dooora

water-based lie-form

Feb. 22nd, 2017 | 09:42 am
posted by: dooora

vakar uztaisīju savu labāko gīju ever. lēni uzkarsēju sviestu līdz 88°C uz gāzes plīts (neslinkojam, meitenes&zēni, – uzdāvinām sev un citiem pārtikas termometrus ar drāti, 23. februārī, 8. martā un citās nedienās), tad pārliku grāpi uz 4 tējas svecītēm (šī tehnika man rādās praktiskāka par ūdens peldi), jo pat mazais gāzes deglis bija par ņipru, kamēr sveču liesmiņas ir akurāt laikā, lai lēnām uzdzītu °t pāri 90 un apm. stundu tvaicētu no sviesta laukā ūdeni, vienlaikus neļaujot proteīniem koagulēties pārāk brauniski. klāt nav jāstāv, jo termometrs uzkliegs jebkurā iestādītā karstuma brīdī, taču paliku stāvam pie grāpja, virpinām garaiņos vīna glāzi, raugāmies, kā tā jele manāmi noraso, un domājam, kā šīs homeopātiskās sviesta dvašas molekulas pirms laika Tē ir izkritušas nokrišņu vai rasas veidā, tad ieslīdējušas zemē un tālāk kādā usnītē, pīpenē vai rapsī, vai pasmeltas no akas pēc ilga un gruntīga ceļojuma, vispēdīgi ieriņķojušas svētajā govī un nupat tiek patriektas no paragīzes. aizpeld mazā mākonītī un nosēžas mūžīgā starpfinišā uz manas vīna glāzes.
holandiešu burtuvīrs Gerards Ungers vienu no savām burtu grāmatām, saliktu ar paša burtiem, sāka apmēram tā… nē, ziniet, es labāk uzmeklēšu to pasāžu. lūk. te būs.

One of my favorite books, from the days when I used to do a bit of gliding, is Cloud Reading for Pilots*, a book with a title of subtle ambiguity: it is, after all, both a book for reading about clouds and a book about how to read clouds. For example, to glider pilots it is essential to be able to recognize cumulus clouds because they tell you where the warm air is rising, enabling you to fly longer and higher and farther. But what actually is reading? Does its essence lie in the fact that written text yields its content, or that it enables us to find significance in all sorts of things? Since most thoughts are couched in language, the idea that you can read thoughts – or would like to – can reasonably be counted as reading. But is recognizing clouds or wild animal tracks also reading? That is a very free interpretation. There is something to be said for using the word ”read” only for the assimilation of letters, words, sentences, of marks and characters which, through their recognition give access to language. But language is often used loosely, and a word like “reading” is applied analogously and associatively to activities that can be compared with reading in the widest possible sense – just as long as the product is knowledge, such as the conclusion that a little while ago a wild boar passed this way.

dabūju te divas grāmatiņas no onkulīša Gavina Pretōra-Pinnija (cienījams nikneims), akurāt par mākoņiem. bet vispirms jāizlasa viņa godalgotā grāmatiņa par Viļņiem. tā man diemžēl ir tikai krieviski. uz jāņiem varat man uzdāvināt oržinālu cietos vākos, pa rubli pieēst.

http://anarhija.lv/books/Viljnji.pdf

reportāžu beidzu, jo jāaizved auklītei gīja, jāpārstāda miļōns augu-audziņu (jē! man vakar vienā citrōnzāles podiņā pirmā puķīte uzziedēja! (čiļagas neskaitās, tās tur vislaik pa ziediņam izsit, dažiem arī ļauju pārvērsties asos pincīšos) vienvārdsakot, kaut kāda random sēkla blakus lemōngārsai bija izšāvusi, es tik ļaunu, lai ņemās – pēc pāris nedēļām burtiski kopš uzrādīšanās šaisaulē šī arī ņem vakar un atver pret mani baltu ziediņu. es ar lupu gavilēju, kamēr pienāk mija nopētīt prieka objektu un prasa kastasī, keskesē? – nav ne visbladīmazākās jausmas, es godīgi konstatēju. uz ko uztaisa savas acis: kā, nezini?! tā taču ir Visparastākā Nezāle! – ja? neticīgi novelku. bet nesašļūku, jo ziediņš ir objektīvi glīts, turklāt es tai brīdī jau domāju par to, kā ūdens lāse gos māgā un uz manas vīna glāzes nerimtīgā kustībā caur sviestu itin labi apraksta to slideno robežu starp zāli un nezāli.

gosdos, šodien izraušos pie errōra. sveicienus nodot?
_____
* Douglas A.C, London, 1943

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


feita_kleita

Apmēram tas, kas skan manā salauztajā uztvērējā jeb jaunā mīļākā dziesma.

Feb. 20th, 2017 | 12:39 pm
music: Igorrr
posted by: feita_kleita

Ai, ko jūs, viss albums.Nē, tomēr vissvairāk šī:Atkārtošos, viss albums. Esmu sajūsmā! Gribu uz mežu pie mošķiem.

Un "Sabojātā parūka" vai "Dārzeņu zupa".
Tas, kā samocītos prātos troksnis pārtop melodijā un visam cauri mīļā klasiska.

