karlis_i - Darba 2. un 3. nedēļa, dzimšandiena, Jāņi [entries|archive|friends|userinfo]
karlis_i

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| :Skyforger: :Sinfest: ]

Darba 2. un 3. nedēļa, dzimšandiena, Jāņi [26. Jun 2005|03:33]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

2. darba nedēļa
Pirmdien, 13. jūnijā atkal braucām uz Rīgu. Pa ceļam atkal skanēja tā reklāma- privātmāju ciemats "Vāverītes". Jā, esmu jau es samaitāts, bet iedomājos, ka Jāņu naktī tur gan daudz ziedu zied :DDD
Darbā bija jautri, ar brālēnu daudz smējām, līdz brīdim, kad zvanīju Laurai un viņa tā vnk pateica, ka nebūs uz manu dzimeni- vnk negribot braukt uz vemtpili. Sadrūmu.. Pēc darba ar fāču braucām uz dzīvokli un atklājām, ka brīvdienās kāds tajā "viesojies".. Nolēmām tur vairs neuzkavēties. Kārtīgi izstaigājāmies pa Elkor Centru untad devāmies pie radiem. Es vēl paguvu vakarā ar Vārnu izstaigāties pa mežu. Labi bija.
Otrdien man bija jāiet uz veikalu pirkt skrūves, naglas un vēl viskautko. Atceļā pie sevis skandināju Dimmu Borgir - Progenies of the Great Apocalypse. Kad atnācu, fāčs prasīja, vai paņēmu čeku. Unikālais es... Nolika mani no galvas līdz kājām, bet man jau tas bija tā kā PH.. Vairāk pats pārdzīvoju, kā varēju būt tik stulbs.. Un vēlāk mums ar brālēnu bija jātaisa sastatne. Fāčs sēž gabalu tālāk. Mēs uztaisām pirmo līmeni, sākam taisīt otro- "Vispār, sagrieziet par 90 grādiem". Un tā visu laiku.. Agrāk brālēns bija prasījis, kāpēc man ir tik bail no fāča- nu varēju viņam ar piemēru pateikt, kāpēc.. Jums tas nav jāzina.. Pēc darba ar brālēnu laidām ar riteņiem cauri Mežaparkam uz mājām. Pie Ķīšezera piestājām izdzert pa alum. Sākām runāties par šo dienu, aizrunājāmies tik tālu, ka es apraudājos. Tad braucām tālāk. B, savu mūžu pa Rīgu vairs nebraukšu ar riteni! Ak dievs... TĀ stresoju reti... Vislabākais tas, ka līdz mājām nemaz netikām- palikām uz mūrīša dzert alu un, kad Vārna paņēma akustisko... Jā, tas bija jauki- viņu panku dziesmas un vēl Skyforger repertuāra latviešu tautasdziesmas... Dziedot "Zviegtin zviedza kara zirgi" pārņēma tāds lepnums... Tikai- aizdomājos par to, vai arī Laurai tas liktos tikpat forši... Domāju, ja viņai nerastos vēlme būt krutajai, tad jau patiktu gan. Bet, ja būtu par to jāstāsta savām draudzenēm, tad gan jau atkal naivais kārlis ar savām bērnišķīgajām iedomām... Nolēmu to uzzināt, nākamajā dienā tādā pat veidā atzīmējot savu dzimeni, protams, ar viņu. Un vēl nolēmu spēlēt vairāk akustisko, tādos tusiņos utt, un tur arī atstāt savus ideālus- dziesmās.. Izdziedāt savus sapņus, pasakas, nevis censties tos īstenot dzīvē... Ap vienpadsmitiem man alus un miega dēļ sagribējās gulēt, tāpēc to arī darīju- uz mūrīša... Uzrāpos uz augstākā krāvuma un gulēju nost. Pēc neilga laika jau arī gājām mājās. Divpadsmitos.
Trešdien darbā sākām to māju krāsot.. Atkal zvanīju Laurai. Joprojām negribēja braukt uz vemtpili. Ā, otrdien jau bija domāts tikties, bet nesanāca. Netika. :/ Nu, un trešdien aicināju viņu vakarā ciemos. Negribēja. Un teica, ka uz dzimeni ar negrib braukt. vemtpils pārāk tālu. Es teicu, ka nekas, citreiz. "Jā, nevajag jau tagad apvainoties!" Teicu, ka neapvainojos. "Jā... Ai, izbeidz" un nolika klausuli. Bet par šo gan apvainojos. Nu bļeģ, it kā cilvēkiem nebūtu nekas cits ko darīt, kā vien uz šo apvainoties. Tajā brīdī arī beidzu skumt pēc viņas un nospriedu, ka viņai taisnība- tas, ka mēs vairs nebūsim kopā tiešām ir 100% skaidrs. Priecājies, pasaule, par vienu brīvu cilvēku vairāk. Vakarā ar Vārnu atkal aizgājām uz mežu un viņš man iemācīja to dziesmu, kas man otrdien iepatikās visvairāk- "Milicis Šizofrēniķis". Vēl vēlāk ar Lauru (manu māsīcu) pakūpinājām viņas mazo Ūdenspīpīti.
Ceturtdien darbā Edgars nomaucās no sastatnēm. Smuki. Bet sāpīgi. Pēc darba mani aizveda pie Mikus :) Sākumā viņa brālēns vēl stāstīja par Bahreinu, bet tad jau mēs trijatā (Es, Mikus un Guna (viņa sieva)) gājām uz balkona, pajautrojāmies par viņu meitām, mēs ar Gunu dzērām vīnu, tad vēlāk paskatījāmies jautrās filmiņas kompītī, Led Zep konci, un tad jau pamazām gulēt... Ā, es, pēdējoreiz UT spēlējis pagājušā gadā oktobrī, pie Mika spēlēju atkal, un ar kkādiem vidējā līmeņa botiem paliku otrais. Laikam neslikti. Tad vēl pa nakti pasēdēju draugos, atkal sakašķējos ar mazo Vitenbergu, un gulēt gāju trijos.
Piektdien pamodos tieši 7:14. Modinātāju uzliku uz 7:00. Bet tas zvanīja, kad pamodos. Mjā. Svarīgi, ne? Mikus sacienāja ar kafiju un tad arī devos. Ielēcu pirmajā tramvajā un pēc kāda laika sāku domāt, kur es tāds gudrs gadījies- Rīgā taču nav tikai viens tramvaja maršruts. Par laimi (cūkas laime), šis izrādījās īstais. Edgars darbā nebija- trauma :) Darbā nekas, pa ceļam uz vemtpili gulēju. Plānotājā rakstīts- "vakars ar Eināru, Gati un sīko". Ja tik es atcerētos... Nē, ne tāpēc, ka būtu dzēris- nedzēru; vnk neatceros.. Ā, laikam runājām par to, cik labs ir darbs un talkas, un cik labas ir algas..:)

