Su-dra-b -kā zās
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 8 most recent journal entries recorded in Anonīmo Bipolāri Neirotisko Cibiņu Savstarpējā Atb's LiveJournal:

  Tuesday, February 27th, 2018
  8:10 am
  [uhu]
  Hipnoterapija - kāds no jums ir uz tādu gājis? Ieteikumi, pieredze, kādi komentāri?
  Saturday, January 27th, 2018
  11:49 am
  [fjokla]
  mhm, tā būs vieglāk, vecenēm, pa virsu mazliet gaismas jāiestreb
  Monday, January 22nd, 2018
  9:17 am
  [fjokla]
  Labrīt
  "Aragorn: "Send out riders, my lord. You must call for aid."

  Théoden: "And who will come. Elves? Dwarves? We are not so lucky in our friends as you. The old alliances are dead."

  Aragorn: "Gondor will answer."

  Théoden: "Gondor? Where was Gondor when the Westfold fell? Where was Gondor when our enemies closed in around us!? Where was Gon — No, my Lord Aragorn, we are alone."

  Šodien vēl varam paāksīties, bet ta rīt, bliežam pa nopietno un zem atslēgas, čekojam locekļu sarakstu, lai tur neieviešas kāds dirsīgs robots. Man jau pāris tēmas azotē, bet visiem nerādīsim, hau
  Sunday, January 21st, 2018
  1:47 pm
  [milda]
  11:53 am
  [romija]
  Lūdzu mani nobučot uz pieres!
  11:47 am
  [fjokla]
  Es, zemāk parakstījies abncsab-ītis, svinīgi apńemos, godā un cieńā turět citus abncsab- īšus, grūtā brīdï atbalstīt, pie pirmām, pamatotām aizdomām, roku sniegt, par koķetěšanu un attenšan horismu, ar slapu lupatu ğīmï sist. Svinīgi apńemos nebūt muļķis, pat, ja tas kungs mani tādu radījis. Uzńemos pilnu, skaidra cilvěka atbildību par saviem zelta ieteikumiem, recepěm un padomiem. Savu pienākumu nepildīšanas gadījumā, samierinos ar savu izpiršanu nah no biedrības un aizeju saullěktā, neatskatīdamies, biedrības biedru měles klakšķu un nopūtu pavadīts.
  Ar zvěrestu skaidrā prātā iepazinos, ar savu rakstāmroku parakstos -
  11:36 am
  [fjokla]
  Viss par panikas lěkměm, depresijas šļakatińām, garastăvokļu kolikām un gāzītěm, zelta padomi, laba miega receptes, foršākās filmas un seriki grūtsiržiem, veselīga paškritika, joki un ne tik, draudzīgi pliķi pa mugurińu, sature aiz krādzińas, segas apćubināšana un věsa bućińa uz pieres, tam te vieta.
  10:22 am
  [fjokla]
dirsā   About Sviesta Ciba