vēl joprojām nesaproti, ka tas viss bija tādēļ, lai es uzzinātu par tevi, lai saprastu, kas notiek starp jums, lai mēģinātu kaut kā palīdzēt, bet nē, tas viss tiek apgriests un saskatīta vien nodevība, meli un viss pārējais.
nē, es nepieskāros, jo neuzdrošinājos un nevēlējos apgānīt sev kaut ko svētu. vārdi ir pavisam kas cits.
un jūra bija miglā tīta
lija cilvēku stāvi, kas kā spoki nāca un aizgāja
un es arī raudāju, jo sāpēja tas viss
kāpēc es vēlējos ar tevi tikties? kāpēc es klausījos par avārijas stāvokli? jā, tieši tāpēc es vēlējos tikties un tāpēc es to klausījos. tieši tāpēc es sapratu, kas man ir sandra un kāpēc man viņu vajag.
tas viss ir smags pārpratums. atceros vārdus "mīlestība padara tuvredzīgu". es neapvainoju. es lūdzu, lai tu mēģini saprast. netver ar kailajiem nervu galiem, tver arī ar prātu.
īstenībā visā šajā aktieris-klauns esmu bijis es. kurš vēlējas tik vien kā saprast, kas notiek, taču pēc tam viņam sejā iemeta sūdu, jo viņš tika pārprasts.
ja vēlies, vari aizbraukt ar sandru uz jūru. ja vēlies - ej uz eiropas kino. lai viņa pati nosaka savu izvēli. galu galā tikai tā var sajusties dzīvs.
|
Decembris 2007
|
|