:16 pm
 
šodien skola un koncertzāle slēgta laikapstāklu dēļ.
zvanījām uz baseinu, vai vaļā: "sure. ja varēsiet atkļūt."

ar pāris māšīnas struggliem atkļuvām, ownojām baseinu un saunu, ģitārskolotājs arī saunojās, svīdām un pikojāmies. nākamreiz jāpaķer cepure, lai vējā ausis nesalst.
 
 
10m zem ūdens
23 November 2017 @ 07:48 pm
 
snieg jau kādu trešo dienu gandrīz bez apstājas.
izgāju uz pusstundu pastaigāties, atnācu atpakaļ - ne pēdas, ne taciņa palikusi.

uznāca vējelis šovakar, un uzreiz atcerējos, kur atrodos.
 
 
10m zem ūdens
16 November 2017 @ 10:24 pm
 
laikam pietrūkst ass-prātības un stulbu joku
 
 
10m zem ūdens
04 November 2017 @ 12:16 am
 
pirmais sniegs ! milzīgas kupenas. to divu stundu laikā, kamēr fotogrāfēju airwaves, sasniga pusmetrs. jau sabaidījos, kā-ar to-kas-kājās-aizbridīšu-mājās, bet viens no šovakara supertalantiem aizveda. labi zinot, ka ziemsvētkos bieži līst un ir šmē un pļēk (vismaz tādi ir šejienes nostāsti), izdomāju, ka reto home-alone brīdi jāizmanto to mazai nosvinēšanai nedaudz iepriekš. pēc tam īstajos ziemīšos varēs mazāk bēdāties.

piparkūkas izpaliks (tāpat īpaši negaršo), bet saldējums, xmas pignvīnu džempītis un pleilistē:
very murray christmas, singing in the rain un karaoke. paspēju jau veiksmīgi ar vasaras riepām izbraukt pēc dāvanas - tagad uz galda mīlīgs bonsai kociņš.

skatos pa logu uz apsnigušo sudrabegli, laterna spīd virsū. tik ļoti atgādina ikšķili. siguldu. valmieru. un šī esot viena no sniegainākajām pilsētām valstī. savā dzimšanas dienā gribu uzcelt sniega vīru, sasniegt -10 mēŗki un pikoties ar foršākajiem savējiem.
Tags:
 
 
10m zem ūdens
01 November 2017 @ 11:28 am
 
kaut kā nevilšus la la land un moulen rouge diskusijas iekļuvušas tajās slavenajās "suņi/kaķi , canon/nikon, kefīrs/paniņas, burton batman / new batman" tēmās.

var jau teikt, ka lielākā daļa nav salīdzināma, bet, nu, tomēr muzikālās filmas, mūzikli ir kaut cik viena kategorija, un muzikāli la la land mani vienkārši tik ļoti neaizkustināja.

**tikmēr mācos "runāt no jauna", likt pilnvērtīgus vārdu salikumus. tā ir, ja pārāk ilgi komunicē ar kādu, kas vienmēr steigā. vārdi ir dārgi, bet laiks vēl vārdīgāks.
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: christmas list
 
 
10m zem ūdens
24 October 2017 @ 09:16 am
 
īsti nesapratu līdz galam šausmu reakcijas vietējo sejās, kad apleju kafiju ar ūdeni, bet tad ieraudzīju šo rakstu 

vienīgā kafija, kas manu sirsniņu tā līdz dziļumiem aizkustina tāpat ir itāļu espresso kaniņas pagatavotā, ar svaigi maltām pupiņām. viss pārējais zem šī līmeņa ir gandrīz vienāds (poteito-potāto), un lielākoties gana slikts (šeit pat ir t.s. "galda kafija", kuru vispār nevaru dabūt iekšā. atceros, ka pagājušogad slēpu no priekšnieka savu "metodi", jo viņam likās pārāk liels aizvainojums, ka nedzeru viņu kafju :D ), lai par to nemaksātu.  tāpēc man tiešām patīk šis latviešu kultūras fenomens, un spēju izbaudīt  tajā esošo grunge vibe - atskrien no lekcijas/darba/vienkāršitāpat, iepidžini kafiju, uzlej ūdeni, pārģērbies, paķer krūzīti un dipo tālāk. un kad ir pieklājīgs laiks, tad arī pagatavo pieklājīgu, bestest quality kafiju. šo pie nākamajām latviskajām brokastīm atgādināšu. 
Tags:
 
 
10m zem ūdens
18 October 2017 @ 09:54 pm
 
"vai ir dzīve pēc LV komentiem medijos..."

lasīt komentārus ir diezgan bad choice gandrīz vienmēr.. bet, ja izturi pēc LV komentiem, tad jau pārējais ir pīs of keik, kā teiktu duke nukem :D ;s
Tags: ,
 
 
10m zem ūdens
17 October 2017 @ 10:31 am
 
beidzot-mājās-rīts:

- no kolumbijas atvestā kafija ar kajēnas pipariem, kanēli un medu
- cepeškrāsns challenge accepted: ābolkūka ar mandeļu miltiem, auzīgo pienu un medu
- klavieres
- ģitāras home work
- dārgais, overpriced, yet tomēr manējais yoga mat

ja neskaita intensīvos 6h pārbraucienus un pāris darbu jautājumus nākamajam semestrim, dzīve ir.
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: connan mockasin live @ sundae sessions
 
 
10m zem ūdens
16 October 2017 @ 10:08 am
 
kā teica reinis - no sleep for the wicked. saprotams, ka ar šādu motivāciju pamosties 7:00 ir daudz vieglāk (plus lieliskais saullēkts uz kalniem), paspēju mini relīzi angliski, un tagad tālais ceļš uz ziemeļiem, un pa taisno uz lekcijām. vakardienas lidojumu varēja izmantot mega plānošanai un goal setting. redzēs, kā ies ar realizēšanu. šī būs izmēģinājuma nedēļa jaunajai "routine=oasis" metodei.

iekodos Latvijas ābolā un viss kārtībā.
 
 
10m zem ūdens
15 October 2017 @ 10:32 pm
 
Tags:
 
 
b u n g ā d i ņ ā s: baha tokāta uz klavierēm
 
 
10m zem ūdens
12 October 2017 @ 09:57 pm
 
lai arī bruģis citur noteikti arī ir bruģis, rīgas atspīdums atšķiras. cita soļu suga naktīs. citas formas dūmaka zem laternām.
**
rīt interesanta diena. uztraukties vai nē. neko nezinu par cilvēku skaitu un vēl, un tas tāpat tikai rīt, bet jau šodien netīšām sarunāts dīls nākamajam izaicinājumam.
 
 
 
10m zem ūdens
22 September 2017 @ 02:39 pm
 
atkal viss tik ātri, un daudz, un liels, un ātri, un daudz notiek, ka pat nevar paspēt pierakstīt, kur, nu, vēl tintes spalvas liegaini ar metaforaini piepildītu garšu.