HTML un CSS komūna. Duh? :)'s Friends
14 most recent entries

User:zvirbuleens
Date:2015-08-03 16:47
Subject:
Security:Public

Prokrastinācijas ietvaros pavingrinājos publicēt video jūtūbā. Tas ir vienkārši.

Mana pirmā miniatūra, ikdienas dzīves ainiņa bez morāles.

post a commentUser:zvirbuleens
Date:2015-08-03 13:01
Subject:
Security:Public

Darba nedēļu sāku ar jaunināšanu uz Windows 10. Sākumā gan mani mēģināja iebiedēt ar licences līgumu un aicinājumu "ieplānot instalēšanu vēlāk", tomēr nenorādot, cik minūtes, stundas, dienas, nedēļas, mēnešus vai gadus tai vajadzētu ieplānot, bet galu galā pagāja pāris stundas, un šķiet, ka viss beidzās labi.

4 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-08-01 13:11
Subject:
Security:Public
Mood:Meh

Lūk kaut kas patiesi brīnišķīgs, «Brēmenes Muzikanti: Fury Road».

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-31 23:54
Subject:
Security:Public

Nē nu par projekta «Dark Places» biznesa plānu tur jau viss bija skaidrs, tur pat excelis nav jāver vaļā: Flinnas vārds uz plakāta atsit Šarlīzes honorāru, a pārējiem gan jau kaut kā tāpat savāksim, tā ka jūs tur varat pārlieku nesaspringt, galvenais laicīgi pabeidziet. A? Nē, scenāriju paši uzrakstīsim.

Bet neko, jāteic, pamazām pat ievilka beigu beigās. Šķita, ka būs vēl sliktāk.

2 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-31 14:58
Subject:Par aktuālo
Security:Public
Music:Kvety / Ty

A vot Zlēkās jūs esat bijuši?

То-та!

17 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-30 15:58
Subject:
Security:Public
Music:Kvety / Uklizim Pokoj

"es tev tikko nosūtīju pdf, kur ir jaunais izskats (mazā stila grāmata)", ar šādiem vārdiem klients man izsniedz linku uz 1.34 Gb lielu Ilustratora failu.

Es negribu zināt, cik sver lielā stila grāmata.

6 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2015-07-29 13:06
Subject:Astrosecret
Security:Public

Pie vispārējās sajūsmas par 'latviešu medmāsu, kas uztaisījusi krutu startupu astroloģiskai bērnplānošanas aplikācijai', kā tā drīkst tautu muļķot un tumsībā vest'

Kāds to aplikāciju ir apskatījis?

Jo tīri uz reklāmiņu paskatoties - nu, tipiska 'dabiskās ģimenes plānošanas' aplikācijiņa, kas parēķina auglīgās dienas (akurātāk vai ne tik akurāti), pastāsta teoriju par to, kurās auglīgajās dienās kādam dzimumam lielāka iespēja pieteikties (kas, protams, ir pseidozinātnisks mīts, bet kuš, nesakiet skaļi, tūlīt saskries 'darījām visu pēc instrukcijas un tieši īstos dzimumus arī ieplānojām - bet tur ir zinātne apakšā, tikai pārspīlēta to faktoru ietekme) un, kā no reklāmas skrīnšotiem izskatās - pačukst prieksā kādā horoskopa zīmē tad attiecīgajā dienā ieņemtais bēbis piedzims + vispārīgais klasiskais zīmes apraksts. Ec, nesaka mēnesi, pasaka horoskopa zīmi, šausmas šausmas.

Ak jā, bonusā aplikācija arī iesakot tādas visnotaļ sakarīgas lietas, kā gatavoties procesam vismaz 9 mēnešus iepriekš, ieviešot veselīgāku dzīvesveidu (par kuru dod padomus) un nostabilizējot attiecības (par ko arī dod kaut kādus tur padomus) - padomi droši vien apmēram tādā pašā BS līmenī kā fitness tracking aplikācijām (ar domu - ne visi ir zinātniski, bet vismaz motivē padomāt par attiecīgo jomu un veikt sakarīgākas izvēles) - bet tāpēc jau tie nav gluži izmetami :)

Nu labi, ir tur horoskopi un nosaukumā vārdiņš 'astro' un 'secret'. Bet horoskopi mums joprojām ir avīzēs un radio ziņu raidījumos, horoskopi pilnīgi noteikti ir visos sievietēm orientētajos žurnālos - horoskopi (ne tikai LV) vienkārši ir lieta, ko ir tipiski uzkabināt 'sievietēm paredzētiem' produktiem/aplikācijām/gadžetiem, komplektā ar rozā krāsu, puķītēm un kaloriju skaitītājiem. Jā, nu varbūt dzimumu vienlīdzības laikmetā tas ir vēl viens sieviešu marginalizācijas veids (Lego, meitenēm nevajag rozā klucīšus, meitenēm vienkārši vajag vairāk frizūru opcijas cilvēciņiem!), bet ne viņa pirmā, ne pēdējā.

