Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "photo manipulator" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:fotomanipulator (12516) fotomanipulator
Galerija
par papīru ir fotogrāfija
Vārds:photo manipulator
Atrodas:Latvia
Par: Šajā komūnā ievietojamas fotogrāfijas, zīmējumi, 3D un render faili, kuri izgājuši apstrādi ar jebkuru zīmējamo un foto apstrādes programmu. Tādējādi bildes galvenā daļa ir vairs ne attēlotais priekšmets, cilvēks vai cits objekts, bet gan noskaņa vai kāda sava doma, kas tajā ir ielikta.
Ievietot var bildes no jebkurienes, arī paša taisītas (tikai apsveicami), bet vēlama ir norāde uz autoru vai vietu, no kuras bilde paņemta. Saites uz citiem darbiem arī tikai apsveicama lieta.
Bildes vēlams nelikt lielākas platumā par 600 pixteļiem, bet ja nu tādas ir, tad var ielikt arī mazāku un mazāko bildi uztaisīt par saiti uz pilna izmēra attēlu, jeb arī vienkārši likt bildes aiz lj cut. Ja ievieto vairāk par 1 bildi reizē, vēlams atstāt vienu bildi un pārējās likt aiz lj cut. Attēli ar artistic nude arī liekami aiz lj cut.
Citādi komūna atvērta jebkuram, tikai atcerēsimies, ka par gaumi nestrīdas, un, ja nu kāds attēls nepatīk, tad būsim iecietīgi pret tiem, kuriem tas šķiet simpātisks. Kritika pieļaujama, taču strīdiniekus gan no komūnas izslēdzam. Ja nepatīk - tad paklusējam un ieliekam kaut ko skaistāku.
Intereses:12: adobe photoshop, apstrāde, corel photo paint, datorgrafika, digital art, emotive, fotogrāfija, ideja, manipulācija, portreti, skaistums, vizuālā māksla. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:1: sniegasunc
Locekļi ;):6: boghdan, citronz, kaija_ka, raivis_purins, shelter, sniegasunc
Štelli pielūko:12: bi4, boghdan, coma, fate, igotblues, leel, murks, nausee, photographer, raivis_purins, shelter, sniegasunc
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?