dooora

(no subject)

Dec. 8th, 2016 | 05:42 pm
posted by: dooora

garī, garī, majā zvezdā
{jāpagaida minūtes trīs vai jāskipo uz 52:10}

asperadastra

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 5th, 2016 | 07:42 pm
posted by: dooora

Road to Pieces

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 5th, 2016 | 06:42 pm
posted by: dooora

šis ir tas vakars, kad garšo sidrs un pirksti tik veikli kā Makgauenam

MUN Xmām

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

A.I.

Dec. 5th, 2016 | 06:14 pm
posted by: dooora

piepūšamā kotlete, neatejot no rīta bufetes. starp rīta tualeti un rīta tīmspiritbildinga mītiņu Sitijā:
http://www.huffingtonpost.com/inverse/a-blowjob-cafe-staffed-by_b_13373700.html

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 5th, 2016 | 10:17 am
posted by: dooora

Whose motorcycle is this? It's a chopper baby. Whose chopper is this? It's Zed's. Who's Zed? Zed's dead, baby, Zed's dead.

"Aktīvākā iedzīvotāju daļa vēlas pārcelties kur citur," sacīja Vanags, prognozējot, ka Skanstē pēc pāris gadiem atradīsies arvien vairāk dažādu kompāniju biroju, kultūras iestāžu un tur dzīvos arvien vairāk augsti kvalificētu cilvēku jeb tā saucamā Z paaudze.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

uzraudzības monitōringa fekālais punkts darbībā (4. pielikums)

Dec. 5th, 2016 | 01:42 am
posted by: dooora

70.06.00
07.610
Narkotiku uzraudzības monitoringa fokālā punkta darbības nodrošināšana:
Resursi izdevumu segšanai 145 520
Ārvalstu finanšu palīdzība iestādes ieņēmumos 72 760
Dotācija no vispārējiem ieņēmumiem 72 760
Vispārējā kārtībā sadalāmā dotācija no vispārējiem ieņēmumiem 72 760
Izdevumi – kopā 145 520
Uzturēšanas izdevumi 145 520
Kārtējie izdevumi 145 520
Atlīdzība 51 166
Preces un pakalpojumi 94 354

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 4th, 2016 | 08:00 pm
posted by: dooora

https://app.webinarjam.net/live/1099/47e83d64ce/0/a463967709vf

pēc stundas sāksies Ross-atōna webinārs.
es savus tēkrekliņus saņemšu tikai janvārī, pēc atvaļinājuma. Rosam šāda neliela aizkavēšanās uz 2 mūžu +40 gadu tuksnesī fōna šķistu nebūtiska.

tiem, kas nezināja, kas ir Ross Ulbrihts un par viņa mammas nepadošanos:
https://youtu.be/hoZcFKPEZmQ

nesen advokāti uzrakuši, ka Silkrouda sāgā, visticamāk, līdzdarbojies vēl kāds nesankcionēts orgānu darbinieks. tiesa to, tiesa, var neņemt vērā, jo spriedums nodrukāts tādā šriftā, kas liedz nākotnei ņemt vērā jaunas liecības unvai pierādījumus, kas uzpeld. pat mafija nespēja šitik gruntīgi iebetonēt savas kļūdas.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 4th, 2016 | 03:42 pm
posted by: dooora

Keivsviņzin

vēsture met lokus. un reizēm izskatās, ka atkārtojas. atmet kādu kārtu vai uzliek jaunu meikapu. vai inscenē šatdaunu. un lokās tik tālāk.

So if you're sitting all alone and hear a-knocking at your door
And the air is full of promises, well buddy, you've been warned
Far worse to be Love's lover than the lover that Love has scorned

I let love in

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 3rd, 2016 | 11:11 am
posted by: dooora

meitenes es mīlu pilnīgi visas bez izņēmuma, tur nav nekādas diskriminācijas.
bet no puikām es bīstami indiskriminēti mīlu tikai veco Pitsburgas Jāni – sistēmiski godalgoto skolotāju Džonu Teilōru Gattō. viņš jau arī tāds pats stabulē pūtējs. superasānžs. tikai viņa filharmōnijai neviens lielais fonds trubas neatjauno. večukam insults bija pirms gada vai diviem. bet runas spējas ir atjaunojušās. klabina rakstu galus ar vienu Pirksu. Ijōns, kadtevi, Klusais. my personal Jesus.

