HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
5 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2017-03-21 14:47
Subject:
Security:Public
Music:The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble / Parallel Corners

Poll #20973
Open to: All, results viewable to: All

Pavasaris, vienradži un varavīksnes

View Answers

Nekas nepatīk
7 (33.3%)

Viss riebjas
6 (28.6%)

Besī ārā
6 (28.6%)

Citi varianti
14 (66.7%)

8 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2017-03-19 19:58
Subject:
Security:Public
Mood:Gut
Music:Huiņa ar ģitārām

- (skatās teļikā) Eu, tur ir čuvaks vārdā Galvas!
- Viņu bērnībā tā iesauca. Tagad, pēc operācijas, jau normāli izskatās.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2017-03-18 13:30
Subject:
Security:Public
Mood:Gut
Music:Radiohead Live in Prague

Nē nu šitas ir kaut kā jāmēģina pierakstīt, lai gan nevar jau pierakstīt tādu mirkļa ohuju, bet, vārd'sakot, ejam tādi, neko nenojaušot, tukša iela, un piepeši garām brauc mocis, nejēdzīgi tarkšķēdams, kā jau šie transporta līdzekļi parasti dara, uz moča sēž čuvaks, normālā ķiverē, protams, kā jau nākas, un šis pabrauc garām, un mēs tādi saskatāmies, mol, tu arī šito dzirdēji?, jo viņam tur uz moča SKAN RADIO!, bļaķ!, I shit you not, viņam tur skanēja radio.

Pēc tam aizejam uz picēriju, tur pīpējamā daļa otrajā stāvā, skatāmies lejā, kur cilvēki pasūtījuši zupu, kurā peld koši oranži burkānu gabali, bļaķ, mēs te ēst vispār atnācām, ja?, bet ar to jau nepietiek, pēc tam viņiem atnes picu, no kuras viņi rūpīgi nolasa visas jalapeno šķēlītes, gan jau tāpēc, ka asas, un tad nolaista ar tabasco, jo gribas, lai ir asa, bet tad viņiem vēl atnes gaļas gabalus ar kartfeļiem, un tā nu viņi ēd gaļu un kartfeļus un uzkož ar picu, es jau teicu, ka mēs tur ēst nācām, ja?, vobšem pārdzīvojumiem bagāta diena, par to bija jāparunājas, es atvainojos.

10 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2017-03-14 12:58
Subject:
Security:Public
Mood:Rainbow in Poland
Music:Archive Live in Athens

A vakarnakt čo, viss normāli, tev tur tāds naksnīgs čats ar jūzerneimu, kurš jau ielīdis gultā, kaut ko vēl patērgājat par Būtisko, pēc īsa klusuma pamani, ka jūzerneims offlainā, pamāj arlabunakti un pievērsies savām lietām.

Paiet kaut kāds laiciņš un messendžeris saka ding!, un jūzerneims saka "ā, nē, nē, es vēl neguļu. Nevarēju aizmigt, aizgāju sacept gaļu".

4 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2017-03-14 08:54
Subject:Vakcinācija ir vienīgais veids, kā pasargāt no difterijas!
Security:Public

Starp citu, tie ir meli. Vakcīna ir ļoti labs veids, bet tas nav vienīgais un tas nav pietiekams.
Vienīgais ko, neizvairoties no sabiedrības pilnībā, vari darīt pats, bet ne vienīgais, ko var darīt sabiedrība. Kontaktu apsekošana. Analīzes, profilaktiskās antibiotikas, karantīna. Starp citu, ir iestāde, kas ar to nodarbojas.

Bet pie mums SPKC nedarbojas gluži tā kā citās valstīs. Atkal kārtējais gadījums. Šoreiz Legionella. Viļņā - ārkārtas stāvoklis. Aizkrauklē?
http://apollo.tvnet.lv/zinas/apstiprinats-smagu-plausu-infekciju-izraisosas-slimibas-uzliesmojums-aizkraukle/788916 baktērija atrasta pagraba ūdensvadā un dzīvoklī. Citur pilsētā paraugi netiek ņemti, jo normatīvie akti to neprasa (kam gan būtu pienākums tos normatīvos aktus veidot tādus, lai tie būtu adekvāti sabiedrības pasargāšanai? Nē, es būtu ar mieru noticēt, ka vairāk nav nepieciešams - bet tad tā arī vajag skaidrot, nevis uz normatīvaijem aktiem atsaukties.
'Signāli par saslimšanu' no citiem iedzīvotājiem ar nav saņemti... un šo informāciju sniedz pat ne SPKC bet pašvaldība.
(Atzīmēsim, ka Aizkraukle nav arī 'gripas un augšējo elpošanas infekciju' monitoringā iekļauta teritorija. Tuvākā būtu Gulbene, kur pneimonijas gadījumu skaits pat ir paagustināts, bet tiek skaidrots ar paaugstu gripas gadījumu skaitu).

'Biežāk dezinficēt vannu un krānu uzgaļus'.
Un instrukcijas, kā tad pareizi veikt šo dezinfekciju? Izrādās, tas nav nemaz tik vienkārši, un ar vannas noliešanu ar cillitbang nebūs līdzēts. http://businessdatabase.indicator.co.uk/business_advice_directory/articles/legionella/how_to_clean_your_showers/UKTAHSAR_EU13060601/74/topArt

Skumji, bet, protams, ka šajā gadījumā kā reiz jaundzimušie tiek īpaši pakļauti riskam - vienkārši tāpēc, ka vecāki vairākas dienas bijuši prom no mājas, slimnīcā... Vai tu katru reizi atgriežoties no atvaļinājuma noskrūvē dušas uzgali un ļauj pa dušas trubu patecēt maksimāli karstam ūdenim? Me neither. Jo tas tomēr ir paranojiski. Vismaz, ja nesen nav bijis brīdinājums par viss-ir-slikti. Un brīdinājums... kāds brīdinājums? Pie mums taču pat pēc ūdensvadu remontdarbiem pabrīdina par 'iespējamiem uzduļķojumiem', nevis 'ē, nākamo diennakti krāna ūdeni bez novārīšanas dzert nevajadzētu, tajā nonākusī augsne un visādas baktērijas, līdz izskalosim'.

UPD, tas ir vēl episkāk, mums nav tikai viens izolēts mediķu pamanīts gadījums ar jaundzimušo Aizkrauklē. Mums ir sliktāk nekā Viļņā. Bet tas viss tā klusiņām. http://www.delfi.lv/news/national/politics/legionaru-slimiba-sogad-latvija-sasirgusi-11-tris-cilveki-mirusi.d?id=48622383

7 comments | post a comment


browse
my journal