HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
20 most recent entries

User:sragde
Date:2014-09-30 11:53
Subject:
Security:Public

Pa ceļam no balto medicīnas pazemīgi paņēmu trīs pogaļas

post a commentUser:sragde
Date:2014-09-29 17:03
Subject:
Security:Public

esmu atņirdzies uz, šķiet, vismaz nedēļu ar kaut ko gripveidīgu - kalbasāp, kakls, iesnas, un paaugstināta t. pirmoreizmūžā draba slimīblapa. kapās upeņbalzāmu.

5 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-29 00:35
Subject:
Security:Public

vislaik tek deguns, šķaudu daudz. eliRģija

post a commentUser:sragde
Date:2014-09-27 22:17
Subject:
Security:Public

Šodien pie viena kreisā autoservisa Jēkabpilī uzgāju velnābolu
http://lv.wikipedia.org/wiki/Dzelo%C5%86ainais_veln%C4%81bols


Lasu šausminošus un aizraujošus ceļojumu aprakstus.


No vienas puses niez nagi, bet no otras, hvz...

11 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2014-09-27 21:09
Subject:
Security:Public
Music:Thom Yorke / The Mother Lode

Tā kā nepiedodami sen nebija bērītis seglots — šodien stingri nolēmu, ka nekādus jaunus maršrutus un piedzīvojumus uz savu galvu nemeklēšu, organismu lieki nemocīšu. Plāns ir ierasts, zināms un konkrēts: Mořina - Karlšteina un tad gar upi mājās, ne soli pa labi, ne soli pa kreisi.

Olimpā šī anekdote tika uztverta ļoti labi, Nīke až ar smūtiju aizrijās, kad viņai izstāstīja. Un tā kā dieviem pašiem labs humors iet pie sirds, viņi uz manu ierašanos uzrīkoja Karlšteinā festivālu ar spēlēm un meitenēm. Tikko es biju padomājis, ka urā!, līdz pat pašām mājām vairs neviena kalna, manu ceļu aizšķērsoja krāsainas lentītes un kaut kādi pilsoņi klaunu viduslaicīgos tērpos paziņoja, ka iekļūšana pilsētā šodien iespējama tikai samaksājot 200 kronas. Tranzīta vīzas dabūt nevarot, mēs saprotam, ka tev vienkārši jātiek cauri, bet opā.

Nē nu skaļi es neko daudz nepateicu, monologs palika turpat galvā. Pērties visu to nelabo ceļu atpakaļ šķita pagalam nekošēra ideja, tāpēc nogriezos pirmajā +/- braucamajā cūkceliņā, lai mēģinātu kaut kā tomēr izlauzties līdz upei. Cūkceliņš, protams, bija braucams tikai pirmos 100 metrus, pēc tam tas pārvērtās grantētā taciņā. Un kā jau jūs ļoti labi paši nojaušat — devās taisni augšup kalnā. Pateicu nepieklājīgu vārdu, nokāpu, kārpīdamies uzstūmu bērīti līdz pašai augšai, uzkāpu uz bērīša, nobraucu vēl 100 metrus, atkal nokāpu un kārpīdamies stūmos lejā, jo dubļi + saknes + akmeņi tomēr vairāk prasa kalnābaiku un ķiveri.

Kurp tieši es dodos, man, starp citu, nekādas apjausmas nebija.

Ticis atkal lejā, ieraudzīju divas mazas nepatīkama izskata taciņas un, aleluja, ceļu norādes. "Pa kreisi iesi —", vēstīja norāde, "civilizācijā nokļūsi. Pa labi iesi — ūdenskritumus redzēsi". Mirkli pamīņājos, bet tad sapratu, ka otrreiz mūžā es te, cerams, vairs nenonākšu, 500 metri nav tik daudz arī pa dubļainu taciņu, rādiet šurp tos savus ūdenskritumus.

Pēc 400 metriem ieraudzīju, ka, lai nokļūtu pie dabasskatiem ir jāuzkāpj pa šaurām trepītēm klintī, un pēc tam otrā pusē jākāpj atpakaļ lejā, pateicu vēl vienu nepieklājīgu vārdu, nolēmu aplūkot ūdenskritumus fočenēs, un griezos riņķī, lai pēc 3 km beidzot nokļūtu apdzīvotajā vietā Srbsko, lai svētīta šī vieta un lai daudzkārt svētīti cilvēki, kas ir izgudrojuši asfaltu, paldies jums vissirsnīgākais, jūs, cilvēki, kas ir izgudrojuši asfaltu.

