HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
10 most recent entries

User:vistu_zaglis
Date:2016-12-01 14:41
Subject:
Security:Public

Driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails

10 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-12-01 13:28
Subject:
Security:Public
Mood:I've got just one flaw
Music:Rob Dougan / Open Sore

K/f "Arrival" gan priecēja, gan vīla, nē nu kā, tu skaties ekrānā un nespēj izskaidrot, kāpēc organisms visu laiku mēģina pārslēgties "skudriņas skrien" režīmā, atjēdzies tikai pie beigu titriem, ka autors šim kreatīvam tak ir misters Vilenēvs, nu tas, nu, kurš mums ahujenno k/f "Sicario", jā, biedri, jā! iekš "Arrival" ir viss tas, kas mums patīk, skaņa, attēls, atmosfēra, mēs varam pāris minūtes skatīties, kā nosēžas helikopters, un nevis garlaikoti žāvāties, bet uh!, wow!, kruta!, jā, tur brīnišķīgi ir viss, kam vien būtu jābūt brīnišķīgi, skaistuma un atmosfēriskuma līmenis zaškaļivajet.

Un vēl mēs varam iekšēji priekā palēkties brīdī, kad Luīze uz tāfeles uzrasē vienu triviālu teikumu un paskaidro visas iespējamās problēmas šī teikuma saprašanā, mēs varam uzgavilēt, ka jā, jā!, tāpēc mēs te nācām!, bet tad saprast, ka tas arī viss. Pati galvenā sižeta līnija, kura būtu šo padarījusi par gada attapīgāko kino, ir palikusi aizkadrā. Nē nu labi, tas, kas nācis viņas vietā, ir, lai arī sākumā kaitinošs, tak tomēr negaidīts un interesants. And yet, and yet, kļūda bija sacerēties mazliet par daudz.

Taču nepārprotiet, draugi, k/f "Arrival" ir labākais eiliēnu kino, ko mums šī pasaule ir dāvinājusi kopš "District 9", nopietni, ejiet, draugi, ejiet, neko negaidiet, neko par viņu nelasiet, ejiet, tas ir brīnišķīgi labs ķinis, tieši tāds, kādu mēs to vēlamies.

10 comments | post a commentUser:zvirbuleens
Date:2016-11-30 17:57
Subject:
Security:Public

Lietotājs [info]unpy, ja nemaldos, kādreiz dalījās domās par radušos nepieciešamību izmantot vienu no pagājušā gadsimta tehnikas sasniegumiem — nosūtīt faksu.
Toties es esmu atklājis, ka grāmatvedības programmā, ko tulkoju, vēl tiek paredzēta cita līdzīga brīnuma — teleksa  jeb abonentu telegrāfa izmantošana. (Latvijas valsts iestādēs un lielākos uzņēmumos pastāvēja un varbūt kādreiz arī tika izmantots apmēram līdz pagājušā gadsimta beigām.)
Attēlā: Siemens teleksa aparāts T100.

7 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2016-11-30 14:15
Subject:Filmiņas.
Security:Public

Tie, kas neesat principāli pret ekrānu rādīšanu bērniem - sameklējat Beat Bugs. Paldies var pateikt vēlāk ;)

(Netflix@LV ir. Youtube var paskatīties mazus gabaliņus. Nē, latviski nav, ir krieviski, ir angliski). Jauks, mīlīgs, pozitīvs multeņseriāliņš par bītlu dziesmām. Jā, tai skaitā Walrus un Lucy in the Sky of Diamonds. Beibei īpaši patīk Help! un laikam Strawberry Fields.

Vēl no tēmas 'iemācīt todlerim dungot populāras melodijas' - Beibe reizēm brauc ar skrejriteni. Viņas drošības aprīkojumā ir melnbalti ceļu sargi, uz kuriem uzzīmēti Zvaigžņu Karu baltie bruņotie (gdvārds neiedziļināšos storm trooperi, clone trooperi vai vēl kādi) Meitene apgalvoja, ka tās esot pandas (nu, pieradusi visādas ģeometriskas zvēru stilizācijas skatīties, principā es viņu saprotu), tā nu iemācīju viņai dziesmiņu par pandām, kas sargā no kritieniem, dziedamu SW tēmas melodijā (nē, ne impērijas maršu, bet klasisko, mažorīgo tēmu) - galvenokārt, lai mazinātu diskusijas par ceļusargu nepieciešamību.

Fast forward, vakar viņa tika pie pie-gultas paklājiņa ar pandas ādas zīmējumu. Tagad viņa meklē veidus, kā krist no augstuma uz paklājiņa jo 'pandas taču sargā no kritieniem', un, ja vien viņa piezemēsies uz paklājiņa, tad grīda viņai neiesitīs.... ('grīda man iesita', pēc visa spriežot, nāk no bērnudārza džudo nodarbībām). Jācer, ka sapratne par lietu kārtību tomēr nāks bez pārāk nopietnām traumām....

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-11-29 12:48
Subject:We are simple, we dance and drink, and pray
Security:Public
Mood:Nez kāpēc viss OK, wtf?
Music:We Are Bodies / We Are Bodies

Tikko pieķēru sevi pie mazliet biedējošas domas.

