HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
14 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2018-01-20 22:12
Subject:
Security:Public
Music:BirdPen / Equal Parts of Hope and Dread

Nē nu bet kurš tad varēja iedomāties, ka pērkot tupeles ir smalki un rūpīgi jāizmēra protektors uz zolēm, nu? Jo izrādās, ka tie nolāpītie akmentiņi, ar ko te bārsta ielas, ir akurāt, sasodīts, tādā izmērā, lai ķertos tur iekšā un ejot nelabi čirkstētu, nu un katru reizi vēl kādus piecus-sešus mājās atnes, taisni vai nav skaidrs, ko ar to skaistumu pēc tam iesākt.

Ko, zābaki būs jāvelk, vai? It kā ir dzirdēts, ka ziemā tā mēdzot darīt, bet nu es nez, izklausās pēc padošanās sistēmai.

1 comment | post a commentUser:crescendo
Date:2018-01-15 15:43
Subject:End of the F**** World.
Security:Public

No tiem seriāliem, ar ko kā ar Dexteru - kāds ieteica 'nu tieši Tev noteikti būs ļoti interesanti' - sāc skatīties un tad aizdomājies, ē... ko _tieši_ man gribēja ar to pateikt?

Bet - tiešām, ļoti jauks, ļoti britisks dramedy. Iesaku.

Un nav garš -mazliet zem 8x20 minūtēm, mierīgi noskatāms vienā piegājienā - vai vairākos, jo atšķirībā no filmas, pieturzīmes ir jau kārtīgi saliktas.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-15 13:51
Subject:
Security:Public
Mood:Pirmdiena, vai?
Music:Nevar izlemt

Viņi salauza piemājas barčiku! Ņēma un salauza piemājas barčiku!

Es varbūt (varbūt!) (lai gan maz ticams!) būtu sadzīvojis ar tiem visiem krāsainajiem spēļu aparātiem, kas izdod visādas nelabas skaņas, lai gan tas jūsu sātaniskais gaisa hokejs ar savām nelabi džinkstošajām malām būtu pelnījis degt ellē bezgalīgi. Bet tad viņi ieviesa jukebox. Kas atskaņo jūzeru muzikālās gaumes trūkumu neciešamā skaļumā. Ja man būtu iespēja atdzīvināt kādu vēsturisku personu, tie būtu jukebox izgudrotāji. Tīri tāpēc, lai es viņus varētu nogalināt vēlreiz. Nu tu saproti, ja, ka kaut kādā brīdī skaties mēmajā teļika ekrānā kārtējo MTV Rocks klipu un sapņaini domā par to, cik labprāt tu šobrīd klausītos kaut vai Noelu Galaheru. Vai Moriseju, tur pat tiek atcelts jautājums par to, kāda hrena pēc Morisejs tiek rādīts kanālā MTV Rocks!

Pēc daudz un aktīvām ciešanām noskaidrojām pie bāra zajām, kā čehiski gramatiski pareizi raksta "aparāts nedarbojas", lai varētu izdrukāt kādas 10 lapas ar šo uzrakstu, un ikreiz, pa ceļam uz tualeti, neuzkrītoši novietot uz ekrāna cerībā, ka noticēs.

Īsi pēc tam, kad bijām par šo vienojušies, jukebox salūza, un atlikušo vakara daļu stāvēja kaktiņā kluss un tumšs, lai slavētas iesaistītās dievības.

Tur parādījās kaut kādas cerības, ka augstākie spēki ir mūsu pusē, paaicinu bāra zaju (BZ) uz vēl dažiem svarīgiem jautājumiem.
VZ: Klau, a mēs drīkstam nogalināt tos čuvakus? *rāda uz hiperaktīviem gaisa hokeja spēlētājiem*
BZ: Ō, droši!
VZ: Hm, tas bija vienkārši. Tas kaut kāds maksas pakalpojums?
BZ: Pilnīgi par brīvu, mēs jums par to uz bāra rēķina alu uzsauksim.

