Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par Serafeta. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:serafeta (36502) serafeta
∞ Baltās Saules Dieviete ॐ
ॐSerafeta Patiesuma un Mīlestības ceļojumsॐ
Vārds:Serafeta
Atrodas:Rīga, Latvia
Dzimšanas diena:01-02
Bio:

Katra sākums ir savā pirmavotā, sava sirdī un patiesumā, tas ir tuvs un ļoti tāls ceļš uz sevi, savu apzināšanos, bet to uzsākot, katrs mirklis pārvēršas bezgalīgā ceļojumā.
Šis ceļojums sevī ietver garīgo apzināšanos, ideālu iegūšanu un zaudēšanu, atbrīvošanās, transformāciju, kas atver durvis vienkāršībai, patiesumam, priekam un dabīgai mīlestībai.
Aiz šīm durvīm ir ceļš uz sevi - patieso sevi, ārpus dogmām, citu priekšstatiem un ierosinājumiem, tas ir ceļs uz sevi - savu kvalitāšu apzināšanās, savas Dievišķības ieviešana uz zemes, tajā ķermenī, ar kuru šobrīd šeit atrodies.
Atbrīvojot ilūzijas par - misiju, darbu, izpausmi, milestibu, patiesumu iestājas patiesa brīvība, tieši tad sākas Tava Realitāte, kas kā maigs pavediens saaužas ar daudzu citu cilvēku, būtņu, eneŗgiju, krisalu, augu un dzīvnieku valstības realitātēm, veidojot mātes zemes sadarbību, tā mēs "Paceļamies" apzinoties savu patieso spēku, tad vairs nav nepieciešams imitēt ne gaismu, ne tumsu, ne citu energiju, tad mēs sakam Dzīvot.

Mans dziedniecības ceļš sākās ar Eņģeļu un to enerģiju apgūšanu un pielietošanu darbā ar sevi un citiem, šis ceļš ir izvērties brīnumainā ceļojumā, kas rada atkal jaunus pavērsienus, tuvāk mīlestībai, tuvāk sev.

Es kā Dvēsele vēlos nodot šo Brīnumu- ko sajūtu arī tiem, ar kuriem saskaros - jo tas māca, ka VISLIELĀKAIS BRĪNUMS ESI TU PATS!
Tev tikai tas ir atkal jāatceras!
Tu esi savas realitātes meistars!


Blogs savām un citu atklāsmēm
http://klab.lv/users/atklasmes/

draugiem.lv domubiedru grupa "Eņģeļi -Mīlestības ceļš"
http://www.draugiem.lv/group/86706/


Intereses:56: aura, briiviiba, buda, cerība, cilvēki, daba, debesis, dvēsele, dziedniecība, enioloģija, enģeļi, eņģeļi, gaisma, gaismas skolotāji, harmonija, iedvesma, indigo adults, indigo bērni, izpratne, jaunās gaismas enerģijas, just, karma, kaķi, labestība, lidot, līdzsvars, meditācija, meditēšana, miers, māksla, mīlestība, mīlēt, mūzika, om, parapsiholoģija, pasaule, patiesums, pašizpausme, piedošana, pilnība, pozitīvisms, radīšana, reiki, saskarsme ar smalko pasauli, saule, smalkā pasaule, smaržas, spārni, ticība, transformācija, uzdrīkstēšanās, veselība, veģetārisms, visumi, , . [Pamainīt savējās]
Draugi:
People27:10punkts15, _whisper, amfibolija, anahata, atklasmes, bessa, branwen, chica_bonita, chirkainais, devian, gamma, gonzokidd, jane_canta, kaarl, malvine, mans_miers, moody, multisulinj, pistole, primadonna, rapcy, savaadnieks, siks, tati, ulvs, zaljsh, zils
Communities9:domaa_labu, indigo_beerni, klusuma_zona, kur_nopirkt, pa_leeto, pajautaa, sapnji, sc_news, yoga
Esmu draugs:19: 10punkts15, _whisper, amfibolija, anahata, atklasmes, bessa, branwen, chica_bonita, chirkainais, flog, gamma, gonzokidd, jane_canta, mans_miers, nefolk, pistole, pleeka, primadonna, zils
Ņemās iekš:4: domaa_labu, pa_leeto, pajautaa, yoga
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?