HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
9 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2016-09-30 12:49
Subject:
Security:Public
Music:Biopsyhoz / Так просто...

Es, cilvēki, ko varu pateikt. Ja nu jums nākas sadzīvē lietot to sātanisko Skaipu – izslēdziet tās priecīgās emocijbildītes, izslēdziet, lai nav un nekad nebūtu. Padariet pasauli labāku gan visiem pārējiem, gan arī sev.

[12:41:31] Es: Jums uz 4:3 formātu, vai 16:9?
[12:41:42] Pac.: jā
[12:41:56] Es: Es tūlīt atkal apraudāšos
[12:42:29] Pac.: Kas tad nu?
[12:42:36] Pac.: Prieka asaras?
[12:42:41] Es: Savā ziņā, jā
[12:42:54] Es: Pārlasi jautājumu, uz kuru tu atbildēji
[12:43:25] Pac.: es nesapratu kas ir 4 (kaķis) un uztvēru tikai 16:9
[12:43:35] Es: Kāds kaķis o_O
[12:43:36] Pac.: 16:9 ir atbilde
[12:43:41] Es: 4 : 3
[12:43:59] Es: Ā, skaips pats asprātīgākais, ja, bļaķ, besī ārā
[12:44:20] Pac.: :D haha, man kaķis rādās
[12:44:28] *** vistu_zaglis nopūšas, neko nesaka ***

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-09-27 16:56
Subject:
Security:Public
Mood:Wiiiiii
Music:Timo Maas / First Day

Tā kaut kā neveikli sanāca pēc vismaz 10 gadu pārtraukuma piedalīties kādā konkursā. Parasti es šitam visam ar līkumu garām eju, bet te bija baigi izdevīgi piedalīties un ātri, nesāpīgi zaudēt, nu lai nu būtu.

Nē nu ko – vinnēju, huļi!

Ko nu tagad?

12 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2016-09-27 09:36
Subject:Simmering.
Security:Public

Google apgalvo, šis vārdiņš nozīmējot 'vārīšanās'.
Protams, jebkurš, kas veltījis kaut nedaudz laika angliski uzrakstītu recepšu lietošanai, lieliski apzinās, ka šādi tulkot ir kļūdaini, bet ko padarīsi? (Upd:'karsēt' būs precīzākais apzīmējums latviski)

Bet varbūt simmering popularitātei angliskajās receptēs ir pavisam konkrēts, taustāms iemesls?

AGA.

Kā izrādās, viens no īpašumiem, ar ko briti apliecinot savu piederību izslavētajai vidusšķirai. Britu izgudrots (kādam džentlmenim bija žēl skatīties, kā viņa sieva pie plīts viscaurdienu vergo tāpēc viņš.. izgudroja labāku plīti?), britu ražots, mantojumā nododams īpašums (vidēji viena tiekot lietota 40 gadus, bet senākās laikam jau gadsimtu darbojas).

Čuguna krāsns ar elegantām emaljētām 3..6 durtiņām, aiz kurām slēpjas 2..4 krāsnis (ar dažādiem temperatūras raksturiem - dažādām gatavošanas metodēm paredzētas), kā arī vismaz divi siltie riņķi augšpusē. Viens vārīšanai, otrs... nu šai, ņemot paraugu no labākajām vācu tradīcijām - simmerēšanai.
Nekādas temperatūras regulēšanas. AGA tiek iekurināta, un jau pēc nieka 6 stundām tā ir iesilusi un turpmāk mierīgi lēnā garā uztur to pašu nemainīgo temperatūru katrā no savām krāsniņām.
Protams, tai ir papildfunkcija, kā telpas uzsildītājam (spuldzītēm jau arī ir).

Jā jā, tieši šādas krāsnis mīlot lietot gan Mērija Berija, gan Nidžella Lōsone, gan Džeimijs Olivers. Jo - nu ja, britu vidusšķira. Un visas pārējās receptes ir tikai AGAs tehniku piemērošana parastāku ļaužu virtuvēm.

Plīts daļu imitēt ar indukciju vēl būtu tā vienkāršā daļa (arī daudzas karstās elektriskās virsmas to spējot, gāzes virsmām esot problēmas)- bet vairums gatavošanas, protams, notiek krāsniņās.

23 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-09-24 19:25
Subject:
Security:Public
Music:Moby & The Void Pacific Choir / Don't Leave Me

A jūs pamanījāt, ja, ka Mobijs noslaucījis putekļus no savas vecās gičas un atsācis hujārīt vecajās, labajās Animal Rights tradīcijās?