Nu un pēc tam jau ko, pēc 6km atkal Karlšteina, tikai šoreiz no malas, un tad jau arī ierastais mājupceļš, un pivcītis un limonāde pie picērijas, un dziļas pārdomas par dzīves plānošanas jēgu. Dārgo organism, es tiešām gribēju kā labāk.

9 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2014-09-27 11:33
Subject:
Security:Public
Mood:Pēkšņi vasara
Music:Thom Yorke / Guess Again!

Nu a ko jūs klusējat un neko nestāstat, ko?

8 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2014-09-26 15:35
Subject:
Security:Public
Music:KVETY / Baktanek

OK, tiktāl nu mēs esam. Až jādodas pastaigā pa interneta veikaliem gādāt vēl vienu jēGrāmatiņu, jo piepeši izrādās, ka viens šāds gadžets mājās tomēr ir par īsu.

5 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-26 08:55
Subject:
Security:Public

būs saeimas vai pašvaldību vēlēšanas?
gogle saka - saeimas

neesmu izlēmis, vai balsot
ja balsošu, tad par
ņusudūbu

post a commentUser:sragde
Date:2014-09-26 08:04
Subject:
Security:Public

bērnbezi pret bērnariem
:D

2 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-25 07:58
Subject:
Security:Public

Redzēju sapnī, ka, pirms tam par likteni nesen satiktā šamaņa brīdinātu, šo organismu uz ielas nošauj [bandīti] un pēc tam pabiksta ar kāju, lai pārliecinātos par procesa veiksmīgu rezultātu. Šoreiz bija arī baiļu sajūta, kaut arī parasti "bīstamu piedzīvojumu sapņos" tās nav.

post a commentUser:sragde
Date:2014-09-24 19:15
Subject:
Security:Public

Atbrīvojos no reti lietotu drēbju maisa un vietā dabūju milzīgu kasti ar āboliem.

Nu, uz ielas bija divas kastes ar uzrakstu: Lūdzu! :)

Well, paldies! Ļoti, ļoti garšīgi. Ceru, ka arī to otro kādsa savāca.

2 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-22 08:57
Subject:
Security:Public

neredzamas bambusu skabargas, kur īkšķis saskarās ar stīgu, ouch

post a commentUser:zvirbuleens
Date:2014-09-21 10:33
Subject:
Security:Public

Vakar noskatījos "Akmeņus manā kabatās", kas cibā jau vairākkārt pieminēti. Principā laba filma. Kas īsti bija šie akmeņi, visus nepiefiksēju, bet tie jau var būt katram savi. Vispār derētu noskatīties vēlreiz.

Citās ziņās: atvasara turpinās. Tās dēļ esmu maksimāli minimizējis visus obligātos un neobligātos darbus, lai nevajadzētu uzturēties telpās.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2014-09-20 16:31
Subject:
Security:Public

Kārtējo reizi atmaksājas tradīcija skatīties filmas, iepriekš par tām neko nelasot un neredzot treilerus.

Pie sestās dienas nolēmu sevi paizklaidēt ar kādu spriedzes ķini, pa ausu galam bija dzirdēts, ka Edge of Tomorrow esot ļoti neslikts pastāsts par to, kā Toms Krūzs un blondīne glābj planētu no eiliēniem.

Nē, ja es nebūtu šo vērtējumu dzirdējis no uzticamiem avotiem, es nekad mūžā neskatītos filmu par to, kā Toms Krūzs un blondīne glābj planētu no eiliēniem, nē.

Nē nu ko. Sākumā ir tāds "emmm, ok, lai tā būtu", un pēc tam ir "wait, wut!?, es pareizi redzēju?", un uzreiz pēc tam tāds O_O, un beigu beigās šis izrādās viens no kļovākajiem pēdējā laikā redzētajiem trilleriem, ticiet man. Až žēl, ka uz kino neaizgāju.

(tikai nespoilējiet komentāros, ja?)