A bit of Hīling fīling

domājot, kā no ieilgušās un under duress izvēlētās bērnības izlīst, to, kā rakstīts, līdz galam nepadiršot, svētīgi šabatrītā lasīt Jaunās Jāņa derības tāsuntās dziesmas tounto pantu, bez konfiskācijas:

I used to watch classes of dangerous ghetto teenagers heal themselves in a hurry when I helped them find hard work to do – work that needed to be done which they knew needed to be done. that was the secret of all the nineteen teaching awards I've won when I was school-teaching. I led children, one by one, to murderously hard work, turned them loose to tackle it and demanded they be accountable.
It can be no secret to any of you that forced government schooling is the only way to make a command economy work, but the price exacted is too high. I should tell you my prejudice – I don;t think we have a mixed economy, I believe we have a pure command economy. But it's operated through private men's clubs, it doesn't appear in the public press and academic journals.

We need a 6% employment rate to hold this apparatus together (izskatās, ka šie ir 90tie, early Bush I, kinda; nu jau par vienu otru promili vairāk), we need to trick too many people into a lifetime of stupid work that does not need doing. And because of the necessary slippage between central mandates and local needs we mismatch people and work, failing to respond to genuine human urgencies. In our schools, we pry millions of children loose* from the essential, timeless meaning of Being alive. etc, ad nauseam, gaudeāmus.

___________
to pry (smth/smb) loose: ja pry = okšķerēt, ar dajebkādiem motīviem bāzt snurķi manās privātajās afērās, bez īpašas klauvēšanas un uzticama mandāta, tad pry loose = pretdarboties prajam = paslēpt, nobēdzināt, nepieļaut saskarsmi vai, vislabāk, domu par

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 3rd, 2016 | 09:42 am
posted by: dooora

šī laikam bija pēdējā leļļu teātra izrāde, ko esmu redzējis. tehniski, tā bija izrāde pieaugušajiem, bet muterītei acīmredzot nesagādāja īpašas grūtības iekontrabandēt mani zālē uz pa blatu dabūtajām kontramarkām. (divi prievārdi pēc kārtas. nieki vien, norvēģi savirknē trīs vēl pirms brokastu kafijas) foršs laiks bija, tādā ziņā. svētdienas rītā aizej uz Almas Ābeles Raini Dailes Mazajā zālē (pieci lielie rindā), vakarā tajā pat Mazajā – Strengu Heses Stepes Vilkā, bet trešdien jau muti vaļā var klausīties dziesmas par iminento erekciju, ekspansiju un citām miesiski garīgām eksekūcijām, kas sagaida vīriešu kārtas cilvēkus, tātad, sasodīts, nav izslēgts, ka arī mani.

Cietumāman ar vārdu kungs ir problēmas. es drīzāk varu ar to grūdmūsvelcJūsu brīvi, lai piespiesti žonglēt. kāds kungs? kam kungs? uzvārdam?
vācu muižnieka dotam jūzerneimam? viņš zviedrs, starp citu, bija, ne vācis. šovasar atradu vecā kartē pie Gaujas norādi uz Štāles muižiņu. un tad jau gūgeļkartē arī Veco Štāles ceļu. tāpēc jau arī es to gateri tur īrēju, ar domu, ka viendien forsēšu Gauju un paklaiņošu pa vietām, kur ūbervecōpis Pēteris pirms 7 paaudzēm no diezgan cienījamā virsnieka to palamu dabūja. vagaram droši vien bija branga vara taislaikos, ņemot vērā, ka švēdam lielākā daļa biznisa un īpašumu bija ikauņu pusē.

tehniski man šobrīd būtu bijis jābūt aftōkursos (saliktais atstāstošais debitīvs, vēlamajā kārtā, tak nerealizēts), bet es strādāju mikrōnodokļa labā un pēc pāris stundrāža apgriezieniem domāju aizšļūkt uz klasesbiedra rīkotu zemināru par Ģimenes kokiem. kamēr no tagadnes, izskatās, acumirklī ne sūda vairāk nevar saprast, pamēģinās paurķēties pagātnē.