11 comments | post a commentUser:jim
Date:2018-01-15 00:23
Subject:
Security:Public

Man uz rītdienu ir milzumatbildīgs dedlains vienam daļēji literāram, daļēji analītiskam specifiskam tekstam (dedlains nepārceļams, jo jau tika atbīdīts līdz beigu robežai, ņemot vērā milzīgo rīsērču kas tā nolūkos bija jāizdara, proti, jānoskatās ap 40 filmām), kuram jābūt arī gudram un asprātīgam. Es tik sen neesmu neko rakstījusi, kas nebūtu ēpasti, ka šobrīd krītu izmisumā, jo liekas, ka ar rakstīšanu ir kā ar velo kopšanu - ja tu gadu ar to nebrauc, bet turi pieslēgtu pie Kaņepes centra lietū, var izrādīties, ka, aizejot to atslēgt, sarūsējusi un pārlūzusi ne tikai ķēde, bet arī viss korpuss. Īsāk sakot, radošo avotu atraisīšanai ielēju sev vīnu, bet liekas, ka saprātīgāk būtu vienkārši palīst zem segas un iebāzt sev galvu dirsā.

15 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-14 20:25
Subject:
Security:Public

Pie šī, vobšem. Maldāmies pa kaut kādu nekurieni, šoseja, parasta šoseja, visapkārt lauki, cik vien tālu var redzēt, ejam, zolīdi pakāpjoties nost, kad nu kādam tur jābrauc, piepeši, tāda paša lauka vidū, no nekurienes uz kādiem 100 metriem - trotuārs. Un labs tāds, plats, flīzītes glītas, apmales, būvēts nesen un ar mīlestību.

VZ: *plāta rokas, skatās apkārt* Huh? O_O
Kx: (lietišķi) Zini kā. Gan jau it's a high pedestrian traffic area.

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-14 12:46
Subject:
Security:Public
Music:Natalie Portman rap

Jēēēēj, [info]rediiss, daudzlaim, urā!

7 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-13 18:02
Subject:
Security:Public

- (drūmi skatoties apteksnes virzienā) Vispār es varētu aiziet un kaut kā pajautāt zajas telefona numuru. Pēc tam piezvanīt, pateikt, ka mums als beidzies.

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-13 15:19
Subject:
Security:Public
Mood:n/a
Music:Peter Gabriel / Intruder (Live)

Es tikai atnācu piezīmēt, ka tur netālu no Anděl vienā kvartālā tīri labi sadzīvo iestādes ar nosaukumiem 'General Reality' un 'Astrál'.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-11 14:57
Subject:
Security:Public
Mood:Nopūta, žests
Music:Juno Reactor / Trans Siberian

Dārgie Whatsapp veidotāji, nu nopietni? Nopietni? Šis, tā vietā, lai pieliktu settingos ķeksi, kurš manis pēc var vienkārši uzģenerēt to nolāpīto failu?

Izmantojot iespēju, vēlētos arī pateikt, ka jūsu produkts ir ņevjebenna neglīts.

9 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-10 14:30
Subject:
Security:Public
Mood:Negribu strādāt
Music:Royksopp / Sparks

Šitā doma vakar tur tajā šķiltavu tēmā komentāros tika pacelta, vei, jz [info]dumshputns uzskata, ka šitie nekurienē izgaistošie priekšmeti ir pierādījums paralēlo universu teorijas patiesīgumam. Sliecos piekrist, bet nu jūs saprotat, ko tas nozīmē, vai ne?, ka eksistē universs, kurā nepastāv ne tikai saprātīgas dzīvības formas, nē, tur nepastāv vispār nekāda dzīvība, izplatījumā vientuļi peld visādi akmeņi un zvaigznes, un melnie caurumi, un pa vidu tam – arī šķēres, šķiltavas, vientuļas zeķes, vientuļi cimdi, šitas te viss. Un ko zini, varbūt arī tur uz kaut kādas randomas planētas pamazām parādīsies pirmās aminoskābes, nu un  tur vārds pa vārdam, un iet viens tāds paralēlā universa homo-gandrīz-sapiens ar savu krama cirvi medīt paralēlā universa bifeli, a tur skatās un hobana!, dakša mētājas, un pudeļu attaisāmais. Nu vai melnas šķiltavas ar uzrakstu "Made in China".

