Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par tumshmate. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:merilina123 (21785)  
Vārds:tumshmate
Atrodas:Pabaži, province, Latvia
Dzimšanas diena:1993-11-08
Bio:Nu jau esmu pieaugusi meitene, drīzāk jau sieviete. Sāku šeit rakstīt 2009.gadā, kad vēl biju 15 gadus jauna. :) Vecie posti bija diezgan agresīvi un nevadlāmi :D Tas, manuprāt, būtu precīzs raksturojums :))

Tātad šobrīd dzīvoju Lielvārdē ar kaķi un puisi, kurš cerams vēl kādu laiku būs mans puisis, jo diemžēl, kā jau visiem pāriem, kuri ilglaicīgi pavada dzīvi kopā, daudz strīdamies un par visādiem sīkumiem.... Un es jau nebūšu tā, kura ilgi norīs tos dusmu kamolus. Ar savu raksturu, jābrīnās, ka man ir puisis :D

Strādāju arī... Beidzot pa "kreiso" dabūju normālu darbu tiesā. Ceru, ka uz ilgu laiku :) Bet par to daudz es nevaru runāt. Galu galā tā ir ierobežotas pieejamības informācija, kā jau valsts darbiniekam.

Tātad par mani- esmu sirsnīga un komunikabla. Savu ģimeni un draugus aizstāvēšu līdz pēdējam. Ir nelabs ieradums saukt savus paziņas un kolēģus par saviem draugiem, bet nu viņi ir tiiik FORŠI :) Bet jā, reizēm mēdzu būt arī naiva, par spīti tai maitai, kas slēpjas blakus sirds kambarim. Man riebjas izvēlēties kaut ko. Tas ir pats sarežģītākais uzdevums priekš manis. Labak izvēlēties trešo :) To, kurš vismazāk cer tikt izvēlēts. Tas laikam arī šobrīd viss :)
Intereses:18: atpūta, darbs, debesis, draugi, kanoe, kempings, mākoņi, pastaigas, prieks, riteņbraukšana, saldumi, siltums, sporta zāle, treniņi, vasara, ģimene, Šokolāde, ūdens. [Pamainīt savējās]
Draugi:
People1:aurelija
Communities1:sc_news
Esmu draugs:1: aurelija
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?