aizvakar pie senčiem vienā ablōmiņā ieraudzīju lappusi, kur abi vectēvi Latvijas armijas uniformās, dienestā. (smuki, sātani! stalti ar' par spīti nelielajam augumam).
vakar prasu Papam: a kā Ōpim izdevās Otrā kaŗa laikā no dienesta vienā vai otrā pusē izvairīties?
– Hā, viņš saka. Nu, tur smieklīgi. Liepāju jau bombardēja, un krievu komisārs ostā sasauc visus ierindā – i jūrniekus, i apkopējas – un sadala komandās, kam nekavējoši tiek pavēlēts evakuēt uz Ļeņingradu visus ostā pietauvotos peldlīdzekļus. Nekādu zvanu uz mājām no vienīgā telefōna, nekādu atvadīšanos, ibiōmaķ. Soļos, marš! Nu, visi soļosoļo, Ōpis ar'. Bet nu zinkā, viņš tak tur katru krūmu, katru ēnu pazīst. Vienā brīdī vienkārši izgaist no ierindas. (Puff, and he's gone, es reāli redzu Kevinu Speisiju Jūžuālajos saspektos.) Bet jā, Ōpis nodienēja, vēl pirms Jūrenes. zin, viņš mācījās kopā ar to slaveno kapteini Legzdiņu. bet ka' šie pabeidza Jūreni, Ōpis uzreiz varēja iet jūrā, bet Legzdiņam pa priekš' bij armijai jāatdien, hehe. bet tā jau Ōpis pa priekšu bija streļķos…
– Ko'a?!? (wtf, cik tad viņam bija? tik, cik man, kad memmīte caur pazīšanos uz izbāžamu leļļu balagānu aizveda, pārkāpjot likumus un morālās paradigmas? wtf?)
– nu jā, viņš jau vēl pajauns bija, vienpac laikam. kaukur pie Daugavpils. iedevuši puikam tādu milzīgu bisi – par trjohļiņejkām viņas laikam sauca – nu, garāku par pašu strēlnieku, smagu pēc vella. šis bij sapratis, ka ar tādu nevienu nenošaus, un iemainījis to pret japāņu karabīni. vienīgie sūdi, ka tur tās patrōnas tak nav pasējušas. vienvārdsakot, apsaldējis kājas, atceries – vecumdienās par tiem īkšķiem bišk sūkstījās? – un metis karošanai mieru.

par ko es nekavējoties iemetīšu nedaudz balzāma, ko tējiņa te vakar visžēlīgi atstājusi. uz csdd kursiem iet erebušam ir nedaudz amorāli, kamēr uz ģintskoka lekciju, praktiski, nepieciešami. jo kaut kā taču mums vienam otru jāpiecieš arī diahrōnā skatienā.

Link | Leave a comment {10} | Add to Memories


dooora

mazajiem par zvēriņiem

Dec. 3rd, 2016 | 06:42 am
posted by: dooora

http://www.stephankinsella.com/paf-podcast/kol129-speech-to-montessori-students-the-story-of-law-what-is-law-and-where-does-it-come-from/

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Dec. 2nd, 2016 | 08:42 am
posted by: dooora

ikpārdienas rīta rituāls – iet uz Bieti ar vēl siltu, tikko izskalotu Absolūta pudeli pēc svaiga piena.
sniegotā laikā man tas vēl vairāk patīk. baltā pudele tad vairāk saplūst ar vidi, un cilvēkiem par to nav tik dikti jābrīnās. neticēsiet, bet daudzi laikabiedri piena pudeli manās rokās uzlūko, it kā es kosmonauta ķiveri būtu padusē pasitis vai nestu VEF rādiōaparātu ar izbīdītu antentu uz pleca.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Nov. 30th, 2016 | 11:42 am
posted by: dooora

Kanādiešu akadēmiķa necenzēti pārspriedumi par pēcē/pīsī psihōzi.

Silti iesaku visiem, visvairāk pats sev:

PC_WC

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Nov. 28th, 2016 | 10:10 am
posted by: dooora

Vasja arī ar kaķīti:
https://youtu.be/b6hNEzl4Mhk

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

RIP Purs

Nov. 28th, 2016 | 08:42 am
posted by: dooora

Kā rakstīja LA 2016.g. novembra sākumā, vecais rakstnieks pēdējā laikā dzīvojis nabadzībā Zaubē un centies izdarīt pašnāvību. Pēc tam pārvietots uz pansionātu. kur arī miris.

https://nekropole.info/lv/Laimonis-Purs

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Nov. 27th, 2016 | 03:42 pm
posted by: dooora

kaķīši, grozi-kā-gribi, ir romantiskās frontes kaujenieki. ālieņu atbilde pārliekam racionālismam.
man līdz ‘79tajam mājās kaķīša vietā bija lemurs, bet olimpiskajā ‘80tajā to nomainīja Dzeguzes balss.
es to plati paņēmu līdz uz Norgi, persōnīgai lietošanai.

Dzeguzes Balss

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


dooora

ripo ratiņš, RIPo Sīks

Nov. 27th, 2016 | 10:10 am
posted by: dooora

pirmā un bēdējā kačīšbilde šajā zblogā )

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


dooora

nagāns, naģene un cilindrs: papahas analīze

Nov. 27th, 2016 | 09:42 am
posted by: dooora

Kā norādīja "Latvijas Gāzes" analītiķis Vinets Veldre, teritorijā uzieta kāda ēka, kurā atrodoties kolbas, mērcilindri, mēģenes, proti, inventārs, kas tiek izmantots laboratorijās.

Link | Leave a comment {10} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Nov. 26th, 2016 | 10:42 pm
posted by: dooora

dirks džentlijs seriālā. saturnday nite lite.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

post-post-ism

Nov. 26th, 2016 | 09:21 pm
posted by: dooora

Link | Leave a comment | Add to Memories