HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
6 most recent entries

User:crescendo
Date:2018-06-19 08:42
Subject:QOTD
Security:Public


Real is NOT: Being Yourself
“Be yourself” is some of the worst advice on planet Earth, because a lot of “selves” are just run-of-the-mill assholes, or kleptocratic authoritarian assholes, or totalitarian genocidal assholes, or just the most left-swipe-able asshole on Earth. There again, although they stayed true to their beliefs, asshole beliefs are at best delusional and at worst pure evil. Not real.

I think I probably fall into the category of being an asshole under the guise of being real. Sometimes I take too many bitch pills in the morning and she oozes to the surface. My inner asshole is mainly a defense mechanism to keep people at bay. I think a lot of us live with the fear that if we ever expose our realness the world will chew us up and spit us out, moving on quickly to its next meal.

<https://psiloveyou.xyz/what-it-means-to-be-real-92e5a9ded33b>

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-06-18 12:16
Subject:
Security:Public
Mood:I need a fucking drink
Music:Asking Alexandria / Undivided

Te ir jāsāk ar priekšvēsturi, tā šķiet. Vei, Jana ir tāda trakoti jautra zaja, kura strādā manā piemājas barčikā un iespēju robežās gādā, lai nevienā brīdī nenāktos noskumt par to, ka ir beigušies atspirdzinošie dzērieni, parasti jauns kausiņš uzzīmējas, pirms vēl ir izdevies tā kārtīgi piebeigt iepriekšējo, [info]perkons kursā, kā šitas notiek.

Nu lūk. Pie svētdienas dzīvespriecīga kompānija, sastāvoša no K-x, Janas un, protams, jūsu padevīgā kalpa VZ, izlēma mazliet pakratīt pačkas radošā kolektīva Asking Alexandria koncī. Radošais kolektīvs Asking Alexandria, par spīti tam, ko sagaidītu nesagatavots klausītājs, izrādījās ārkārtīgi jautri jaunieši, kas, cita starpā, aktīvi gvelza visādu huiņu, viens par otru ņirgājās un manāmi baudīja vakaru ne mazāk kā mēs. Bet te ne par to. Tātad, ierodamies Karlīnas forumā, paņemam sev pa kausiņam dzēriena, kādas 10 minūtes pacietīgi pagaidām uzstājmāksliniekus, nu un tur jau aiziet, troksnis, krāsainas gaismiņas, dūmi pa gaisu, tas viss, un pēc kāda laiciņa piepeši ievēroju ka eu!, a kur Jana?, Jana piepeši pazudusi!, bet nu neko, pieaugusi meitene, gan jau tiks ar sevi galā.

Paiet pāris minūtes, jūtu – kāds man piebiksta, tur Jana ar trim pilnām alus glāzēm, mēs tur tā O_O nevajadzēja jau pūlēties, bet nu paldies, jā!, un Jana, mēģinot pārbļaut apkārt valdošo troksni, atzīstas man ausī, ka viņai vispār darba reflekss nostrādājis: mums ar K-x beidzies alus, nekavējoties jāpienes jauni!

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-06-15 22:28
Subject:
Security:Public
Mood:A witch, a bitch, a murderer
Music:Kovacs / My Love

Mans iekšējais mizantrops man liek domāt, ka jūs visu šo laiku zinājāt, tikai man nestāstījāt, ka kaut kur Holandēs dzīvo lieliska zaja uzvārdā Kovacs, kurai balss mazliet izklausās tā, it kā Beast soliste būtu nomainījusi muzicēšanas stilu, un kura, par spīti it kā jestrajam klātpievienotajam paraugam, vispār ir samērā nelāgā noskaņojumā. Viennozīmīgi mēneša prieciņš, uhti, dodiet nu jau ātrāk augustu un nākamo albumu!

https://www.youtube.com/watch?v=1FrpXSe8IcU

5 comments | post a commentUser:zvirbuleens
Date:2018-06-11 17:47
Subject:Uzrakstu vērotāja piezīme
Security:Public

Trolejbusa pieturā pamanīju jaunieti T-kreklā ar uzrakstu uz krūtīm The reality is always present. Protams, tas mani ieinteresēja. Aizdomājos, ka vārds "present" varētu nozīmēt "iepriekš sūtīts", tātad realitāte ir iepriekš nosūtīta vai atsūtīta. Painteresējos par vārda etimoloģiju, un šķiet, ka tas drīzāk ir cēlies no latīņu "priekšā esošs", klātesošs. Lai nu kā, ja kaut ko saproti no valodām, tad ir daudz interesantāk vērot apkārtni lūrēt uz pupiem.

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-06-09 22:39
Subject:
Security:Public
Mood:Bik uzlabots
Music:I Feel You galvā skan

Uh, kādus uguņus Sense8 fināls nodeva, uh!, jāsāk domāt, ka varbūt pat labi, ka viņiem lika iespiesties pāris stundās.

Un kā man viņu visu pietrūks.

2 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2018-06-06 11:47
Subject:
Security:Public
Mood:Meh
Music:Architects / Deathwish

Īsi par mākslu spamot:

Dear

 

Thank you.


Best Regards


Nē nu – shut up and take my money, es nezinu, pārliecinājāt laikam. Pat nezinu, vai ar šo rūpīgi sastādīto tekstu, vai meila subj, es citēju, "ghbjnbhjjn".

post a comment


browse
my journal