HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
10 most recent entries

User:zvirbuleens
Date:2016-05-26 11:37
Subject:
Security:Public

Firefox jaunākā versija visu laiku aizvāc no ekrāna izvēli. Atjaunoju, bet tā pazūd un pazūd. Sak, nevajag tev nekādu izvēlni, arī mēs gribam būt kā pokemoni.

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-05-25 13:15
Subject:
Security:Public
Mood:Darba duna

Dārgā Gūgle. Ja tu lasi šīs rindas, un es zinu, ka tu lasi šīs rindas, man tev ir viens it kā nesarežģīts jautājums.

Bļaķ, KĀ?

13 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-05-21 21:40
Subject:
Security:Public
Mood:Gut

Aizmīties līdz Karlšteinai – tas nav itin nekāds ievērības cienīgs notikums. Nu kā, sākumā 25 km priecīgi augšā-lejā, vietām pieklājības pēc paels, protams, bet bez īpaša nīgruma, jo zini, ka tūliņ jau būs jauki 3-ar-kapeikām kilometri, kuros pedāļus var izmantot tīri kā kāju balstus un priecāties par garām zibošo ainavu, neveltot uz priekšu tikšanai it nekādu piepūli. Nu un tālāk gar upi mīties jau visi gudri.

Nezinu, kas tas man šodien notika, bet izlēmu šo pašu maršrutu nobraukt pretējā virzienā.

АДЪ.

Адъ и преисподня.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-05-20 16:47
Subject:
Security:Public
Music:Zrní / Následuj kojota - Live Acoustic

Vakar vakarā ar lielu izbrīnu uzzināju, ka ir nevis trešdiena, kā man labticīgi šķita, bet jau ceturtdiena. Neapdomīgi nopriecājos. Šodien šķiet, ka vēl viena darba diena šonedēļ tomēr būtu noderējusi.

Also, pārdodu tukšu jepegu, fons balts, izmērs 900x900 px, nelietots, minimāla kompresija, ražots Čehijā, vienīgais eksemplārs.

14 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2016-05-19 21:47
Subject:Par E.
Security:Public

Tad, kad Jums Azūra spāņu delikatešu bodītē piedāvā nogaršot 'pastēti' lepni slavējot 'mēs paši šito taisam, pēc tam citu nemaz negribēsiet ēst, te ir pilnīgi bez E vielām'...

Demonstratīvi palūdziet burciņu un izlasiet sastāvu - proti 'krēmsiers 'Rasa'(PIENS, SALDAIS KRĒJUMS, stabilizētājs-guāra sveķi, pārtikas sāls, pienskābes baktēriju ieraugs, ferments, konservāts-kālija sorbāts), cepti šampinjoni, sīpoli, rafinēta rapšu eļļa, garšvielu maisījums, sāls, pipari, timiāns.

Rec, no vienas puses - pirka jau tāpēc, ka garšā jutās riktīgi foršs umami.

No otras... nu un vajadzēja tik cītīgi stāstīt, ka 're, bez E vielām', ja uzlīmītē uz bondzelītes ir kā minimums E 412 un E203 ( un ļoti šaubos, vai 'garšvielu maisījumā' nav arī E 621. protams, pie ceptiem šampinjoniem un sīpliem tāpat skaidrs, ka dabīgais msg tur ir vezums un vēl kaudzīte vairāk, nekā potenciāli garšvielu maisījumā, tāpēc šajā reizē tam īsti nozīmes nav)? Nezināšana vai ļaunprātība, m?

9 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2016-05-19 10:17
Subject:Visi tik pareizi, ka pilnīgi nelabi :)
Security:Public

Ohoo, cibiņā izrādās pēc mūžīgā 'zeķes zandelēs, zeķes zandelēs, kurš gan joprojām nezin, ka zeķes zandelēs nēsā tikai garīgi deģenerāti, kam mājās spoguļa nav (kādu vasaras stila lapu pēdējās piecgades laikā esat redzējuši? lai google parāda deģenerātus , (protams, sarakstiņā ir vēl daudz lietas - dekupāža, pērļošana (wake up sheeple, šī gada dekupāža ir makarūni un jo īpaši to meistarklases) tagad uzradusies jauna kolektīvi 're cik mēs esam krutāki un pārāki' augstprātīgi panicināmā lietiņa. Proti, krāsojamās grāmatas pieaugušajiem. Jo, redziet, atšķirībā no glezniņu izšūšanas pēc gatava parauga, tam neesot vajadzīgas dzīvei nepieciešamas prasmes.

Fui jūs.

Ja jums attiecīgā prasme trūktu, jūs tā neteiktu. Jo paskat, kad šī pašu apsmīkņātā prasme ļaut smadzenēm neieslēgt aurojošu 'THIS IS STUPID LETS DO SOMEHTING ELSE' režīmu tiek intensīvi lietota lappušu aizpildīšanai ar burtiņu bezjēdzībām ar zinātni pārplūstošajiem studiju dabriem, tas gan ir apbrīnojami un noderīgi. Jo redz burtiņi, ne krāsiņas. Ugu.

Nekā, tā IR mūsdienās vajadzīga un noderīga prasme. Vienkārši Jums tā ir, tāpēc Jūs to nenovērtējat.

