HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
14 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2015-03-02 23:20
Subject:
Security:Public

Vai mēs iesim uz šitento izstādi? Hell yeah!

1 comment | post a commentUser:skazhy
Date:2015-03-01 22:25
Subject:
Security:Public
Music:the sidekicks

ja ar vienu un to pašu nazi smērē adžiku & tad piegriež tējai citronu, tad rezultāts var nesanākt tāds, kā cerēts.

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-03-01 17:47
Subject:
Security:Public
Mood:Eh

Nu vareni, vienkārši vareni. 1. marts, visapkārt līksmība, sākas Vēnu pavasaris (jūs svinat?), sākas kalendārais pavasaris, pasaulē plaši atzīmē Kaķu dienu, tiek pucēta māja, vakarā brauc ciemiņi, ar ko vajadzētu tubrālības saskandināt... Bet tā vietā parādās pieaugoši spēcīgas aizdomas, ka nav nekāda iemesla justies šitik jocīgi pēc vakardienas nieka 5 pivcīšiem, nolemju noskaidrot, kāda tad organismam šobrīd apkures temperatūra.

"Bļa", teicu es, ielūkojies grādīzerī.
"39", bezkaislīgi teica grādīzeris.

Pie 39.5 atzinu par saprātīgāku aprīt vienu jibalgīna ripu, nupat laimīgi esam atpakaļ kur sākām, atkal sajūta, ka varētu kalnus gāzt, urā.

Bet vispār šis bija pilnīgi, pilnīgi lieki, man rīt bija plānots atkal uz neredzīgo izstādi aizstaigāt, ehh. Nu neko, dirnēsim pa mājām, jo jā, es esmu no tiem, kuri uzskata, ka visi slimnieki, kas pašaizliecīgi tekalē apkārt un dodas uz darbu, ir pelnījuši pizģuļej pa pakausi, nevis uzslavu. Ne jau viņu dēļ, bet pārējo.

6 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-27 15:08
Subject:
Security:Public
Mood:Pavasaris
Music:Rosko John / Call to Arms

Lai cik aizkustinošs, šī vārda negatīvā nozīmē, nebūtu tautiskais prezidenta izstrādājums Bērziņš – jāteic, ka feispalmu piegādāšanas ziņā viņš tomēr par kilometru atpaliek no Čehijas pirmā un cerams – pēdējā tautas vēlētā prezidenta.

Kurš mierīgu sirdi var publiski nākt klajā ar uzsaukumu "nāvi atturībniekiem un veģetāriešiem!" un kakbe viss normāli. Nē nu labi, dabā ir jābūt līdzsvaram, pēc Havela un Klausa, acīmredzami, vajadzēja kādu, kas mazliet atgriež cilvēkus uz zemes. Un spriežot pēc demonstrācijām un petīcijām ar lūgumu Zemana kungam nupat jau prasties un iet mājās – cilvēkiem kaut kādas aizdomas ir parādījušās.

"Neko TĀDU jau nepateica", brīnīsies lasītājs, "tā tomēr bija uzruna vīndariem, var taču norakstīt, kā alternatīvi smieklīgu joku!"

Neko tādu, jā, varēja taču pasmieties un aizmirst. Pašu lielāko idiotismu es jums vienkārši vēl neesmu izstāstījis. Prezidenta kungs sanervozējās par pateikto un nāca klajā ar šīs frāzes skaidrojumu muļķīšiem, kuri nesaprata. Viņš to prātā esot veltījis Hitleram. HITLERAM, bļeaķ.

Un vispār... )

13 comments | post a commentUser:chaj
Date:2015-02-27 10:32
Subject:
Security:Public

Es saprotu, ka sašutuma atblāzmas cibā Parādnieka intervijas sakarā nav par monogāmiju/poligāmiju, bet komentāros redzēju pieminam arī evolūcijas teoriju un to skatījumu uz cilvēka seksuālo uzvedību.
Varbūt interesanti palasīt: popularzinātniski par sociālo un seksuālo monogāmiju (krievu valodā).

Man pašai gan liekas, ka atklājumi molekulārajā līmenī tikai pierāda to, ka sociālā seksuālā uzvedība cilvēkiem ir spēcīgāka par to, ko diktē daba.