Vei, mēs te dzīvojam laikmetā, kad tekstu telefonā var rakstīt, īpaši nepiedomājot par to, vai vispār tiek trāpīts pareizajiem taustiņiem, vajag vienkārši spaidīt kaut kur aptuveni tajā virzienā, un parasti tas attapīgais aparātiņš izdomās, ko tieši mēs te esam gribējuši teikt.

Parasti izdomās, bet gadās visādi, protams.

Nu lūk, pieķēru sevi pie domas, ka lasīšanas procesā tāds pats auto-correct darbojas smadzenēs. Ieraugot vārdu, kas, telefonam neuzminot un autoram nepamanot, ir izsprucis nevietā vai neloģisks, tās pat nenopauzē un nesignalizē par kļūdu, bet vienkārši momentā piemeklē to, ko respondents ir gribējis teikt. Un "not happy" mierīgi tiek lasīts kā "now happy", "atradās priekšā" kā "stādās priekšā", dīvainību pamani tikai kaut kādu iemeslu dēļ tekstu pārlasot vēlreiz.

Bail tikai, vai tie mazie, viedie aparātiņi netaisās mūs nolaist līdz savam līmenim un tad sakaut ar pieredzi.

5 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-11-28 10:50
Subject:
Security:Public
Mood:Bļa, nu
Music:U

Īsi par ikdienišķo )

3 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-11-27 15:16
Subject:Your daily noise report
Security:Public
Mood:Ne-darbīgs
Music:Archive / Greater Goodbye

Kaimiņos kaut kādi lupatlaši kaut ko uzcītīgi naglo.

Kāpēc, jautāsiet, lupatlaši?

Tāpēc, ka nevar normālu urbi atļauties!

15 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-11-25 16:13
Subject:
Security:Public
Mood:Apjucis
Music:Archive / Outtake II

Nu, kā jums te bez manis gāja, ko? Ai, впрочем похуй. Es tikai atnācu pastāstīt, ka biju devies izpildīt pilsoņa pienākumu un apmeklēt radošā kolektīva Archive performanci fašistiskajā Vācijā. Jo, nu, kādam taču tas bija jāizdara, un uz jums tak var necerēt šajā jautājumā.

3.5 rindkopas )

Lūk tā, lūk. Desiņas uzēstas, pāris litrīgie kausiņi iztukšoti, viens no viskļovākajiem redzētajiem koncertiem – apmeklēts, Ārčija kaķis pakasīts, tagad var pāriet pie sliktām, ļoti sliktām ziņām.

Jāstrādā, bļa.

15 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-11-22 10:56
Subject:
Security:Public
Music:U

Zin', kas ir forši?

Izdzirdot, ka atkal urbj, apaut kājas un iziet pa durvīm, un zināt, ka te nebūs jāatgriežas tuvākās trīs dienas.

'Ot tas ir forši.

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2016-11-20 18:54
Subject:
Security:Public
Mood::/
Music:Massive Attack / The Spoils

Jiržikbārā – tur lietas kā notiek. Tur skaties, ka ir jau iestājies nākamais datums, galīgi vairs ne tas, kurā tu ieradies, un it kā ar to nepietiktu – dzirdi, kā bārmenis netālu sēdošajiem jauniešiem ar skumju seju pastāsta, ka alus, diemžēl, ir beidzies. Tiešām beidzās?, tu viņam neticīgi pārjautā, un šis saka – jā, tā kaut kā sanāca.

Bet tad piepeši aiz letes uzzīmējas Jiržiks pats savā personā, tu viņam pasūdzies, ka kas tā par cūku, ka ir beidzies pasaulē galvenais padzēriens, un Jiržiks nekavējoties pagriežas pret bārmeni un nīgri, retoriski apjautājas – stulbs esi?, kāpēc tu VistuZaglim alu nelej?

Nu un tālāk jau kā ierasts, jestra pabazarēšana par būtisko aiz slēgtām durvīm insaideru sabiedrībā, viss kā pie cilvēkiem.

Kas atgādina, ka visu laiku aizmirstas izstāstīt īso versiju šitam te atgadījumam, vobšem, ieklīstam ar cien. jūzerneimu [info]kakjux, tūrisma programmas ietvaros, šajā pat minētajā iestādē, ar pārsteigumu ievērojam, ka saimnieks pats rosās aiz bāra, nu un tad nu viņš apsēžas pie ugunskura, aizpīpē pastāsta savu bēdu stāstu. Par to, kā viņam tajā dienā bija plānoti veseli divi randiņi ar daiļām daiļavām, bet darbinieki izčakarējuši visu šo skaisto plānu ar neierašanos darbā, un tā nu tagad, saviesīgas, romantiskas tērgāšanas vietā, jālej alus visādiem garāmgājējiem. Uz ko nācās piezīmēt, ka dievības acīmredzami viņu acīmredzami nemīl. Uz ko Jiržiks cerīgi atgādina, ka Jēzus gan mīl, jo Jēzus mīl visus. Un tur mums nācās secināt, ka tieši tā arī ir galvenā problēma, Jēzus viņu mīl un ir bloody greizsirdīgs, neļauj tā vienkārši ar daiļām daiļavām likties. Uz ko Jiržiks paceļ rokas pret debesīm un cerīgi iesaucas "Jesus? Can we be just friends, please!?"

19 comments | post a comment


browse
my journal