Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Es gribu. Viņš grib. Viņa grib. Da nu - visi grib!" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:gribu_seksu (3750) gribu_seksu
Vārds:Es gribu. Viņš grib. Viņa grib. Da nu - visi grib!
Atrodas:Latvia
Par:Katrā pilsētā ir sarkano lukturu iela.
Priekš cilvekiem, kuriem nav kur realizēt savu seksuālo libido.
Šī ir kopiena mums. Trakajiem. Kaislīgajiem. Gribošajiem.
Vieta kur dalīties savām atmiņām. fantāzijām. vēlmēm.
Šeit mēs esam "kaili" savā atklātībā. Patiesi savās vēlmēs.


===========================================================
Viss "tusiņš" notiek tikai "friends only" ierakstos, kurus var lasīt tikai mūsu mājīgā kluba biedri.

Lai tiktu iekšā tev ir pirmkārt, izmantojot linku lapas augšā ir jādod ziņa komūnas adminam, par to, ka tu vēlies mums pievienoties, kā arī jāsarunā, lai tevi pārējiem komūnas biedriem rekomendē un stāda priekšā kāds no tās esošajiem biedriem.

Tā kā ļoti daudzus no jums mēs nekādi nepazīstam, mums vienīgais veids, kā iepazīt tevi ir tavs žurnāls. Mēs to lasām, un jo vairāk tevi varam iepazīt, kā personību un cilvēku, jo vairāk tev ir izredžu te tikt. Nav ieteicam te nākt ar savu alternatīvo žurnālu. Pēc tā mums grūti par tevi spriest. Neviens te neslēpjas un nemaskējas. Daudzi pazīst viens otru dzīvē un iespējams arī tevi vēlēsies satikt pie tasītes tējas, lai turpinātu šeit aizsāktās sarunas. Tāpēc labāk tavs alternatīvais žurnāls lai paliek mums nezināms un nāc pats ar savu patieso un īsto seju.

Visi "rekomendētie" kandidāti tiks izvērtēti nelielā pollā. Polla būtība: Jābūt vismaz vienam par un nedrīkst būt vairāk par vienu pret, lai jaunais komūnas biedrs tiktu uzņemts. Gadījumā, ja kāds no pret balsotājiem maina savu viedokli, par to informējot komūnas adminu, vai arī vienkārši pamet komūnu, tad viņa "pret" balss anulējas un agrāk izskatītais kandidāts tiek uzņemts.

Visiem ierakstiem, ko tu te raksti vēlams būt ieķeksētiem "friends only". Atsevišķi ieraksti var būt publiski, ar nolūku reklamēt un darīt interesantu mūsu komūnu arī tiem, kas nav tās biedri :)

Nekas, kas te tiek rakstīts, nedrīkst tikt atstāstīts vai pārpublicets kaut kur citur nesaskaņojot ar autoru, kas to te ir rakstījis.

Runājot par citiem - iespēju robežās jāizvairās no pazīmēm un mājieniem pēc kuriem kāds varētu atpazīt tavos stāstos sevi vai citas personas.

Ja tev liekas ka kāds stāsts ir par tevi - tu kļūdies - tas nav par tevi. Ja tev liekas, ka tas tomēr kaut kādā mērā skar tevi, tad to nekādā gadījumā nedrīkst diskutēt šeit. Priekš tā ir autora e-mail.

Uz šo brīdi tas laikam ir viss. Noteikumi var mainīties.

Intereses:6: atmiņas, fantāzijas, kaisle, piedzīvojumi, romantika, sex. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:2: drako, minchux
Locekļi ;):11: angel_girl, black_data, drako, kjeerpis, kuminjsh, lapsa, maris, markizs, maya, minchux, yoko
Štelli pielūko:30: _wendetta_, aizmuguras, astor, bi4, dags_slota, deziree, djhurio, drako, dullaa_dauka, else, fenja, flirty, gudrais, heartshaped_box, kjeerpis, kosmonaute, lady_debil, lotele, maya, omaars, papalisij, pieninjsh, putnjik, raivis_purins, rezerve, seduce, seksa_sleja, skuka, telephone, zobgale
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?