dooora

(no subject)

Apr. 29th, 2017 | 07:42 am
posted by: dooora

jaunais un daudzsološais peižāžists Vinsents W. Magogs

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


feita_kleita

.

Apr. 29th, 2017 | 04:32 am
posted by: feita_kleita

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Apr. 27th, 2017 | 12:12 pm
posted by: dooora

kamēr māsas lidmašīna kavējas, varu atkārtoti noskatīties mācību video.

drone-porn

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

sovi ņežnije

Apr. 27th, 2017 | 09:09 am
posted by: dooora

biju vakar tātad stāties ciešā kontaktā ar Valsti, kas pašpasludinātiem anarhomōpātiem allaž ir biš tāds slīdens sakars. pat ne ar Māti.lv, bet pilsētu mūsu, konstitucionāli neuzceļamo, vai precīzāk – tās likumīgo Ziemeļu patvaldību.
te der nelielu finesīti pieminēt. krietnu rīta daļu biju līdz elkoņiem noņēmies pa Austrīša trako čillīšu ūdeņiem, mēģinot jaunu partiju piešķilt. iepriekšējā, no memmes pipariem, atļāvās neuzdīgt. man ir aizdomas, ka radītāja kādā izmisuma brīdī būs ražu ielikusi cepeškrāsnī pažāvēties. atkal bij jāskaita pantiņš „tu tikai acis neaiztiec”, ar ko es labu brīdi tiku galā itin labi. tomēr, dvēseles spieģeļus sargājot, acīmredzami atstāju novārtā citas korpusa detaļas… vai nu biju izskrējis pa mazam, vai, raugoties potenciālajā dzīvībā, skaidrām beznosacījuma kustībām biju rūpīgi aptaustījis pats savu sākotni, bet no manas primārās dzimumpazīmes uz augšu sāka skriet daudzfrekvenču viļņu kaskādes. pulss, šķiet, nevienā brīdī nesacēlās virs simta, bet asensspiediens gan lēkāja kā mīlas aktā. es beidzot sapratu, kas ir Čī, kur tas mīt un kā to izsaukt. dīvainā kārtā, es pat nesvīdu. sajūta gan bija, ka esmu sviedriem pārplūdis, bet ķermenis laikam tak bij gana saprātīgs un nelaida slūžas vaļā, pretīgā gadījumā es būtu no atūdeņošanās beikts. toties no manis plūstin plūda visādi ho-ho-hormōni unvai flu-flu-fluīdi. auras es joprojām neredzēju, bet tāds dīvains mākonīts man bija riņķī gan.
tā kā neko racionālu padarīt nespēju, izlēmu doties padoties un parakstīt līgumu par zemes nomu, klusībā cerot, ka mana mirkļa fluiditāte neliks šķēršļus dzimumdzīvei ar tautas kalponēm, drīzāk to veicinās. es kopzummā Direkcijā esmu bijis 5 reizes. jautājums sarežģīts, piekrītu. tālab nekurnu, ka nāksies iet vēl sesto reizi, lai gan aizvien redzu realitāti, kurā to visu varēja nokārtot 15 minūtēs pirmās valsts vizītes laikā. bet vismaz iepazināmies. quid pro quo vadis, kā teiktu Pulkvedis.
pirmajās reizēs es droši vien atstāju garīgi un galīgi nelīdzsvarota cilvēka iespaidu, bet laiks dziedē visas brūtes, un nu jau, jāpiesit pie koka vai akmens, es viņiem drusku simpatizēju. pat sargs diezgan speciāli sagaidīja mani koridōras galā, lai tik sirsnīgi atvadītos, ka gandrīz apsvēru tur uzkavēties, uzaicināt vīru uz viņa paša apsargāto kafejnīcu apskalot līkopu, bet noturējos. viņam tomēr pienākumi.
čillustrācijai maza ainiņa no mūsu otrās tikšanās reizes.
– es savas domas neesmu mainījis, ņemšu visus trīs. katrs savā ziņā foršs un pa savam problemātisks. būs interesanti.
– nē, nebūs. nav vairs visu trīs.
– (neticīgi, izmisīgi) kā nav?! kas nav? a kas ir? un cik ir?
– nu, pasakiet, kuru jūs visvairāk gribējāt.
– ēē, es tā nebiju domājis… (domā) nu, ja tikai viens palicis, tad manas prioritātes kārtotos šādi: 99, xxx, yyy (ййй). bet, ja var izvēlēties divus, tad man atkal jādomā (domā atkal, ne sūda neizdomā)
– ziniet, nu tieši 99tais arī ir palicis. interesē?
tamviet, lai retortiski atbildētu uz retōrisku jautājumu, sarūgtinājuma un prieka mikslī sāku saraustīti sniegt sekojoša satura papildinformāciju:
– ziniet Taizemē, piemēram… tur baigie Nodokļi jāmaksā, ja kāds grib firmas nosaukumā devītnieku ielikt!
kundze paceļ acis no papīriem. perifēri manu, kā paceļas vēl divas jautājošas galvas. es patinu atpakaļ savu tekstu, šausmās ieraugu feiko ņūzu un steidzu to labot:
– nē, nē, ne jau Nodokļi! KUKUĻI! Baigie kukuļi, es iekarsis auroju, pamodinot vēl divas darbinieces savā arjergardā. kad vispēdīgi gāju prom, viena no viņām uzmeta man jauku mirkli un tad turpināja klusu zviegt mutautiņā. vo, tā mums tur iet. bet vēl jau viss nav galā. man vēl būs jājāj pēc Priekšnieka parakstītā egzemplāra. sasodīts, tur pieci it kā tak pieauguši cilvēki sēž. bet nu laikam bez tām paraksta tiesībām. man elektrōniski paziņos, kad var nākt pakaļ. es te mazliet pie rīta herbālās kafijas vizualizēju visus tos nabaga elektrōnus, kas bez īpašas jēgas un vajadzības tiek dzenāti manu sīko iegribu apmierināšanai. stulbums, bet patīkami.

