HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
4 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2017-06-22 17:16
Subject:
Security:Public
Mood:OK
Music:Xploding Plastix / Kissed by a Kisser

Silti čo ta.

instagramsarkaķīšiem )

Bet vispār dzīvs, dzīvs, nesatraucieties. Starptautiskā Cibas festivāla ietvaros pie katras otrās sarunas ienāk prātā, ka "šitas Cibās jāizstāsta", bet nu kā tad lai piestenografē to visu, jūs man pasakiet. Paliksiet nezinot.

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2017-06-16 14:07
Subject:
Security:Public
Music:PJ Harvey / Missed

Labi. Parunāsim par nopietno tagad, te ir vajadzīga kolektīvā saprāta palīdzība, jo pie vakardienas panesās visepiskākais strīds starptautisko Cibas festivālu vēsturē. 

Klausieties šurp.

Sēžam, tātad, ar jūzerneimu [info]kakjux (turpmāk tekstā K-x) pie spirdzinošo dzērienu kausiņiem, vērojam garāmgājējus. "Cirks ar zirgiem", es depresīvi secinu. Un K-x tāds "bet zirgi taču aizgāja uzpīpēt [gramu nikotīna] un nomira!", uz ko es secinu, ka tad te valda cirks ar zirgiem bez zirgiem, uz ko K-x oponē, ka nē, tas tādā gadījumā ir cirks bez zirgiem, kam es kategoriski nepiekrītu un turpinu uzskatīt, ka tas, ka cirkā ar zirgiem nav zirgu, nav arguments, tas tik un tā turpina būt cirks ar zirgiem, tikai bez zirgiem, kamēr K-x iet vēl soli tālāk un uzskata, ka ja cirkā ar zirgiem nav zirgu, tas vispār vairs pat nav nekāds cirks, bet es uzskatu, ka cirks taču joprojām ir, tas nekas, ka zirgi beigti, tas tik un tā ir cirks, pie kam cirks ar zirgiem, un cilvēki var pulcēties un visi priecīgi vērot, kā arēnā trūd beigti zirgi, saruna nonāk strupceļā, K-x turpina kategoriski uzskatīt, ka pat ja cirks ir, tas ir cirks bez zirgiem, es palieku pie sava, ka tas joprojām ir cirks ar zirgiem bez zirgiem, nebija tālu no asinsizliešanas, strīds beidzās asaru plūdos.

Cilvēk!, nāciet palīgā!

Poll #21023 Cirks ar zirgiem
Open to: All, results viewable to: All

bez zirgiem ir...

View Answers

joprojām cirks ar zirgiem
2 (9.1%)

cirks ar zirgiem bez zirgiem
12 (54.5%)

cirks bez zirgiem
4 (18.2%)

nav nekāda cirka
4 (18.2%)

Pa 100?

View Answers

Jā, lūdzu
20 (100.0%)

20 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2017-06-16 12:04
Subject:
Security:Public
Music:PJ Harvey / One Line

Labdien, šodien jūsu uzmanībai neliela valodniecības lappusīte ar Vistuzagli.

Starptautiskā Cibas festivāla ietvaros te padomājās. Kas tā viņiem par muļķīgu ideju uz ceļa zīmēm rakstīt visādus tur 'Uzmanību!', 'Внимание!', 'Pozor!', eu, nu kādas muļķības, uz ceļa uzmanīties visu laiku vajag. Bet zīme pavēstīs kaut ko jaunu un negaidītu, un tam ir brīnišķīgs un ļ atbilstošs internacionālisms. Uzrunā visu šito uzmanību vietā jālieto vārds 'Prikiņ!'.

Re, es izgatavoju uzskatāmu materiālu, nu pasakiet vēl, ka šādi nav kudiš labāk.

Uzskatāms materiāls )

Rubrikas turpinājumā gribēju pasūdzēties par to pilnīgās bezpalīdzības sajūtu, kad tu ar cīņubiedri, stāvot rindā pēc papirosiem, apspried šitos te modīgos spinerus, bet cīņubiedre latviski prot 'labrīt', 'labu apetīti' un 'idiots', un tu nekādi, nu nekādi, nu nekādi nevari pastāstīt par grozāmgrābsli.

Nesaistītās ziņās, vakar noskaidrojās, ka Zilajā bārā visi joprojām mierīgi pīpē tā, it kā 31.05. nekad nebūtu noticis. Man tur patīk aizvien vairāk.

6 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2017-06-12 18:50
Subject:
Security:Public
Mood:Gut
Music:Moby & The Void Pacific Choir / A Softer War

Ha, kamēr mēs te tralalā, tikmēr Mobijam More Fast Songs About The Apocalypse. *krata pačku*

1 comment | post a comment


browse
my journal