9 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-19 17:24
Subject:
Security:Public

izvācu vienu skapi
dosies uz otraelpa kkad
jo izmest pa' grūšu

2 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-18 08:35
Subject:
Security:Public

Zobārstniecība ir tā retā joma, kurā pagaidām es patiešām uzticos tikai baltajiem medicīnas vīriem un sievām.

post a commentUser:sragde
Date:2014-09-18 06:23
Subject:
Security:Public

ir gaišs

2 comments | post a commentUser:zvirbuleens
Date:2014-09-18 00:00
Subject:no strings attached
Security:Public

Ar pārsteigumu konstatēju, ka tuvojas jau divu gadu jubileja, kopš cibā var ievietot video. Tad nu atzīmēšu to ar savu pirmo un varbūt arī pēdējo mēģinājumu.
FreeLove

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2014-09-17 13:52
Subject:
Security:Public
Music:Emika / Wicked Game

Varbūt viss būtu beidzies labi, ja es nebūtu prasījis tās cigaretes.

Kad pārdevēja bija beigusi pīkstināt visus manus nedaudzskaitlīgos pirkumus (168 czk vērtībā), es, turot rokās 1000 kronu banknoti, palūdzu viņai divas paciņas cigarešu. Ar šo brīdi arī sākās notikumu attīstība.

Aizvērusi plauktiņu, šī pilsone, kura līdz tam man šķita tikai neglīta, man izsniedza: 2 paciņas cigarešu, 32 kronas un čeku.

Es, viegli apmulsis, turpināju stāvēt ar savu 1000 kronu banknoti rokās.

Pēc nelielas pauzes apmulsa arī viņa. Un sāka man pārmest par to, ka viņa nav nopīkstinājusi cigaretes. Un tad runāt kaut kādas nesakarības. Tad pieņemt negaidīti loģisku lēmumu par to, ka es varētu samaksāt par abām pirkuma daļām atsevišķi, un visa grāmatvedība sakristu.

Es piekritu šai, kā tajā brīdī šķita, saprātīgajai idejai un iedevu viņai jau minēto banknoti.

Aiz piepūles viegli šņākdama, viņa parakājās pa kasi un nokrāva manā priekšā 1832 kronas. "Nu un ko jūs man te iedevāt?", es jautāju. "A kas jums nepatīk?", viņa jautāja pretī. Uz sekundi es pat apsvēru iespēju visam piekrist, paņemt negaidīti nopelnīto summu un doties projām, bet tad viņas acīs jau otro reizi pāris minūšu laikā ieplaiksnījās attapības gaismiņa.

Un viņa sakrāmēja visu naudu atpakaļ atvilktnē, atspiedās pret tās vāku, saķēra galvu, un teica, ka grib mājās.

Es teicu, ka es gribu cigaretes.

Blakus kasē pārdevēja ieinteresēti grauza popkornu.

Tad viņa saņēmās. Nez kāpēc sāka pārlasīt čeku, lai uzzinātu, ka tas joprojām ir par 168 kronām. Beidzot izdeva tik, cik pienācās. Un bija gatava atvadīties, un man nupat jau nācās stipri saņemties, lai atgādinātu, ka man nav iebildumu samaksāt arī par tām nolāpītajām pīpēm.

Nezinu, vai karjera mazumtirdzniecībā šai kundzei bija pareizākā izvēle, patiesi nezinu.

13 comments | post a commentUser:sragde
Date:2014-09-17 07:53
Subject:
Security:Public

sīks gangsteris tuvākās ģeogrāfijas lielākajā bandā, īstenībā ērti - turi muti, +- dari ko liek, un izdzīvošanas iespējas visai augstas.

mums saistībā ar ikgadējo novērtēšanu pērn bij' jāraksta par savām karjeras perspektīvām un nākotnes 5gadu vīzijām šajā struktūrā

atļāvos uzrakstīt, ka neredzu nekādas perspektīvas (lai arī bija vilinājums rakstīt "pēc 5 gadiem būšu prezistu ministrends"). ja tas būtu jādara tagad, mošk nenoturētos un uzrakstītu aptuvenu pousta pirmā teikuma esenci

vlsats pārdalve - kas par stulbu vārdu salikumu! gandrīz kā kontroles kontrole, ciešanu ciešana.

2 comments | post a comment


browse
my journal