mājupceļā, kurš pirmo reizi 10 gados veda caur LB nolūkā paņemt nulli trīs, ar prieku samājos ar [info]rediiss. labka viņa nezin, ka es no mājas izeju vienreiz divās nedēļās, citādi varētu rasties iespaids, ka es viņu stalkoju. vienalga patīkami savējos atpazīt jau kvartāla attālumā.

tā. pazaudēju pa-pa-pavedienu. šit 'appenēs.

pateicoties [info]kochkas saullēkta diskotēkai, man ir jauna himna.

Fuck The Government, I Love You

vēl man esot jauna iesauka, Šveices brālītis izstāstīja. džei tū. gou figer.
es palūdzu, lai jaunieši apsver to piekoriģēt uz džei dū. tas arī ir divi, tikai lietuviski.
ok, ies dzīvē, palūrēs, cik devītniekus tā šodienai sagatavojusi.
tu dū ōr not tu dū, ic not īven a kveščin.

Link | Leave a comment {16} | Add to Memories


dooora

walk in progress

Apr. 26th, 2017 | 07:42 pm
posted by: dooora

ceturtā, roķīgā, aprautā

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Apr. 26th, 2017 | 06:42 pm
posted by: dooora

so much content no one's content

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

99

Apr. 26th, 2017 | 10:10 am
posted by: dooora


pajēhaļi
da haus

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Apr. 25th, 2017 | 08:42 pm
posted by: dooora

divi cilvēki uztaisa trešo, un divi miljōni metas pārtaisīt.
#trīstrūkstošotraisiemeslskāpēclatviešiirtiksuperduperīgi

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


dooora

What's Wrong With Profit? (nasing spešil)

Apr. 25th, 2017 | 12:42 pm
posted by: dooora

Kērtiss ir viens prātīgs zellis.

https://youtu.be/fMR4-5UsNn8

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

(no subject)

Apr. 25th, 2017 | 11:42 am
posted by: dooora

nesen pilsētā bija Zinātnes gājiens. vairums plakātu bija veltīti homeopātijas reklāmai. pateicamies.