Bet tas ir apbrīnojami, kā jebkurā kopienā ir daži 'bet tas taču visiem zināms', postulāti, kuriem vienkārši IR jāpiekrīt un nepiekrist nedrīkst. Modernā reliģija. Pēc sešiem vakarā neēst. Epidurālā anestēzija ir bīstama. Baltie milti resnina. Melnas drēbes slaidina. Vakcīnas ir inde. Visi bērni jāved pie osteopātiem. Šobrīd taču moderni noliegt homeopātiju. Jebkuras formas bērnudārzi ir ļaunums. 200 presītes dienā un būs slaids viduklis. Vajag ēst speķmaizes, tad sirds būs vesela! Resnie visu dienu rij bulciņas. Olu diēta uberalles! Tikai papēžkurpēs var izskatīties skaisti. Skriet-tikai bez apaviem! 8 glāzes ūdens dienā. Visas vainas risināmas iedzerot pareizo vitamīnu/minerālvielu. Depersija ir tikai slinkums, strādā un depresijai nebūs laika. E vielas ir ļaunums! Vielas, kas var izraisīt alerģijas, ir ļaunums!

40 comments | post a commentUser:jim
Date:2016-05-18 14:43
Subject:
Security:Public

Morisejs: O, skan modinātājs. Tātad esi pamodusies. Ejam uz virtuvi? Kāpēc tu aizgriezies? Nekas, es apiešu no otras puses. (Pāriet man pāri.) Hei! Rekur tu esi! Cik jauki, ka esi pamodusies. Ejam uz virtuvi?
Tūve: Džims ir pamodies? Paej malā, resnais. Džim, cik jauki. Es tev ieritināšos šite un mazliet tevi pamīcīšu. Kāpēc tu aizgriezies?
Morisejs: Tas nekas. Es viņu jau gaidīju. Ejam uz virtuvi? Kāpēc tu palīdi zem spilvena? Es tev uzkāpšu pasēdēt uz muguras, labi?
Tūve: Paej malā. Es arī gribu pasēdēt uz muguras.
Morisejs: Džim, tu laikam mūs nedzirdi. Tev tas spilvens traucē. Es parakšos viņam apakšā, lai tu nenosmoc. Rekur tu esi. Kāpēc tu kliedz? Ejam uz virtuvi?
Tūve: Nav jāiet uz virtuvi. Džim, nedīdies tik daudz. Es tev uzritināšos uz krūtīm un mazliet pamīcīšu, labi. Nē, te nav ērti. Es nākšu atpakaļ padusē. Tur arī ērtāk ielaist nagus.
Morisejs: Man liekas, virtuvē uz galda stāvēja gluži laba stikla bļoda. Es aiziešu to nogrūst uz grīdas.
Tūve: Es aiziešu pēc mantiņas un uzlikšu to Džimam uz sejas. Šī ir tik brīnišķīga diena.
(Plīstošu stiklu troksnis no virtuves)
Morisejs: Džim, cik jauki, ka tu esi pamodusies.
Tūve: Jā, nudien.

28 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2016-05-17 15:05
Subject:Pēc cibā lasītā
Security:Public

Cibiņa atgādināja.
Ja bērnīņš tiek pie šīs šūpuļdziesmiņas https://www.youtube.com/watch?v=eLVX-eBVGWE tad šie ir bērniņa pirmie vārdi - https://www.youtube.com/watch?v=sUBO6qKotZw
Sample size n=1.

1 comment | post a commentUser:crescendo
Date:2016-05-16 18:41
Subject:Buddy taping.
Security:Public

Kā nobaidīt Traumu&Ortopēdijas Slimnīcas personālu?

Paņemt līdz mazuli. Spocīgi klusi tukšajās uzņemšanas telpās pat padziedāšana zīdainim ir skaļa padarīšana, kur nu vēl paša mazuļa vokalizācijas.
Un viņiem no mazuļiem ir bail - jo nevienam negribās būt tam, kas teiks uztrauktajiem vecākiem 'ziniet, te nav gluži īstā vieta, kur sniedz palīdzību mazuļiem'.

To uzzināju kā atvainošanās paskaidrojumu par plašo smaidu izdzirdot, ka pacients esmu es, mazulis līdz vienkārši tāpēc, ka trauma nebija ieplānota un nebija īsti kur citur atstāt.

Ja mazule mūs šonedēļ iepriecināja ar pirmajām zilbēm! Pirmo saplēsto papīru! Un vecākā mazule par varonīgu Pirmo Zobārsta Apmeklējumu! Tad es arī esmu tikusi pie pirmā. Pirmais lauztais kauls! Kaut kā ļoti sanāk neuzmanoties pieskarties kaut kur par stipru un kaut ko salauzt. Saliekamo plastmasas kasti. Miksera bļodu. Tagad kājas pirkstu (klasiskais spēriens pa mēbeli, miega trūkuma reibumā un mazliet dusmās uz kaķi).

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-05-15 16:52
Subject:
Security:Public
Music:Camille O'Sullivan / Look mummy

Brīvdienas. Akdie's, kā es gribu brīvdienas. Nu un lai vismaz kāds samaksā nu jau beidzot, ideālā pasaulē – visi, bet tā jau nekad nebūs, vot, un tad brīvdienas.

Tikko pabeidzu vienu maketu, līdz kuram visu laiku nekādi rokas nedagāja. Aizsūtīju un ar bažām devos ieskatīties, cik tad ilgi es viņu te esmu marinējis. Izrādās, atsūtīts piektdien, četros pēcpusdienā. Ņe pizģec, a?

3 comments | post a comment


browse
my journal