Atbalstāmi, Ričard, mēs tikai par!

2 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-09-24 15:44
Subject:
Security:Public
Mood:Still there
Music:Leonard Cohen / Amen - Live in Dublin

Vakara hailaits #1 noteikti bija tas, kā mēs sēžam ar [info]bozena stulbajā vietā ar nosaukumu "Stulbā vieta", jo visur citur ir pārbāzts ar uzdzīvotājiem; pagrabstāvā, nesmēķētāju zonā, pašdarbnieku ansamblis izpilda populāras bītlu melodijas, piepeši garām paiet pārītis, meitēns savu puikiņu velk aiz rokas uz to pagrabu, un [info]bozena pamatoti jautā "Kā tev šķiet, viņi aizgāja dejot vai nesmēķēt?"

Vakara hailaits #2 noteikti bija tas, ka ieklīdu Jiržikbārā, a tur, izrādās, Jiržikam piemetusies dzimšanas diena, un nācās bagātināt organismu ar 15gadīgiem viskijiem, jo, nu, ko citu darīt, ja dzimšanas diena piemetas bāra saimniekam.

Un pēc tik brīnišķīga vakara nekas neatliek, kā pamosties un sajusties nejēdzīgi vientuļi, un domāt par visu, kas ir sadarīts, un gribēt dzīvot 100. stāvā, lai varētu skaisti un lepni izlēkt pa logu. No ceturtā nav jēgas, piekritīsiet.

5 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-09-23 13:29
Subject:
Security:Public
Mood:n/a
Music:Royksopp / Beautiful Day Without You

Tā, tiktāl nu mēs būtu nodzīvojušies – arī šajā valstī tabakas izstrādājumi tagad tiek izdaiļoti ar dažādām romantiskām fotogrāfijām un vēl milzīgākiem uzrakstiem, no kuriem visi sabīstas un nekavējoties palien zem galda.

Un valžiem noteikti šķiet, ka viņi šādā veidā kaut kā nodarīs pāri smēķētājiem. A ziniet ko, valži? Gluži pretēji!

Vei, pirms kāda laiciņa pie sevis zūdījos, ka kas tā par huiņu, ka austriešiem Drum tabaka pienākas glītā ziplock paciņā, a šeit turza kaut kāda, kuru prasās pēc iespējas ātrāk izpīpēt, kamēr nav izžuvusi. Tad lūk, līdz ar piespiedu noformējuma maiņu – šīs te jaukās paciņas pienākas arī mums. Win, valži. Win!

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-09-21 12:11
Subject:
Security:Public
Music:Juno Reactor / To Byculla

Tā, nu tad beidzot pilnīgi viss ir pakaļā.

Nu i paldies dievam.

7 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-09-19 12:13
Subject:
Security:Public
Music:The Future Sound of London / While Others Cry

Bez jelkādiem liekiem komentāriem un asprātībām vienkārši pievienošu fotogrammu, kas uzņemta š.g. 18. septembrī.

Astoņpadsmitajā, bļaķ, septembrī.

Lūk )

19 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2016-09-19 08:53
Subject:Aug.
Security:Public

Nu re, pagājšvīkend meitene vispirms nodemonstrēja 'paņemu no tevis ezi ar vienu roku, paņemu ar abām, nepamanu, ka ezi vairs neviens netur', un svētdienas vakarā jau pirmo reizi piecēlās stāvus istabas vidū. Apsēdās, piecēlās vēlreiz, ar lepnu skatu pāri visai istabai.

Tā viņas izaug, ja.

Un arī lielā, nedēļu pa laukiem nodzīvojusies, beidzot skraidīgāka kļuvusi. Nē, nu tūlīt sūdzēšos, ka grūti līdz izskriet, bet vismaz prieks, ka nav pēc mazliet paskriešanas 'piekusu' un 'kājiņas sāp' un 'opā gribu'.


Un, nja, labi, ka vasarā nākamo autokrēslu lielajai paņēmām. Jo līdz iepriekšējā atpakaļsēdēšanas svara limitam vairs tik grami atlikuši. Būs vien jāved atpakaļ uz pilsētu un jāsēdina tajā mazā.

Pirmie vārdi, in order
Dada/papa/tete/tetis
Masa
kaķi
memme
tīģeri

post a comment


browse
my journal