Ingunas vīrs mani lāpīja bērnībā. pēc tam kad skolas medicīna bija pārbraukusi pāri.
sakarīga saruna. vienīgi par potencēšanas brīnuma niansēm Kivičs piemirsa pavaicāt.
http://play24.lv/video/8573/viesis-inguna-vecvagare

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


dooora

Melnās kaijas, baltie kovārdņi

Apr. 24th, 2017 | 06:42 pm
posted by: dooora

Uppsala islandiski nozīmē vēmekļus.
ja Upp, dabiski, ir augšup, tad Sala nāk no selja (sell=self-give), brīvprātīgi atdot vai iemainīt pret ko līdzvērtīgu. wemt, tātad, vajag uz augšu. bet nu ar apdomu – vēja virziens un raitums, gravitācija, notece – šie faktōri jāņem vērā no pirmajiem biklajiem soļiem, ja vien nevēlaties sabiedrības acīs pārvērsties par liderīgu amatieri.

kā es nonācu līdz Upsalai, no tiesas neatceros. lasīju vjetnamiešu pasakas. tur divas dullas māsas ņemās, dievietes, neapšaubāmi. Čaj vai Čej uzvārdā. un tad jau pēkšņi rakājos, meklēju, par ko īsti bija Gunnara Gunnarsona romāns Svartfugl. tiesas prāva pret diviem bračkām? latviski laikam nemaz nav. un Svartfugl nemaz nav Melnais putns, kā biju iedomājies. wikipēdijā par viņiem maz rakstīts, peidāvāju pāris teikumus, gūgtulkotus no islandīšu šķirkļa:

Blackbirds (scholarly name: Alcidae) are a family of beach birds. They resemble penguins in some ways where they are black and white in color, sit upright and live by sea. However, they are totally unrelated to them. Most species of blackbirds reside in the Pacific, but in the Atlantic and the N-Islet there are six species in addition to the extinct larvae.
The species that are considered to be blackbirds are: pickles, chickpeas, shortbread, teas, groves and herbs. Long-legged, short-haired and lime are in many respects like species, shed in rocks called a single name of blackbird. Their largest settlements are Látrabjarg, Hornstrandabjörgin and Grímsey.krieviski šos saucot par melnajām kaijām. meklēju krievu tulkjumu romānam, bet pagaidām esmu uzdūries tikai šai ekranizācijai. darbība arī notiek uz salas, tikai šajā versijā tā ir Kuba. brāļus arī vēl nemana, bet māsiņas sauļainas. laiku pa laikam šauj, bet tas jau tikai kīnō.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Apr. 24th, 2017 | 04:42 pm
posted by: dooora

Sapnī nācējiem runas viņš teiks
Vai nopietni uzklausīs tie tās

Sašauts ar ķiršu kauliņiem
Sadurts dažādās vietās

Iztecējis no leksikas
Iesūcies dažādās lietās

Tagad ne vārda nesacīs
Zem zemes varbūt i dziedās

[UB, 1979]

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

laik šēr abōrt ignōr rītraij

Apr. 24th, 2017 | 01:42 pm
posted by: dooora

bet vispār jau ta' es pa' ko?
pa' to, ka svētki šodien.

aizgāju uz blakusistabu meklēt kādu gaviļnieka krājumiņu, bet tai herbārijā ir nu jau kategōriski vājprātīgs bardaks.
atnācu uz zōfu ar ca. 21 nepareizu, bet daļēji paskaidrojošu grāmatiņu. ir arī viens dēvēdē.
es nesaprotu laiku, laiks nesaprot mani, mēs lepni pašķiramies kā džankas Tonkinas līcī.ja jūs nerubījat gagaūziski, oriģināls te pazibēja pirms svešiem gadiem.

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


dooora

(no subject)

Apr. 24th, 2017 | 11:42 am
posted by: dooora

reizēm mamma, pasaulīgās dzīves sarūgtināta, mēdz uzklupt radītājam.
šodien, lūk, viņš esot slinks. (skaidrs, izklaidējas šaitans 85 gados un svaigā gaisā huskvarnējot sešmetrīgus šāļus) vēl vairāk, pastāv nepārprotamas norādnes, ka tāds viņš allaž ir bijis.
– atceries, piemēram, kā viņš toreiz sēņojot bija par slinku, lai pieliektos pēc baravikām un sita tās nost no kātiem ar nūju. sak, atceļā salasīšu. ja ne pats, tad kāds Cits (mamma, tobiš).