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Feb. 17th, 2017 | 01:42 pm
posted by: dooora

flaijeris )

Link | Leave a comment {11} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Feb. 15th, 2017 | 09:09 am
posted by: dooora

atceļā no vizināšanās sauļrietā, piestāju pie Arēnas Rīga, kur puiši atstarojošas vadmalas svārkos jau riktēja barjeras un citus pūli organizējošus laidarus.

– heijā, vīri! kam ta' gatavojamies? hoķis šovakar?
– da nē, šovakar tas Dons, viņi novelk skābiem ģīmjiem, taču atplaukst pie nākošās sentences: Hoķis parīt!
– rokinroll, tad tiekamies, – es ātri sameloju, lai gan patlaban man jau vaļā rītdienas spēles biļešu paradīze un izvēlēts sēdeklis 10. rindas 101. vietā.

(Cikiņ, tu takš mums atkal študents – jums ar puiku 1/2cena, ja? saņemamies? abu komperenču pirmās vietas, raugoties no Antarktīdas - se maņjifiq!)

minoties mājup mēģināju saprast, a kāda vella pēc abi jaunskungi tā smaidīja mūsu ekspressarunas laikā. mīlīgi smaidīja, neaprēcot, tai pat laikā tu jūti, ka puiši pietur diafragmas, lai nesāktu zviegt… lieta tāda un apstākļi sekojoši, ka jau iepriekšējo izjājienu laikā mani bija līdzīgi apsmaidījušas dažādu gadagājumu dāmas. pirmajā reizē biju pārsteigts, otrajā – izbrīnīts, bet trešajā man jau sāka šķist, ka varbūt mani ir nelicenzēti rādījuši eirovīzijā. mistērija atrisinājās, kad pie pēdējā sarkanā krustojuma man dō aizšķērsoja dzimtais trešais trolejbuss un es, ne lūgts, ne īpaši aicināts, tā logā ieraudzīju savu atspulgu. man pretī raudzījās pilnīgi traks nenosakāma vecuma un dzimuma vīrietis, kura ševeļūra, vējā plivinoties, izlīdusi no kapuces, gaisā virs radījuma galvas veidoja milzīgas Brežņeva Uzacis. daļa no jums varētu nezināt, kaspiejoda tas ir, – pietiks, ja atzīšu, ka tas i' kaukass, no kā nedaudz baidos.
dienas vidū, pēc izbraukuma nr. 2, tai pat krustojumā aizsapņojies gandrīz nožāvos no vellera, turklāt gandrīz krītot, gandrīz norāvu sev līdz a. cien. lietotāju ābols. kurš, starp mums meitenēm runājot, izskatā un stājā ir kļuvis vēl vīrišķīgāks.

parDon, plata bilde )

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Feb. 14th, 2017 | 07:42 pm
posted by: dooora

paralēli ∫liekām mani tagad no zōfas spēj ∫acelt arī lidojoša muca vai kas cits, vārdā Volmārs M Vulf∫ōns.
šodien veselas trīs reizes braucu uz bērnības pļavām mācīties stūrēt un no augšas lūrēt.
zēna dienu naktīs es te sapņos gadiem ilgi lidinājos. tikai tad vēl nebija to priekšplāna bloka māju. iesākumā tur bija purvs, uz kura niedrainā ledus ziemā spēlēt hokeju. tad parādījās pāļu dzinēji un kalbasīja divās maiņās. pazuda vardes, un kurkuļi pazuda. to vietā izauga sētām apjoztas stroikas ar skatu uz kapiem un ostu. stroikās aumaļām varēja čiept ļipučku un karbīdu. tomēr naktīs, kad lidoju, tādi sīkumi mani neinteresēja.

tik daudz zināmu logu, vairāki jumti vai vismaz bēniņi, kur lodāts.

[ščībi šķŗīņšoti no amatiervideō]

http://anarhija.lv/pix/KapuDrummerways.jpg (900 kB)
http://anarhija.lv/pix/Lid0sta.jpg (750 kB)

Link | Leave a comment {11} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Feb. 12th, 2017 | 03:42 pm
posted by: dooora

atminējos, kā mazo vinilu ar šo dziesmu bērnībā izgriezu no žūrnāla Jūnosķ
Valdimiers Augstumiņš, par baōbabiem

suņi šajā klipā spēlē kaķus. tas ir normāli.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


jim

Afišiņa.

Feb. 10th, 2017 | 01:53 pm
posted by: jim

"Septiņām neveikla seksa reizēm" būs daži seansi "Splendid Palace" kopā ar Katrīnas Neiburgas "Garāžām". Vairāk šite.

"Divas sievietes, viens seanss"

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Feb. 9th, 2017 | 03:42 pm
posted by: dooora

o, šuon kakrass Alepōnijām un Apolōnijām vārda svētki.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


dooora

Kurmīt, mana Ziemeļmeita

Feb. 9th, 2017 | 11:11 am
posted by: dooora

labi paņemts nav zakts

Sils nav 100 gadus satikts, bet Daniēls arī mīnus 25os līgani braukā riņķī kā velōkurjers. vismaz reizi nedēļā T-veida krustojumā sakrustojam rokas. un rollas.

Link | Leave a comment {20} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Feb. 9th, 2017 | 08:42 am
posted by: dooora

Saigōnas ainiņas )

Link | Leave a comment {14} | Add to Memories