cult movies

Friends' Entries

You are viewing the most recent 3 entries.

15th February 2019

vistu_zaglis @ 3:11pm: Izgāju pie vjetnamiešiem pēc pirmās nepieciešamības brokastīm, lepni pagāju garām un devos pa tiešo uz supermārketu Billa, jo cilvēki, āāāā, tur ārā, tur ārā, tur... Tur ir silti, tur spīd prožektors, tur nepūš, tur nav ne miņas no baltajiem mēsliem, tur ir totāls pavasaris! Es negribu lietot vārdu 'pārziemojuši', tā būtu tīša uzprasīšanās, bet arī vienkārši atelpa no apkārt valdošās "kā krievu filmās" tipa huiņas tiek ārkārtīgi novērtēta, uzpīpēt uz balkona t-kreklā ir sen aizmirsts luxury.

Also, supermārkets Billa, kā izrādās, ir precīzi neticami brīnišķīgās Monument versijas attālumā, pie fināla taktīm spied pauzi un ej pa durvīm iekšā, kā par visu padomāts, vai ne?

Par ko runājot, Spoķiks, ko domājies, ir atkal ieviesis Uzlabojumus mūsu ērtībām un tikai un vienīgi mūsu interesēs – Do It Again EP, piemēram, vairs nav atrodams ne pie Royksopp, ne pie Robyn, ej, lietotāj, meklēt Royksopp & Robyn, bļaķ, tā daudz ērtāk!

Anyway. Kaut kāds nemotivēti labs noskaņojums. Jāpastrādā, vai?
Current Mood: Gut
Current Music: Anna Calvi / Strange Weather - Live feat. David Byrne

11th February 2019

vistu_zaglis @ 2:25pm: Noskatījos k/f "Klases salidojums".

Nejautājiet kāpēc, vienkārši ticiet uz vārda, ka man bija pietiekami legit iemesli tā darīt.

Kas tas bija? Jūs nopietni? Wut? Kur jāiesniedz pieprasījums atgriezt man divas stundas manas dzīves? Also, ja es gribētu aprakstīt šo pieredzi, man laikam nāktos izdomāt kaut kādus jaunus vārdus, jo no esošajiem es nezinu nevienu, kas kaut nedaudz nodotu to izjūtu gammu.

Āāāāāāāā!

Es atvainojos, izlauzās.
Current Mood: Visi ahujeļi?
Current Music: Juno Reactor / Our World

7th February 2019

vistu_zaglis @ 2:34pm: Uh, viens darbiņš labs, kas padarīts, pie nākamā ķerties vēl neesmu morāli gatavs, tāpēc pastāstīšu, par kādu ahtungu var izvērsties vienkāršs, pats vienkāršākais 10 eiro vērts pasūtījums lepnās dienvidu kaimiņzemes drukas kantorī (turpmāk tekstā DK).

Lūk, tā kā nebija skaidrs, kurā tieši dienā sanāks doties uz lepnās kaimiņzemes galvaspilsētu, lai apsveiktu otrdienas jubilejā dažu labu lepnās kaimiņzemes galvaspilsētas iedzīvotāju – radās ārkārtīgi vienkārša un, kā tajā brīdī vēl likās, fail-safe ideja, kā tikt pie jubilejai piederošas dāvanas – aizrakstu randomam kaimiņzemes DK jautājumu, vai ir iespējams nodrukāt šito te līdz pirmdienai, un tā, ka produktu nesūta pa pastu, bet es pirmdienas pēcpusdienā savācu personīgi? Nu a ko, cik tā darba, vai ne?

Jajebu.

Pirmdienas pēcpusdiena: *pienāk*
VZ: *kļūst nervozs*
DK: Atvainojiet, mums te bija tehniska problēma, nesanāca
VZ: *noskumst*
DK: A šito, jums uz rītdienu neder?, mēs varam uz rītdienu
VZ: *apdomā, ka var braukt atpakaļ uz Prāgām arī vēlākā pēcpusdienā un kaut kā saglābt situāciju* Emmm, nūuuu, ja jau viss tāpat zaudēts – OK, taisiet uz rītdienu.
Otrdiena: *pienāk*
VZ: *noskumst*
VZ: OK, screw this *iekāpj vilcienā uz Prāgām*
DK: (Plkst. 19:00) O! Re! Nodrukājām! Varat nākt pakaļ!
VZ: Ahujeļi? Es jau sen vairs neesmu pilsētā, bija taču kaut kāds iemesls, kāpēc man vajadzēja konkrētā laikā!
DK: *noskumst*
VZ: (Pēc īsām pārdomām) Eu, klau, labi, nav pasaules gals. Darām šitā. Saņēmējs tagad nedēļu nebūs uz vietas, bet ja jau reiz tas produkts ir nodrukāts - aizsūtiet vienkārši pa pastu
Trešdiena: *pienāk*
DK: OK, dodiet adresi, nogādāsim ar kurjerpastu
VZ: Ahujeļi? Vēlreiz: tur tajā adresē neviena nav! Nav un nedēļu nebūs! Pasts. Sūtīt. Sūtīt pa pastu. Paciņa. Parasts pasts. Sūtīt. Tava mana saprast? Also, kā es jums šito varētu no attāluma samaksāt? Uztaisīt faux pasūtījumu saitā un ar karti, vai paypal kaut kā, vai kādi varianti?
DK: Āāāāāā, ok, sapratām, jā, labi, aizsūtīsim pa pastu produktu un rēķinu, to apmaksāsiet ar pārskaitījumu.
VZ: AHUJEĻI!? Tā ir dāvana, bļaķ, kādu rēķinu?, saņēmējam vēl pašam par to maksāt liksim?
DK: Āāāāāāā, ok, sapratām, jā, labi, dodiet adresi, uz kuru produktu sūtīt, un adresi uz kuru rēķinu.
VZ: *atviegloti nopūšas* Tā, pierakstiet. Produktu, nevis rēķinu, bet produktu – uz šejieni: [adrese]. Rēķinu, nevis produktu, bet rēķinu – uz šejieni: [adrese]
DK: (Priecīgi) O, ok!
DK: (Priecīgi) *iedod 15% atlaidi*
VZ: *paliek nervozējot ar ko tas viss beigsies*
Current Mood: Labi, tagad gan pastrādāt
Current Music: Placebo / Special K - Timo Maas remix
Powered by Sviesta Ciba