HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
8 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2015-05-19 13:33
Subject:Opium
Security:Public
Music:Jay-Jay Johanson / ScarecrowMan atkal viss jāuzzina no kaut kādām svešām frendlistēm, ja?

Feins, feins, feins, kāreiz tādai oktobra dienai, kā šodien.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-05-17 15:58
Subject:Pochod Prčice '15
Security:Public

Ieskatījos visādos zoctīklos, sapratu, ka visapkārt vieni vienīgi maratonisti. Taisni vai neērti tagad pieminēt, kā mēs vakar pieticīgi pastaigāties pa laukiem izgājām.

Es jums ko pateikšu. Ka šito gabalu skriet es netaisos ne-mū-žam!

4 comments | post a commentUser:skazhy
Date:2015-05-16 15:03
Subject:
Security:Public

jaunais Ceremony ieraksts ir kolosāls. Tagad tiešām liekas, ka viņi nosaukušies par godu Joy Division dziesmai. interesanti, kā viņi tagd to koncertos apvieno ar šo vai šo.

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-05-15 16:30
Subject:
Security:Public
Mood:5diena
Music:Peter Gabriel / I Have The Touch

Zinu, zinu, labais tonis prasa apzinīgi un uzcītīgi virpot, tak tā vietā prātu sāka nodarbināt problēma, un nekavējoties tika izveikts Ārkārtīgi Nozīmīgs Pētījums.

Klausieties šurp.

Uzstādījums ir sekojošs. Mums ir pieejams neierobežots cilvēku skaits, kuri no punkta A dodas... pofig kur, viņi vienkārši normālā ātrumā iet rindiņā viens aiz otra. Lūk, un kad šī balagāna barvedis ir nogājis 10 kilometrus, viņam iešaujas prātā nodot uz punktu A ziņu. Ko viņš dara pagriežot galvu un pasakot šo ziņu aiz viņa ejošajam, kurš to nodod tālāk nākamajam, utt, utt, utt. Kosmosa svarīgākais jautājums tā kunga 2015. gada 15. maijā ir: vai tas maz vispār ir iespējams.

Nesarežģīti aprēķini, kuros, par spīti to nesarežģītumam, es mierīgi varu būt arī saputrojies, liecina, ka lai nodotu divas zilbes informācijas (par etalonfrāzi mērījumiem tika izmantots vēstījums "ej dirst!") līdz galam, jūzerneimiem jāiet vienam aiz otra kā minimums 2.3 - 2.5 metru attālumā. Ja attālums būs 3 metri – divzilbju ziņa nonāks galā pēc 5.5 stundām. Nododot garāku un saturīgāku vēstījumu, nepieciešamais attālums pieaug līdz tādam, kurā jau var sākt parādīties trokšņi un traucējumi sakaros.

Rezultāti liek secināt, ka šāds informācijas nogādes veids ir neefektīvs.

Datums, paraksts, paldies [info]perkons un [info]cloned_pt par piedalīšanos empīrikā.

16 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2015-05-15 10:31
Subject:Bēbjulietas, scienceofMom par piebarošanu
Security:Public

http://scienceofmom.com/2015/05/14/starting-solids-4-months-6-months-or-somewhere-in-between/

Kopsavilkums par pētījumiem par laiku, kad sākt iepazīstināt ar cilvēkēdienu. Nedzīvojot Āfrikā, kategoriski gaidīt 6 mēnešus tomēr neesot obligāti.

27 comments | post a commentUser:zvirbuleens
Date:2015-05-13 22:52
Subject:popkultūra
Security:Public

Portālos uzzināju, ka tagad mums esot tāda dziedātāja Aminata, kura uzstāsies E-vīzijā. Uzzināju, ka bukmeikeri Aminatas iespēju uzvarēt novērtē ap 1%, un pat noklausījos viņas attiecīgo dziesmu. Nezinu, ko tur šobrīd vajag prezentēt, lai iegūtu kādu godalgotu vietu, bet dziesma man patīk.

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-05-11 20:29
Subject:
Security:Public

Atsūtīja izkārtojumu bukletam.

Bukletā plānotas deviņas lappuses.

Es gribu izkāpt.

5 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-05-11 13:22
Subject:
Security:Public
Music:Rob Dougan / I'm Not Driving Anymore

Nē nu var jau būt, ka Gārlendam nevajadzēja sēsties pie režisēšanas pašam, bet sabīdīt štelles ar veco kamrādu Boilu, var jau būt. Un var jau būt, ka vajadzēja būt tā, kā es nevaru rakstīt, lai nesaspoilētu, nevis tā, kā tagad, kad es atkal nevaru par to rakstīt, lai nesaspoilētu.

Bet pēc visa tā, ko mums te pēdējā laikā nācies redzēt par AI tēmu

- piemēram Automata (vizuāli un atmosfēriski brīnišķīgs ķinis, kurš brīdī, kad Banderasu ar saucienu "kuda vi meņa taščiķe, pidarasi!" aizstiepj uz dienvidiem, saturiski aiziet tajā pašā virzienā un pārvēršas bezrakstura lētucī)

- vai, piemēram, Chappie (filma visai ģimenei par tīneidžeru problēmām, izcili ansambļa Antwoord aktiermākslas madskilli, visu filmu klusi ceri, ka Nindžu beidzot nomočīs, lai varētu turpināt skatīties to visu bez feispalma)

lūk, pēc visa šī man nākas noņemt cepuri un teikt, ka Ex Machina ir zajebisj, ļoti zajebisj kinematogrāfs.

Jo Gārlends nekādi nav dumjš čuvaks, The Beach bija ļoti kruta lasāmviela (filma nobāl, nopietni, palasiet!), Sunshine bija afigenna līdz pat brīdim, kad pieslēdzās Boila kreatīvs "ieviesīsim mazliet fana, lai tas viss nešķistu pārāk nopietni", šeit abi gal'nie tēli un viņu attiecības ir vienkārši kapitāli, un lai arī kā mēs izturētos pret sižetu, pēc filmas ir iemesls vēl pāris stundas pie pivcīša gudri papļurkstēt par lietām, par kurām mums nav ne mazākā priekšstata.

Labi, ļoti labi, [info]vistu_zaglis sajūsmā.

4 comments | post a comment


browse
my journal