Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "girls" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:girls (24173) girls
Girls ONLY
Vārds:girls
Atrodas:Latvia
Par:Ir periodi, kad meitenēm nevajag zēnus. Tā vienkārši ir. Kad gribas padzerties/piedzerties bābiņu kompānijā, aiziet uz kino, pavazāties riņķī pa pasauli, iekāpt kedās uz uzspēlēt futbolu, uzrīkot pikniku ar kotletēm un alu, saorganizēties uz tējas dzeršanu... u.t.t.
Vai vienkāršas sieviešu pļāpas izviest, paklačoties, paķiķināt.
Atpūsties no viņiem. Piemēram man tieši tagad ir tāds periods - negribas neko nopietnu, negribas Laimas pulksteņus, apvītušas tulpītes 8. martā, visas tās foršās lietas, kas atņem daudz enerģijas un rezultātu dod tikai katru trešo reizi.
Nē, es neesmu feministe, man patīk milzīgi, spalvaini, nekaunīgi tēviņi. Tikai šobrīd es gribu nedaudz un bišķi atpūsties no viņiem.

Tātad te parādās posti ar priekšlikumiem atpūsties bābiski. Posti ir tikai kopienas draugiem redzami. Iestāties var tikai tad, ja kāda rekomendē jauno dūdu. Aj, nu tagad es saguru. Gan jau laika gaitā papildināsies noteikumu strēķis.
Intereses:7: atpūsties, bāri, ceļošanas, dejot, dūdas, padzerties, tējošana. [Pamainīt savējās]
Locekļi ;):4: educeenz, jim, savanna, zhagata
Štelli pielūko:2: chocho_chocho, laurinjsz
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?