Viņa vienkārši saprot, ka aplikācija ir paredzēta sievietēm un ir izvēlējusies šo aspektu, lai izceltu savu period trackeri starp pārējiem.
Tāpēc skaļi jābļauj 'kā izglītots cilvēks ko tādu var darīt'?

Iznāciet no sava burbuļa, LV ir pilna ar izglītotām sievietēm ar vairākiem maģistru grādiem, kas pret horoskopiem izturas vairāk nekā pusnopietni. Cibiņā to nemana, jā. Cibiņa tāds diezgan racionāls burbulis izliekas.

23 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2015-07-28 23:02
Subject:Infobit of the day.
Security:Public

Ir siksparnīši, lidojošās peles, mazi, akli (vispār jau nemaz ne tik ļoti) zvēriņi, kas orientējas ar eholokācijas palīdzību un, lai gan zīdītāji, ir spējīgi lidot.

Un ir megasikspārņi, lidojošās lapsas, ar spārnu izvērsumu 1,70m, bez eholokācijas prasmēm (vismaz vairums), ar ļoti labu redzi, arī lidojoši, un vegāni - pārtiek no augļiem un/vai nektāra.

Tieši ar otrajiem saistīta interesanta hipotēze - proti, nav viņi nekādi sikspārņveidīgie, bet gan primāti, smadzenēs esot līdzīgas struktūras. Modernās fancyshmancy DNS analīzes gan šo hipotēzi apgāžot. Un no Ebolas un Marburgas vīrusiem ar šie, atšķirībā no gorillām un šimpanzēm, nemirst. Lai gan inficējas un pārnēsā visai cītīgi.

Un tagad kopīgi pabaidīsimies no lidojoša kaut kā ar primātiem līdzīgām smadzenēm :)
Saldus sapņus! Rit būs kārta baidīties no okeāna galvkājiem (kā viņi vēl nav pārņēmuši pasauli?)

12 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-28 15:21
Subject:
Security:Public
Music:Elbow / Honey Sun

Telefons gādīgi pārlaboja bšt par všt.

post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-27 15:45
Subject:
Security:Public
Music:Jay-Jay Johanson / Drowsy, Too Young To Say Good Night

Profesionālie eksorcisti par šito noteikti jau kursā, bet es vakar no kāda oratora pie blakus galdiņa uzzināju, ka, citēju, Prāga ir nelaba vieta, ļoti nelaba. Te mitinās Sātans.

Jans Huss pie tā esot vainīgs, starp citu.

17 comments | post a commentUser:zvirbuleens
Date:2015-07-26 22:22
Subject:foto
Security:Public

Torņakalna krusts un pusmēness
foto )

1 comment | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-23 11:52
Subject:
Security:Public

Klau, dārgie pacienti, šis nupat jau vairs nav smieklīgi. Jūs KĀDS no visiem, lūdzu, negribētu kaut ko samaksāt? Vismaz viens, varat uz akmens-šķēres-papīrīt's izlozēt, ja gribat.

8 comments | post a commentUser:vistu_zaglis
Date:2015-07-22 11:30
Subject:
Security:Public
Music:Zrní / Líto

Zinu, zinu, ka šeit nav pareizā auditorija, kam žēloties, ka pretī nevajag gaidīt neko vairāk kā "priecājies, muļķi!".

Bet ir karsti. Ļoti karsti. Jau vairs nezinu, kura diena pēc kārtas pāri 30. Naktī mazliet mazāk. Mazliet.

Pelēkā cūka guļ uz galda un izskatās pēc labi lietotas grīdas lupatas.

[info]vistu_zaglis sēž pie galda un slinki imitē darbību, izskatās pēc Ala Pačino no kinofilmas Insomnia, tieši tā arī jūtas. Jo dzīvot nākas по приборам, nekādu starpību starp dienu un nakti īsti nevar ne redzēt, ne just.

Es gribu, lai tas beidzas.

17 comments | post a commentUser:crescendo
Date:2015-07-20 23:28
Subject:Bērni.
Security:Public

diena, kad bērns patiesībā uzvedas kā taču laikam mazi bērni sabiedriskās vietās parasti uzvedas...

Un man no tā rodas vēlme ar savu ēdiena porciju ieslēgties wc un tur fiksi, vienatnē aprīt, nebaidoties no 'tūlīt uzrauj sev karstu kafiju/verdošu tēju' (nē, es joprojām nesaprotu cilvēkus, kam šķiet normāli krūzē ieliet verdošu ūdeni 'atdzisīs tak' - pēc pusstundas varbūt? Vai ari visiem mutes tādos ilggadējos rētaudos, ka vairs nejūt?) / viscaur nosmērēties ar ēdienu un tad raudās, ka tomēr pārāk ass trāpījies.

3 comments | post a comment


browse
my journal