Guna

Gunas gramata


6. Jūlijs 2004

(bez virsraksta) @ 14:37

kā jūties Guna?: lēni domājošs.
kas tur skan?: Cosmos - Muzikalas bankas popurijs ~23.12~

tātad.5dien es notusējos ar draugiem pļavniekos.bija jautri.6dien gāju uz darbu un atkal vakarā Pļavniekos ar tiem pašiem un vēl vairāk.dzirdēju kā [info]rebuss  [info]citsjanka  n` [info]pekausis  izpilda dziesmu "Mēs esam brāļi Ilmāri". tas bija moments,kur nevarēja nesmieties.Vēl neskaitāmas reizes tika dziedāta mums visiem pazīstamo izpildītāju dziesma Dons & Lily - Just for you..kliegta.nu tā arī es k.kādīgi atllūzu.piecēlos,sataisījos.un atkal uz darbu. vakar biju jūrmalā, kur pilnīgā ārprātā spēlēju bīču nežēlīgā lietū.pēc tam sēdējām Mc`donald.Tad dēvos uz māju.sapratu,ka man jābūt pie [info]valdis uz dzimšanas dienas svīnībām.Zinu,ka nebiju nekāds goda viesis,bet kādu vārdu jau varēja man pateikt par to,ka atbraucu.noignorēja mani.nu žēl.Satiku [info]infermo  un dabūju no viņa Aigara Pēdas mob.tel.nr. šamais un [info]dilly mēģināja man ieskaidrot,ka savedīs mani ar viņu kopā.sanāca smiekli.nebija interesants tuss,bet vecos pazīstamos, jaukos cilvēkus bija prieks satikt!..šodien es slaistos.Čau!

no rīta atnāca sms.tagad jādomā,ko ES no viņa gribu.

 

Comments

 
From:[info]valdis
Date: 6. Jūlijs 2004 - 16:30
(Link)
Principa es neveletos teikt ka bija neintrisants tuss... lielaka problema bija tada ka tu neiesaistijies nekadas aktivitates... tadel ari neintrisanti! MAnuprat shitas tusins bija pat loti kruts un intresants! :)
[User Picture Icon]
From:[info]slash
Date: 6. Jūlijs 2004 - 17:11
(Link)
tu zini kaada es esmu.taa kaa nevajag.vareeji vismaz man kaadu vaardu pateikt.ignoreet gan jau nu nevajadzeeja.tu mani tur vispaar pamaniiji?
From:[info]valdis
Date: 7. Jūlijs 2004 - 02:13
(Link)
Es zinu kada tu esi... bet neizskatijas ka tev butu liela velesanas ar mums tuset... Viss bija tavas rokas... ;)
[User Picture Icon]
From:[info]slash
Date: 7. Jūlijs 2004 - 11:27
(Link)
bija veeleeshanaas.izskatiijaas ka tev nebija iipashi liela veeleeshanaas mani satikt.tikai omsis man apgalvoja par preteejo..
From:[info]valdis
Date: 7. Jūlijs 2004 - 13:07
(Link)
Teiksim taa... man bija 0 emocijas... neko tur nevareju darit... Nezinu ko Omsis tev apgalvoja.... Skats no malas bija taads... ka tev te riebjas un neviens tevi te neciena... ceru ka taa nebija!
[User Picture Icon]
From:[info]roach
Date: 6. Jūlijs 2004 - 18:21
(Link)
nu baigaa
:DDDD
[User Picture Icon]
From:[info]graafs
Date: 7. Jūlijs 2004 - 02:29
(Link)
wuhahahaaa - naktii kad paarvaacos visi pie manis bija tuss - un kaa tu domaa kas 3os naktiis pamodinaaja manus jaunos kaiminjus? :D

Mums vajag sadziedaaties - nopeerc Bocmani un naac ciemos!! :]

Guna

Gunas gramata