cult movies

Friends' Entries

You are viewing the most recent 8 entries.

15th November 2018

vistu_zaglis @ 11:35pm: Es laikam zinu, kas tur notika. Ap to brīdi, kad Utopia autori tikko sāka strādāt pie otrās sezonas, viņiem piepeši kontā ienāca nauda par pirmo, un viņi varēja beidzot atļauties neierobežotus daudzumus apziņu paplašinošo un radošumu atraisošo vielu. Pie kam dialogu autoram, izskatās, vielas garšojušas vislabāk. 

Lieliski, vienkārši lieliski, nespēju noticēt, ka es šitādu jaukumu biju palaidis garām!
Current Mood: Where is Jessica Hyde?
jim @ 11:56am: Nekustamā īpašuma sludinājums.
Draugi, kam gaišā piemiņā mūsu Āgenskalna naktis - paziņa, kas pirms četriem gadiem nopirka manu Kristapielas dzīvokli, atrakstīja, ka gribētu to pārdot tālāk, jo nu jau viņi esot ģimenē četri un pietrūkstot vietas. Viņš raksta: "Saku tev, jo varbūt tavā paziņu lokā būtu kāds, kam interesētu tur dzīvot. Mēs pārdotu par to pašu summu, par kuru pirkām, ja tas notiek caur paziņām, nevis caur firmu. Dzīvoklī viss ir tāds pats, kā bija - koks, kas aug caur grīdu un griestiem, glezna, visi mazi sīkumi kaktiņos utt. Viss ir labā stāvoklī, ar ēku un kaimiņiem utt viss ir kārtībā." Summa, ja atceros pareizi, laikam bija 26k (labs darījums šodienai, jo mājokļu cenas šo gdu laikā kopumā ir diezgan augušas). Rekur kaut kādas vecolaiku bildītes ieskatam: http://klab.lv/~jim/394183.html (te savukārt "glezna uz sienas" jeb nepabeigtais van Goga gleznojums: http://klab.lv/users/jim/336667.html). Varu apliecināt, ka dzīvoklis bija ļoti estētiski un ērti iekārtots, un ļoti iepriecina, ka jaunie īpašnieki nav noņēmuši Soņas koku no sienas. Ja kādu interesē, varu jūs sakontaktēt tālāk, rakstiet uz jim@citakinozeme.lv!

14th November 2018

vistu_zaglis @ 1:37pm: Trīs ainiņas no sadzīves drāmas "Cirslītis"

I
Crsl pieceļas, izrāpjas no migas un, kā jau ierasts, dodas uz virtuvi uzgatavot kafiju. Ieskatās bundulī un bēdīgi saprot, ka dzīvībai nepieciešamais pulveris nepielūdzami iet uz beigām, tur apakšā ir palicis vienai porcijai, labi, varbūt mazliet vairāk, bet nekas iepriecinošs. Klusi nolamājas par to, ka vakar neattapa pagadāt jaunu paciņu, nu kā, zināja taču, ka nekā tur īsti vairs nav, bet tik stresainā situācijā kā veikala apmeklējums – kurš tad to var atcerēties.

II
Stundu vēlāk Crsl dodas iesēdināt cīņubiedri vāgenā un izsūtīt atpakaļ uz dzimteni. Kad tas nodarīts, rāmi aizpīpē, lēni dodas uz māju pusi – nekas labāks par miljons darbiem tur īsti negaida anyway – un pie ārdurvīm apstājas padomāt, vai nevajadzētu aiziet līdz vjetnamiešu bodītei, bet laikam jau nevajag, it kā taču brokastīm viss ir, tabaka ir, nu nafig, ies vien atpakaļ cīnīties ar maketu gūzmu.

III
Crsl ienāk istabā, ieskatās kafijas krūzē un ļoti, ļoti noskumst.
Current Mood: Brīvdienu gribas
Current Music: Radiohead / The Butcher

13th November 2018

perkons @ 9:11am: Tas nu ir skaidrs, ka, ja tie citplanētieši, kuri lidoja uz Zemi stādīt cilvēkus, nebūtu ietrāpījuši kaut kādās tur Divupēs, bet gan novembra ieskautā Latvijā, tad viņi atmestu ar roku un lidotu sildīties Saulē.

9th November 2018

vistu_zaglis @ 2:47pm: Vot stāvi viss tāds Travoltas pozā un nesaproti, visi apkārt jebanuļisj uz visu galvu, vai tu pats neriktīgs. Es saprotu, protams, statistika un visas šitās varbūtības teorijas nerunā man par labu, bet šis ir tas gadījums, kad šķiet, ka tomēr visi jebanuļisj.

Priecējošais ir tas, ka vakar tika klātienē skatīta Anna Calvi, ak vai, cik viņa ir lieliska, tāda mazmazītiņa, kompakta zaja, kura uz skatuves ir vienkārši eksplozija un neatšķaidīts rock'n'roll, uh, kā viņa tur vakar dedzināja, uh, visiem šitiem wannabe rokeriem vajadzētu paskatīties, kā izskatās, kad cilvēks tiešām hujārī ar sirdi un dvēseli, paskatīties un nokaunēties, padomāt par to. Mega uzlādējošs pasākums, dodiet nupat jau vēl, es gribu vēl!
Current Mood: Die, birch, die!
Current Music: Juno Reactor / Inca Steppa

8th November 2018

perkons @ 10:00pm: Saprotu, ka muļķīgs jautājums vēlā ceturtdienas vakarā, bet, vai rīt, Rīgas centrā, kādam būtu parūka, kuru es varētu dabūt uz rītdienas vakaru?

upd:
Varbūt [info]goddes var ko sarunāt?
Ideāli būtu kas tāds

6th November 2018

vistu_zaglis @ 5:03pm: Bļaģ, uzspridziniet nu jau kāds to piena tirgotāju busiņu beidzot.

Mūūūūūū, bļaģ! Mūūūūūū!
Current Mood: Darbīgs
Current Music: Prodigy / Omen - Live

5th November 2018

vistu_zaglis @ 2:57pm: Dievi visaugstie, kādas man te bildes atsūtīja, lai uz viena kakbe zolīda uzņēmuma kinderu ziemassvētku ielūguma uzliktu, tas ir sliktākais Šreka cosplay, kādu es jebkad esmu redzējis, šķiet, ka pat man nelabi sapņi rādīsies. Par nabaga kinderu trauslajām psihēm es pat nerunāšu.

Ja no šīs paaudzes izaugs nākamais Hitlers, es daļēji uzņemos atbildību.
Current Mood: Vīntoniku ļoti gribas
Current Music: Suede / The Big Time
Powered by Sviesta Ciba