jā, mammu, es atceros šo skandalōzo gadījumu. jūs mani, piecgadīgu knēveli, pamodinājāt ibiōmaķ kaukādos četros vai piecos, iegrūdāt rīklē sviestmaizi ar doktordesu, ielējāt manī kaut ko diskomfortabli karstu un ne tik vieglajā automobīlī Žiguļi ar reģistrācijas numuru ЛАУ-7284 transportējāt mani uz Smilksteni vai Dundadzi. paldies par to. un vēl visām iepriekšējām un sekojošām reizēm.

bet, mammu, vai Tu kādreiz esi iedomājusies, ka fāčam pat sūda upeņu krūms aizsedz apvārsni? ka viņš ir Budda, kas to vien vēlas, kā sēdēt un vērot to vietu, kur ūdeņi saplūst ar debesīm. (mēs ar mā esam Zemes zīmes, pā – kaukas radikāli cits, bet sorrī, es tikai pagāšgad dārzkopības kalenderī sāku tās zīmes studēt)

no otras puses, mēs jau to realitāti iepazīstam salīdzinājumā. un papam tur riņķī visa tā bijušo jauniešu plejāde ir bladī iespaidīga. nu, tādi, kas māk aplaudēt arī ar pusplaukstu, uzcelt māju no sērkociņiem vai, kā minimums, vadīt ledlauzi.

tad nāk vēl viens empīrikā sakņots darba hipotēzes stiprinājums:
– viņš pat meitenes ķert bija slinks. zini, kā mēs iepazināmies? viņš sēdēja pie Lunas savā Pobēdā un pa logu man uzsauca – meitenīt, pavest nevajaga?

nu, vot, baba-jaga vai rādiō gāgā, bet te nu es esmu, šo jauko cilvēku radīts, lai jums to visu izstāstītu.

vispār jau man nepatīk nosacīti netīro veļu wēwēwērbalizēt, bet šitais ir tik vispārcilvēcīgi, ka grēks nepadalīties.

iemetīšu graķīti strukturētas šveiciešu ļergas uz papa veselību. kā memme nesaprot, ka tas džeks ir ģēniski sešās paaudzēs programmierēts bēgt no šīs zemes nolādētās? no tēva vai muižkunga, kas tad nu tagad pastāstīs, kā būs būt, un paralēli vēl ar savu nebūtisko perpendikulu aizsegs daļu svētākā, kas var būt. apvārkšņa.

vo, bļin. allaž domāju, ka tā perša par ābeli un ābolu manu gadījienu būs apgājusi. skuju.
iemetīšu vēl vienu, pats par sevi. dooo' Dies, man līdz Tēva slinkumam aizkārpīties.

dziesmas nebūs, kā vienmēr

Link | Leave a comment {13} | Add to Memories


dooora

O, Come All Ye Faithful

Apr. 24th, 2017 | 10:42 am
posted by: dooora

dīzelīts

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

trivium

Apr. 24th, 2017 | 02:02 am
posted by: dooora

preparation, execution, deathtination

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

i did it high way

Apr. 23rd, 2017 | 09:42 am
posted by: dooora

homeōapmāts

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

Comment ça va, la République ?

Apr. 22nd, 2017 | 01:42 pm
posted by: dooora

springtime

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dooora

proteger, defender y servir

Apr. 22nd, 2017 | 08:42 am
posted by: dooora

trūcīgi tērptais demonstrants esot mierīgi piesoļojis pie baltās mentu bertas un uzrausies uz jumta.
venecuēla. karakasa.

http://ap.mnocdn.no/images/ec5f45c3-052d-4fb8-922e-c3ea441beec4

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


dooora

99 gāzes balōniņi

Apr. 20th, 2017 | 10:42 am
posted by: dooora

nez, kur mūsdienās var raiti iegādāties ~100 gaisa balōnus?
izlēmu, ka nevar tomēr visu 99. iecirkni piešķirt tikai man, neuzticamības un neaprēķināmības ekvivalentam.
tālab virs apļa kvadradūras iecelšu un pacelšu pats savu Seimu.
sapnī redzēju Nenu. viņa šobrīd apsver iespēju nākt pie manis par spīķeri. un vispār ļoti labi izskatās.

nūr getrojmt
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories