HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
11 most recent entries

User:crescendo
Date:2015-02-01 10:25
Subject:Cibas tēmas
Security:Public

ļoti interesanta infografika dažu pēdējo dienu diskusiju kontekstā.


Izrādās, ne tikai mēs te tādi ne ļoti ticīgi, bet vieni no konkrētam, personificētam neticīgākajiem Eiropā.

2 comments | post a commentUser:jim
Date:2015-01-30 17:51
Subject:
Security:Public

Draugi, es tikai gribēju pateikt lielu paldies par šodienu. Jūsu atbalsts un sapratne ir gandrīz fiziski sajūtami, kaut kas līdzīgs lielam apskāvienam vai siltai segai, kas negaidot izveido starpsienu, aiz kuras negācijas un nosodītāji pārsteidzošā kārtā nespēj ievainot, vismaz pagaidām.

29 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2015-01-28 00:01
Subject:Food
Security:Public

Beidzot atradu, kas bija tas kaut kad pagaršotais turku zirņu indiešu ēdiens, kas man garšoja. Chana masala.
Jo ar tažīnas un kariju pieeju pie maisījumiem to turku zirņu specifisko garšu, kas man nepatīk, nomākt neizdevās. Tagad vēl saprast, kas ir tā atšķirība, kas humusu no riebīga padara par brīnišķīgu....

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-01-26 14:44
Subject:
Security:Public
Music:PJ Harvey / All and Everyone

Da manis pēc, man nav žēl, jūs varat pārtikt no sojas, kuskusa, izglābt cūciņu, tajā pat laikā aukstasinīgi noslepkavojot burkānu, man ir vienalga, ko jūs darāt savās guļamistabās. Tā ir jūsu pašu izvēle.

Bet šis jau ir kaut kas ārpus laba un ļauna, atvainojiet. Vegāniskā paika kaķiem un suņiem.

Kāds nevar viņus beidzot savaldīt, lūdzu?

11 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2015-01-26 13:04
Subject:Dziedātāju tauta.
Security:Public

Mazā vakar pēc ciemošanās sagurusi, pati sev apnikusi, nervoza šuneļa sabaidīta, sēdēja mašīnā, ne gluži ar dzīvi apmierināta... Un sāka dungot. Grūti pateikt, kurā brīdī no monotonās viena toņa vilkšanas (un, reizēm, Miega Vilcieniņa piedziedājuma frāzes atkārtošanas) tikusi līdz eksperimentēšanai ar augstumiem - bet tagad tā jau izklausās pēc dungošanas - vēl harmoniska melodija nav, bet melodijas mēģinājumi ir.

Kaut kā tieši vakar tas tik ļoti atgādināja, kā pati biju cerējusi dzemdībās sāpes izdziedāt, izdungot. Ko neatļāva... Tik ļoti gribējās mazo būtni paņemt klēpī un samīļot un pasargāt no visas lielās briesmīgās pasaules, kas mēdz iebilst pret diskomforta risināšanu ar skaņu. Pat, ja tā ir dziesma. Dziesmas mēģinājums.. Jo skaņa palīdz. Lai cik muļķīgi tas nebūtu.
Paglāstīju galvu, drīz jau aizmiga. Es viņai blakus arī.

6 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-01-26 11:58
Subject:
Security:Public

Kā visiem zināms©, kaķīši – tie ir mazi, eleganti un izveicīgi zvēriņi ar mīkstām ķepiņām. Bet tad naktī, pusmiegā, tu dzirdi rikšojošus soļus, vēl īsti nepamodies gara acīm redzi slaidus, sportiskus zirgus, varbūt pat paspēj apdomāt, kādā gan sakarā, ja līdz hipodromam ir kādi 3 kilometri, un kurš gan vesels, garīgi stabils zirgs skrietu pa hipodromu ap pieciem naktī anyway.

Un tad soļiem seko blīkšķi, eksplozijas, plīstošu stiklu skaņas, nākas tomēr pamosties un celties pētīt, vai logā nav trāpījis kāds iedzēris karlsons. Nē, izrādās, ka no viesistabas kumodes virsmas noslaucīti tur stāvējušie priekšmeti; pabalējusī, iestiklotā Muhas reprodukcija nupat atrodas uz grīdas, bet tā kā stikls nav pat ieplaisājis – nākas secināt, ka tā laikam nemaz nav īsta reprodukcija, bet viltojums. Kaut kādam nenosakāmas formas dekoratīvam izstrādājumam paveicies mazāk.

Jā, nu lūk, te lasītājs varētu prātā gruzīt notikušo uz Pelēko Cūku, bet kā gan tas būtu iespējams, ja Pelēkā Cūka lēnā un uzmanīgā solī parādās no pagaldes, un sejā lasāms tāds pats izbrīns, kā man. Nē nē, tas nevarētu būt viņš, mūsu acu priekšā ir pats mierīgākais un nosvērtākais dzīvnieks pasaulē, pie kam ir skaidrs, ka pirmais acīmredzami aizdomās turamais nekad neizrādās vainīgs. Jārok dziļāk. Jāmeklē motīvs.

6 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-01-23 20:00
Subject:
Security:Public
Mood:Ēst gribas

Gandrīz, ziniet, apvainojos uz vēstniecību. Atrakstīja meilu, teica, ka viņi mūs te vairs negrib, mol, brauciet projām.

Nē nu gluži tā viņi neteica, bet atsūtīja info par to, kā kārtējo reizi valži "aicina jaunos speciālistus atgriezties Latvijā". Nu a kā man to savādāk bija tulkot?

Bet tad padomāju, ka kas tad es par jauno speciālistu, nekavējoties nomierinājos.

7 comments | post a commentUser:chaj
Date:2015-01-21 23:04
Subject:
Security:Public

I'm not in love

I'm not in love

post a commentUser:chaj
Date:2015-01-21 20:58
Subject:
Security:Public

Man kā cilvēkam, kas studējis bioloģiju, šis liekas tik spēcīgi:

Vsjo kaka u zverej

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-01-19 16:16
Subject:Koeljisms 2015
Security:Public
Music:N.O.H.A. / Peking Express

Galvenais – nevajag izsamist. Ja tevi par neattapību un grūtgalvību atlaida no Makdonalda – ej strādāt par projvadu reklāmas aģentūrā.

Viss būs labi!

6 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-01-19 14:13
Subject:
Security:Public
Music:N.O.H.A. / Sierra Digital

Jesusmaria, apskatījos dēļ jauno metro staciju atvēršanas plānotās transporta sistēmas izmaiņas. Viss ir salauzts. Viss.

Dārgie regulārie viesi, droši svītrojiet no saviem blociņiem mūsu jaukos tramvaju numurus "12-14-20", rakstiet tā vietā "8-12-14-15", un rēķinieties, ka 14 un 15 pa dienu nebūs (uz centru tikai ar metro vai pārsēšanos, afigeļi?) un gan 8 gan 12 tikai brauc pa upes šo pusi, pie kam 8 būšot mazais, vienvagonīgais kroplītis.

Vobšem aprīlī labāk no mājas laukā neiet; ticu, ka ar laiku viss sakārtosies, bet sākumā bardaks būs vērienīgs.

Toties beidzot esam nonākuši līdz tam, ka transports te ir principā lētāks nekā Rīgā. Par to, ka gada biļetēm grasās samazināt cenu, laikam labāk paklusēt.

7 comments | post a comment


browse
my journal