cult movies

Friends' Entries

You are viewing the most recent 5 entries.

20th August 2018

vistu_zaglis @ 11:42am: Šodiena šī vārda sliktā nozīmē.
Current Mood: I'm using the tag ironically
Current Music: Architects / Broken Cross

13th August 2018

vistu_zaglis @ 1:41pm: – Skaties, egļu vēris!
– A kurš viņu vēra?
– Nu gan jau kādam darbs tāds. Viss tāds aizņemts, mol, netieku, veru egļu. Egļa ohujā, protams
Current Mood: Var jau sākt dzert?
Current Music: Mefjus / Together
vistu_zaglis @ 11:46am: Es zinu, jūs neviens nebrauksiet uz lielisko pilsētu Tāboru, jo nav pilnīgi nekāda laba iemesla turp braukt, es neko nepārmetu un nenosodu.

Bet ja nu kaut kāda traģiska notikumu virkne jūs tur tomēr noved – neminstinieties ne brīdi un dodieties uz barčiku ar sevi pilnīgi attaisnojošo nosaukumu Cool Bar. Šī iestāde ir tik lieliska, ka gribas viņu izzāģēt un atvest uz Prāgām, nolikt kaut kur neuzkrītošā, netālā vietā un regulāri apmeklēt.

Pie vakara tur skan brīnišķīgs industrial, blondā bārzaja ne tikai lej putojošos dzērienus, bet, ieraugot, ka mēs taisāmies iet ārā pīpēt – saka, lai neiespringstam, rekur jums pelnutrauks, jo fuck the system, that's why. Nākamajā dienā tur var sēdēt uz terases un patērēt vīntonikus, uzēst ārkārtīgi lieliskus burgerus ar marinētiem kaktusiem, skatīties, kā apteksnis izsniedz pastāvīgajiem apmeklētājiem pīpējamos zaļumus un pats pamazām ar viņiem apsitas, un noskumt, kad saproti, ka kļovā blondā bārzaja ir ieradusies tieši tajā brīdī, kad jāpako mantas un jātaisās uz vilcienu, un nav līdz galam skaidrs, kur tieši palika diena, jo labā sabiedrībā ar labu vīntoniku stundas kaut kā pazūd kā nebijušas.

Brīnišķīga, brīnišķīga iestāde, dēļ tās vien ir vērts braukt uz pilsētu Tāboru. Gan jau ir arī citi iemesli, jo par spīti necilajiem izmēriem – viesnīcas tur ir teju izpirktas, tak man nav ne mazākā priekšstata, ko cilvēki tur dara un kāpēc. Un vispār, taisnību sakot, drusciņ arī vienalga. 10/10, darīs atkal.
Current Mood: Miegains
Current Music: Mefjus / Taking

10th August 2018

jim @ 11:41pm: Meklējot kādu konkrētu ierakstu, ieskatījos savos senolaiku cibas ierakstu arhīvos. Ak vai, cik mutuļojoši un noslēpumaini kādreiz izdevās reģistrēt dzīvi, cik līksmi un sadraudzīgi reiz dzirksteļoja visu komentāri. Kur tas viss palika? Kālab viss laika gaitā čūkstēdams nodzisa?

8th August 2018

watt @ 3:27pm: Norvēgijas viens no galvenajiem bērnu atņemšanas Barnevernet psihiatrijas ekspertiem izrādās pedofīls. Bērnus no ģimenēm ārā, pedofīlijas tīklos - iekšā!

"The experts’ report – based on information from many health and childcare professionals as well as their own observations – concluded that the little girl’s “development would be limited” if she remained with her mother.

The report said: “This is because the mother does not recognise her daughter’s basic needs and does not perceive the mental harm she may have suffered” while in her mother’s care. ".

https://www.bbc.co.uk/news/resources/idt-sh/norways_hidden_scandal

***

"'Guilty of being poor': does California couple's poverty amount to child abuse?
Three children were found living in a plywood box, but friends defend their parents as good people who fell on hard time"

Kalifornijā atņem bērnus jo vecāki ir pārāk nabadzīgi. "Materiālā vardarbība", laikam to nosauks - ja vecāki nespēj bērniem dot visu dēļ savas nabadzības.
Powered by Sviesta Ciba