Un vēl ir aizdomas, ka tas varētu izskaidrot šī brīža lielāko neskaidrību par to, kas tad izraisīja to Lielo sprādzienu. Viss tā arī bija, kaut kāda vienmērīga kvantu šļura, kas rātni savā nodabā eksistēja miera stāvoklī līdz brīdim, kad tajā piepeši parādījās plastmasas ķemme.

Nu un tālāk jau mēs visi zinām, kas tur panesās.

8 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-09 16:35
Subject:
Security:Public
Mood:Exact
Music:Fluke / Squirt

Es atvainojos par troksni ēterā, bet šis ir jāpastāsta, šis ir žanrā 'things that are exactly where they are supposed to be'.

Nu kā, radās doma pārmaiņas pēc uzbraukt tajā nolāpītajā kalnā, kura galā dzīvo RL, ar busu. Bakstos pa gūgles karti, skatos, kur tur vispār pietura.

Kx: *lūr pār plecu* Nu un kur tur ir tas autobuss?
VZ: Nu laikam šeit. *ievelk street view cilvēciņu vajadzīgajā ielā, atveras bilde*

11 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-09 16:05
Subject:
Security:Public
Music:Fluke / Bermuda

Un vēl par šito jāpasūdzas, ja?, vārd'sakot, bija man tādas zilas šķiltavas. Ne ar ko ne īpašas, vienkārši šķiltavas, līdz vakar no rīta izrādījās, ka viņu vairs nav. Nu nav. Nekur nav. Atradu kaut kādas pusdzīvas, kuras palīdzēja izvilkt līdz vakaram, vakarā vjetnamieša bodītē iegādāju melnas šķiltavas, arī ne ar ko ne īpašas, es tās krāsas pieminu tīri tāpēc lai jūs labāk saprastu manu šīrīta O_O

Jo šorīt izeju uz balkona, bāžu roku kabatā, tur ir zilās šķiltavas. Melno nav. Nekur.

29 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-09 15:25
Subject:
Security:Public
Mood:Huh, wut?
Music:Fluke / Blue Sky

Dārgie veikalu ķēdes Billa īpašnieki, ja jūs gadījumā lasāt šo ierakstu – ziniet, es jums vēlu ļaunu.

Nē nu nopietni, viss bija labi, viss darbojās, bet nē, piepeši tagad vajag ņemt un pārkārtot visu bodi.

Visu. Fucking. Bodi.

Un tu cilvēks staigā pa it kā pazīstamu telpu, un nevar atrast neko, vispār neko, vīns ir kaķupaikas plauktā, kaķupaika ir kosmētikas plauktā, kafija ir vīna plauktā, tur, kur bija siena, ir caurums, pa kuru nav skaidrs, vai drīkst iet, par to nesaņemot administratīvo sodu, jo ko tas nozīmē – var nokļūt uzreiz pie vīna kafijas vīna kafijas plaukta, neejot gar desu nodaļu, kas tas vispār viss tāds ir, jūs man pasakiet!

Iekšējais autists griež vēnas, vārd'sakot.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-01-08 15:06
Subject:
Security:Public
Mood:Ļ rekomendēju visiem nomirt, tā būs labāk
Music:Madrugada / Majesty

Lūk, valži tur lēkmjveidīgi tērē kaut kādus gaziljonus naudas, lai popularizētu latvju kultūru pasaulē, un nav skaidrs, ir tam visam jēga, vai nav, gan jau, ka nav.

Tikmēr cibas konsulāts pie svētdienas, kā tas pieņemts, aizbrauc pie RL iedzert vecu vīnogu sulu, un, nu, neatceros, kas tur precīzi notika, vai viņa kaut ko apgāza vai pazaudēja, vai kas tur bija, bet bez piedomāšanas un bez akcenta nekavējoties pateica 'tralalā', un es viss lepns uzreiz, un labprāt pretendētu uz kaut kādu daļu no šitā te finansējuma, jo tur ir rezultāts, atšķirībā no.

2 comments | post a comment


browse
my journal