Dzimšandiena

No rīta paēdu brokastis ar mammu un brāli, visu dienu saņēmu apsveikumus pa mobilo (pie kompja netiku- tam nejaucenim barošanas bloks bija nomiris). Mamma uzdāvināja ķēdīti, ko likt ap roku. Vēlāk ar brāli gājām pie fāča. Viņš pasniedza vīnu, kas taisīts ~tajā laikā, kad piedzimu un... Nu cik reizes par to ir runāts vai man kas pirkts, NEKAD neesmu izrādījis, ka man patiktu vai būtu vienalga.. To atlikušo sajūtu, to gan esmu izrādījis... laikam nelec.. Neteikšu, ko uzdāvināja, bet biju tādā sajūsmā, ka... Ai.. Nav tomēr smalki šitā.. Tad vēl ar viņu izbraukājāmies un sapirkām ņammu svinībām. Tad vēl noslaucu naudu no mammas (savādi, bet NEsajutos kā asinssūcējs), vēl iepirkos un tad slāju uz skolu.. Arī tur saņēmu apsveikumus, apt giču ( :D ) no Sētera (mAD).. Jā, pat Pūci pamanīju. Sākumā nepazinu, bet vēlāk gan. Tad padarīju savus vasaras katorgas, ui, prakses darbus, un tad sākās intensīvā gatavošanās svinēšanai- Shiry nebija vemtpilī, un Ganesha ar nebija sazvanāma. Tomēr vis beigās nokārtojās un vienpadsmitos jau bijām ceļā uz piknika vietu- es, Ganesha, Piiljuks, Tumsiigaa, Gatis un mans brālis. Pasēdēšana pie uguns jau burvīga, arī šašliks izdevās, kad bijām ziedojuši ugunsgaram viņa tiesu, un vīns, un ūdenspīpe... Vienīgi, ap trijiem uzradās kkādi vietējie, tāpēc mēs, zinot, ka trīs vietējie var pasaukt daudz vairāk vietējos, sakravājām mantiņas un devāmies projām... Latvieši gan ir draudzīga tautiņa, vai ne? Trijos laikam bijām uz mola un patērējām Tumsiigaas dāvanu- diktām garšīgo torti :))) Un tad vēl saņēmu dāvanu no Ganeshas un Piiljuka- grāmatiņu. Labu grāmatiņu. "Kā atmest smēķēšanu" :DDD 4os bijām mājās, Gatis ar atnāca, pasēdējām uz balkona, Uģis sadomāja stulbu dziesmu un piecos man no ūdenspīpes TĀ uznāca miegs, ka gāju gulēt. Svētdien nekas, biju nomodā 3 stundas, tad pagulēju, un tad atkal 5 stundas biju nomodā... Vienpadsmitos, ejot gulēt domāju- braucot uz svinībām, plkst. 11 jau ir vēls, bet, guļot gultā- vēl agrs. Tātad- plkst. 11os vakarā vajag bučoties.

