Draudzība ir Maģija

Recent Entries

You are viewing the most recent 6 entries.

31st July 2012

psihs7:52pm:

28th May 2012

totentanz1:15pm: =)
Realised it belongs here :)

14th February 2012

cannibalsmith6:02pm: ACTA protests pāraug broniju meetupā
Vakar protestā sastapu kaudzi broniju, un sarīkoju instant meetupu. Rainbow Dash plakāts tika ziņās. Vēl bildes. Vēl bildes.

1st February 2012

cannibalsmith3:33am: XS Rotaļlietas
Numur viens avots poniju mantām Latvijā ir SIA Anvol piederošie veikali XS Rotaļlietas. Šodien biju Galerijā Centrs un uzzināju, ka martā būs jauns pievedums, tajā skaitā DVD ar pašu seriālu. Pašlaik var nopirkt DVD ar Ticket Master pa 8 latiem (komplektā nāk Twilight Sparkle). Izsktās, ka disks ir lokalizēts arī latviešu valodā. Interesanti, kam tika tas gods. Par saturu ziņošu, kad atradīšu kādu DVD lasītāju. Papildināts: disks ir latviešu, igauņu, lietuviešu un krievu valodās. Equestria ir Zirgzeme, un Celestia ir Seleste.

21st January 2012

cannibalsmith1:59am: Ievads
2010. gada rudenī ASV televīzijā parādījās jauna multene. Tā izrādījās tik laba, ka kļuva par mēmi. Nekas nav skaidrs? Sāc šeit.

Izveidoju šo komūnu reakcijā uz to, ka ik pa laikam redzu kādu cibiņu iepostējam poniju bildi vai kā citādi atsaucoties uz ponijiem. Cerībā, ka pastāv pieprasījums pēc lielākas poniju koncentrācijas Latvijas internetā - pēc konkrētas vietas, kur rādīt citiem savas mīļākās poniju bildes un citu mākslu un strīdēties par to, kurš ponijs ir labākais. Varbūt pat izdodas saorganizēties uz kādu multeņu vakaru vai ko citu. Ā, jā, un man gribētos savākt cilvēkus, ar ko spēlēt Fighting is Magic, kad tas iznāks.

Noteikumi nekādi īpaši nav. Vismaz pagaidām. Rakstiet, lūdzu, ar garumzīmēm un lieciet šokējošu metariālu un spoilerus zem lj-cut.

Komūnas dizainu ponificēšu pamazām, kad atradīsies laiks.

Powered by Sviesta Ciba