Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par grauziitisos. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:grauziitisos (18396) grauziitisos
Kraukaataaja atminjas
Vārds:grauziitisos
Atrodas:Riga, Bauska, Lielvārde, Rila, Latvia
Dzimšanas diena:1987-11-09
Bio:Emm rados es Padomju beigu posmaa, Bauskas slimniicaa.. Iznaakot apkaart bija auksts un nekee nevareeja redzeet, jo spilgtra gaisma spieda acis :D Tad kaut kaa nokeeru iesnas, ko man dakterkungi paarveerta par sho to lielaaku un nu tad naacaas takaa paarcelties citur dziivot. Taa es nonaacu Lielvaardee, kur vadiiju savas neparastaas dziives dienas, liidz uznaaca kaare un vareeshana celjot uz metropoles pusi, un taa nu es te esmu :)

Man patīk saules uzlēciens pēc mākoņaina vakar, atrast mākoņiem zelta maliņas, domāt garas domas un sacīt īsus vārdus, elektronika un programmatūras apskate no (iz)jaukšanas viedokļa, kā arī apburošās būtnes Sievietes un vēl šis tas, klasisko un Jazz mūziku ieskaitot (nesaista lielākā daļa repa, it īpaši tā, kas nāk no ar zeltu apkārušos nē.... afrikāņu puses)
Atmiņas:2 ieraksti
Draugi:
People26:auksts_entelekt, blond, chatillon, ena, etalonfunkcija, extranjero, hederas_sieva, jojo, justlive, kautskis, mako, mapats, morloku_karalis, neraate, putnupr, ripp, scorpse, sirdna, sw, toadbeauty, veed_logs, virginia_rabbit, vistu_zaglis, ziimogvasks, zin, zuzanna
Communities1:sc_news
Esmu draugs:4: burunduki, mapats, sirdna, ziimogvasks
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?