pajautaa

dzivokli

« previous entry | next entry »
Jun. 21., 2013 | 04:47 pm
posted by: arkls in pajautaa

Peerkot dzivokli, skatoties, vai ir paraadi. kaadi tie var buut? elektroenergjijas paraadu piesaista dziivoklim vai privaatpersonai?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {13}

silent wings

from: [info]sw
date: Jun. 21., 2013 - 04:50 pm
#

privaatpersonai.


var būt komunālie (tie gan dzīvoklim piesaistīti), nodoklis par NĪ, gāze...

Atbildēt | Diskusija


silent wings

from: [info]sw
date: Jun. 21., 2013 - 04:56 pm
#

ak jaa, ttp pareizi raksta. veel dziivoklis var buut iekjiilaats, un tad to nemaz taa vienkaarsi nevar paardot. dari, kaa saka juuzeris zemaak, tur viss uzraadaas.

Atbildēt | Iepriekšējais


ю

from: [info]ttp
date: Jun. 21., 2013 - 04:53 pm
#

noziedo 2 lvl kadastrs.lv un tur būtu jābūt uzskaitītiem dzīvokļa parādiem, ja nav vēl kādi kreisie

Atbildēt | Diskusija


briesmiigz miilniekz

from: [info]arkls
date: Jun. 21., 2013 - 04:56 pm
#

o, paldies

Atbildēt | Iepriekšējais


i.

from: [info]liizhj
date: Jun. 21., 2013 - 05:04 pm
#

esmu gājusi uz konkrēto māju apkalpojošo namu pārvaldi un pie tām dāmām interesējusies par visiem iespējamiem parādiem. viņas, šķiet, redz to pašu, kas ir kadastrā, bet neesmu droša.

Atbildēt


from: [info]eermaniitis
date: Jun. 21., 2013 - 05:12 pm
#

vēl jau der noskaidrot mājas parādus namu pārvaldē

Atbildēt


parasts

from: [info]parasts
date: Jun. 21., 2013 - 05:15 pm
#

div menešus atpakaļ pirku dzīvokli. kadastrā nerāda visus parādus, tur tikai ZG ierakstīties apgrūtinājumi. pārbaudi elektrību (pec adreses), uzzvani uz latvijas gāzi, noskaidro apsaimniekotāju un nepakautrējies uzzvanīt, pārsvarā viņi visi ir diezgan atsaucīgi.
tad vēl ir visādi izzi utt, bet tie nav tava problēma.

arī komunālo parāds ir nevis uz dzīvokli, bet uz īpašnieku, jo dzīvoklis ne no viena neko aizņemties nevar. un, ja ir pietiekami daudz nervu + šādas tādas juridiskas zināšanas, var kasīties ar namu pārvaldi, jo tev kā jaunajam īpašniekam pienakas jaus apsaimniekosanas līgums, kurā "viss pa nullēm", savukart pārvaldei pašai jāpiedzen no parādnieka/ bijušā īpašnieka, taču šeit viņi nekādu pretimnākšanu neizrāda ;)

vēl obligāti pievērs uzmanību tam, vai pārdevējs ir precējies un kad (pirms kļūšanas par īpašnieku, vai pēc), jo savādāk vari uzrauties uz kopīpašumu, ko pēcāk tev otrs laulenis var provēt atsavināt. manā gadījumā pie pirkšanas rakstīja papīru, ka otrs laulenis neiebilst pārdošanai.

kaut kā tā; lai veicas!

Atbildēt | Diskusija


parasts

from: [info]parasts
date: Jun. 21., 2013 - 05:18 pm
#

ā - bez NĪ nodokļa nomaksas nemaz nevar pārrakstīt īpašumu (noformet ZG). mājas parāds, ko te minēja, protams arī svarīgs, jo var sanākt ilgi salt. tāpat kā apsaimniekotājs - visādi DZĪKS parasti ir krietni mudīgāki uz avārijas jautājumu risināšanu un vienkārši labāki saimnieki .

Atbildēt | Iepriekšējais


tati

from: [info]tati
date: Jun. 21., 2013 - 10:43 pm
#

Ņēmi uz kredīta? Ja jā, tad varbūt vari padalīties pieredzē - kurā bankā & kāpēc? :]

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


parasts

from: [info]parasts
date: Jun. 22., 2013 - 03:01 pm
#

Nē. Par krītiem nekā nezinu. Runā, ka nordea esot labākue piedāvājumi..,,

Atbildēt | Iepriekšējais


fadu

from: [info]fadu
date: Jun. 21., 2013 - 09:08 pm
#

Dzīvokļa komunālos pārādus kontrolē apsaimniekotājs, (vai DzĪKS valde) ar ko dzīvokļa īpašnieks ar kuru īpašnieks savā laikā bija noslēdzis apsaimniekošanas līgumi. Ir jēga noskaidrot pie apsaimniekotāja, vai ir un cik liels ir dzīvokļa parāds. Iesaku, parakstot pirkšanas līgumu, vai notariāli to apstiprinot paredzēt kādu rindiņu, ka neuzņematies jebkādus parādus apmaksāt. Ja brīdināsiet apsaimniekotāju par darījumu, tas jau būs viņa ziņā, kā ar situācīju tikt galā.

Atbildēt | Diskusija


fadu

from: [info]fadu
date: Jun. 21., 2013 - 09:14 pm
#

kas uz kadastru attiecās, neviens apsaimniekotājs tur nekādu informācīju par parādniekiem nesniedz. Apsaimniekotājs nolemj, kāda būs summa, pēc kuras sasniegšanas parādnieku sūdz tiesā. Namsaimnieks parasti neievelk, ja nav apmaksāti 3 mēnešu rēķini, papīrus nes uz tiesu. DzĪKs parasti iejūtīgāks, varbūt viņiem kopīgass naudas žēl, iejūtās situācīja un vairāk auklējās. Bet tādā gadījumā parāds mēdz būt liels

Atbildēt | Iepriekšējais


Hе в чем себе в жизни не отказывай

from: [info]oldess
date: Jun. 22., 2013 - 04:19 am
#

galu galā līgumā noteikti nevajag aizmirst norādīt punktu par to, ka visi iespējamie parādi/nenokārtotās saistības, kas ir tam dzīvoklim līdz līguma spēkā stāšanās brīdim uz Tevi neattiecas, bet gan uz pārdevēju (iepriekšējo īpašnieku), nu tā drošībs labad.

Atbildēt