3. darba nedēļa

No rīta uz Rīgu, blablabla, darbs, vakarā pie radiem... Dārzā pīpējām ūdenspīpi, Vārnai ar patika :)
Otrdien nekas, tikai nevarēju pamosties un visu dienu drausmīgi nāca miegs... Un vēl Edgaram baigi nepatika, ka es lamājos. Nu un, ߣ€... ko var man visu laiku piekasīties... Ne jau tikai viņš, visi... Vakarā ar Uģi, Edgaru, Vārnu un dažiem viņu draugiem vēl bijām mežā.. Labi bija.
Trešdiena bija apmākusies. Un atkal es besījos. Pēc darba (saīsinātā darba diena, turklāt) iebraucām Dominā, es nopirku "Dafnidu un Hloju" un tad braucām uz vemtpili. Pa ceļam pabraucām garām vienai avārijai. Kad zem vienas mašīnas ieraudzīju asiņu peļķi, novērsos. Vnk žēl, ka mana tautiņa ir tik debīla. Tiešām neomulīgi palika. Vakarā pīpējām ūdenspīpi ar Uģi un atkal mežonīgi uznāca miegs.. No 12iem līdz 1iem gan palasīju "Dafnidu un Hloju".

Jāņi

Līgo dienas rītā pavadīju mammu, Uģi un Jāni, tad sagaidīju Eināru, kurš salaboja kompi un tad nopirku elus un vīnu sev. Un tad nets... Ō jā..:) Vakarā sagaidīju džekus, izdzērām katrs pa elam un tad devāmies uz balli. Bijām arī vēl šur tur (slinkums (veselīgs) rakstīt), bet beigās tomēr dabūjām dāmas. Stundas trīs laikam dejojām..:) Einārs bija dabūjis manas dāmas māsu, un viņas nevēlējās nākt pie mums, tādēļ mēs pēc diviem kustējām pie manis. Atkal- ūdenspīpe un miegs... Un vispār, man dikts prieks par Gati- viņu jauka meitene nocopēja (ja tā var par šādu gadījumu izteikties).
Jāņu dienā pamodos ap 12iem, visu dienu pie neta, un vakarā atkal šie ieradās :D Iznesām lielās tumbas (paldies Gatim par remontu) uz balkona un tā paskaļāk uzlikām savu iecienīto mūziku :D Ā, todien arī sāku fanot par pirmdien dzirdēto Roberta Plānta "29 palms". Fantastiska dziesma... Līdz 11iem klausījāmies un mētājām matus, tad vēl Uģis ieradās, paspēlējām akustisko un tad nācām iekšā.. Un piemetāmies kā lopi... Tā lūk... Gulēt es kādos 2os gāju uz balkona. Piecos pamodos no aukstuma un gāju gulēt iekšā, un astoņos pamodos vēlreiz- lai pavemtu :D :O~~~

Šodiena...
Pamodos 12os, nets, uz pilsētu, nets, TV... Vakarā sāka līt, izgāju uz balkona un izstiepu rokas ar plaukstām pagrieztām uz augšu- tvēru lietu.. Sirreāli (?) un jauki.. Un vakarā biju uz jūru padzert vīnu... Dzejoli joprojām neesmu uzrakstījis, lūk, tik tālu tiku- Lietus līst pār vējā plandošajiem matiem / vienā rokā cigarete, otrā vīna trauks
Tā lūk. 05:44. Divas stundas un 11 minūtes šo rakstīju...
Cilvēk, ja Tu esi šitik tālu ticis, tad zini, kas es Tevi cienu...
LinkTev noteikti ir, ko teikt...

Comments:
From:(Anonymous)
Date:26. Jūnijs 2005 - 06:07

..................

(Link)
nu zin........tik gari......
From:[info]tumsiigaa
Date:26. Jūnijs 2005 - 11:14
(Link)
oi jaa... gari... bet es pat pa diognaali visu izlasiiju ^^
From:[info]lucy
Date:26. Jūnijs 2005 - 11:41
(Link)
ja Tu mani cieni tad es arii Tevi cienu:)
From:[info]piiljuks
Date:26. Jūnijs 2005 - 14:22
(Link)
Tātad Āboliņas vienmēr paņemiet čekiņus noder... (;
[User Picture]
From:[info]karlis_i
Date:26. Jūnijs 2005 - 14:25
(Link)
jā... īpatnēji tas, ka es jau gandrīz vienmēr arī paņemu, pat bulciņām par 16 sant., bet šoreiz čeku par 11Ls- nē... Nu nekas, tagad būs mācība ilgam laikam..
From:[info]mad
Date:30. Jūnijs 2005 - 13:05
(Link)
pēdējā rindiņa attiecībā uz mani ir klaji meli