17 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-26 15:03
Subject:
Security:Public
Music:Moby / Why Does My Heart Feel So Bad (Ferry Corsten Remix)

5 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-26 12:30
Subject:
Security:Public
Music:ZRNI / Dva

Kamēr mēs te dzeram, [info]perkons uzrīkojis lokālo kikstārteri, lai pārstāvētu Cibu starptautiskā līmenī un nodotu uguņus skvoša turnīrā Pīterā. Šķiet atbalstāmi.

post a commentUser:chaj
Date:2015-02-25 20:47
Subject:
Security:Public

mīļākā bpp kaverversija

2 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-23 14:50
Subject:
Security:Public
Music:Leonard Cohen / The Gypsy's Wife (Live in London)

Dienas prieku piegādā buking.koms:

Jūsu nesenais ceļojums uz vietu Rīga padara Jūs par ekspertu! 

Kā Jums šķiet, kam vieta Rīga ir vispiemērotākā? Ievadiet tādus atslēgvārdus kā zvaigžņu vērošana, niršana ar haizivīm, veģetāriešu virtuve u.c

18 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-23 11:47
Subject:
Security:Public
Music:Sting / And Yet

Pēc brīnišķā pēdējā albuma sāku izskatīt iespēju varbūt aizstaigāt un padzirdēt Stingu klātienē. Bet viņš, redz, uz vecumdienām laikam baidās viens pats kāpt uz skatuves, tāpēc viņš ir paķēris līdzi Polu Saimonu, lai patur rociņu. Un man ir neticami pofig uz Polu Saimonu.

Šaubas izvējoja ātra biļešu klāsta inspekcija. 70 eiro par lētāko, ekonomiskās vietas tiketu – nu nē, nē, atvaino, Gordon, iztiksim.

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-22 19:47
Subject:
Security:Public

Patērgāju feisbukos ar vidusskolas cīņubiedru, noķēru akūtu un jaudīgu nostaļģijas lēkmi. Būtu kontā tānaudiņa - nekavējoties konvertētu biļetē uz Soltleiksitiju. Labi, ka nav, laikam.

2 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-22 15:00
Subject:
Security:Public
Music:Archive / Take my head

Androīda aplikācijas izrādās viens sasodīti ienesīgs bizness. Vakar nopelnīju savu pirmo centu. Jā jā, nepārklausījāties. Vienu. Centu. Skaudiet!

10 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-21 21:06
Subject:
Security:Public

Kaut kā pragmatisms bija ņēmis virsroku, un ikdienā piešāvos izolēties no ārpasaules ar in-ear austiņām, tak šodien izlēmu ieštepselēt nepelnīti novārtā pamestos sennheiserus un noklausīties beidzot Archīvu Restriction tik skaļi, ka sirds gavilē un LORi ķer pie baldriāņiem.

Ļoti labi, ka tā. Triks ar infraskaņu iekš Kidcorner, tur pie pauzes ap 1:18, - afigennijs, es až salecos, ne mazajās austiņās, ne tumbiņās par to pat nojaust nevarēja.

Un vēl man ir Ideja, bet par to es vēlāk pastāstīšu.

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-02-19 22:41
Subject:
Security:Public

Netālu no Google biroja te ir tāda tīri jauka picērija. Nu labi, bija jauka, pirms visus smēķētājus nesadzina balkonā, bet tās ir detaļas. Klausies, tas ir svarīgi.

Lūk, ikreiz, kad čāpoju uz to picēriju, es iedomājos – a ja es esmu tāds pilnīgi ar datoriem uz jūs, man paranoja no taustiņiem, ekrāniem un mikroshēmām – tas taču būtu sasodīti jauki, ja es varētu ieiet iekš Google IRLā un palūgt, vai viņi nebūtu tik laipni sameklēt tādu vai šitādu štelli. Man šķiet, ka tas būtu viņu pienākums.

Bet ne par to runa. Iedomājos, ka nevajag aprobežoties ar vienu vienīgu kantori visā pilsētā. Nē, ir nepieciešams, lai ik uz stūra būtu ne tikai tabakas veikali, bet arī tādi jauki, priecīgi kioski - gūglētavas. Es pat zinu, kā nosaukt, tur prasās liela izkārtne "LMGTFY". Nu un tur smaidošs operators paņem no tevis cik-jau-tur-tos centus un sameklē, kas nu tajā brīdī tev sasāpējies.

Nē nē, man personīgi nevajag, es bez smartfona savu dzīvi vairs neiztēlojos, bet ir tak pilns to pašu minēto tehnofobu, pensionāru, principiāloldskūlistu, ko, viņiem piepeši, gaišā dienas laikā un parka vidū nerodas Svarīgi Jautājumi?

Vot.

10 comments | post a comment


browse
my journal